تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 25 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 248

نام تاپيک: نسخه نهایی Windows 10

آخر فروم باز alone_boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه - پاوه

پيش فرض

سلام
    لپتاپم Asus N550 هست و در حال حاضز ویندوز 8.1 روش نصبه و مشکلی هم نداشته.میخوام به ویندوز 10 آپگریدش کنم.به نظرتون فعلا صبر کنم یا آپگریدش بکنم؟
    رشته م هم نقشه برداریه و نرم افزارهایی مثل Land,AutoCAD و Matlab رو باید نصب داشته باشم
    ویندوز فعلیم رو با کرک اکتیو کردم،10 از لحاظ اکتیو شدن مشکلی نداره؟

ناظر انجمن های لپ تاپ و نرم افزار Public Enemy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت
    San Andreas ( محله ی بنفش ها )

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی.

چیزی که گوشه Desktop نوشته شده:

Windows License is expired
    Build 10240

لایسنس ظاهراً باطل شده اما بوت میشه (البته من تازه چند روز پیش از سایت مایکروسافت دانلود و نصبش کردم).
    با سلام . بیلد 10240 بیلد نهایی هستش و هیچوقت مشکل بوت به دلیل باطل شدن لایسنس پیدا نمی کنه .

احتمالا شما لایسنس ویندوزتون قانونی نبوده و یا محدودیت زمانی داشته . بهتره لایسنس اورجینال خزیداری کنین یا از این تاپیک برای کرک ویندوز کمک بگیرین :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

با سلام لطف فرموده ویندوز 10نسخه 32بیتی راهم برای دانلود قراردهید چون عده ای مثل حقیر سیستم 32بیتی دارند و64برایشان مورداستفاده ندارد با تشکر

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

تقریبا توی همه review های ویندوز 10 به این نکته اشاره کرده بودن که بهتره برای آپگرید یا نصب 10 عجله نکنید و کمی صبر کنید. این تازه برای نسخه های قانونی اش بود. برای ما که اکثرا از نسخه های کرک شده استفاده میکنیم خیلی مهم تر هستش این مسئله.

به نظرم برای سیستم اصلی تون که هر روز ازش استفاده میکنید فعلا سراغ 10 نرید. کمی صبر کنید تا وضعیت آپدیت های ویندوز و احتمالا غیرفعال کردن نسخه های غیرقانونی از طرف مایکروسافت مشخص بشه بعدش اقدام کنید.

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    نقل قول نوشته شده توسط babarany
    ویندوز 10نسخه 32بیتی راهم برای دانلود قراردهید
    چشم، پست اول بروز شد، نسخه x86 و دونسخه اصلی IOT و سه نسخه svf (تفاوت و تبدیل یک iso به دیگری) اضافه شد.

نقل قول نوشته شده توسط NaughtyCat
    تقریبا توی همه review های ویندوز 10 به این نکته اشاره کرده بودن که بهتره برای آپگرید یا نصب 10 عجله نکنید و کمی صبر کنید. این تازه برای نسخه های قانونی اش بود. برای ما که اکثرا از نسخه های کرک شده استفاده میکنیم خیلی مهم تر هستش این مسئله
    دقیقاً کدام کارشناسان؟! ویندوز هم فرق خاصی نکرده هرکس بخواهد میخرد و هرکس بخواهد کرک میکند، چیزی بلاتکلیف نمانده ،کرک هم همیشه غیرقانی است چه ویندوز باشد چه فتوشاپ هیچ فرقی نکرده، ازطرف من هم اگر دیدید به کارشناسان بگویید بجای نظر دادن بروند کمی معلومات خود را افزایش دهند تا دانش شان فسیل نشود ، اعتقاد من این است چه ویندوز یا لینوکس چه فتوشاپ یا گیمپ، دات نت یا جاوا، ریاضی پزشکی و... و... اگر اهل هرکدام هستید باید در قله آن دانش حرکت کرد.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

7. 3 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال NaughtyCat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دقیقاً کدام کارشناسان؟! ویندوز هم فرق خاصی نکرده هرکس بخواهد میخرد و هرکس بخواهد کرک میکند، چیزی بلاتکلیف نمانده ،کرک هم همیشه غیرقانی است چه ویندوز باشد چه فتوشاپ هیچ فرقی نکرده، ازطرف من هم اگر دیدید به کارشناسان بگویید بجای نظر دادن بروند کمی معلومات خود را افزایش دهند تا دانش شان فسیل نشود ، اعتقاد من این است چه ویندوز یا لینوکس چه فتوشاپ یا گیمپ، دات نت یا جاوا، ریاضی پزشکی و... و... اگر اهل هرکدام هستید باید در قله آن دانش حرکت کرد.
    جناب قله نورد! اگر خاطرتون باشه مایکروسافت چند ماه بعد از عرضه ویندوز 7 آپدیتی داد که نسخه های کرک شده رو شناسایی و غیرفعال میکرد. (KB971033 معروف)

حالا با 10 که نمیشه به راحتی ویندوز 7 جلوی اپدیت ها رو گرفت و خودشون اتوماتیک نصب میشن، میتونه مشکل ساز باشه.

مخاطب من هم بیشتر ایشون بود:

سلام
    لپتاپم Asus N550 هست و در حال حاضز ویندوز 8.1 روش نصبه و مشکلی هم نداشته.میخوام به ویندوز 10 آپگریدش کنم.به نظرتون فعلا صبر کنم یا آپگریدش بکنم؟
    رشته م هم نقشه برداریه و نرم افزارهایی مثل Land,AutoCAD و Matlab رو باید نصب داشته باشم
    ویندوز فعلیم رو با کرک اکتیو کردم،10 از لحاظ اکتیو شدن مشکلی نداره؟

شما هر جور راحتی عزیزم...

الان این چه ربطی داشت دقیقا؟!
    Last edited by NaughtyCat; 18-09-2015 at 01:40.

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

فاش کننده ی روسی WZoR یک سری اطلاعاتی مربوط به بیلد احتمالی بعدی ویندوز یعنی بیلد 10540 فاش نموده است . طبق این اطلاعات بلاخره Jump List ها به Windows Store Apps اضافه می شوند. همچنین بهینه سازی هایی در سرعت عملکرد ویندوز و سرعت آدرس دهی انجام شده است .

کل صفحات اسناد فاش شده رو می تونین در اینجا مشاهده کنین :

محتوای مخفی: ! 

بیلد 10540 به احتمال زیاد در ماه نوامبر منتشر میشود .

10. 3 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2012
    محل سكونت

پيش فرض

بنده یه عذر خواهی بدهکارم . بنده عادت داشتم اخبار مربوط به انتشار بیلد های مختلف Windows 10 رو در تاپیک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منتشر کنم که کاربرانی که قصد استفاده از نسخه ی نهایی ویندوز 10 رو دارند ، گیج نشن و اشتباهی نسخه های مختلف ، مانند نسخه های آزمایشی رو به جای نسخه ی نهایی یعنی بیلد 10240 استفاده نکنند . اما ظاهرا به صورت تصادفی یکی دو تا اخبار اخیر رو در این تاپیک قرار دادم . صمیمانه از این اشتباه پیش آمده عذر خواهی می کنم .

اخبار ، مشکلات و مسایل مربوط به نسخه های مختلف رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] می تونین دنبال کنین
    تمامی اخبار و مشکلات مربوط به نسخه ی نهایی ( و بیلد های بعدی که به صورت عمومی عرضه میشن ) رو در همین تاپیک دنبال کنین
    Last edited by Public Enemy; 20-09-2015 at 03:22.

12. 5 کاربر از Public Enemy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali Delkhosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران - اندیشه

پيش فرض

دوستان من تازه ویندوز 10 نصب کردم ، کارت گرافیکمو حتی وقتی درایورش رو نصب کردم بازم نمی شناخت .. دریوارش رو آپدیت کردم درست شد
    حالا یه مشکلم اینه که وقتی وارد پوشه ای میشم و حالت view رو به حالت مثلا Large icons تغییر میدم از پوشه که میام بیرون و دوباره به همون پوشه میرم دوباره حالت نمایش بر می گرده به حالت Details ( همینی که تو عکسه ) .. چیکار کنم به حالتی که تغییر میدم بمونه ؟!! حتی روی دسکتاپ هم آیکونها رو مثلا پایین صفحه می چینم و وقتی رفرش می کنم دوباره بر میگرده سرجای اولش ..!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام

بیلد ۱0586 ویندوز ۱۰ هم شب قبل منشر شد ( فعلا برا تست کننده ها های حلقه سریع )
    این بیلد حاوی اپدیت بزرگ مایکروسافت یا ترشولد ۲ هست

احتمالا این بیلد همان بیلد رسمی پس از ۱۰۲۴۰ هست که مایکروسافت قولش رو برا ۱۹ نوامبر داده بود

این بیلد رو نصب کردم زمان کلی تصب ( از زمان زدن کلید اینتر پی از انتخاب usb تا زمانی که بشه رو دسکتا\ کلیک راست کرد ) ۸ دقیقه و ۸ ثانیه شد که البته با توجه به اینکه من ۷ تا هارد دارم این زمان کمتر هم خواهد بود )

هارد سیستم ssd و فلش هم adata u700

این زمان برا بیلد ازمایش قبلی ( 10576 ) ۹ دقیقه و ۱۰ ثانیه ( البته با usb2 ) و برا بیلد ۱۰۲۴۰ هدود ۹ دقیقه ۵۰ ثانیه بود

واتر مارکها به طور کلی حذف شدند ( از روی دسکتاپ و about )

- - - Updated - - -
    Last edited by alirafaat; 06-11-2015 at 22:57.

15. این کاربر از alirafaat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •