تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 10 اولاول ... 45678910 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 97

نام تاپيک: خرید گوشی کره ای

داره خودمونی میشه AT&T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سیستم عامل MyMobile مبتنی بر WinCE 6 / گوشي هاي چيني هم سيستم عامل اپن سورس دارند توي پست هاي قبلي معرفي شده است. آيفون را
    سلام شما چند تا برنامه که ریختی رو موبایلت اسکیرین شاتاشو بزار ماهم ببینیم

و همچنین چند تا بازی

ممنون.

2. 2 کاربر از AT&T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز johnypersian1656's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

جناب "JohnPersian1656"منظورتون از FCC certificate دقیقا" چیه ؟! Fake چیه؟ میشه توضیح بدید؟ یا بی زحمت اگه ممکنه براتون یه لینکی چیزی بدین من دقیقا" متوجه شم.

همونطور که قبلا هم گفتم نداشتن fcc certificate(گواهی fcc ) میتونه باعث بشه که اینا تشعشعشون زیاد بشه و باندهای فرکانسی بیخودی را به خودشون اختصاص بدن.

اینم توضیح از خود سایت fcc :

Working closely with federal health and safety agencies, such as the Food and Drug Administration (FDA), the FCC has adopted limits for safe exposure to radiofrequency (RF) energy. These limits are given in terms of a unit referred to as the Specific Absorption Rate (SAR), which is a measure of the amount of radio frequency energy absorbed by the body when using a mobile phone. The FCC requires cell phone manufacturers to ensure that their phones comply with these objective limits for safe exposure. Any cell phone at or below these SAR levels (that is, any phone legally sold in the U.S.) is a "safe" phone, as measured by these standards. The FCC limit for public exposure from cellular telephones is an SAR level of 1.6 watts per kilogram (1.6 W/kg).

و اینم انیمیشنی که نشون میده نداشتن این گواهی چه مشکلاتی رو میتونه به وجود بیاره (پیشاپیش عذر میخوام فقط جنبه ی آموزشی مد نظر هست )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پی نوشت: از جناب جانی پرشن بابت معرفی سایت زیر ممنونم، باحال بود:

کد:
    فقط جهت اطلاع بگم گوشیش قابلیت رقابت با آیفون رو هم داره : صفحه 3.4 اینچ خازنی - مالتی تاچ، با 667 مگاهرتز سی پی یو و 256 مگ رم و 8 و 16 گیگ حافظه داخلی، دوربین 3.2 مگی با سیستم عامل MyMobile مبتنی بر WinCE 6 که اینترفیس واقعا جذابی هم داشت.

خواهش میکنم دوست خوبم. صددرصد باهات موافقم. اما رقابت با آیفون یکمی واسش سخته هم واسه ساپورت پایین! هم قیمت بالا!(آیفون هم قیمتش بالاس اما خوب apple خیلی شناخته شده تره تا meizu که به قول آقای far برند نیست)

تجربه خیلی خوبی بود .. ولی از بین این 2 فقط ایفون خازنیه ! و N97مقاومتی

تعجب میکنم که شما تا حالا متوجه نشدین چیزی که توی تاچ اهمیت داره اون قفل هست که با کشیدن باز میشه اصلا در مورد خازنی یا مقاومتی صحبت نکنین آقا!

و همچنین چند تا بازی

ممنون.
    کاملا با نظرتون موافقم. دوستان دیگه هم بیان snapshot از سیستم عامل های open source دیگه بذارن تا معلوم بشه تفاوت از کجا تا کجاس (خودم به شخصه حاضرم snapshot از برنامه ها و مخصوصا بازیهای motomagx که open source هست بذارم)
    (هرچند من که چیزی پیدا نکردم که nucleus بودن سیستم عامل اینا رو تایید کنه به جز اون لینک جناب far)

در کل فکر میکنم منظور جناب far2009 اجرای rom ها باشه که کیفیت این بازیها معلومه دیگه!!!!
    خیلی خوب میشه که benchmark هایی هم بگیرن تا مشخصات این گوشی ها بهتر مشخص بشه باید cpu و امکانات قوی ای داشته باشن و همینطور چندتایی عکس که با دوربین این گوشی گرفته شده.
    Last edited by johnypersian1656; 04-11-2009 at 02:53.

4. 3 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

کاملا با نظرتون موافقم. دوستان دیگه هم بیان snapshot از سیستم عامل های open source دیگه بذارن تا معلوم بشه تفاوت از کجا تا کجاس (خودم به شخصه حاضرم snapshot از برنامه ها و مخصوصا بازیهای motomagx که open source هست بذارم)
    (هرچند من که چیزی پیدا نکردم که nucleus بودن سیستم عامل اینا رو تایید کنه به جز اون لینک جناب far)

در کل فکر میکنم منظور جناب far2009 اجرای rom ها باشه که کیفیت این بازیها معلومه دیگه!!!!
    خیلی خوب میشه که benchmark هایی هم بگیرن تا مشخصات این گوشی ها بهتر مشخص بشه باید cpu و امکانات قوی ای داشته باشن و همینطور چندتایی عکس که با دوربین این گوشی گرفته شده.
    آقايون بنده را از چي مي ترسونيد ؟! من آنقدر به گوشيم اطمينان دارم که حاضرم توي يک بحث با آيفون شرکتش بدهم ؟! پس شما هم سوالاتي بپرسيد که در حد آيفون باشد. سوالات شما واقعا جواب راحتي دارند فقط وقت آدم را مي گيرند.
    در ضمن بزودي يک مقايسه فوق حرفه اي با عکس بين گوشي خودم و آيفون مي گذارم آن موقع متوجه حقايق خواهيد شد.

اطلاعات تکميلي سيستم عامل اين گوشي ها : ( تمامي اين اطلاعات فضاي اينترنت را پر کرده خواهشا خودتان هم تحقيق کنيد ! )

1- اسمش هست: Nucleus

2- نسل جديد سيستم عامل هاي موبايل

3- اسمش از یک سلول بیولوژیکی به همون نام گرفته شده است

5- یک سیستم عامل open source هست

6- چیزی هست که نه ویندوزه و نه لینوکس!! کاملا نوپا و یه شاهکار 400 کیلوبایتی!!

7- پیچیدگیش به خاطر الگوریتم برنامه نویسی و تشخیص اتومات سخت افزار گوشی

8- سادگی در نوع فرمت فایلها و استراکچر فایل سیستم هاش که باعث میشه وقتی گوشی تا خرخره پره مثل نوکیا و یا سونی اریکسون هنگ نکنه!!

9- نیاز بسیار بسیار کم به حافظه ی پردازشی

10- پشتیبانی سخت افزارهای مختلف گوشی ها

11- سازگار با انواع واحدهای پردازش یا همون cpu ی گوشی

12 - علت زیاد نبودن و یا درواقع نبودن برنامه واسه این سیستم عامل اینه که شرکت mentro روی هزارتا پروژه همزمان کار میکنه و درحقیقت کسی رو این سیستم سرمایه گذاری نکرده!! و تنها سه چهار تا شرکت که کارشون فروش گوشیهای کم قیمت و تزریق اون به بازار های دنیا هست از این سیستم استفاده میکنن که خوب همونطور که توی GNU/GPL ذکر شده،هیچ پشتیبانی رسمی واسه نرم افزارهای OPEN SOURCE وجود نداره...ولی خوب این واضحه که به تدریج خود همین شرکت ها در راه توسعه این سیستم قدم ور میدارن

منبع :

کد:
    کد:
    کد:

اين هم screenshot از چند بازي :
    Last edited by far2009; 04-11-2009 at 14:17.

6. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

اینا که اسکرین شات نیست کاوره
    عکس بازی داخل گوشی بذار که معلوم شه چجوریه

8. این کاربر از dc_error691 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

پس شما هم سوالاتي بپرسيد که در حد آيفون باشد. سوالات شما واقعا جواب راحتي دارند فقط وقت آدم را مي گيرند.
    والا ما که جواب هیچ کدوم از سوالا رو نگرفتیم. شما نه benchmark گذاشتین نه snapshot(به قول دوستمون cover بازی گذاشتین) نه عکس های گرفته شده با گوشی. در ضمن اینایی که گذاشتین فکر میکنم همین فایلهای با پسوند nes باشه که فقط کافی هست کپی کرد توی پوشه ی game و همونطور که قبلا گفتم همون رام های سوپرنینتندو هستند که کیفیتشون واسه همه معلومه ! روی همه ی گوشی هایی که جاوا دارن هم اجرا میشن.

چیزی که ما میخواستیم snapshot از داخل بازی هست مثل اینایی که من در زیر میذارم و مربوط به سیستم عامل اپن سورس گوشی خودم هست :

البته تعداد بازی ها زیاد بود که دیگه چندتایی رو گذاشتم. snapshot از برنامه ها رو هم بذارین لطفا اگر نیاز بود بفرمایی تا منم بذارم.

10. این کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

والا ما که جواب هیچ کدوم از سوالا رو نگرفتیم. شما نه benchmark گذاشتین نه snapshot(به قول دوستمون cover بازی گذاشتین) نه عکس های گرفته شده با گوشی. در ضمن اینایی که گذاشتین فکر میکنم همین فایلهای با پسوند nes باشه که فقط کافی هست کپی کرد توی پوشه ی game و همونطور که قبلا گفتم همون رام های سوپرنینتندو هستند که کیفیتشون واسه همه معلومه ! روی همه ی گوشی هایی که جاوا دارن هم اجرا میشن.
    چیزی که ما میخواستیم snapshot از داخل بازی هست مثل اینایی که من در زیر میذارم و مربوط به سیستم عامل اپن سورس گوشی خودم هست :
    البته تعداد بازی ها زیاد بود که دیگه چندتایی رو گذاشتم. snapshot از برنامه ها رو هم بذارین لطفا اگر نیاز بود بفرمایی تا منم بذارم.
    ما را باش به کيا داريم اطلاعات مي دهيم ؟!!

عزيز دلم هر بازي جاوا يا سيمبين موقع اجراي بازي چي نشان مي دهد ؟!!!!!!!!!!!

خوب موقع اجراي اين بازي ها توي گوشي چيني همين تصاوير را نشان مي دهد.

وقتي مي گم سوالاتون خيلي سطح پايين هست براي همين هست.

حالا بپرسيد دکمه پايين و بالاش کار مي کند فيلم بگير نشان بده !

در ضمن شما به جاي اينکه يک آدرس به من بدهيد توي 40 پست مدام ايراد مي گيريد. شما نمي خواهيد من پيش شما بيام يا موضوع چيز ديگري است ؟ ( من که هيچ ترسي از اين ملاقات ندارم )

پروفشنال dc_error691's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهری به رنگ خاک

پيش فرض

دوست عزیز چرا دعوا داری حالا؟
    مگه نمی گی سیستم عامل جدید داره خوب ما عکس برنامه و بازیِ مختص اون سیستم عاملو می خوایم
    راستی مگه سیمبین اجرا می کنه؟sis.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

شما به ما اطلاعات میدین؟
    آخه دوست خوبم . شما وقتی نمیدونین که اینا رام های سوپر نینتندو هست که روی همه ی گوشی ها اجرا میشه دیگه چه صحبتی میمونه. حالا یه سوال. شما فکر میکنین کیفیت بازیهای جاوا با ngage با این لینوکسی ها که من گذاشتم یکیه؟ ما میخواستیم snapshot بذارین که کیفیت بازی ها رو ببینیم چون شما شدیدا اصرار دارین که کیفیت بازی های آیفون خوب نیست.!!!!! ببینین مثلا گوشی خود من این بازی supertux رو با fps 30 اجرا میکنه.شما هم با منطق بگین چطوریه بازیاش. مسئله اینه که شما ادعا میکنین گوشیتون از iphone سره اما نه حاظرین snapshot از برنامه و بازیاش بذارن. نه عکسی از camera! نه benchmark. همینجوری میگین گوشیم بهتره و انتظار دارین همه بگن به به چه گوشی ای!!!!!! به زور میخواین بگین این گوشی از همه ی گوشی ها سره! خوب من با شما چه صحبتی حالا به صورت رو در رو میتونم بکنم؟!!!!!

ناراحت نشین ولی فکر میکنم شما اصلا نمیدونستین snapshot چیه که عکس کاور بازی میذارین. یادمه یه تاپیک دیگه هم راه انداخته بودین که توش گفته بودین آیفون فلانه و چیه!!!! دیدین که همه ی دوستان مخالف نظراتون بودن! من اگه آدرس نمیدم به خاطر اینکه منطق شما رو اینجا میبینم دیگه. ما میگیم برنامه ها و بازی های این گوشی high end! رو به ما نشون بدین شما چی میگین!!!! به هرحال من میخواستم دیگه پست ندم اما چون دوست خوبمون خواستن fcc certification رو واسشون توضیح بدم پست دادم. حالا شما خودتون منتظر باشین بقیه ی دوستان بیان نظرشونو بگن من که دارم ایراد میگیرم!!!! اگه بگیم فیلم بگیر نشان بده هم حرف بی ربطی نزدیم. چون توی فیلمبرداری گوشی هم چیزی هست به نام کیفیت میخوایم ببینیم چطوریه اگه نه میدونیم گوشی های دیگه هم فیلم میگیرن کلا تاپیکه باحالیه!!!!
    Last edited by johnypersian1656; 04-11-2009 at 19:31.

14. 4 کاربر از johnypersian1656 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

شما به ما اطلاعات میدین؟
    آخه دوست خوبم . شما وقتی نمیدونین که اینا رام های سوپر نینتندو هست که روی همه ی گوشی ها اجرا میشه دیگه چه صحبتی میمونه.
    ببخشيد ولي من يک قصه در مورد سيستم عامل اين گوشي ها تعريف کردم اما شما نمي خواهي بخوابي ؟!!

حالا یه سوال. شما فکر میکنین کیفیت بازیهای جاوا با ngage با این لینوکسی ها که من گذاشتم یکیه؟چون شما شدیدا اصرار دارین که کیفیت بازی های آیفون خوب نیست.!!!!! ولی فکر میکنم شما اصلا نمیدونستین snapshot چیه .
    فال گيري ؟! چه جوري فکر من را خواندي ! والله اگر چنين حرف هايي زده باشم.

ما میخواستیم snapshot بذارین که کیفیت بازی ها رو ببینیم ببینین مثلا گوشی خود من این بازی supertux رو با fps 30 اجرا میکنه.شما هم با منطق بگین چطوریه بازیاش. مسئله اینه که شما ادعا میکنین گوشیتون از iphone سره اما نه حاظرین snapshot از برنامه و بازیاش بذارن. نه عکسی از camera! نه benchmark. همینجوری میگین گوشیم بهتره و انتظار دارین همه بگن به به چه گوشی ای!!!!!! به زور میخواین بگین این گوشی از همه ی گوشی ها سره! خوب من با شما چه صحبتی حالا به صورت رو در رو میتونم بکنم؟!!!!!
    منطق شما درسته ؟ ما اسرار داريم به شما ثابت کنيم گوشي ام چقدر خوبه شما مدام فرار مي کني هر چند ديگه نيازي به تو ندارم. چون
    همانطور که قبلا گفتم مي خواهم يک مقايسه فوق العاده تصويري بين گوشي خودم و آيفون بگذارم تا تمامي حقايق را روشن کنم ( جراتش را دارم چون به گوشيم اعتماد دارم )پس تا آن موقع صبر کنيد. ( تمامي تصاوير را هم آنجا مي گذارم )

کلا تاپیکه باحالیه!!!!
    ممنون تو هم زيادي با حالي !

آخر فروم باز majid_sd2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    کارتشارژ.com

پيش فرض

نمایش کتاب های الکتریکی e-Book
    میگم یه دفعه برق نگیره مارو وسط خوندن این کتابا!
    زیاد خوشحال نشید: دی
    چون کتاب الکترونیکیش فقط فورمت txtرو قبول میکنه و اینکه فارسی هم بنویسی محدودیت کارکتر داره و همه متن رو نشون نمیده و دو سه خط اول رو فقط میتونی بخونی
    من با تاچ N97 و آيفون و گوشي چيني خودم کار کردم. توي تماس هر دو با يک ضربه خيلي خيلي کم يا لمس کار مي کنند ( تاچ آيفون با هر وسيله اي عمل نمي کند اما تاچ هاي ضربه اي هميشه به درستي کار مي کنند.
    این که شما میگی یکی از محاسن تاچ خازنی هست. شما وقتی گوشی خودتو میزاری تو جیبت و اگر صفحه قفل نباشد با فشاری که وارد میشه تو جیبت خودش میره تو منو و برا خودش کار میکنه ولی آیفون رو که میزاری تو جیبتنه صفحش خش و یا لکه میشه و نه صفحش در اثر برخورد با پارچه جیب و یا فشارهای دیگه به کار نمیفته.

و همچنین چند تا بازی

ممنون.
    برنامه به هیچ عنوان نمیخوره
    فقط در بعضی از موارد جاوا ساپورت میکنه اونم با محدودیت حجم. چون از یک مقدار مشخصی مثلا یک مگ حجم جاوا بالاتر باشه گوشی هنگ میکنه و باید باتری رو در آورد.
    فقط بازی های میکرو رو ساپورت میکنن که روی بیشتر گوشی ها مبدلش نصبه و میتونین بازی کنین.
    آقايون بنده را از چي مي ترسونيد ؟! من آنقدر به گوشيم اطمينان دارم که حاضرم توي يک بحث با آيفون شرکتش بدهم
    مثل اینه که بگی ژیان و مثلا زانتیا فرقی با هم نداره و ژیان کم نمیاره ازش
    درسته فرقی هم نداره هر دوتاش راه میره هر دوش فرمون داره هر دوش دنده داره و....

17. 2 کاربر از majid_sd2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •