تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 96

نام تاپيک: ▓ Microsoft Frontpage سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام بچه ها

من با Front Page دارم یه سایت طراحی می کنم (چون پروژه درسی منه). اما قالبهایی که تو این نرم افزار هست زیاد جالب نیست و من می خوام چند تا قالب دانلود کنم و اونو تو فرونت پیج استفاده کنم... اما چطوری و از کجا؟! از کدوم قسمت فرونت پیج باید وارد شوم؟!

مرسی
    سلام دوست عزیز
    استفاده از تمپلت های فرانتپیج روش خاصی ندارد. کافی است آن را از اینترنت دانلود کرده و داخل فرانتپیج Open کنید.
    انواع تمپلیت ها را می توانید با یک سرچ ساده پیدا کنید. مثل این:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه atre_hayer60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    گنبد کاوس

پيش فرض

سلام مجدد

راستش من می خوام تو فرانت پیج یک فرم نظرسنجی و عضویت بسازم! اما چطوری؟ کجا ذخیره می شه؟

ممنونم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

اگر من با فرانت پیج یک صفحه وب شخصی درست کنم میتونم اون صفحه را به وبلاگ انتقال بدم؟

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام حامدجان
    اگه بخوای اطلاعات رو داخل یه فایل txt ذخیره کنی یا این که برای آدرس ایمیل خودت بفرستی راهش رو می دونم. پست 40 رو ببین. اما اگه بخوای توی بانک داده اکسس ذخیره کنی، بلد نیستم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر من با فرانت پیج یک صفحه وب شخصی درست کنم میتونم اون صفحه را به وبلاگ انتقال بدم؟
    فکر نمی کنم این کار امکان پذیر باشه. چون سایت فرانتپیج را نمی شود به وبلاگ آپلود کرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ذخیره اطلاعات فرم در بانک داده
    برای این که اطلاعات یک فرم را به بانک داده خود اضافه کنید، دو راه دارید، یکی این که بانک داده را خودتان از قبل به وجود بیاورید و به پاورپوینت اضافه کنید و یکی این که بانک داده را خود پاورپوینت برایتان بسازد.

در هر دو صورت، باید ابتدا یک فرم درست کنید (روش آن را در پست 40 گفته ام). سپس این فرم را ذخیره کنید ولی پسوند آن را که htm است به asp تغییر دهید. حالا:

---> اگر بانک داده را از قبل ایجاد کرده اید:
    بانک داده مذکور را با کشیدن و رها کردن، به فهرست فایل های ف پ اضافه کنید. خود ف پ پیغام می دهد که آیا می خواهید یک کانکشن به وجود بیاورید؟ و شما پاسخ مثبت را می زنید و یک اتصال بین ف پ و بانک داده به وجود می آید.

----> اگر بانک داده را هنوز به وجود نیاورده اید: (بعداً توضیح می دهم)

اکنون برای اتصال فیلدهای فرمتان به فیلدهای اکسس کافی است روی فرم راست کلیک کرده، Form Properties را بزنید. سپس Send to Database را زده، بعد هم Options را بزنید. حالا اگر فرم را قبلاً ایجاد کرده اید، نام کانکشن را انتخاب کرده، فیلدهای دلخواه را با هم ارتباط می دهید و اگر هنوز دیتابیس را ایجاد نکرده اید، دکمه Create Database را زده، آن را ایجاد می کنید و سپس فیلدها را به هم ارتباط می دهید. خیلی آسان است.

برای تست کردن وبسایتتان می توانید یک سرور محلی روی کامپیوتر خود (با استفاده از ابزار IIS درست کنید. اگر خواستید آموزش آن را هم خواهم گفت.)

موفق باشید.

داره خودمونی میشه momfilm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    displaced

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم و اون اینکه چطور میشه روی یک اسم خط انداخت متل کاربرایی که بن شدن وروی اسمشون خط افتاده
    از کمکتون ممنونم یا حق
    ممنون جواب را پیدا کردم
    Last edited by momfilm; 25-05-2009 at 10:05.

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم و اون اینکه چطور میشه روی یک اسم خط انداخت متل کاربرایی که بن شدن وروی اسمشون خط افتاده
    از کمکتون ممنونم یا حق
    ممنون جواب را پیدا کردم
    سلام
    کافیه کلمه مورد نظر را انتخاب و روی آن راست کلیک کننید و در قسمت Font گزینه Strikethrough را انتخاب کنید.

10. این کاربر از javad2625 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت sol1358's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

سلام به همه
    کرک فرانت پیج 2003 رو میخوام

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام به همه
    کرک فرانت پیج 2003 رو میخوام
    درود بر شما
    اولاً که ف پ نیازی به کرک نداره و فقط سریال نامبر را گیر بیاورید کافی است. ثانیاً با توجه به این که ورژن های مختلف ف پ 2003 سریال نامبرهای های متفاوتی دارند معلوم نیست اگر س ن را به شما بدهیم روی ف پ شما جواب دهد، ضمن این که گذاشتن مستقیم س ن داخل تاپیک ها ممنوع است و باید جای دیگری آپلود کنم که بتوانید بگیرید. پس توصیه می کنم، اولاً با یک سرچ ساده س ن مربوط به ف پ 2003 را گیر بیاورید ثانیاً اگر می خواهی خودت را راحت کنی به مغازه بروی و یک سی دی آفیس2003+ف پ بخری که قیمتش بیش از 1000 تومان نخواهد بود.

موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •