تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 110

نام تاپيک: لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا | 2016-2017 | مرحله یک هشتم نهایی

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فرناندز، سرمربی سابق پاری سن ژرمن: اگر شب، شب مسی بود، به جای شش گل، دوازده گل می‌خوردیم!

سرمربی سابق پاریسی‌ها به انتقاد تند از نمایش این تیم در نیوکمپ پرداخت.

لوئيس فرناندز، سرمربی اسبق پاری سن ژرمن در واکنش به شکست تحقیرآمیز این تیم مقابل بارسلونا و حذف از لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد اگر شب شب لیونل مسی بود، آنها به جای شش گل دوازده گل دریافت می‌کردند.

پیروزی تاریخی بارسلونا برابر پاری سن ژرمن همان اندازه که باعث تمجید از آبی اناری‌ها شد، انتقادات تندی را نیز از پاریسی‌ها به همراه داشت. نمایش فوق العاده ضعیف تیمی که فکر می‌کرد صعودش قطعی‌ست، در نهایت منجر به رقم خوردن بزرگ‌ترین کامبک تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد تا تیم متمول پاریس یک بار دیگر از رسیدن به مراحل بالاتر این تورمنت معتبر بازبماند.

یکی از افرادی که از نمایش تیم در نیوکمپ انتقاد کرده است، لوئيس فرناندز، سرمربی سابق پی اس جی است. او درباره این بازی تاریخی گفت:

در شبی که بهترین بازیکن دنیا به این دلیل که در فرم همیشگی خود نبود، نتوانست بهترین بازی خود را انجام بدهد، آنها شش گل زدند اما اگر شب شب مسی بود، به جای شش گل، دوازده گل می‌زدند! پاری سن ژرمن فاجعه بود. ما کاری به عملکرد داور نداریم. آنها آمده بودند از چهار گل خود محافظت کنند اما در همان نیمه اول دو گل خوردند. مردم فکر می‌کردند پاری سن ژرمن امسال می‌رود تا قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود اما حالا همه از تحقیر این تیم صحبت می‌کنند.

از سبک بازی و نمایش پاری سن ژرمن ناامید شدم. اگر به مانند بازی رفت بازی می‌کردند، گل‌های بیشتری می‌زدند چون طبعا موقعیت‌های بیشتری نصیبشان می‌شد. آنها به زمین رفتند و منتظر ماندند بارسلونا حمله کند و دقیقا نمی‌دانم هدفشان از این سبک بازی چه بود. به دقیقه سی هم نرسیدند. آنها در خط میانی مشکلاتی داشتند و توپ را نمی‌گرفتند و در محوطه جریمه هم خوب دفاع نکردند. از شش گل بارسلونا، 5 گل از داخل محوطه جریمه زده شد.

2. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

اگه رئال از 1./8رد بشه قهرمانه

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

لاگربک : سوارز بازیکن کثیفی است که از فوتبال فقط تمارض بلد است

به گزارش ورزش11، لارس لاگربک، سرمربی نروژ به انتقاد از لوئیس سوارز و تمارض‌های او در جریان پیروزی بارسا مقابل پاری سن ژرمن پرداخت.

وی در این باره گفت:
    خیلی بی معنی است که همه چیز روی تمارض یک بازیکن پیش رفت. من برای دنیای فوتبال ناراحت و متاسفم. خیلی عصبانی هستم. یک تئاتر خالص از سوارز تماشا کردیم. چرا داورهای پشت دروازه داریم وقتی که هیچ چیز نمی‌بینند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این همون منطق بعضی طرفدارای داخلی هست در مورد تحلیل داوری که قبلا گفتم
    ایشون اثبات کردن
    سوارز درس پس میده.
    هنوز جام جهانی 2014 رو یادم نرفته که روبنتون با یه تمارض ناز چه پنالتی از مکزیکی ها گرفت و باعث صعود هلند شد.
    سوارز در برابر استادانی مثل روبن که کسی نیست. هر چند اعتراضات به تمارض سوارز فقط به خاطر محبوب نبودنشه اگه مثه بعضی ها محبوب بود حتی به مشت و لگدشم کسی اعتراضی نداشت.
    تو بعضی بازی ها هم دیدم که طرف فنون رزمی رو سوارز میره ولی چون اسم سوارز بد رفته داور فک میکنه داره تمارض میکنه و خطا نمیگیره.

5. 4 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فریاد "حالا مادرید" نیکولا سارکوزی در نیوکمپ پس از گل کاوانی!

رئیس جمهور سابق فرانسه با تنی چند از هواداران بارسلونا درگیری لفظی نیز داشته است.

نیکولا سارکوزی، رئيس جمهور سابق فرانسه که یکی از هواداران پاری سن ژرمن به شمار می‌رود در جریان پیروزی تاریخی بارسلونا مقابل تیم محبوبش پس از گل ادینسون کاوانی، فریاد حالا مادرید را سر داده است!

پاریسی‌ها چهارشنبه شب قربانی بزرگ‌ترین کامبک تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شدند. آنها که پس از پیروزی بزرگ بازی رفت، صعود خود را تا حدود زیادی قطعی می‌دانستند، برای جشن گرفتن یک پیروزی تاریخی به نیوکمپ آمدند اما گل سرجی روبرتو همه آرزوهای آنها را بر باد داد. یکی از تماشاگران ویژه این بازی، نیکولا سارکوزی بود.

رئيس جمهور سابق فرانسه که از هواداران پاری سن ژرمن به حساب می‌آید و در مقطعی شایعه ریاست او در این باشگاه نیز به گوش رسید، به عنوان یکی از میهمانان عالی رتبه این دیدار در جایگاه ویژه مخصوص تیم میهمان در کنار بازیکنانی چون مکسول و تیاگو موتا بازی را از نزدیک تماشا کرد. رادیو کاتالونیا امروز گزارش داد سارکوزی پس از گل تماشایی کاوانی به شدت خوشحالی کرد. خوشحالی که شدت آن به اندازه‌ای بوده که اعتراض هواداران میزبان را به همراه داشته است.

اعتراض کاتالان‌ها باعث به وجود آمدن یک درگیری لفظی میان طرفین می‌شود و سارکوزی نیز شروع می‌کند به سر دادن فریاد "حالا مادرید" . رادیو کاتالونیا در ادامه مدعی شد نیروهای امنیتی برای پایان دادن به این جدال لفظی وارد شدند. سارکوزی البته کامبک تاریخی بارسلونا را نیز تنها از نزدیک تماشا کرد. چون پیش از آن موتا و مکسول به رختکن تیم رفته بودند!

7. 4 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

احتمال محرومیت داور دیدار بارسلونا - PSG

دنیز آیتکین، داور دیدار دو تیم بارسلونا- پاری سن ژرمن، احتمالا به علت قضاوت پر اشتباهش در این دیدار، مدتی از میادین فوتبال به دور خواهد بود.
    به گزارش "ورزش سه"، پیرلوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران یوفا مسئول انتخاب داوران برای بازی های چمپیونزلیگ و لیگ اروپا است. کولینا بود که آقای آیتکین را برای این بازی انتخاب کرد؛ ولی طبق ادعای مارکا، احتمال اینکه این داور تا پایان فصل باز هم در چمپیونزلیگ سوت بزند پایین است.
    طبق ادعای این خبرگزاری منابع یوفا تایید کرده اند که این روش کولینا برای کاهش ضریب اشتباهات داورها و بالا بردن دقت آنها است. با این حال یوفا به طول مستقیم سرمربی آلمانی را جریمه نخواهد کرد، هر چند ممکن است دیگر بازی بزرگی را سوت نزد و مدتی بازی‌های سطح پایین را قضاوت کند و یا برای چند وقت از میادین داوری به دور باشد.

لاگربک : سوارز بازیکن کثیفی است که از فوتبال فقط تمارض بلد است
    به خاطر همینه که به نظر من سوارز و نیمار اگه توی یه فصل 100 تا گل هم بزنند نه می تونند و نه لایق دریافت توی طلا یا چیزی شبیه اون باشند چون اصولا دنیا از فوتبال کثیف متنفره!!!
    Last edited by mehdy.z; 11-03-2017 at 00:06.

9. 2 کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

احتمال محرومیت داور دیدار بارسلونا - PSG

دنیز آیتکین، داور دیدار دو تیم بارسلونا- پاری سن ژرمن، احتمالا به علت قضاوت پر اشتباهش در این دیدار، مدتی از میادین فوتبال به دور خواهد بود.
    به گزارش "ورزش سه"، پیرلوئیجی کولینا، رئیس کمیته داوران یوفا مسئول انتخاب داوران برای بازی های چمپیونزلیگ و لیگ اروپا است. کولینا بود که آقای آیتکین را برای این بازی انتخاب کرد؛ ولی طبق ادعای مارکا، احتمال اینکه این داور تا پایان فصل باز هم در چمپیونزلیگ سوت بزند پایین است.
    طبق ادعای این خبرگزاری منابع یوفا تایید کرده اند که این روش کولینا برای کاهش ضریب اشتباهات داورها و بالا بردن دقت آنها است. با این حال یوفا به طول مستقیم سرمربی آلمانی را جریمه نخواهد کرد، هر چند ممکن است دیگر بازی بزرگی را سوت نزد و مدتی بازی‌های سطح پایین را قضاوت کند و یا برای چند وقت از میادین داوری به دور باشد.

به خاطر همینه که به نظر من سوارز و نیمار اگه توی یه فصل 100 تا گل هم بزنند نه می تونند و نه لایق دریافت توی طلا یا چیزی شبیه اون باشند چون اصولا دنیا از فوتبال کثیف متنفره!!!
    100٪

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

11. این کاربر از abbasdvd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فکر نمی کنم ملاک باشه آخه رونالدو 4 تا گرفته

اونم تو سال هایی که سر بازیکن حریف رو با خودش گرفته زده زمین پنالتی گرفته

کاری که سوارز هنوز بلد نیست و نکرده

سوارز رو قبول دارم محبوب نیست و البته بارسا هم قدرت تبلیغاتی رئال رو نداره

ولی نیمار جوونه و اگه بخواد ببره سال های آینده می بره

13. 5 کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

دقت کردین همه داورا به نفع بارسا سوت میزنن .
    دقت کردین الان اغای گل رقابت های اسپانیا دوتااز داورای بازیای بارسان .
    دقت کردین داورا توی محوطه جریمه چقد بد پاس میدن .
    دقت کردین داورای بازی های بارسا ضربه آزاداشون بیشترشون گل میشه .
    دقت کردین بعضی وقتا داور تو دروازه بارسلونا چ گلای مفتی میخورن.
    داور=مسی
    داور=نیمار
    داور=سوارز
    داور=اون یکی سوارز
    داور=آلبا
    داور=تر اشتگن
    داور= ...

وای چقد داور داریم

آخر فروم باز Turok-71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    Lُ0ِS َSAّNTُOS

پيش فرض

ونگر: در مقابل بایرن مونیخ داور بازی را نابود کرد؛ نمی توان همه را راضی نگه داشت

طرفداری - آرسنال موفق شد در دیداری برتر با نتیجه 5-0 لینکلن سیتی را در هم بکوبد. این بازی از مرحله یک چهارم نهایی جام حذف انگلیس برگزار شد و توپچی ها حالا خودشان را در بین 4 تیم برتر این جام می بینند. آرسن ونگر سرمربی آرسنال که در روزهای اخیر به خاطر دو شکست 5-1 در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ، تحت فشاری زیادی به کارش ادامه داده است، پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

باید مدت زمان طولانی روی صندلی بنشینید تا متوجه شوید غیر ممکن است بتوانید همه را راضی نگه دارید و به تمام انتقادها پاسخ دهید. من دوست دارم همه راضی باشند اما خیلی سخت است. با این حال تلاش خواهیم کرد. همیشه به پیروزی در بازی بعدی تمرکز می کنم. در ابتدا کمی آشفته بودیم زیرا اعتماد به نفس ما کم شده است. به نظر من در دیدار مقابل بایرن مونیخ بی جهت به ما انتقاد کردند زیرا ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و مقصر بازیکنان ما نبودند. سه بار بازی را به دقت تماشا کردم و این داور بود که بازی ما را نابود کرد. با این حال مجبوریم از بحث آن بازی خارج شویم و به طور کلی به قضیه نگاه کنیم و امروز پاسخ همه چیز را بدهیم. 

امروز نمی خواستم در مورد چیدن ترکیب ریسک کنم زیرا می دانستم بازی بسیار سختی خواهد بود. من حس کردم ما مقابل بایرن مونیخ خوب کار کردیم و به همین دلیل می خواستم با پیروزی در این بازی اعتماد به نفس بچه ها برگردد. 

کاربر فعال انجمن بازی mehdy.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    ...guess

پيش فرض

فکر نمی کنم ملاک باشه آخه رونالدو 4 تا گرفته

اونم تو سال هایی که سر بازیکن حریف رو با خودش گرفته زده زمین پنالتی گرفته

کاری که سوارز هنوز بلد نیست و نکرده

سوارز رو قبول دارم محبوب نیست و البته بارسا هم قدرت تبلیغاتی رئال رو نداره

ولی نیمار جوونه و اگه بخواد ببره سال های آینده می بره
    حالا هرزگاهی رو که همه تمارض میکنند(کی از پنالتی مفت بدش میاد)...حتی مسی که خیلی کم دست به تمارض میزنه گاهی بدش نمیاد یه خطایی از داور بگیره!!
    ولی اینکه توی دنیای فوتبال به master dive معروف باشی یه چیز دیگه_ست...!!
    درباره سوارز که توی حرفم شک ندارم ولی نمیار هم در صورتی که بخواد به این روشش ادامه بده (البته اون دیگه توی این زمینه مثل سوارز به درجه استادی نرسیده ولی خوب بازم تا حدودی حرکات و تمارضهاش برای داوران شناخته شدست)مطمئن باش توی راگیری هایی که برای توپ طلا یا بهترین بازیکن سال اروپا یا جهان میشه واقعا تاثیر گذاره چون این چنین حرکاتی که به راحتی میتونه قهرمان یک لیگ رو حتی جابجا کنه به این زودیها از اذهان عموم پاک نمیشه!!
    Last edited by mehdy.z; 12-03-2017 at 02:21.

17. این کاربر از mehdy.z بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •