تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 53 اولاول ... 45678910111218 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 528

نام تاپيک: راهنمایی در انتخاب هدفون مناسب (شعبه دوم)

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

عید یکی از دوستام میره دبی یا اصلا فرض کنیم یه جای بهتر می ارزه که shure SE310 یا shure E3C بگم بگیره یا همون sennheiser cx 95 از همینجا بگیرم؟
    Sennheiser معروفترین مارک هدفون تو دنیاست. ولی SHURE کارش تو هدفون های توگوشی بهتره. حالا اگه واقعا دنبال بهترین هستی SHURE بگیر.
    ولی اگه میخوای SENNHEISER بگیری برو جمهوری. یه تیکه اش هست بورس هدفونه. اصلا اونجا شاید shure هم پیدا کردی.
    در هر صورت هر چی میخوای بگیری از اون ور بیاد بهتره.

2. این کاربر از prowler88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من نمیدانم شما با هدفون چیکار میکنید که هدفون یه روزه خراب میشه ؟
    خیلی چیزا معروفه و بابتش پول های کلان میدن (میتونن میدن ) من کاری ندارم ولی خوب مهم به نظر من قابل استفاده و مناسب بودنشه
    شما بر اساس پولی که میدی در همون حد هم باید انتظار داشته باشی مگه دیگه آدم میخواد با هدفون چیکار کنه که انقدر پول بده
    (البته اگر واقعا حرفه ای باشی ) اون بحثش جداست
    خصوصا برای هدفون full size یا هدست دیگه به نظر من بالای 50 تومن منطقی نیست البته بغیر از شرط بالا
    سن هایزر هم دو جا بیشتر نداره که مطمین باشه یکی پایتخته که قیمت خون پدرش میده یکی هم بعثت توجمهوری روبروی خیابان دانشگاه که نمایندشه و باز قیمتش مناسب تره از اون پایتختیه
    موفق باشی
    Last edited by fa13; 28-02-2009 at 14:21.

4. 2 کاربر از fa13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

اولا نگفتم روز اول خرابش کردم گفتم خراب شد. یعنی وقتی هدفون رو از جعبه در میاری میبینی یه طرفش لقه بعد چند بار استفاده کردن یه تیکه پلاستیکش جدا میشه و بعد سیمش در میاد و صداش در نمیاد! وگرنه هیچ کس مثل من در نگهداری هدفون وسواس به خرج نمیده.
    دوما من گفتم معروفه منظورم این بود که کمپانی پیشرو در تولید هدفونه در تمامی رده ها. و صد در صد کسی که هدفون خوب لازم نداره میتونه نخره.
    خوبه خودتون گفتین (به نظر من). خب یه نفر مثل من که کیفیت صدا خیلی واسش مهمه حاضره براش پول زیادی بده. شما که واستون مهم نیست این کارو نمیکنین. آدم با هدفون نمیخواد کار خاصی بکنه. مثل این میمونه که شما بگین آدم مگه میخواد با ماشین چیکار کنه که بره بنز بخره با همین پراید هم میشه نقل مکان کرد. یعنی همون هرچقدر بیشتر پول بدی چیز بهتری میگیری.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

8

من نمیدانم شما با هدفون چیکار میکنید که هدفون یه روزه خراب میشه ؟
    خیلی چیزا معروفه و بابتش پول های کلان میدن (میتونن میدن ) من کاری ندارم ولی خوب مهم به نظر من قابل استفاده و مناسب بودنشه
    شما بر اساس پولی که میدی در همون حد هم باید انتظار داشته باشی مگه دیگه آدم میخواد با هدفون چیکار کنه که انقدر پول بده
    (البته اگر واقعا حرفه ای باشی ) اون بحثش جداست
    خصوصا برای هدفون full size یا هدست دیگه به نظر من بالای 50 تومن منطقی نیست البته بغیر از شرط بالا
    سن هایزر هم دو جا بیشتر نداره که مطمین باشه یکی پایتخته که قیمت خون پدرش میده یکی هم بعثت توجمهوری روبروی خیابان دانشگاه که نمایندشه و باز قیمتش مناسب تره از اون پایتختیه
    موفق باشی
    جون من دیگه حرف این سن هایزر پایتختیرو نزنین که واقعا متنفرم ازشون
    تا حالا قیمت کردی ازش جنسای سن هایزرو!!؟؟!؟!
    جایی هم اگه بخوام حرفی ازشون بزنم قصدم خراب کردنشونه! sorry

7. این کاربر از JayR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

از دوستای فعال اینجا یه خواهشی دارم یه مقایسه می خوام بین sennheiser cx95 و shure SE210 ممنون میشم نظرتونو بگین
    هر موفع تونستین.. ممنونم منتظرم

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

دوست عزیز دقیقا بگو هدست میخوای یا هدفون؟
    بعد هر چقدر بیشتر هزینه کنی هدفون بهتری میتونی بگیری. مارک های متفرقه هست از 10 تومن شروع میشه. هدفون هایی هم هست 500 هزار تومن قیمتشه. اگه میخوای همون روز اول خراب نشه یه چیز درست حسابی بخر. من دو سه سال پیش یه هدفون 10-15 تومنی از پایتخت خریدم همون روز اول خراب شد. پارسال یه هدفون 140 تومنی اصل و نصب دار گرفتم الان از اولش سالم تره.
    اگه میخوای Headset بگیری فکر کنم A4TECH بد نیست. سعی کن مارک درست حسابی بگیری.
    دوست عزیز Headset واسه کامپیوتر میخوام .
    والا خودم 3 سال پیش یدونه خریدم 2000 تومن ! ( تازه 500 هم تخفیف !!!! )
    2 سال مثل .... کار کرد . پارسال یکی از سیم هاش قطع شد .
    حالا خودمم دارم میگردم .
    همه یا میگن Creative یا A4tech .

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه غول دیگه تو دنیای ایرفون پیدا کردم: Monster Turbines
    از شرکت Monster
    این ایرفونا با قیمتی کمتر از 200 دلار با بهترین و گرونترین مدلای مارکای معروف ایرفون تو دنیا مثل shure که قیمتای فوق العاده بالایی دارن مقایسه میشن!

من شخصا اگه به یکی بخوام بگم از اونور برام ایرفون بگیره بجای shure : se310, e3c میگم اینارو بیاره! (:

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

دوست عزیز دقیقا بگو هدست میخوای یا هدفون؟
    بعد هر چقدر بیشتر هزینه کنی هدفون بهتری میتونی بگیری. مارک های متفرقه هست از 10 تومن شروع میشه. هدفون هایی هم هست 500 هزار تومن قیمتشه. اگه میخوای همون روز اول خراب نشه یه چیز درست حسابی بخر. من دو سه سال پیش یه هدفون 10-15 تومنی از پایتخت خریدم همون روز اول خراب شد. پارسال یه هدفون 140 تومنی اصل و نصب دار گرفتم الان از اولش سالم تره.
    اگه میخوای headset بگیری فکر کنم a4tech بد نیست. سعی کن مارک درست حسابی بگیری.
    اینم سند بله شما گفتی خراب شد
    بگذریم
    Last edited by fa13; 28-02-2009 at 18:06.

آخر فروم باز avecina.ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    باس 1333

پيش فرض

اصلا فکر نمیکردم Headset انقدر گرون باشه !!
    حالا این که انقدر گرونه ، چه امکاناتی داره ؟
    ببین مارک Trust در اصل هلندیه و حتمن میدونی که هلندی ها توووی زمینه ی موسیقی توووی دنیا حرف اوله میزنن! Dj Tiesto و Armin Van Burren و..... نمونش!! قبل خریدش تعدادی Review ازش پیدا کردم.....
    البته اینو بگم که عمده ی هدستها از جمله این مارک معتبر طبق معمول مونتاژ چینه اما کیفیت قطعات و مونتاژشون بنظر من بسیار مناسبه و مثل سایر جنسهای چینی نیستش.مزایایی که دارن: اولن به لاله ی گوش فشار نمیارن و بزرگ و ارگونومیک طراحی شدن از گرم شدن و اذیت گوش جلوگیری میکنن و..... تعداد و کیفیت باندهای داخلشون بالاتره اینی که من دارم صدای فراگیر یا همون سوراند 1+5 واقعی و 1+7 مجازی تولید میکنه.اینا چیزاییه که واسه هدست مهمه البته اینی که من شدیدن دنبالش بودم: HS-6400 از طریق پورت USB به هر نوع سیستمی وصل میشه و قسمت جالبش اینه که اگه فرضن به سیستمی که کلن کارت صدا هم نداشته باشه بزنی براحتی میشه صدا را با کیفیت عالی شنید یا صحبت کرد یا توووی محیطهای Voice استفاده کرد و......! ضمنن هر چقدر بقول معلوم ولوم بدی به آخرش نمیرسی که از این نظر یک چیز هیولایی هستش!
    اینو 3-4 ماهی هست گرفتمش و طبق کارت گارانتی داخلی ضمیمش تا تیر 1389 گارانتی داره!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by avecina.ir; 28-02-2009 at 19:31.

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

چند گرفتی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •