تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 15 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 149

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات فـوتبـال بــرزیـل : Brazil Soccer News

آخر فروم باز MoJtaBa.R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

جام جهاني فوتسال - برزيل/
    برزيل در ضربات پنالتي قهرمان جهان شد
    خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتسال برزيل در ديدار نهايي جام جهاني با برتري در ضربات پنالتي مقابل اسپانيا به مقام قهرماني رسيد.
    به گزارش خبرگزاري فارس، در اين ديدار كه امروز در ريودوژانيرو برگزار شد، دو تيم در پايان وقت قانوني به تساوي 2 بر 2 دست يافتند.
    ماركوينو در دقيقه 24 وينسيوس در دقيقه 36 براي برزيل گلزني كردند و تورس در دقيقه 27 و آلوارو در دقيقه 38 گل هاي اسپانيا را به ثمر رساندند.
    در دو وقت اضافه نيز گلي رد و بدل نشد و بازي به ضربات پنالتي كشيده شد كه در اين بخش برزيل با نتيجه 4 بر 3 اسپانيا را شكست داد و قهرمان جهان شد.
    تيم ملي ايتاليا نيز روز گذشته در ديدار رده بندي روسيه را شكست داد و به مقام سومي دست پيدا كرد.
    تيم ملي ايران تنها با يك شكست و تفاضل گل كمتر از رسيدن به جمع چهار تيم برتر دنيا محروم ماند.
    ملي پوشان ايران در اين دوره از مسابقات با هر سه تيم برتر جهان ديدار كردند كه مقابل برزيل با يك گل شكست خوردند و برابر اسپانيا و ايتاليا به تساوي 3 بر 3 و 5 بر 5 رسيدند.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

رونالدو، یکی از ستارگان پیشین تیم ملی فوتبال برزیل، امیدوار است که بعد از پشت سر گذاشتن دوران سخت مصدومیت، در وطن خود و در پیراهن باشگاه فلامنگو ریو دو ژانیرو، بازگشتی موفق را جشن بگیرد.

رونالدو که در سال ۲۰۰۲ میلادی به عنوان ورزشکار سال جهان برگزیده شد، در گفت‌وگویی با تلویزیون دولتی برزیل اظهار داشت که اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، او از سال آینده میلادی برای باشگاه فلامنگو به میدان خواهد رفت.
    او در عین حال تصریح کرد که ممکن است در سال آینده به فعالیت خود به عنوان فوتبالیست حرفه‌ای خاتمه دهد. رونالدو در این رابطه گفت: «اگر من حس کنم که برای حضور حرفه‌ای در صحنه از آمادگی جسمی کافی برخورد نیستم، شاید به فعالیتم پایان دهم.»

این مهاجم ۳۲ ساله همچنین اظهار داشت: «من هیچوقت امید به بازگشت به میدان فوتبال و حتی تیم ملی برزیل را از دست ندادم. من سربازی زخمی هستم و نه مرده.»

رونالدو که در سال‌های ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ میلادی به تیم ملی فوتبال برزیل عنوان قهرمانی جهان را کسب کرده و با ۱۵ گل رکورددار مسابقات جام جهانی فوتبال است، همچنان در تلاش کم کردن وزن خود است.
    ناگفته نماند که رونالدو تا کنون سه بار به عنوان بهترین فوتبالیست جهان برگزیده شده است (۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۲). این ستاره قدیمی برای آخرین بار در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۰۸ در میدان فوتبال حضور داشت.
    در پی مصدمیت شدید او از ناحیه زانو، باشگاه ایتالیایی آ.ث. میلان از تمدید قرارداد وی خوددداری کرد و رونالدو عملا بیکار شد. رونالدو پس از عمل جراحی و حرکات اولیه، از ماه سپتامبر سال جاری تمرینات خود را در باشگاه برزیلی فلامنگو آغاز کرده و به نظر می‌رسد که عطش گلزنی هنوز در او فروکش نکرده است.

شهرام احدی / سرویس ورزشی دویچه وله

آخر فروم باز vahid_civil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

برزيل در ديداري دوستانه به مصاف پرتغال مي‌رود
    دونگا "رونالدينيو" را دعوت نكرد

كارلوس دونگا براي ديدار دوستانه برزيل برابر پرتغال از رونالدينيو دعوت به عمل نياورد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم ملي برزيل قرار است در ديداري دوستانه ميزبان پرتغال باشد و دونگا سرمربي برزيل روز دوشنبه اسامي موردنظر خود براي اين ديدار دوستانه را اعلام كرد كه در اين بين نامي از رونالدينيو ديده نمي‌شود اما، آدريانو مهاجم اينتر در اين اسامي جاي گرفته است.

آدريانو چندي پيش به دليل بي‌نظمي در مورد حضور در تمرين اينتر از بازي برابر رجينا محروم شده بود، اما اين مساله باعث عدم دعوت از وي به تيم ملي توسط دونگا نشد.

در همين حال، رونالدينيو كه عملكرد به نسبت خوبي در تركيب ميلان طي ديدارهاي گذشته اين تيم داشته است، نتوانست در تيم دونگا جايي داشته باشد. روبينيو، لوئيس فابيانو، الكساندر پاتو و آدريانو مهاجماني هستند كه دونگا براي مصاف با پرتغال از آنها دعوت به عمل آورده است.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

برزیل 6-2 پرتقال رو برد.
    لوییس فابیانو که تا دقیقه 66 بازی کرد هت تریک کرد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

وحید جان ممنون از اخبارت

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

عجب پرتغال رو ترکوند

حال کردم

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

حتي ايران هم ميزبان آنها بود
    صدور 1176 بازيكن فوتبال برزيلي به جهان در سال 2008

خبرگزاري فارس: كشور فوتبال‌خيز برزيل در سال رو به پايان 2008 ميلادي، بيشتر از هر زمان ديگري بازيكن به خارج صادر كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس، فدارسيون برزيل در سال 2008 براي 1176 بازيكن كه خواهان حضور در ليگ هاي مختلف اروپايي، امريكايي، آسيايي و افريقايي بودند،‌ مجوز بازي صادر كرد.
    در گزارشي كه براساس آمار ارائه شده اين فدراسيون ارائه شده است، اين نكته ذكر شده كه در هيچ دوره‌اي سابقه نداشته كه اين شمار بازيكن از اين كشور به تيم هاي خارجي ارسال شود.
    اين آمار نشان مي دهد پس از انتقال 539 بازيكن برزيلي به خارج در سال 2007، شمار لژيونرهاي خواهان دريافت مجوز كار در خارج از مرزهاي كشور خود، در سال 2008 بيش از دو برابر شده است.
    در ارتباط با علت فزوني درخواست‌ها به اين نكته اشاره شده كه تيم هاي باشگاهي در شرايط فعلي از توان مالي خوبي برخوردار نبوده و امكان حفظ نيروهاي خود را نداشته اند.
    پايين بودن سطح دستمزد اين بازيكنان سبب شده تا بازيكنان درجه سه برزيلي نيز تمايل زيادي براي انتقال به خارج و ليگ‌هايي چون ايران نشان دهند.
    از جمله ديگر نكات اين آمار، مهاجرت بخش اعظم بازيكنان برزيلي به پرتغال است؛ به طوريكه در سال ميلادي رو به پايان، 209 بازيكن از اين كشور اروپايي سر در آوردند. در اين ميان، ليگي چون ايران نيز پذيراي چندين بازيكن گمنام و جديد برزيلي شد.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خاک خسته

پيش فرض

چراغ سبز به مهاجم يوونتوس
    دونگا: آمائوري برزيلي نبايد براي ايتاليا بازي كند

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي برزيل گفت:‌ مهاجم يوونتوس را مي خواهم و نبايد براي تيم ملي ايتاليا بازي كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه اوگلبو، كارلوس دونگا اظهار داشت: آمائوري در وضعيت ايده الي همراه با يوونتوس بسر مي برد و آماده دعوت او به تيم ملي برزيل هستم.
    سرمربي برزيل در مورد اين مهاجم 28 ساله كه تقاضاي دريافت گذرنامه ايتاليايي كرده است، افزود: آمائوري اصالتا يك برزيلي است و دوست ندارم بازيكن هموطنم را در لباس تيم ملي كشوري همچون ايتاليا ببينم.
    دونگا تاكيد كرد: به نفع اين مهاجم است كه به عضويت تيم ملي برزيل در آيد. او در تيم ما خيلي بهتر از تيم ملي ايتاليا مي تواند بازي كند و خوش بدرخشد.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سارقان خانه رونالدینیو نتوانستند آنچه را تصور می کردند در خانه مهاجم برزیلی میلان پیدا کنند.
    تنها چند روز پس از آنکه سارقان مسلح به خانه مارک همسیک یکی از ستاره های حاضر در سری a در ناپل دستبرد زدند، رونالدینیو بازیکن تیم میلان نیز با حادثه مشابه روبرو شد. ویلای رونالدینیو که در گالیاته لومباردو واقع است در ساعات اولیه روز سه شنبه مورد سرقت قرار گرفت و سارقین بسیاری جواهرات و ساعت های با ارزش را که دهها پوند ارزش داشتند به سرقت بردند. در زمان حادثه رونالدینیو در خانه نبود و چند ساعت پیش از آن برای تعطیلات کریسمس به برزیل پرواز کرده بود.
    نکته جالب این است که سارقان برنامه چندان خوبی برای این سرقت نداشته اند و تصور می کردند دارایی های رونالدینیو به مراتب بیش از اینها خواهد بود، اما آنها با قفسه‌ای پر از جوایز و مدال ها روبرو شدند که از جمله آنها توپ طلا بود

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

کاکا درخشید، برزیل برد
    سایت گل: پس از آنکه تیم ملی برزیل سه امتیاز ارزشمند خانگی مقابل پرو را کسب کرد، کاکا رضایت خود را از نتیجه این دیدار و از رهایی از بند مصدومیت، اعلام نمود:« من به دو دلیل بسیار خوشحالم. اول به خاطر پیروزی تیم ملی کشورم و کسب سه امتیاز این دیدار و پس از آن هم به این دلیل که در نهایت مصدومیتم به پایان رسید و توانستم برای تیم ملی کشورم برای 90 دقیقه بازی کنم.»
    فلیپه ملو، زننده گل سوم تیم ملی برزیل در نیمه دوم نیز از اینکه توانسته برای اولین بار برای تیم ملی کشورش به گل برسد، غرق در شادی و سرور بود. عملکرد ملو در جریان تساوی 1-1 برزیل مقابل اکوادور به شدت مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود ولی او با گلی که در جریان دیدار چهارشنبه شب به ثمر رساند، توانست به روزهای اوجش بازگردد:« انتقاد برای من هیچ اهمیتی ندارد. من دوست ندارم از کسی انتقاد کنم، چون هر کس می داند که چطور است. چهارشنبه شب، شب بسیار خاصی برای من بود. من تلاش زیادی برای تیم انجام دادم و همه از این پیروزی شاد هستند.»

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •