تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 22 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 218

نام تاپيک: تست انتی ویروسها

آخر فروم باز Ehsani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Alone In The Rain

پيش فرض

اقا سام اليك... من چند روز بود نبودم رفته بودم دنباله كاراي خدمت (سربازي) :cry:
    چي شد اقا پيدا نشد اين كرك نسخه 5.19 ؟؟؟ :mrgreen:

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

نه فعلا صبر ميكنيم
    تا ز غوره حلوا سازيم :mrgreen: :mrgreen:

60 درصدش رو دانلود كردم :lol: :lol:

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Alone In The Rain

پيش فرض

نميدونم چرا با dap7.1 دانلود نميشه .... فلش گت هم نصب كردم ناز مي كرد.. راه ديگه اي به غير از دانلود كردن با خود ويندوز كه اوونم بايد همشو يدفعه دانلود كرد به نظرتون مي رسه؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه M.e.h.r.a.n_Swe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

Ehsani عزیز شما اگر میخواهید که با Download Manager این برنامه رو دانلود کنید در صفحه های قبل یک FTP که مال خود Kaspersky هست این برنامه رو بگیر ....البته اینو بگم که این FTP سرعت دانلودش خیلی کمه و حتی گاهی اوقات به دلیل دانلود زیاد FTP از کار میوفته

و اما در مورد لینکهای ریگه که Upload کردم ....این سایتها این امکان را به من و شما میده که فایل هامون رو بر روی سرورش به صورت رایگان Upload کنیم ولی چون ما از امکان مجانی استفاده میکنیم به همین دلیل لینک دانلود رو به طور مستقیم نمیده ولی اگر هر ماه به این سایت پــــول پرداخت بشه ...هم حجم بیشتری رو میتونید Upload کنید و هم اینکه لینک رو به صورت مستقیم به شخص میده

حالا برای اینکه شما یا کسان دیگه ای که بخوان این برنامه رو با Download Manager بگیریر تنها راهش FTP سرور Kaspersky هستش
    و یا اینکه یک لینک دانلود مستقیم رو ازش بتونید گیر بیارید که البته به حجم ان دقت کنید :!:

تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    Alone In The Rain

پيش فرض

اقا kaspersky pro 5.19 با موفقيت دانلود شد :mrgreen:
    از اين به بعد بايد برم دعا كنم واسه پيدا شدن كركش

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

وايييييييييي كه من دارم ديوونه ميشم

95 % رو دانلود كرده بودم ديروز اينترنتم تموم شد امروز اومدم تمومش كنم حالا ميگه دوباره لينكش خرابه :cry: :cry: :cry:

كچل شدم :? :? :?

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

Amir جان خودتو ناراحت نکن بهر حال اگر خواستی دوباره سعی کن ولی من 2 تا پیشنهاد دارم

یکی اینکه از خیر این نسخه پرو بگذر و همون Personal 5.0.227 رو که کرکشم خودم تست کردم و کار هم میکنه دانلود کن و تازه لینک دانلودشم هم حالا حالاها از کار نمیوفته ....ولی اگر فقط نسخه پــــــــرو رو می خوای می رسیم به پیشنهاد دوم و یا شاید بشه گفت همکاری

من برنامه ای رو نمیشناسم که بشه فایل EXE رو به چند قسمت مساوی تقسیم کرد و طرف مقابل بدون داشتن اون برنامه بتونه توسط WinRaR دوباره اونا رو بهم بچسبونه...حالا اگر شما برنامه ای رو میشناسید که بشه این کارو کرد ..یعنی تقسیم به 3 قسمت بشه که اونوقت من میتونم بر روی سرور و لینک مستقیم Upload کنم و با دانلود منیجر هم میشه دانلودش کرد

تنها برنامه ای که میتونم ازش اسم ببرم MindSoft هستش ولی این به درد نمیخوره چون طرف مقابل هم باید برای بهم چسبوندنشون این رو داشته باشه

فعلا تا بعد

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

بهترین برنامه برای این کار NC 3000 هست
    البته عددش ممکنه اشتباه باشه ولی همین حدوداس
    کارم باهاش خیلی آسونه

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

مهران جان سلام

ممنون

فكر كنم همون پيشنهاد 1 بهتره
    چون بلاخره كه اطلاعات ويروسشون كه يكيه
    --------------------------------------------------------
    حالا كجا هست لينكش؟؟؟؟
    -----------------------------------------------------
    بعد از چند لحظه.....

آقا ممنون
    لينكش رو با كرك توي صفحه اول همين تاپيك ديدم

تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Sweden

پيش فرض

راستش امیر جان در مورد نسخه Personal و Personal pro درست میگید اطلاعات ویروسشون یکیه و تنها فرقی که با هم دارن اینه که نسخه پـــــرو یک سری قابلیت ها رو بیشتر داره وگرنه در شناسایی ویروس هر دو به یک صورت عمل میکنند

یکی از قابلیت های نسخه پــــــرو اینه که میتونه بیشتر از 900 نوع فایل رو Scan کنه ولی نسخه Personal میتونه 700 نوعش رو بگرده که هیچ انتی ویروسی فکر نکنم تا حالا تونسته باشه 700 نوع فورمت رو Scan کنه
    بهر حال امیدوارم که موفق به دریافتش بشی

یک نکته هم اینجا به دوستای دیگه بگم که کسانی که میخوان از سایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل دانلود کنند از دانلود منیجر IDM و یا همون Internet Download Manager استفاده کنند چون من خودم ازمایش کردم و راحت با IDM دانلود شد

چون دوستانی بودند که میگفتند با DAP و FlashGet امتحان کردند ولی نشده ...... ولی IDM راحت جواب داد

موفق باشی امیر جان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •