تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 12 اولاول ... 456789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 111

نام تاپيک: آرشیو / FIVB World Grand Champions Cup 2013 | با حضور ایران

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

خوب همانطور که انتظار میرفت بازی باختیم منم نرسیدم دو ست اول ببینم ولی اون چیزی که به نظرم خیلی زشت و زننده اومد توهین مجریای توپ وتور به شعور مخاطب برگشته میگه داشته های ما همینه این 12 بهترینن!!! من چندتا بازیکن مثال بزنم که به دلیل مصدومیت یا نظر ولاسکو نتونستن تو تیم باشن یه جا دیگه میگه زورمون همینه من نمیخوام بازی دوستانه رو با رسمی مقایسه کنم ولی مگه همین تیم ما نبود که 2 ماه پیش روسیه رو شکست داد یا تو لیگ جهانی یه ست گرفت البته نبود غفور بسیار تاثیرگذار بود ولی باید حداقل یه ست میگرفتیم در هر صورت ما به این تیم و این مربی افتخار میکنیم

اما خدمت دوستانی که گفتن شهرام محمودی بهتر از غفور باید بگم اولا اگر پستای قبلی منو دیده باشین من با بازی هرجفتشون مشکل دارم یعنی این دو بازیکن در مقیاس جهانی با مقایسه با هم پستای خودشون تو تیم ایتالیا بلغارستان صربستان آمریکا فراسنه لهستان خیلی خیلی ضعیف هستن ولی نکته قوت غفور سرعت دسته بالا و پرشای خوبی که داره شهرام محمودی ممکنه بتونه به عنوان جانشین 4-5 امتیاز بازی بکنه و با دقت وباهوش ولی اصلا نمیشه بار حمله تیم به دوش اون گذاشت و بارها شده که توپای بدون دفاع رو تو اوت زده وفقط با دست دفاع بازی میکنه در واقع تو اینکار افراط میکنه در والیبال قطر پاسور حکم نوک حمله فوتبال داره و اگه قطر پاسور نتونه واسه تیم امتیاز بگیره مثل این میمونه که یه مهاجم گل نزن داشته باشیم با رجوع به آمار تیم ملی هم میشه به این نتیجه رسید از اونجایی که همیشه امتیازآورترین بازیکن با اختلاف زیاد نسبت به بقیه موسوی میشه که دفاع وسط ماست این درحالیکه در بقیه تیما اینطور نیست و دفاع وسطشون تا این حد بار حمله تیم به دوش نمیکشه به نظر من برای اینکه بتونیم اختلاف خودمون با برزیل و روسیه کم کنیم باید یه قطر پاسور تراز اول به تیم اضافه بشه حالا یا محمد کاظم رو هرچند که ناآماده هستش با تمرینات ویژه برگردونن یا از بازیکنای جوانان مثل حسین آبادی استفاده کنن که خیلی خوبه غفورم بشه قطر رزرو تیم، تیم کامل تر میشه
    حرف خیلی قشنگ و درستی زدی هم غفور و هم محمودی صدر درصد نیستند و ایراداتی دارند ..
    شهرام محمودی کلا قدرتی زن نیست و بالاجبار فنی به توپ ضربه میزنه اما بازیکنیه که حتما باید در تیم حضور داشته باشه و در مواقع حساس میتونه مفید واقع بشه و برعکس غفور قدرتی زن خوبیه اما استعداد فنی ضربه زدن به توپ نداره .در مورد محمد کاظم هم بازیکن خیلی خوبیه اما به نظرم قدرت دست بالایی نداره و ایشون هم زیادی رو فنی ضربه زدن اصرار داره .
    شاید اگر زرینی انقدر بگیر نگیر نداشت بهترین مهاجم تیم میشد چون در مواقعی هم کنترلی خوب ضربه میزنه هم قدرتی .اما اونقدر این بشر بالا پایین داره بازیش نمیشه بهش اعتماد کرد .

پ.ن : کاش بهنام محمودی بنده خدا که یه زمانی تنها مهاجم برتر آسیا بود الان و در این دوره با تیم بازی میکرد و بیشتر دیده میشد .

2. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

حرف خیلی قشنگ و درستی زدی هم غفور و هم محمودی صدر درصد نیستند و ایراداتی دارند ..
    شهرام محمودی کلا قدرتی زن نیست و بالاجبار فنی به توپ ضربه میزنه اما بازیکنیه که حتما باید در تیم حضور داشته باشه و در مواقع حساس میتونه مفید واقع بشه و برعکس غفور قدرتی زن خوبیه اما استعداد فنی ضربه زدن به توپ نداره .در مورد محمد کاظم هم بازیکن خیلی خوبیه اما به نظرم قدرت دست بالایی نداره و ایشون هم زیادی رو فنی ضربه زدن اصرار داره .
    شاید اگر زرینی انقدر بگیر نگیر نداشت بهترین مهاجم تیم میشد چون در مواقعی هم کنترلی خوب ضربه میزنه هم قدرتی .اما اونقدر این بشر بالا پایین داره بازیش نمیشه بهش اعتماد کرد .

پ.ن : کاش بهنام محمودی بنده خدا که یه زمانی تنها مهاجم برتر آسیا بود الان و در این دوره با تیم بازی میکرد و بیشتر دیده میشد .

قطر پاسور باید خوش پرش باشه تا بتونه در مواقعی که جزو سه نفر عقب از پشت خط رو توپ سوار بشه زرینی اصلا از اول قطر پاسور بوده منتهی تو جوانان پستشو عوض کردن چون هم بازیکن نداشتن هم اینکه زرینی به اون صورت نمیتونه بپره ولی در کل در صورت نبود بازیکن مناسب پیشنهاد خوبیه

کل قطر پاسورایی که داریم اینان امیر غفور-مهی بازارگرد-محسن عندلیب-محمد محمدکاظم- میکاییل تاجر-رضا قرا-فرهاد پیروت پور-مجتبی غیاثی-شهرام محمودی- سهیل احمدی-رضا صفایی- جواد خسین آبادی(تی ملی جوانان جوانان)
    Last edited by amiry2j; 22-11-2013 at 12:56.

4. این کاربر از amiry2j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بازم در مجموع قابل قبول بود مخصوصا دو ست اول کاملا نزدیک پیش رفتیم اما دوباره تو امتیازهای حساس اشتباه کردیم! امروز دریافت اول خوب بود (عجیب اینکه دیشب در ورزش 2 بیشتر اعتقاد داشتن دریافت اول و توپگیری ضعیفه!) و مشکل همیشگی ما که تو امتیازهای پایانی به ویژه به چشم میاد توپهای برگشتی هست که باید روش کار بشه (وقتی توپ برگشتی زیاد هست یعنی توپگیری خوبی داریم!)...فکر میکنم همه متوجه تفاوت این روسیه با روسیه لیگ جهانی شدند پس خیلی انتظارات رو غیر منطقی بالا نبریم گرفتن ست یا یک امتیاز از برزیل و روسیه کاملا خوبه!موسوی دیروز مصاحبه کرد که دیگه خوب بازی کردن کافیه وقت نتیجه گرفتنه اما باید برای نتیجه گرفتن عالی بازی کرد وگرنه هیچ کدوم از 10 قدرت برتر والیبال دنیا بد بازی نمیکنن!تک تک امتیازها مهمه و واقعا باید حرفه ای بازی کنیم امروز خطاهای فردی بازیکنان ایران خیلی بالا بود تو سرویس موسوی و غلامی زیاد خراب کردند حمزه که تا اومد دو گانه رو انجام داد(سرویس تو تور دریافت اول خراب) فرصت به اسپک تو اوت نرسید و توپهای سرعتی هم چندین بار غلامی تو اوت زد جاخالی های معروف هم نشد و دفاع روی تور هم چندان خوب نبود با توجه به قامت موزرسکی یا پرشهای بلند و از بالا زدن توپ توسط روس ها!

در مورد قطر پاسور و مقایسه محمودی و غفور درسته هیچ کدوم کامل نیستن و به طور ثابت نمیتونن نیازهای تیم رو برطرف کنن زمانی که غفور باید با دست دفاع بازی کنه تواناییش رو نداره و دفاع میشه و محمودی باید با قدرت ضربه بزنه که با یک سرپنجه راحت توپش جمع نشه!محمد کاظم هم با فرض اینکه مصدومیت طولانیش کاملا رفع بشه به دوران آمادگی کاملا برسه (؟)خیلی تفاوتی با غفور نداره اونم کمتر با فکر ضربه میزنه ...

امروکا هم 3-2 ایتالیا رو برد و گرفتن امتیاز حتی پیروزی ممکنه!خوبه که بچه ها روحیه رو از دست ندن و با انرژی به مصاف استکبار جهانی برن
    مقابل امریکا هم باید از ابتدا مثل ست سوم و چهارم برزیل بازی کنیم سرویسی که دریافت اول رو خراب کنه و دفاع روی تور عالی!

6. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بازم در مجموع قابل قبول بود مخصوصا دو ست اول کاملا نزدیک پیش رفتیم اما دوباره تو امتیازهای حساس اشتباه کردیم! امروز دریافت اول خوب بود (عجیب اینکه دیشب در ورزش 2 بیشتر اعتقاد داشتن دریافت اول و توپگیری ضعیفه!) و مشکل همیشگی ما که تو امتیازهای پایانی به ویژه به چشم میاد توپهای برگشتی هست که باید روش کار بشه (وقتی توپ برگشتی زیاد هست یعنی توپگیری خوبی داریم!)...فکر میکنم همه متوجه تفاوت این روسیه با روسیه لیگ جهانی شدند پس خیلی انتظارات رو غیر منطقی بالا نبریم گرفتن ست یا یک امتیاز از برزیل و روسیه کاملا خوبه!موسوی دیروز مصاحبه کرد که دیگه خوب بازی کردن کافیه وقت نتیجه گرفتنه اما باید برای نتیجه گرفتن عالی بازی کرد وگرنه هیچ کدوم از 10 قدرت برتر والیبال دنیا بد بازی نمیکنن!تک تک امتیازها مهمه و واقعا باید حرفه ای بازی کنیم امروز خطاهای فردی بازیکنان ایران خیلی بالا بود تو سرویس موسوی و غلامی زیاد خراب کردند حمزه که تا اومد دو گانه رو انجام داد(سرویس تو تور دریافت اول خراب) فرصت به اسپک تو اوت نرسید و توپهای سرعتی هم چندین بار غلامی تو اوت زد جاخالی های معروف هم نشد و دفاع روی تور هم چندان خوب نبود با توجه به قامت موزرسکی یا پرشهای بلند و از بالا زدن توپ توسط روس ها!

در مورد قطر پاسور و مقایسه محمودی و غفور درسته هیچ کدوم کامل نیستن و به طور ثابت نمیتونن نیازهای تیم رو برطرف کنن زمانی که غفور باید با دست دفاع بازی کنه تواناییش رو نداره و دفاع میشه و محمودی باید با قدرت ضربه بزنه که با یک سرپنجه راحت توپش جمع نشه!محمد کاظم هم با فرض اینکه مصدومیت طولانیش کاملا رفع بشه به دوران آمادگی کاملا برسه (؟)خیلی تفاوتی با غفور نداره اونم کمتر با فکر ضربه میزنه ...

امروکا هم 3-2 ایتالیا رو برد و گرفتن امتیاز حتی پیروزی ممکنه!خوبه که بچه ها روحیه رو از دست ندن و با انرژی به مصاف استکبار جهانی برن
    مقابل امریکا هم باید از ابتدا مثل ست سوم و چهارم برزیل بازی کنیم سرویسی که دریافت اول رو خراب کنه و دفاع روی تور عالی!
    کلا برنامه های تلویزیونی اینطورین یه چیزی مثل نوار کاست بیست سال تکرار میکنن اگر مثلا دریافت 5 سال پیش نقطه ضعف ایران بود الان دیگه نیست ولی اونا همش همینو تکرار میکنن در حالیکه این خط حمله ایران که نقص داره یکی از همین کارشناسا مصاحبه کرده بود گفته پاسور ایتالیا تو بازی با ایران ضعیف بود ولی واقعیت اینه که از پاسور اولشون بهتر بود
    اما دوست عزیز من وقتی میگم محمد کاظم بیاد اولا باید در نظر داشته باشیم داشته هامون همینه وبعدشم اگر بر فرض محمد کاظم در سطح غفورم باشه خوبه که؟! چرا که دیدید با نبود اسپکری بتونه با جسارت توپارو بخوابونه تیم چقدر ضربه میخوره میتونه در کنار غفور بکار گرفته بشه ولی نظر شخصی من اینه شما در مورد محمد کاظم اشتباه میکنید دارید آمادگیشو زمانی که معدنی مربی تیم ملی بود با بازیکنایی که زیر نظر ولاسکو تمرین کردن مقایسه میکنید خود موسوی هم زمین تا آسمون بازیش با زمان معدنی فرق کرده محمدکاظم بازیکن کمی نبوده و یکی از بهترین اسپکرای تاریخ والیبال ایران که متاسفانه تو دو سال منتهی به مصدومیتش به دلیل در جا زدن تیم ملی در اون سالها افت فاحشی داشت ولی خود واقعی محمد کاظم همونیه که سال 2006 رقابتهای قهرمانی جهان یه تنه از ایتالیا یه ست گرفت و اون زمان چندباشگاه ایتالیایی از جمله پروجا خواهان جذبش بودن در هر صورت مشکل این پست با ظهور حداقل یک پدیده برای اینکه مکمل غفور باشه یا استفاده از بازیکنای قدیمی باید حل بشه اگر ایران میخواد از این سطحی که هست بالاتر بره

8. این کاربر از amiry2j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کلا برنامه های تلویزیونی اینطورین یه چیزی مثل نوار کاست بیست سال تکرار میکنن اگر مثلا دریافت 5 سال پیش نقطه ضعف ایران بود الان دیگه نیست ولی اونا همش همینو تکرار میکنن در حالیکه این خط حمله ایران که نقص داره یکی از همین کارشناسا مصاحبه کرده بود گفته پاسور ایتالیا تو بازی با ایران ضعیف بود ولی واقعیت اینه که از پاسور اولشون بهتر بود
    اما دوست عزیز من وقتی میگم محمد کاظم بیاد اولا باید در نظر داشته باشیم داشته هامون همینه وبعدشم اگر بر فرض محمد کاظم در سطح غفورم باشه خوبه که؟! چرا که دیدید با نبود اسپکری بتونه با جسارت توپارو بخوابونه تیم چقدر ضربه میخوره میتونه در کنار غفور بکار گرفته بشه ولی نظر شخصی من اینه شما در مورد محمد کاظم اشتباه میکنید دارید آمادگیشو زمانی که معدنی مربی تیم ملی بود با بازیکنایی که زیر نظر ولاسکو تمرین کردن مقایسه میکنید خود موسوی هم زمین تا آسمون بازیش با زمان معدنی فرق کرده محمدکاظم بازیکن کمی نبوده و یکی از بهترین اسپکرای تاریخ والیبال ایران که متاسفانه تو دو سال منتهی به مصدومیتش به دلیل در جا زدن تیم ملی در اون سالها افت فاحشی داشت ولی خود واقعی محمد کاظم همونیه که سال 2006 رقابتهای قهرمانی جهان یه تنه از ایتالیا یه ست گرفت و اون زمان چندباشگاه ایتالیایی از جمله پروجا خواهان جذبش بودن در هر صورت مشکل این پست با ظهور حداقل یک پدیده برای اینکه مکمل غفور باشه یا استفاده از بازیکنای قدیمی باید حل بشه اگر ایران میخواد از این سطحی که هست بالاتر بره
    خب همین که محمد کاظم بیاد یک اگر بزرگه سطح آمادگی فعلی و اعتماد ولاسکو خیلی مهمه!بازی هایی که من ازش به یاد دارم خیلی تفاوتی نداره با غفور آماده!ضمن اینکه تو سرویس واقعا غفور عملکرد خوبی داره و ما داریم به قول شما گذشته (2006) صحبت میکنیم باید دید الان در چه وضعیتیه!استفاده از نیروها هم به شکلی هست در والیبال امروز ایران در سطح فنی نزدیک شانس با بازیکن جوانتر هست وگرنه امثال نادی رو میتونستیم چند سال دیگه در تیم ملی داشته باشیم!

10. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

خب همین که محمد کاظم بیاد یک اگر بزرگه سطح آمادگی فعلی و اعتماد ولاسکو خیلی مهمه!بازی هایی که من ازش به یاد دارم خیلی تفاوتی نداره با غفور آماده!ضمن اینکه تو سرویس واقعا غفور عملکرد خوبی داره و ما داریم به قول شما گذشته (2006) صحبت میکنیم باید دید الان در چه وضعیتیه!استفاده از نیروها هم به شکلی هست در والیبال امروز ایران در سطح فنی نزدیک شانس با بازیکن جوانتر هست وگرنه امثال نادی رو میتونستیم چند سال دیگه در تیم ملی داشته باشیم!
    مثال خوبی نزدی اگر نادی رفته یکی مثل غلامی اومده که داره خوب بازی میکنه هرچند نادی بهتر بود ولی منحصرا در این پست ما فقط غفور با تمام ایراداتش در بین 20 بازیکنی که ولاسکو دعوت میکنه واسه اردوها داریم که در سطح بالا بتونی بازی کنه در هر صورت بحران در این پست باعث میشه ما به گذشته برگردیم محمد کاظم یکی از همون خصوصیاتش سرویس خوب ببینید آماده نبودنش چون دو سال مصدوم بوده و این شوخی نیست مارکو وان باستن بعد از اون مصدومیت شدید دیگه بازیکن سابق نشد پس این ربطی به بزرگی بودن نداره!!!ببینیند همانطور که آرش کمالوند پس از یکسال مصدومیت بدون بازی در لیگ به تیم دعوت میشه برای لیگ جهانی چون ولاسکو ازش شناخت داره باید یه شرایطی فراهم بشه این شناخته از محمد کاظم هم بوجود بیاد باوضعیتی که من مربیای ایرانی سراغ دارم عمرا بتونه برگرده ، بازگشتش تنها با حضور در اردوهای تیم ملی و تمرینات ویژه با مربیای تیم ملی امکانپذیر ولاغیر
    درثانی اوج دوران والیبال یه بازیکن 27-35 ساله ولی جووانگرایی بیش از اندازه و رسوندن سن بازیکنا به 20-21 عوارض خودشو داره محمد کاظم 28 سالشه و همدوره ایی زرینی و معروف تو تیم جوانان 2005 هم همبازی موسوی بوده سنی نداره!!! ولی نادی 34 سالشه(بدون صغر سن) که غلامی 27 ساله جاشو گرفته! با احتساب این حرفی که زده معروفهم باید از تیم ملی بره به نظر من این اشتباه هستش! اکثر قهرمانای جهان والمپیک نظیر استنلی گربیچ برناردی موریلو جیبا عمده قهرمانیاشون تو سن بالای 30 بدست اوردن میانگین سنی تیمهای روسیه برزیل آمریکا تو دوتا المپیک قبلی بالای 28! من مخالف کودکستان راه انداختنم
    Last edited by amiry2j; 22-11-2013 at 21:02.

12. این کاربر از amiry2j بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

الان فقط در یک صورت می تونیم سوم بشیم اونم اینه که آمریکا و ژاپن رو سه امتیازی ببریم

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مثال خوبی نزدی اگر نادی رفته یکی مثل غلامی اومده که داره خوب بازی میکنه هرچند نادی بهتر بود ولی منحصرا در این پست ما فقط غفور با تمام ایراداتش در بین 20 بازیکنی که ولاسکو دعوت میکنه واسه اردوها داریم که در سطح بالا بتونی بازی کنه در هر صورت بحران در این پست باعث میشه ما به گذشته برگردیم محمد کاظم یکی از همون خصوصیاتش سرویس خوب ببینید آماده نبودنش چون دو سال مصدوم بوده و این شوخی نیست مارکو وان باستن بعد از اون مصدومیت شدید دیگه بازیکن سابق نشد پس این ربطی به بزرگی بودن نداره!!!ببینیند همانطور که آرش کمالوند پس از یکسال مصدومیت بدون بازی در لیگ به تیم دعوت میشه برای لیگ جهانی چون ولاسکو ازش شناخت داره باید یه شرایطی فراهم بشه این شناخته از محمد کاظم هم بوجود بیاد باوضعیتی که من مربیای ایرانی سراغ دارم عمرا بتونه برگرده ، بازگشتش تنها با حضور در اردوهای تیم ملی و تمرینات ویژه با مربیای تیم ملی امکانپذیر ولاغیر
    درثانی اوج دوران والیبال یه بازیکن 27-35 ساله ولی جووانگرایی بیش از اندازه و رسوندن سن بازیکنا به 20-21 عوارض خودشو داره محمد کاظم 28 سالشه و همدوره ایی زرینی و معروف تو تیم جوانان 2005 هم همبازی موسوی بوده سنی نداره!!! ولی نادی 34 سالشه(بدون صغر سن) که غلامی 27 ساله جاشو گرفته! با احتساب این حرفی که زده معروفهم باید از تیم ملی بره به نظر من این اشتباه هستش! اکثر قهرمانای جهان والمپیک نظیر استنلی گربیچ برناردی موریلو جیبا عمده قهرمانیاشون تو سن بالای 30 بدست اوردن میانگین سنی تیمهای روسیه برزیل آمریکا تو دوتا المپیک قبلی بالای 28! من مخالف کودکستان راه انداختنم
    دوست عزیز اول اینکه شما اشتباه برداشت کردی من نگفتم نادی رفت چون 34 سالشه یا معروفم باید بره گفتم اگه رقابت تو یک پست باشه اختلاف خیلی زیاد نباشه بازیکن جوانتر الویت داره همونطور که غلامی جای نادی رو گرفت!ولی الان پاسور نزدیک به معروف داریم انصافا!؟نه لیبرو نزدیک به ظریف داریم نه!
    اصلا محمد کاظم جیبا بوده خوبه؟ من هم که اصلا یادم نمیاد بازیاش رو تو آسیایی و ... مهم وضعیت فعلیش هست به نیروی جوانتر امثال محمودی فیاضی و ... فرصت داده بشه بهتره به نظر من!در ضمن میانگین سنی تیم ما 26-27 هست نه 20-21!اگه قرار بود با این تفکر والیبال جلو بره که خب الان باید پیمان اکبری و ترکاشوند هنوز بازی میکردن و امثال میرزاجانپور غفور و فیاضی تشکری و قائمی و داوودی ... هیچ وقت دعوت نمیشدن!کودکستان چیه حالا مشکلی که نداریم محمد کاظم آماده باشه ولاسکو قطعا میبینه و دعوت میکنه!

در کنفرانس خبری ایران – روسیه چه گفته شد

سعید معروف (کاپیتان ایران): ما در برابر یکی از بهترین تیم های جهان بازی کردیم. تیمی که قدرتمند است و والیبال را خوب بازی می کند. دو ست اول بازی خیلی نزدیک بود ولی در ست سوم مل نتوانستیم انگیزه دو ست گذشته را حفظ کنیم. ما باید یاد بگیریم که چطور از توپ های برگشتی استفاده کنیم.

سرگئی ماکاروف (کاپیتان روسیه): ما امروز توانستیم خوب بازی کنیم. به نظر من عامل برد ما در بازی برابر ایران سرویس های خوبی بود که بازیکنان مان به زمین حریف زدند.

آندری ورونکوف (سرمربی روسیه): ما می دانستیم که ایران تیمی است که در دفاع و توپگیری خوب کار می کند و بازیکنانش هم والیبال را سطح بالا بازی می کنند. بنابر این باید با تمرکز کامل بازی می کردیم تا برنده باشیم. همان اتفاقی که در بازی اول برابر ایتالیا برای ما نیفتاد. در مقابل ایران دو ست اول می توانست نتیجه برعکس باشد ولی به دلیل همان تمرکز ما توانستیم ببریم.

خولیو ولاسکو (سرمربی ایران): همانطور که در کنفرانس خبری دیروز هم گفتم ما برای برد مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا بازی می کنیم. جام قهرمانان قاره ها بهترین فرصت برای ماست که در مقابل بهترین های جهان چیزهای جدید یاد بگیریم و توان و قدرت خود را افزایش بدهیم. بازیکنان ما هنوز استقامت ذهنی برای ادامه بازی با قدرت های والیبال را به طور کامل به دست نیاورده اند ولی نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده اند. امروز دفاع ما تحت تاثیر فیزیک منحصر به فرد روس ها بیشتر منتظر اسپک های قدرتمند آنها بود. در حالیکه بازیکنان روسیه هم با تکنیک هستند. هم با هوش. می دانند که چطور از توپ بهترین استفاده را ببرند.
    امروز من از مجتبی میرزاجانپور به عنوان بازیکن اصلی استفاده کردم. چون در برابر ایتالیا خیلی خوب بازی کرد. او آینده خوبی دارد و من این شانس را به او دادم که در برابر روسیه هم به میدان برود و تجربۀ بازی در این سطح والیبال را کسب کند.

15. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

دوست عزیز اول اینکه شما اشتباه برداشت کردی من نگفتم نادی رفت چون 34 سالشه یا معروفم باید بره گفتم اگه رقابت تو یک پست باشه اختلاف خیلی زیاد نباشه بازیکن جوانتر الویت داره همونطور که غلامی جای نادی رو گرفت!ولی الان پاسور نزدیک به معروف داریم انصافا!؟نه لیبرو نزدیک به ظریف داریم نه!
    اصلا محمد کاظم جیبا بوده خوبه؟ من هم که اصلا یادم نمیاد بازیاش رو تو آسیایی و ... مهم وضعیت فعلیش هست به نیروی جوانتر امثال محمودی فیاضی و ... فرصت داده بشه بهتره به نظر من!در ضمن میانگین سنی تیم ما 26-27 هست نه 20-21!اگه قرار بود با این تفکر والیبال جلو بره که خب الان باید پیمان اکبری و ترکاشوند هنوز بازی میکردن و امثال میرزاجانپور غفور و فیاضی تشکری و قائمی و داوودی ... هیچ وقت دعوت نمیشدن!کودکستان چیه حالا مشکلی که نداریم محمد کاظم آماده باشه ولاسکو قطعا میبینه و دعوت میکنه!

در کنفرانس خبری ایران – روسیه چه گفته شد

سعید معروف (کاپیتان ایران): ما در برابر یکی از بهترین تیم های جهان بازی کردیم. تیمی که قدرتمند است و والیبال را خوب بازی می کند. دو ست اول بازی خیلی نزدیک بود ولی در ست سوم مل نتوانستیم انگیزه دو ست گذشته را حفظ کنیم. ما باید یاد بگیریم که چطور از توپ های برگشتی استفاده کنیم.

سرگئی ماکاروف (کاپیتان روسیه): ما امروز توانستیم خوب بازی کنیم. به نظر من عامل برد ما در بازی برابر ایران سرویس های خوبی بود که بازیکنان مان به زمین حریف زدند.

آندری ورونکوف (سرمربی روسیه): ما می دانستیم که ایران تیمی است که در دفاع و توپگیری خوب کار می کند و بازیکنانش هم والیبال را سطح بالا بازی می کنند. بنابر این باید با تمرکز کامل بازی می کردیم تا برنده باشیم. همان اتفاقی که در بازی اول برابر ایتالیا برای ما نیفتاد. در مقابل ایران دو ست اول می توانست نتیجه برعکس باشد ولی به دلیل همان تمرکز ما توانستیم ببریم.

خولیو ولاسکو (سرمربی ایران): همانطور که در کنفرانس خبری دیروز هم گفتم ما برای برد مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا بازی می کنیم. جام قهرمانان قاره ها بهترین فرصت برای ماست که در مقابل بهترین های جهان چیزهای جدید یاد بگیریم و توان و قدرت خود را افزایش بدهیم. بازیکنان ما هنوز استقامت ذهنی برای ادامه بازی با قدرت های والیبال را به طور کامل به دست نیاورده اند ولی نسبت به گذشته خیلی پیشرفت کرده اند. امروز دفاع ما تحت تاثیر فیزیک منحصر به فرد روس ها بیشتر منتظر اسپک های قدرتمند آنها بود. در حالیکه بازیکنان روسیه هم با تکنیک هستند. هم با هوش. می دانند که چطور از توپ بهترین استفاده را ببرند.
    امروز من از مجتبی میرزاجانپور به عنوان بازیکن اصلی استفاده کردم. چون در برابر ایتالیا خیلی خوب بازی کرد. او آینده خوبی دارد و من این شانس را به او دادم که در برابر روسیه هم به میدان برود و تجربۀ بازی در این سطح والیبال را کسب کند.

1-شما که چیزی از بازیش یادت نمیاد خوب چرا اصلا با غفور مقایسش کردی
    28 سال سن شروع دوران اوج یه بازیکن میتونه باشه اگر پاسوری نزدیک معروفم داشتیم باید معروف حفظ میکردیم چون تجربه الویت داره بر سن ما راجب فوتبال حرف نمیزنیم راجع والیبال صحبت میکنیم تو والیبال بازیکنا هرچی سنشون بیشتر میشه جا افتاده تر میشن و بهتر بازی میکنن

2- درباره میانگین سنی که صحبت کردی خوب منم همین میگم وقتی میانگین سنی تیم 26(که خیلیم خوبه واسه المپیک بعدی) نباید بازیکن 28 سال رو ورداری بزاری کنار ترکاشوند بازنشسته مقایسه بکنی و به بهانه جوونگرایی توجیه برای حذفش بیاریم
    3- شما اصلا دقت نمیکنی ما داریم راجع منحصرا قطر پاسور صحبت کنیم که خصوصیات خاصی میطلبه قد بالای 195 پرش بالا فیاضی با قد 190 کجا میتونه قطر پاسور باشه که شما به عنوان جایگزین بهش اشاره کردی اصلا دریافت کنندس، داشته هامون تو این پست رو هم بالای صفحه گذاشتم اگر تو این پست مشکلی نداشتیم بحثی نبود مشکل اساسی داریم و باید حلش کنیم و تمام حرف من اینه که همانطور که برای آرش کمالوند شرایط خاص قائل شدند و بدون حتی یه دقیقه بازی واسه لیگ جهانی دعوت شد و جز 12 تا بازی با کوبا هم قرار گرفت این شرایط برای محمد کاظم قائل بشن تمرین با تیمای لیگ هیچ کمکی شرایط این بازیکن نمیکنه باید بصورت ویژه حمایت بشه

4- تفکر والیبال استفاد از داشته و بهره حداکثری نه اینه که بازیکن 28 ساله خونه نشین بشه به هوای پیری که گفتم ستاره های دنیا تازه دوران اوجشون از بالای 30 سال شروع میشه امسال غفور حالاحالاها وقت دارن ولی الان تایمشون نیست
    نباید به بهانه جووانگرایی هر جوونی در هر پستی استفاده بشه تا الان هر جوانی تو پست دریافت کننده اومده جواب داد چون درون مایه این پست اعتماد به نفسه ولی تو یه پست دیگه یه شرایط دیگه میطلبه ولاسکو چندین نفر برای قطر پاسور امتحان کرده هیچکدوم جواب نداده فقط امیرغفور اونم تازه باشرایط خاص که خودت میدونی تمام این بازیکنایی هم که اشاره کردی اومدن جواب دادن دفاع وسط و دریافت کننده بودن

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

کنایه رو متوجه نشدی! خیلی هم خوب بازی هاش یادمه ... کمی داری اغراق میکنی + شما حرفت تناقض داره یه جا میگی بازیکن دوران اوجش از 30 به بالا شروع میشه و تجربه خیلی مهمه
    4- تفکر والیبال استفاد از داشته و بهره حداکثری نه اینه که بازیکن 28 ساله خونه نشین بشه به هوای پیری که گفتم ستاره های دنیا تازه دوران اوجشون از بالای 30 سال شروع میشه
    یه جا میگی نادی 34 ساله چون مسن بود کنار رفت و غلامی 27 ساله جاشو گرفت در حالی که قبول داریم نادی تازه دوران اوج پختگی و تجربه فراوانش بود و تو رقابتهای بین المللی اخیر مخصوصا در دفاع روی تور میدرخشید و واقعا یک وزنه سنگین روحی و تجربه بود برای تیم یک کاپیتان کامل!حتی پیشنهاد از تیمهای خارجی هم داشت
    ولی نادی 34 سالشه(بدون صغر سن) که غلامی 27 ساله جاشو گرفته

حالا در مورد چرایی کنار گذاشتن نادی و کلا نحوه کنار گذشتن با تجربه ها شنبه شب ورزش از نگاه 2 با حضور داورزنی و نادی

در مورد میانگین سنی شما رقم 20-21 رو گفتی عرض کردم این نیست حدود 27 هست که کاملا مناسب و قابل رشد برای المپیک آینده!بعد جوان گرایی بهانه حذف نیست آمادگی شرطه!اگه تفکر کودکستان نامیدن بازیکنان زیر 28 حاکم بود امروز این تیم رو نداشتیم! ...
    بله قبول دارم ترافیک بالایی تو قطر پاسور نداریم اگه نیاز باشه حتما ولاسکو از همه نیروها استفاده میکنه اما تفاوت بین آرش کمالوند و محمد کاظم چیه!؟باید به آخرین دوران حضورشون در تیم ملی و سرمربی وقت رجوع کنی بعد هم اگه کمالوند دعوت شد و تمرین کرد چقدر بازی بهش رسید؟این رو هم بگید!

خلاصه بگم یکی از مهمترین بازیکنان اخیر تیم ملی والیبال(نادی) به سادگی کنار گذاشته شد به هر دلیلی و فشار و جدل زیادی نشد مطمئن باشید ولاسکو مشورت میکنه اطلاعات میگیره و همونطور که تا حالا دیدیم در تقریبا همه رقابتهای این سالها بازیکنان جوان و کم نام و نشانی رو کرده که درخشیدند (قائمی غفور فیاضی و ...)ولی امکان نداره بازیکنی بهش تحمیل بشه!

انقدر هم دیگه پینگ پنگی بحث رو ادامه نداره 1 2 3 4 محمد کاظم خوب باشه بیاد عالیه غفور هم کم رو اعصاب ما نمیره بعد از حمزه

18. این کاربر از Kianoosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •