تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 192 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 1920

نام تاپيک: راهنمای خرید رینگ و لاستیک مناسب

در آغاز فعالیت bigzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    پشت فرمون

پيش فرض

سلام ویزه به اقا مهدی که تخصص دارن و همچنین سایر دوستان !
    اقا مهدی می خواستم بدونم برای لوگان E2 رینگ فابریکی با لاستیک 205/60 مناسبه !؟
    و لاستیک پیشنهادی شما همون TOYO هست !؟
    بیژن

داره خودمونی میشه ehsan_4454's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    lvl@$hh@cl

پيش فرض

سلام بر همگی.این اولین پست من در این بخش هست.قبلا این تاپیک اومده بودم واسه خرید لاستیک.1 ماهی هست که hankook مدل blackbirde انداختم.خواستم به دوستای گلم بگم فوق العاده آشغاله.که اشتباه منو نکنن واسه خرید این لاستیک.لاستیکای قبلیش فابریکی سمند ایرانی بود ولی شرف داشت به این کره ای!

1-سرو صدای زیاد لاستیک موقع رانندگی و ترمز.(از جلوبندی هم مطمئنم)
    2-بخاطر شیاراش کلی ریگ لاش جمع میشه.
    3-امروز به لبه 1 آجر خورد لاستیک کنارش جر خوررررررررررررد.هنوز خودمم باورم نمیشه همچین لاستیک چرتی خریدم.فقط باید آجر و شرایطی که باعث شد لاستیک پاره شه رو میدیدید تا بفهمید چقدر ....

موفق باشید

3. 2 کاربر از ehsan_4454 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت bigzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    پشت فرمون

پيش فرض

سلام بر همگی.این اولین پست من در این بخش هست.قبلا این تاپیک اومده بودم واسه خرید لاستیک.1 ماهی هست که hankook مدل blackbirde انداختم.خواستم به دوستای گلم بگم فوق العاده آشغاله.که اشتباه منو نکنن واسه خرید این لاستیک.لاستیکای قبلیش فابریکی سمند ایرانی بود ولی شرف داشت به این کره ای!

3-امروز به لبه 1 آجر خورد لاستیک کنارش جر خوررررررررررررد.هنوز خودمم باورم نمیشه همچین لاستیک چرتی خریدم.فقط باید آجر و شرایطی که باعث شد لاستیک پاره شه رو میدیدید تا بفهمید چقدر ....

موفق باشید
    احسان از اصل و فرع بودن لاستیک مطمئنی !؟ چون من فک کنم اینی که شما گفتین درجه 3 چین باشه !!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

سلام ویزه به اقا مهدی که تخصص دارن و همچنین سایر دوستان !
    اقا مهدی می خواستم بدونم برای لوگان E2 رینگ فابریکی با لاستیک 205/60 مناسبه !؟
    و لاستیک پیشنهادی شما همون TOYO هست !؟
    بیژن
    سلام
    پستهای 32-33-34-35-37 رو بخون.

بعدشم خلاصه اینکه سعی کن 195/60 بندازی .
    خیلی بهتر از 205 جواب میده.یه کم ماشین رو میاره پایین که واسه ال90 خیلی بهتره

شدیدا دنبال TOYO TEO plus بگرد . اگر قحطی بود (همه ی همه جا رو گشتی نبود) نهایتا ROADESTON N5000 بگیر .

ولی نه ، بگرد تا همون TOYO پیدا کنی

6. این کاربر از mehdi af بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

موفق باشید
    سلام .
    مهم نیست .فدای سرت . تنت سالم باشه .

هر 3 مورد رو قبل از اینکه بخری من میدونستم .

گزینه 1 ناشی از اینه که : نرم بودن و هوای گرم تابستون و این گل خاص هانکوک . اگه 185 اینو میگرفتی اینجوری نمیشد. هوا سرد بشه صداش خیلی کمتر میشه

گزینه 2 ناشی از اینه که : طرح گلش ، که اگه 30% ازش سایش پیدا کنه دیگه ریگ جمع نمیکنه.

گزینه 3 ناشی از اینه که : کره ای بودن( نرم بودن ).

نرم بودن لاستیک 80% مربوط به بدنه لاستیک و 20% مربوط به جنس گل لاستیک میشه . در کل همه لاستیکهای کره ای بدنه بسیار نرمی دارن . این اتفاق زمانی میفته که از بغل لاستیک با یه جسم تیز برخورد کنی (مثلا جدول و ...) که شانس شما اینجوری شده که اگه از روش رد میشدی اینجور نمیشد. توی لاستیکهای کره ای باید مراقب این موضوع باشی . اگه بارز بود احتمالا اینجور نمیشد . ولی این دلیل نمیشه که بارز بهترباشه.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    lvl@$hh@cl

پيش فرض

احسان از اصل و فرع بودن لاستیک مطمئنی !؟ چون من فک کنم اینی که شما گفتین درجه 3 چین باشه !!!!

سلام ببخشید دیر جواب دادم.آره از اصلی بودن لاستیک مطمئنم.وقتی لاستیک اونجوری شد رفتم همون فروشگاه..گفت من که گفتم لاستیک نخی ببرینو....کلا منکر تمام تعریفایی که موقع خرید از این لاستیک کرد شد.!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    lvl@$hh@cl

1

سلام .
    مهم نیست .فدای سرت . تنت سالم باشه .

هر 3 مورد رو قبل از اینکه بخری من میدونستم .

گزینه 1 ناشی از اینه که : نرم بودن و هوای گرم تابستون و این گل خاص هانکوک . اگه 185 اینو میگرفتی اینجوری نمیشد. هوا سرد بشه صداش خیلی کمتر میشه

گزینه 2 ناشی از اینه که : طرح گلش ، که اگه 30% ازش سایش پیدا کنه دیگه ریگ جمع نمیکنه.

گزینه 3 ناشی از اینه که : کره ای بودن( نرم بودن ).

نرم بودن لاستیک 80% مربوط به بدنه لاستیک و 20% مربوط به جنس گل لاستیک میشه . در کل همه لاستیکهای کره ای بدنه بسیار نرمی دارن . این اتفاق زمانی میفته که از بغل لاستیک با یه جسم تیز برخورد کنی (مثلا جدول و ...) که شانس شما اینجوری شده که اگه از روش رد میشدی اینجور نمیشد. توی لاستیکهای کره ای باید مراقب این موضوع باشی . اگه بارز بود احتمالا اینجور نمیشد . ولی این دلیل نمیشه که بارز بهترباشه.

مرسی دادا.اره دیگه اینم شانس من بود ...حالا هزینه آپارات 12بخار تومان بیشتر نبود به جهنم...از لاستیک خیلی تعجب کردم که اینقدر راحت...بقول شما باید خیلی مواظب این قبیل لاستیکا بود که از بغل به جایی برخورد نکنه...واسه همین اومدم دوباره تو فروم که با دوستان درمیون بذارم اینو...بازم ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه chartab's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    tabriz

پيش فرض

لطفا یک سایت اینترنتی بذارید برای خرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام
    پستهای 32-33-34-35-37 رو بخون.

بعدشم خلاصه اینکه سعی کن 195/60 بندازی .
    خیلی بهتر از 205 جواب میده.یه کم ماشین رو میاره پایین که واسه ال90 خیلی بهتره

شدیدا دنبال TOYO TEO plus بگرد . اگر قحطی بود (همه ی همه جا رو گشتی نبود) نهایتا ROADESTON N5000 بگیر .

ولی نه ، بگرد تا همون TOYO پیدا کنی
    پرایدم لاستیک تویو پراکسس f-08 داره...175 هست.
    بعد 2سال کلی عاج داره ولی دور لاستیک دقیقا اندازه یه دایره انگار شکافته شده...فرض کن بقل لاستیک ناخن میره تو این شکاف...
    ولی باد کم نمیکنه با همین وضعیت و فعلا که سالمه.....
    کلا چنین چیزی تو عمرم ندیده بودم....

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام.
    بچه ها منم میتونم از شما راهنمایی بخوام؟

امروز یه سمند LX سفید خریدم. دنبال رینگ و لاستیک هستم.

دوستان نظرتون رو بگین.
    آقا ببخشیدا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •