تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 795 از 1137 اولاول ... 295695745785791792793794795796797798799805845895 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,941 به 7,950 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

ممنون دوست گلم
    بودجه بنديه سوالات فيزيك الان 3 ساله يه چيز تقريبا ثابتي شده
    فيزيك سال اول دبيرستان : 4 تست (8.8%)
    فيزيك سال دوم دبيرستان :‌5 تست (11.2%)
    فيزيك سال سوم دبيرستان : 13 تست (28.8%)
    فيزيك 1 و 2 پيش دانشگاهي : 23 تست (51.2%)

ساعت 4 صبحه‌،‌خيلي خستم وگرنه فصل به فصلم واست مينوشتم
    خسنه نباشی دوست من...البته برای تجربی میخواستم ولی درصد سوالات باید همین باشه...

برای سهم سرفصلا هم اگه فرصت کردی ممنون میشم بذاری...

در مورد ریاضی نمیتونم برای کلش وقت بذارم و مجبورم فقط بخشهای پرتست تر! رو بخونم...هر کس اطلاعاتی از سهم کتابهای ریاضی و هندسه 1 داره ما رو بی خبر نذاره.

برای تغییرات کتب یه مطلبی پیدا کردم..نباید زیاد جدی باشه:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوستان این لیست کتاب هایی هستش که دارم و لیست کتاب هایی هم که میخوام بخرم را از بقیه تمیز (رنگ) دادم. حال خودم تمامی این 800 صفحه ......... را خوندم حال خوشحال میشم که نظرات شما دوستان را هم بدونم:

ahzo, eshkene, eminem never dies, Mineworld, POUYOL, Vahid-p, lohrasbi, و خیلی عزیزان دیگه بوده اند که بارها با نظرات قشنگشون راهنمایی های بسیار خوبی برایم داشته اند.
    ماشالا..شما وقت از کجا میاری برای اینهمه!!!؟..از برای من تعجب آوره (شوخی!)

موفق باشید..
    Last edited by Rastin.; 25-09-2011 at 11:52.

2. 2 کاربر از Rastin. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

خسنه نباشی دوست من...البته برای تجربی میخواستم ولی درصد سوالات باید همین باشه...

برای سهم سرفصلا هم اگه فرصت کردی ممنون میشم بذاری...

در مورد ریاضی نمیتونم برای کلش وقت بذارم و مجبورم فقط بخشهای پرتست تر! رو بخونم...هر کس اطلاعاتی از سهم کتابهای ریاضی و هندسه 1 داره ما رو بی خبر نذاره.
    ممنون
    واسه تجربيا فرق داره فك كنم
    من كه متاسفانه سر رشته اي تو اين رشته ندارم!!
    ولي اسي جان يا بقيه بچه هاي تجربي ميتونن كمكت كنن
    بچه هاي تجربي تاپيك محو شدن انگار

4. این کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

بچه ها يه مطلبي رو تو يه وبلاگي ديدم كه واقعا رو من يكي كه تاثير گذاشت ، خواهشا شما هم بخونينش..
    سلام...
    حدودای 26 اردیبهشت بود که تصمیم گرفتم یه وبلاگه دیگه واسه کنکوری های 91 بزنم...قبل اون خیلی فکر کرده بودم..به این که بعضی ها خود مولفای کتاب درسی استادشونه و بعضی ها...بعضی ها مشاور خوب کنارشونه و بعضی ها...بعضی ها کتاب کمک اموزشی دارند و تست میزنن و بعضی ها..
    بعضی ها معلم مدرسشون اقا یا خانم ایکسه که شاید بشه گفت بهترینه و بعضی ها...
    اون وقت یه ازمونی از همه ی این بعضی ها میگیرن که اسمشو گذاشتند کنکور....
    و اعتقاد دارند که هرکسی هرجا قبول میشه لیاقتش و سواد و استعدادش همون قدره...
    نمیدونم..یعنی بین اینا یکی چشم نداره که همه رو ببینه...ایا عدالت برقراره؟؟؟؟؟؟؟
    حالا هم میان یه برنامه تحت عنوان فرصت برابر میدن بیرون...و تموم درها رو واسه اعتراض میبندن ..فکر میکنن که با این برنامه دیگه عدالت اموزشی برقرار میشه...برنامه ای که 30 دقیقه یه مشاور واسه همه صحبت میکنه و 15 دقیقه یه دبیر میاد و 5 دقیقه اش و سلام و احوال پرسی میکنه و تو 10 دقیقه یه چیزایی میگه و میره و عدالت رو برقرار میکنه..
    البته من از مدیران برنامه تشکر میکنم که واسه حل یک هزارم مشکلات اقدام کردند.) (.
    اینا هر شب تو ذهنم بود که تصمیممو گرفتم..
    البته درسته که منم کار زیادی نمیتونستم انجام بدم ولی با خودم گفتم که من بیام ...شاید بعضی های دیگه هم دست به دست دادن و قطره قطره جمع شد...دریایی به وجود اومد و تونست واسه دانش اموزی که صبحها کار میکنه و شبها کتابای کهنه شو ورق میزنه کاری کرد...
    دانش اموزی که هی به رخش میکشن اقا یا خانم ایکس از تو بهتره و لیاقت بیشتری داره واسه رشته ایکس دانشگاه..
    من خودم هم کنکوری هستم...سینا رضازاده...17 سالمه و برای اولین بار میخوام تو 91 کنکور بدم..
    از یکی از محروم ترین مناطق ایران – سراب – هستم...
    از کارم منصرف شدم که من وقت ندارم ولی نمیشد...بالاخره تصمیممو گرفتم..
    باچند نفر از رتبه های برتر کنکور و چند نفر از استادان برتر کشور صحبت کردم و قرار گذاشتیم که تا مهر ماه من تنهایی بنویسم و
    از هفته اول مهر ماه این استادان و مشاوران و رتبه ها بیان و کنارمون باشن!!!!!!!
    شکر خدا تا امروز من وظیفه ام رو در حد توانم و شایدم بیشتر انجام دادم.......
    امروز وقتش بود که این افراد به جمعمون اضافه شن....
    خیلی جالب بود..ولي همه اون افراد یه جمله حفظ کرده بودن....جمله ی پر مفهومی بود : ارزش وقت گذاشتن نداره!!!!!!!!
    عجب جمله ی زیبایی از دهن این افراد مشهور جامعه بیرون میاد!!!!!!!
    اره ارزشش رو نداره......
    خدمت به دانش اموزی که توی یه اتاق 3 متری با چند نفر زندگی میکنه و چند دست کتاب از این و اون گرفته ارزشش رو نداره..
    خدا همه رو افرید و واسه همه مسئولیتی داده..ارزشی نداره که به حرف خدا گوش کنیم...
    وجدانمون کجا رفته...همه ی شما ها رو کنکور به این مقام رسونده..
    روزای قبل کنکور خودتون رو از یاد بردین؟؟؟؟ روزی که افتاده بودین سجده و التماس میکردین که خدا تنهاتون نذاره...
    حالا همین خدارو فراموش کردین؟؟؟
    هفته ای بیشتر از 1 ساعت این بچه ها ازتون وقت نمیخواستن..فقط 1 ساعت ...ترجیح دادین که اون یک ساعت رو با پول به بعضی ها درس بدین نیایین اینجا!!!!!!!!
    حالا این پول خیلی ارزش داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بی خیال بابا...شما ها چشم و گوشتون بسته ست و نمی بینین و نمیشنوین..
    حتما همه تون بخش احتمال رو خوندین....احتمال...یعنی یه درصدم امکان نداره فردا قیامتی باشه؟؟؟؟
    یه درصد هم امکان نداره فردا جواب پس بدی؟؟؟
    چطور میتونی تو چشای خدا نگاه کنی؟؟؟؟؟
    بی خیال...........
    3 ماه بود که مهمون خونه هاتون بودم چیزایی رو که بلد بودم در اختیارتون گذاشتم...حالا نمیدون چقدر خوب چقدر بد...ولی باور کنین توانم همین قدر بود....
    حالا دیگه زمان برای من واقعا تنگ تر شده و باید برم و سرنوشت خودم رو رقم بزنم و بدون هیچ سلاحی به جنگ با تانک و
    هواپیما و..برم.....
    کسی هست که از من ناراحته؟؟؟؟
    حلالم کنید...
    به خدا لذتی که تو بخشیدن هست تو انتقام نیست....بزرگوار باشین و ببخشین تا خدا هم شما رو ببخشه..
    نمیدونم تو این لحظه های پایانی چی بگم..
    امام حسین رو که میشناسین؟؟؟؟؟
    سرور همه ی ماست دیگه....تلاش و مبارزه برای رسیدن به هدف رو ازش یاد بگیرین...
    هدف ما اینقدر ارزششو داره که حتی واسش جونمون رو بدیم..
    امام حسین هم جنگید و جونش رو داد...تا الان ما رو بیدار کنه..بعضی هامون بیدار شدیم ولی بعضی ها...
    مثل امام حسین بجنگید و مطمئن باشین به هدفتون میرسین...
    ارزش شما بشیتر از ولگردی و لاس زدن وتنبلیه....خودتون رو بشناسین و ارزشتون رو درک کنین..!!
    فکر کنم دیگه زیادی وقتتون رو گرفتم....
    یادت نره فرصت ها در جست و جو هستند....یه بار میان درت رو میزنن..جواب ندی...میرن دنبال کسی که لیاقتش رو داره..
    بهترین لحظه واسه ادم لحظه ای که وقتی به گذشتت فکر کنی مطمئن باشی که تو بهترین کارو در حد توانت کردی..
    و بدترین لحظه لحظه ی افسوس خوردنه...افسوس بخوری که ای کاش فلان کارو میکردم..
    تا الان چند بار خواستم که خدا حافظی کنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم........
    شاید دفعاتی که من گریه کردم بیشتر از 10 بار نباشه ...یکیش هم امروزه....
    دارم به خودم گریه میکنم...به تو...به سرنوشتمون...به اینده جامعه ای که فرزندامون توش زندگی خواهند کرد و فقط به یک چیز
    فکر خواهند کرد...پول!!!!!!!
    من دیگه باید برم.....
    یه چیزی رو از ته ته ته دلم میگم..به خدا تو جز کسایی هستی که خیلی دوسش دارم..
    ای اونی که تامین مخارج خونوادت رو دوشته ..صبحها کار میکنی و شبها درس میخونی..از همین جا دستای مقدست رو میبوسم... ارزو میکنم به بهترین درجات برسی..هم توی این دینا و هم توی اون دنیا........
    خب دیگه.....
    به پایان امد این دفتر........!!!!!

منبع : وبلاگ آخرشيم...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

6. 2 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

ماشالا..شما وقت از کجا میاری برای اینهمه!!!؟..از برای من تعجب آوره (شوخی!)

موفق باشید..
    چگونه می توان از برای موفقیت در کنکور زمان خرید؟

1) گوشی موبایل را میشه تا بعد از کنکور نداشت و این به امار نصف زمان مکالمه های یک ساله گذشته تان زمان برایتان خواهد خرید.
    2) تمرکز عالی در مطالعه و تست زنی یک راهکار فوق العاده از برای اینکه به نسبت قدرت تمرکزتان چند برابر زمان نرمال را در اختیار داشته باشید.
    3) به تعداد دوستانی که در طول یکسال گذشته باهاشون ارتباط داشته اید میتوانید ارتباطات خودتون را محدود کرده و زمان بیشتری را در اختیار خود داشته باشید.
    4) خیلی راحت میشه بی خیال بسیاری از برنامه های تلویزیون شد و شاید هم دیدن یک برنامه فرصت برابر در روز کافی باشد.
    5) در این نه ماهی که کنکور دارید خیلی محترمانه میشه بی خیال دوست دختر و اینا شد و بعدش که کنکور دادین حسابی میتونید از خجالتش در بیان
    6) کتاب میخرید کتابای خوب بخرید که در حداقل زمان حداکثر استفاده را برایتان داشته باشد.
    7) اینترنت و چت و فروم و فیس بوک و .... خیلی دیگه ی این برنامه ها و تفریحات نتی را میشه این یک سال بی خیال شد و کلی زمان بیشتر برای درس خوندن داشت.
    8) اگر هم یاد بگیرم و به دیگران و اطرافیان بفهمانیم که امسال کنکور داریم و بسیار هم برایمان جدی هستش این شکلی هم یک جورایی جلوی بسیاری از اتلاف زمان هایی که صرف جر و بحث های الکی شاید بشود را خواهیم گرفت که هرجوری هست امسالی برایم مهم ترین کار کنکورم هستش.
    9) نرمش روزانه به شکل باحال میتونه براتون زمان بخرد چرا و چه جوریش ساده است و این یکی را خودتون فکر کنید.
    10) همیشه هم سعی کنید خوب بخوابید که این شکلی هم میتونی با سرحال بودناتون در طول روز بهترین فرصت هایی را که در اختیار دارید را به بهترین شکل استفاده کنید و این یعنی ممانعت حرفه ای از اتلاف زمان.

8. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام دوستان بهترین کتاب های کمک اموزشی برای سوم تجربی چیه
    در ضمن کسی جایی تو اصفهان میشناسه که بشه جزوات دبیرهای خوب را خرید

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام
    کتاب های کنکور من مال پارسال هستن
    تجربی برای ریاضی و ادبیات چی بگیرم ؟ کلا پایه و پیش مد نظرم هست

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام دوستان بهترین کتاب های کمک اموزشی برای سوم تجربی چیه
    در ضمن کسی جایی تو اصفهان میشناسه که بشه جزوات دبیرهای خوب را خرید
    شما جزوات بهترین دبیران جهان برای درس های ایران رو بخرین باز هم به کتاب های مبتکران و خیلی سبز و گاج نمیرسه .
    برای شیمی مبتکران - مهندس بازرگان
    برای فیزیک مبتکران - غلامعلی محمودزاده
    برای زیست خیلی سبز
    برای ادبیات گاج سبز ( کتاب محوری )
    برای زبان مبتکران دکتر انار شهابی و همینطور گاج سبز ( کتاب محوری )

12. این کاربر از Alireza SM بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

شما جزوات بهترین دبیران جهان برای درس های ایران رو بخرین باز هم به کتاب های مبتکران و خیلی سبز و گاج نمیرسه .
    برای شیمی مبتکران - مهندس بازرگان
    برای فیزیک مبتکران - غلامعلی محمودزاده
    برای زیست خیلی سبز
    برای ادبیات گاج سبز ( کتاب محوری )
    برای زبان مبتکران دکتر انار شهابی و همینطور گاج سبز ( کتاب محوری )
    خخیلی ممنون فقط در مورد زبان خودتون کدوم را استفاده می کردید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    خيلي ممنون از راهنمايي هايي كه كردين من با توجه به اين تايپيك و اعتماد به حرف شما دوستان و ضعف خودم توي ادبيات
    و گسسته و رياضي تصميم گرفتم اين كتاب ها رو بخرم:
    هندسه پايه دريافت
    (راستي گاج سقيد چاپ 88 با 90 خــــــــــــــــــــــــ ــــيلي فرق كرده؟يعني اونقدري هست كه برم 90 رو بگيرم؟)
    گسسته: فار
    رياضي پايه:فائق و رمزينه براي ديف هم همين 2تا
    املا:سبز و الگو(احتمالا چون اصلا نديدمش ولي املا سبز توي PDF سايت خيلي سبز بود)
    آرايه :الگو و رمزينه

اها راستي يه چيزي خوب شد يادم اومد
    آخر كتاب تحليلي رمزينه يه صفحه از كتاب ادبياتش رو گذاشته نميدونم ديديد يا نه ميخوام بدونم كسي خوندتش؟چون من يه همچين كتابي رو هم لازم دارم كه مثلا اومده باشه آرايه هاي شعرهاي كتاب رو گفته باشه و كلا كتاب درسي ادبيات رو مو به مو توضيح داده باشه....؟؟؟

----------------------------------------------------------------------------
    راستي يه نكته در مورد شيمي پيش:
    EMINEM جـــــــــــــان براي پيش سبز رو توصيه كرده بودي ولي به نظرم واقعـــــــــا سطحش نسيت به مبتكران پايين تره و ايده ي جديدي نداره البته من فقط سينتيك هر دو كتاب رو كامل زدم و دارم اينو ميگم مبتكران پيش تستاش خيلي ناز و قشنگه البته من شخصا ديوانه وار به شيمي علاقه دارم واسه المپياد خودمو جر دادم

ولي انصافا سوم سبز واقعـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــا بهتره تقريبا هميني كه براي پيش گفتم عكسش براي اون صادقه البته بعضا تويه سوم مبتكران يه تستاي واقعا جلب آورده كه نمونش تويه سبز نيست و البته كم هستن.....
    (البته شيمي 3 سبز فصل 3 5 تا غلطه داشت 4 تا ويرايشي1دونه علميكه زنگ زدم گفتم بهشون و تاييد كردن)

درباره ي زبان فارسي سبز:درسنامه هاش واقعــــــــــــــــا بدرد نميخوره فقط براي تست زدن خوبه (تقريبا تاييد حرف eminem )درسنامه هاش تويه اين چاپي كه دارم(89)پـــــــــــر از غلط هاي علميه.....پرررررررررررررررر رررررررر)

همين خواستم منم يه كمكي كرده باشم.....اميدوارم با اين همه منابعي كه در اختيار داريم همگي موفق بشيم
    راستي به نظرتون از روي معدل كتبي كسي ميشه حدوداي رتبه اش رو تخمين زد؟

15. 2 کاربر از lil0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

خخیلی ممنون فقط در مورد زبان خودتون کدوم را استفاده می کردید
    من کتاب زبان زیاد دارم . این دو تا چون بهتر هستن توصیه کردم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •