تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 8 از 11 اولاول ... 4567891011 آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 105

نام تاپيک: آيا به كاسپرسكي ميشه اعتماد كرد؟

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

واقعا ميل كوچولو نكته جالبي رو اشاره كرد اصلا نميشه به يه ضد ويروس بسنده كرد خود من تا چند مدت پيش بيت ديفندر داشتم اما آنيستال كردم و بعدش نود32 رو نصب كردم 7 تا تروجان پيدا كرد يا شبيه همچين مشكلاتي رو بقيه دوستان هم قبلا گقتند به نظرمن حتما يه فايروال و 2 تا ضد ويروس كه هيچكدومشون اكتيو و ريل تايم نباشن بهترين حالته
    البته فايلهاي گرفته شده از اينترنت رو بايد دستي چك كنيم

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Sinagood
    چطور مي شه مثلا بيت دفندر كه تا حدود 1 ماه پيش مثلا 110000 شناسايي مي كرد الان بالاي 150000 تا شناسايي مي كنه؟ به نظر شما اين عجيب نيست؟
    این چه حرفیه؟
    شما میگی که رو آنتی ویروس تعصب نداری و آمار ارقام اشتباه بیت دیفندر رو میدی؟ :twisted:
    اون جورب که من یادمه کاسپرسکی کمتر از یک ماه از بیت دیفندر پیش بود که معلوم شد پایدار نیست
    سينا جان من خودم بيت دفندر رو براي امتحان نصب كرده بودم در عرض حدود يك ماه حدود 30 - 40 هزار ويروس و تروجان اضافه شد به ديتابيسش!
    در ضمن دقيقا تا يكي دو ماه پيش كاسپرسكي بيشتر بود و حدود 1-2 ماه هست كه بيت دفندر بيشتر شده. شما چطور مي گي فقط يك ماه كاسپرسكي بيشتر بوده؟ البته به نظر من تعصب داشتن روي هيچ برنامه اي مخصوصا آنتي ويروس و فايروال خوب نيست. من خودم ورژن جديد nod32 كه چند روزه اومده رو نصب كردم و با دوست خوبمون سودا به اين نتيجه رسيديم كه احتمالا اين نسخه جديدش از كاسپرسكي هم بهتر هست. پس مطمئن باش اگه صد درصد به اين نتيجه برسيم ديگه به اين آنتي ويروس روي مي آوريم! چون من امنيت سيستمم برام مهمه نه اسم آنتي ويروس.

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط navid_kashani
    دوستان حتما اینجا رو ببینند :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BitDefender
    PC-cillin
    AVG Anti-Virus
    McAfee VirusScan
    F-Secure Anti-Virus
    Norton AntiVirus
    F-Prot for Windows
    eTrust EZ Antivirus
    ESET Nod32
    Panda Anti-Virus
    AVAST! Pro

متاسفانه کاسپراسکای توش نیست !
    نويد جان سلام. سايتي كه تو 11 تاي اول كاسپرسكي رو نياره و nod32 رو در رده نهم قرار بده و آنتي ويروس ضعيفي (البته نسبت به آنتي ويروسهاي قوي) چون avg رو در رده سوم قرار بده معلومه چه سايت معتبريه!!!!!!
    اين رده بندي رو چند ماه پيش ديده بودم. البته يادمه كه دوست خوبمون مهران از سوئد هم به اين نكته اشاره كرده بود كه ملاكي كه اين سايت براي رده بندي بهترين ها در نظر مي گيره يه سري ملاك هاي خاص خود اين سايت هست كه اصلا براي انتخاب بهترين آنتي ويروس نمي شه بهشون اعتماد كرد.

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

تازه ترین تست انجام شده بر روی آنتـــــــــــی ویروسها در تاریخ 15 آپریل 2005 یعنی 1 ماه پیش

مهران جان از سایت virus.gr جواب تست سال 2004 رو زحمت کشیده بودند و گذاشته بودند و من امروز که یک سری به سایت زدم دیدم که تست جدیدی انجام شده و گفتم که من هم اینو اینجا قرار بدم که البته این تست توسط 91.000 نوع ویروس و تروجان بر روی آنتی ویروسها آزمایش شده که من در پاییک متن انگلیسی رو هم قرار میدم.

April 2005 (NEW!!!)
    *
    The test was made on 02-16 April 2005, using Windows XP Professional SP1 on a P4 2600 Mhz, 512MB DDRAM.
    *
    All programs tested had the latest versions, upgrades and updates and they were tested using their full scanning capabilities e.g. heuristics, full scan etc.
    *
    The 91202 virus samples were chosen using VS2000 according to Kaspersky, F-Prot, RAV, Nod32, Dr.Web, Sweep, BitDefender and McAfee antivirus programs. Each virus sample was unique by virus name, meaning that AT LEAST 1 antivirus program detected it as a new virus.
    *
    ALL virus samples were unpacked and the only samples that were kept were the ones that were packed using external-dos-packers (that means not winzip, winrar, winace etc).
    *
    The virus samples had the correct file extension using a special program (Renexts) and were unique, according to checksum32 filesize.
    *
    Most "fake" virus samples were removed, as well as "garbage" files.
    *
    The program PER was not tested because there was no english demo version available.
    *
    The programs Extendia AVK , BOClean , VET , Titan , RisingAV and Freedom were not tested because there was no demo version available.
    * The program InVircible did not include a "typical" scanner-function and could not be tested.
    *
    The program V-Catch checks only mail accounts and could not be tested.

The following file types were used.

BAT, ΒΙΝ, CLA, CLASS, CLS, COM, CSC, DAT, DOC, ELF, EML, EXE, HLP, HQX, HTA, HTM, IMG, INF, INI, JS, MAC, MDB, MSG, OLE, PHP, PIF, PL, PPT, PRC, REG, SCR, SH, SHS, SMM, STI, TD0, TPU, VBA, VBS, WBT, XLS, XMI, XML.

The virus samples were divided into these categories, according to the type of the virus :

*
    File = BeOS, FreeBSD, Linux, Palm, OS2, Unix, BinaryImage, BAS viruses, MenuetOS viruses.
    *
    MS-DOS = MS-DOS and HLL*. viruses.
    *
    Windows = Win.*.* viruses.
    *
    Macro = Macro and Formula viruses.
    *
    Malware = Adware, DoS, Constructors, Exploit, Flooders, Nukers, Sniffers, Spoofers, Virus Construction Tools, Virus Tools, Droppers, PolyEngines.
    *
    Script = BAT, Corel, HTML, Java, Scripts, VBS, WBS, Worms, PHP, Perl viruses.
    *
    Trojans-Backdoors = Trojan and Backdoor viruses

جـــــــــــــواب و نتیجه تست بالا رو در پایین میتونید مشاهده کنید

بازم دمش گرم Kaspersky
    8)

برای دیدن ادامه لیست بالا به این سایت زیر میتونید برید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه ramtin329's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    مرکز ایران !

پيش فرض

مهدی جان در این سایت بالا که کرکی گفته nod32 خیلی پایین تر از بقیه است ! بالاخره نفهمیدیم ارزیابی کدوم سایت معتبره؟!!

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام رامتين جان. همونطور كه سودا جان هم گفتند سايت virusbtn بهترين مرجع براي انتخاب آنتي ويروس هست. چون بسيار معتبر هست و تاييد يك آنتي ويروس از طرف اين شركت يعني موفقيت هاي بعدي آن آنتي ويروس.
    در تست اين سايت هم كافيه يه نگاه به اين چند مورد بكنيد. قابل توجه طرفداران بيت دفندر و دكتر وب و f-port

Nod32 31 passes / 3 fails

Dr-Web 18 passes / 17 fails

F-Port 13 passes / 8 fails

AVG 8 passes / 20 fails

KasperSky 26 passes / 13 fails

BitDefender 7 passes / 6 fails

اگه نباشه جاش خالی می مونه nimaoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

با توجه به مطالب گفته شده به نظر من NOD32 ورژن 2.5 بهتر است....حتما سعی کنید امتحان کنید بعد قضاوت کنید

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

واقعا ضد ويروس Nod32 Admin 2.5 حرف نداره
    هر كي هم با كركش مشكل داره من در خدمتم

آخر فروم باز Sinagood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

آمار های بیت دیفندر خیلی بد در اومده

چون که

نصفشون رو شرکت نکرده
    اون قدیمیها هم گند زده
    باز جدیداش بهتره اما اونها رو هم باهاشون مشکل داره

(تو این آمار ها باید فقط آخرین VB رو دید. چه فایده داره که بدونم قبلا چجوری بوده

من الآن یه مقدار راضی هستم که از بیت دیفندر جدا شم. دلیل دیگری و قانع کننده ای هست؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سينا جان حالا كه از بيت دفندر دست كشيدي بهتره كه عكسش رو هم از تو امضات برداري!!!!!
    در مورد بيت دفندر و اينكه خيلي راحت از رم مي شه خارجش كرد بايد بگم كه به قول سودا : آنتي ويروسي كه تو رو با ويروس تنها بزاره يه خيانتكار بيش نيست!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •