تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 15 اولاول ... 456789101112 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 144

نام تاپيک: دیرانزالی آقایان بدون عوارض

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

روزی چند بار خودارضایی دلیل بر اعتیاد نیست؛
    چه خود ارضایی چه خود رابطه جنسی در طول مدت باعث کاهش میل جنشی نمیشه؛البته به شرژ اینکه ارضای جنسی با تجربه روانی خوب همراه بشه نه زدگی از ارضای جنسی
    دکتر شما با زکریای رازی نسبتی ندارید؟
    اینجوری که شما چند بار در روز، هر روز خودارضایی کردن رو میگید اعتیاد نیست، قطعا از دانش پزشکی زرکیا دارید بهره می‌گیرید و نسخه می‌پیچید برای ملت! ))

حالا از شوخی بگذریم، والا راستش به نظرم این قضیه خیلی خطرناکه که یه نفر هر روز و روزی چند بار خودراضایی کنه، چرا که مفهوم یک رابطه واقعی براش از بین میره و درخیالات جنسیش غرق میشه... دیگه فکر نکنم چهار پنج تا دختر هم بتونن به ارضای ذهنی برسوننش....

بله. من هم معتقدم که نه خودارضایی و نه رابطه جنسی متعدد و زیاد باعث دلمرده شدن شخص نمیشه...

2. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ArashMiniStar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    IR/MASHHAD

پيش فرض

اینجوری که شما چند بار در روز، هر روز خودارضایی کردن رو میگید اعتیاد نیست، قطعا از دانش پزشکی زرکیا دارید بهره می‌گیرید و نسخه می‌پیچید برای ملت! ))

حالا از شوخی بگذریم، والا راستش به نظرم این قضیه خیلی خطرناکه که یه نفر هر روز و روزی چند بار خودراضایی کنه، چرا که مفهوم یک رابطه واقعی براش از بین میره و درخیالات جنسیش غرق میشه... دیگه فکر نکنم چهار پنج تا دختر هم بتونن به ارضای ذهنی برسوننش....

بله. من هم معتقدم که نه خودارضایی و نه رابطه جنسی متعدد و زیاد باعث دلمرده شدن شخص نمیشه...
    اون بنده خدا اگه دختر دستش میرسید خود ارضایی نمیکرد ک حالا شما جوش دخترای اینده میزنی

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

4. این کاربر از ArashMiniStar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اون بنده خدا اگه دختر دستش میرسید خود ارضایی نمیکرد ک حالا شما جوش دخترای اینده میزنی

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

پس شما هم از اونهایی هستید که فکر میکنید متاهل ها همیشه سرشون تو کاره و عشق و حال؟!

اگر متاهل هستی و اینجوری فکر میکنی و سرمایی هم نیستی، بهت تبریک میگم و خوش به حالت....
    ولی اگر مجردی، متاسفانه خبرهای بدی برات دارم!

6. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من طبق منابع علمی میگم!
    طبق منابع علمی این ها مشکلی ندارد!
    حالا شما اگر منبع علمی دارید گفته من رو نقض کنید!

اصولا خودارضایی یک رفتار جنسی طبیعی در انسان هست!حالا چرا عده ای مخالفند و هیچ منبعی نمیاورند اما دیگران را به پیچیدن نسخه غیر علمی برای ملت متهم میکنند نمیدانم!!!!

خودارضایی‌ ابزار‌ ارضای جنسیت؛بدون خطر!
    اگر یک نفر چند بار در روز با همسر خود رابطه برقرار کند اعتیاد ندارد؛کسی که خودارضایی چند بار کند هم!
    تنها مشکل همان خودارضایی وسواس گونه هست که همانطور که گفتیم تعریف دارد!

لطف کنید منبع بیاورید که خودارضایی بد است!

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من طبق منابع علمی میگم!
    طبق منابع علمی این ها مشکلی ندارد!
    حالا شما اگر منبع علمی دارید گفته من رو نقض کنید!

اصولا خودارضایی یک رفتار جنسی طبیعی در انسان هست!حالا چرا عده ای مخالفند و هیچ منبعی نمیاورند اما دیگران را به پیچیدن نسخه غیر علمی برای ملت متهم میکنند نمیدانم!!!!

خودارضایی‌ ابزار‌ ارضای جنسیت؛بدون خطر!
    اگر یک نفر چند بار در روز با همسر خود رابطه برقرار کند اعتیاد ندارد؛کسی که خودارضایی چند بار کند هم!
    تنها مشکل همان خودارضایی وسواس گونه هست که همانطور که گفتیم تعریف دارد!

لطف کنید منبع بیاورید که خودارضایی بد است!

من نگفتم شما صحبتتون غیر علمی هست! گفتم شما احیانا از شاگرد‌ها یا اشنایان استاد نبودید؟؟ چون اوشون هم خودشون رو با همین نسخه شما به باد دادن!!

همچنین، من هرگز نگفتم که خودارضایی بد هستش! حتی نگفتم چند بار در روزش بده! یا با هر روز انجام دادنش هم مشکلی ندارم!!!

ولی، مثل هر اعتیاد دیگه‌ای، کسی که حتما و لزوما باید روزی چند بار و هر روز خودارضایی بکنه مگر در مسافرتی جایی باشه و نتونه، این اعتیاد به خودارضایی هستش... حالا برا بدن بده؟ من نمی‌دونم! کار بدیه؟ از نظر من نه! نباید انجام بگیره؟ به من ربطی نداره مسائل خصوصی مردم...

مسئله عادت کردن به خودارضایی متعدد و هر روزه هستش که بعدا باعث میشه از نظر روانی ارضا نشی... مثل تماشای فیلم‌های پورن هستش که چون ذهن عادت میکنه، یه دختر عادی که نمی‌تونه اون کارها رو بکنه فقط جسم شما رو ارضا میکنه و نه روحتون رو و نهایتا، یک ساعت بعد روز از نو و روزی از نو!‌

9. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن پزشکی M.R.S.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

من نگفتم شما صحبتتون غیر علمی هست! گفتم شما احیانا از شاگرد‌ها یا اشنایان استاد نبودید؟؟ چون اوشون هم خودشون رو با همین نسخه شما به باد دادن!!

همچنین، من هرگز نگفتم که خودارضایی بد هستش! حتی نگفتم چند بار در روزش بده! یا با هر روز انجام دادنش هم مشکلی ندارم!!!

ولی، مثل هر اعتیاد دیگه‌ای، کسی که حتما و لزوما باید روزی چند بار و هر روز خودارضایی بکنه مگر در مسافرتی جایی باشه و نتونه، این اعتیاد به خودارضایی هستش... حالا برا بدن بده؟ من نمی‌دونم! کار بدیه؟ از نظر من نه! نباید انجام بگیره؟ به من ربطی نداره مسائل خصوصی مردم...

مسئله عادت کردن به خودارضایی متعدد و هر روزه هستش که بعدا باعث میشه از نظر روانی ارضا نشی... مثل تماشای فیلم‌های پورن هستش که چون ذهن عادت میکنه، یه دختر عادی که نمی‌تونه اون کارها رو بکنه فقط جسم شما رو ارضا میکنه و نه روحتون رو و نهایتا، یک ساعت بعد روز از نو و روزی از نو!‌
    انتظار نداشته باشید نسبت دادن عوارضی مثل کور شدن چشم،کر شدن،عقیم شدن،خنگ شدن،دیوانه شدن،معتاد شدن و .... رو به خودارضایی تایید کنم

هیچوفت هم نگفتم این کار رو بکنین خوبه! اما مضر بودنش رو نمیتونم قبول کنم!

هرکس بتونه مضر بودن این عمل رو برای من اثبات کنه من رو بنده خودش کرده
    Last edited by M.R.S.; 05-03-2017 at 17:20.

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

انتظار نداشته باشید نسبت دادن عوارضی مثل کور شدن چشم،کر شدن،عقیم شدن،خنگ شدن،دیوانه شدن،معتاد شدن و .... رو به خودارضایی تایید کنم

هیچوفت هم نگفتم این کار رو بکنین خوبه! اما مضر بودنش رو نمیتونم قبول کنم!

هرکس بتونه مضر بودن این عمل رو برای من اثبات کنه من رو بنده خودش کرده

دوست عزیز، فکر نمی‌کنم گفته باشم کور و کر و ....

عرضم فقط یک بحث روانی بود... داستان اینه:
    موقع خود ارضایی، شما یه فانتزی داری توی ذهنت... دیگه خسته شدن، دیگه دختره حوصله نداشته باشه بخواد زود کارو تموم کنی! دختره اصلاح نکرده باشه، دختره عرق کرده باشه و این چیزا توی این فانتزیت نیستن!! ولی کو این دختری که همیشه خدا هیچ کدوم از اینها رو نداشته باشه؟
    توی فانتزی، پوزیشن‌های مورد استفاده هم خفن هستن...

وقتی کسی مدت زیادی رو پی در پی توی فانتزی سیر میکنه، وقتی با یه دختر واقعی میخوابه کاری از پیش نمی‌تونه ببره مگر اینکه بازم تو ذهنش فانتزی ها رو فعال کنه!!!!

شخصا عرض بکنم...!! بر اساس تجربه شخصیم، یه خانوم که به قولی برام ساز دهنی میزد بعد از ده دقیقه یه ربع هیچ کاری نکرد و چون دوست دخترم بود، یه جوری شد که نمی‌تونست ارضام بکنه و هرکاری میکرد هم همین داستان بود...
    تا اینکه شخصا با دست خودم به قولی کارمو راه انداختم... صد البته این قضیه برای وقتی که یه ۳ک۳ کامل داریم یا با همسر خودم الان که ازدواج کردم، اصلا پیش نمیاد... ربطی به خودارضایی نداره و فانتزی هایی هستش که از ۳ک۳ تو ذهن ادم هست.... همین! ))

درکل، شخصا پیشنهاد میکنم کسی که وارد فاز خودارضایی گسترده میشه، برای اینکه ارتباطی با دنیای واقعی قطع نشه، هرطوری شده یه دختر خوب پیدا بکنه که دیگه حداقل حداقل حداقل حداقلش هفته‌ای یه بار بتونه باهاش باشه و سلامت روانی خودش رو حفظ کنه...

12. این کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن موضوعات علمی و فنی-مهندسی M o h a m m @ d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    همین دوروبر

پيش فرض

دوستان یکم مراعات کنید داستان تعریف نکنید بچه ده 12 ساله رد میشه میان یقمون میگیرن

14. 2 کاربر از M o h a m m @ d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز، فکر نمی‌کنم گفته باشم کور و کر و ....

عرضم فقط یک بحث روانی بود... داستان اینه:
    موقع خود ارضایی، شما یه فانتزی داری توی ذهنت... دیگه خسته شدن، دیگه دختره حوصله نداشته باشه بخواد زود کارو تموم کنی! دختره اصلاح نکرده باشه، دختره عرق کرده باشه و این چیزا توی این فانتزیت نیستن!! ولی کو این دختری که همیشه خدا هیچ کدوم از اینها رو نداشته باشه؟
    توی فانتزی، پوزیشن‌های مورد استفاده هم خفن هستن...

وقتی کسی مدت زیادی رو پی در پی توی فانتزی سیر میکنه، وقتی با یه دختر واقعی میخوابه کاری از پیش نمی‌تونه ببره مگر اینکه بازم تو ذهنش فانتزی ها رو فعال کنه!!!!

شخصا عرض بکنم...!! بر اساس تجربه شخصیم، یه خانوم که به قولی برام ساز دهنی میزد بعد از ده دقیقه یه ربع هیچ کاری نکرد و چون دوست دخترم بود، یه جوری شد که نمی‌تونست ارضام بکنه و هرکاری میکرد هم همین داستان بود...
    تا اینکه شخصا با دست خودم به قولی کارمو راه انداختم... صد البته این قضیه برای وقتی که یه ۳ک۳ کامل داریم یا با همسر خودم الان که ازدواج کردم، اصلا پیش نمیاد... ربطی به خودارضایی نداره و فانتزی هایی هستش که از ۳ک۳ تو ذهن ادم هست.... همین! ))

درکل، شخصا پیشنهاد میکنم کسی که وارد فاز خودارضایی گسترده میشه، برای اینکه ارتباطی با دنیای واقعی قطع نشه، هرطوری شده یه دختر خوب پیدا بکنه که دیگه حداقل حداقل حداقل حداقلش هفته‌ای یه بار بتونه باهاش باشه و سلامت روانی خودش رو حفظ کنه...
    تجربه های شخصی شما اسمشون روشونه و تجربه های شخصی شما هستن و ربطی به علم ندارن.
    یک تاپیک جداگانه بزنین و درمورد تجربه های شخصی و سازدهنی!! همونجا تبادل اطلاعات کنین. بعد علمی و پزشکی این حرف ها تو این تاپیک ده بار زده شده و دیگه بیشتر از این لازم نیست بحث به بیراهه بره.

16. 3 کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

عذرخواهی میکنم بابت مثال...

نمی‌دونم غیر از مثال، کجای حرفم خارج از مباحث علمی هستش و چرا :|

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •