تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 794 از 827 اولاول ... 294694744784790791792793794795796797798804 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,931 به 7,940 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

پروفشنال chaharnazm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیشنهاد من Silicon Power Armor A85 هست .
    با سپاس.
    1- سامسونگ/توشیبا بودن هاردش نگران کننده نیست؟
    2- بهای آن چند است؟
    3- چه گارنتی یی خوب است؟

داره خودمونی میشه Just Me Samanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام دوستان
    نزدیک چهار ساله ی هارد سیگیت دارم. خوب برام کار کرده و ازش واقعا راضیم.
    ولی شنیدم الان کیفیت هاردهای سیگیت دیگه مثل قدیم نیست.
    وسترن هم یکی از دوستام داره و میگه ازش راضیه و برند خوبیه.
    ی هارد دو ترا میخام بگیرم برای آرشیو فیلم و سریال
    این چند مدل رو پیدا کردم. کدوم رو پیشنهاد میدید؟
    از دوستانی هم ک هر کدوم از این مدل هارو دارن خواهش میکنم نظرشون رو بگن.
    ممنون

Seagate Backup Plus Slim

Seagate Expansion Portable STEA2000400

Western Digital My Passport Ultra Premium

Western Digital My Passport Ultra Metal Edition

Silicon Power Armor A80

Last edited by Just Me Samanta; 23-06-2016 at 22:56.

پروفشنال VahidDG2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    CAPCOM

پيش فرض

سلام دوستان
    نزدیک چهار ساله ی هارد سیگیت دارم. خوب برام کار کرده و ازش واقعا راضیم.
    ولی شنیدم الان کیفیت هاردهای سیگیت دیگه مثل قدیم نیست.
    وسترن هم یکی از دوستام داره و میگه ازش راضیه و برند خوبیه.
    ی هارد دو ترا میخام بگیرم برای آرشیو فیلم و سریال
    این چند مدل رو پیدا کردم. کدوم رو پیشنهاد میدید؟
    از دوستانی هم ک هر کدوم از این مدل هارو دارن خواهش میکنم نظرشون رو بگن.
    ممنون

Seagate Backup Plus Slim

Seagate Expansion Portable STEA2000400

Western Digital My Passport Ultra Premium

Western Digital My Passport Ultra Metal Edition

Silicon Power Armor A80

درود بر شما
    من اکسپنشن لوگوی قدیمیش و دارم که هارد داخلیش سامسونگه اما لوگوی جدیدا و نمیدونم بنظرم اونا هم بایستی سامسونگ باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در کل راضیم و پیشنهادم به شما اینه اگه برای آرشیو میخواین و جابجایی زیاد براتون مهم نیست مای بوک بگیرین بنظرم مای بوک اولا وسترنه دوما چون سه و نیم اینچیه عمر هدش و کارکردش باید بهتر از دو و نیم اینچیا باشه
    Last edited by VahidDG2007; 24-06-2016 at 18:55.

4. این کاربر از VahidDG2007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه sorena_hi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

سلام. به نظرتون هاردهای اکسترنال آدابتوری درصد خرابی کمتری دارن؟ اگه بله چه مدلی رو برا یک ترا یا دو ترا پیشنهاد میدین؟ من دوتا هارد اکسترنالم خراب شده و اطلاعاتم پریده. میخوام دوباره بخرم و نگرانم لطفا دقیق راهنماییم کنید. ضمنا هاردهای اکسترنال سه و نیم اینچی چه فذقی با آدابتوریا دارن؟ اونارو هم پاسپورتی میگن؟ و با یه سبم یو اس بی وصل میشن؟ ممنونم تا فردا باید یه هارد بخرم لطفا زودتر راهنماییم کنید‌.

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

سلام. به نظرتون هاردهای اکسترنال آدابتوری درصد خرابی کمتری دارن؟ اگه بله چه مدلی رو برا یک ترا یا دو ترا پیشنهاد میدین؟ من دوتا هارد اکسترنالم خراب شده و اطلاعاتم پریده. میخوام دوباره بخرم و نگرانم لطفا دقیق راهنماییم کنید. ضمنا هاردهای اکسترنال سه و نیم اینچی چه فذقی با آدابتوریا دارن؟ اونارو هم پاسپورتی میگن؟ و با یه سبم یو اس بی وصل میشن؟ ممنونم تا فردا باید یه هارد بخرم لطفا زودتر راهنماییم کنید‌.
    سلام دوست عزیز
    تفاوت 2.5 با 3.5 اینه که 3.5 ها هارد کامپیوتر رو دارن و 2.5 هارد لپ تاپ و چون هارد کامپیوتر 12 ولت رو نیاز داره به همین دلیل اداپتور دارند
    بله اونها هم با یک سیم usb متصل میشند مگه مدلهایی بگیرید که پورت های دیگه رو پشتیبانی کنند
    -----------
    دوستان یک سوال ، هارد های وسترن فقط تبدیل usb در خود هارد هست و نمیشه هارد رو از باکس بیرون اورد؟ کدوم سری ها به این شکل در اومدن؟
    با سپاس

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یک سوال ، هارد های وسترن فقط تبدیل usb در خود هارد هست و نمیشه هارد رو از باکس بیرون اورد؟ کدوم سری ها به این شکل در اومدن؟
    با سپاس
    به جزء My Passport Pro و My Passport Studio ، بقیه مدلهای پرتابل وسترن دیجیتال ، USB native هستند و SATA ندارند .

8. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

تفاوت 2.5 با 3.5 اینه که 3.5 ها هارد کامپیوتر رو دارن و 2.5 هارد لپ تاپ و چون هارد کامپیوتر 12 ولت رو نیاز داره به همین دلیل اداپتور دارند
    بله اونها هم با یک سیم usb متصل میشند مگه مدلهایی بگیرید که پورت های دیگه رو پشتیبانی کنند
    بالاخره نفهمیدم اینا تک سیمن یا دوسیم؟ من کامپیوتر دارم نه لبتاب پس باید حتما سه و نیم رو بگیرم و یه آدابتور جدا داره؟
    پس فرق اینا با هارد اکسترنالهایی که برای هم کامپیوتر هم لبتاب استفاده میشه و پاسپورتی میگن چیه؟
    توصیه شما برای هارد اکسترنال پاسپورتی چه مدلیه؟
    ضمنا مدل Western Digital My Passport Ultra رو میخواستم بخرم که میگن خرابیش زیاده؟ و ضمنا فرق پرمیومش با معمولیش چیه؟
    مدل سیگیت بک آپ پلاس بهتره یا وسترن بالایی؟
    هرکی یه نظری داره. من دوتا هارد اکسترنالم خراب شد و خیلی اطلاعاتم رفت برا همین تو تردید موندم.
    ضمنا مناسبترین کیف که تو سایت دیجی کالا باشه برای مدل وسترن که بالا نوشتم چیه به نظرتون؟
    هاردای سیلیکون پاور چطورن؟ کدوم مدل بهتره؟
    Last edited by sorena_hi; 28-06-2016 at 19:35.

آخر فروم باز amirpcp30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

به جزء My Passport Pro و My Passport Studio ، بقیه مدلهای پرتابل وسترن دیجیتال ، USB native هستند و SATA ندارند .
    ممنون از شما
    در 3.5 ها کدوم سری به همین شکل هست؟

1- بالاخره نفهمیدم اینا تک سیمن یا دوسیم؟ 2-من کامپیوتر دارم نه لبتاب پس باید حتما سه و نیم رو بگیرم و یه آدابتور جدا داره؟
    3-پس فرق اینا با هارد اکسترنالهایی که برای هم کامپیوتر هم لبتاب استفاده میشه و پاسپورتی میگن چیه؟
    4-توصیه شما برای هارد اکسترنال پاسپورتی چه مدلیه؟
    ضمنا مدل Western Digital My Passport Ultra رو میخواستم بخرم که میگن خرابیش زیاده؟ و ضمنا فرق پرمیومش با معمولیش چیه؟
    هرکی یه نظری داره. من دوتا هارد اکسترنالم خراب شد و خیلی اطلاعاتم رفت برا همین تو تردید موندم.
    5-ضمنا مناسبترین کیف که تو سایت دیجی کالا باشه برای مدل وسترن که بالا نوشتم چیه به نظرتون؟
    1-دو سیم اگه منظورتون سیم برق و usb باشه 3.5 ها دوسیم میشن چون اداپتور دارن و 2.5 تک سیم 2- تفاوتی نداره شما باتوجه به کارتون میتونید جفتشو خریداری کنید
    3-همونطور که گفتم هیچ کدوم با لپ تاپ یا کامپیوتر مشکلی ندارند به مدل 2.5 اینچی پاسپورتی یا پرتابل میگن
    4-بنده در مورد خرید پیشنهادی نمیدم و این مورد رو دیگر دوستان پاسخ بدهند بهتر هست
    5-هارد های قبلی پاسپورتی بودند؟ چه مدلی؟ چطور خراب شه بدسکتور گرفت ، برد سوخت یا ....؟ همیشه safely remove میکنید؟ضربه نخورده بود؟

11. این کاربر از amirpcp30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام .

من دوتا هارد اکسترنالم خراب شده و اطلاعاتم پریده.
    اول ببینید علت خرابی چی بوده . ولی با توجه به اینکه دو هارد اکسترنال خراب شده حدس من این هست که دقت کافی در استفاده و نگهداری نداشتید و اگر اینطور باشه هر مدلی که بخرید بازهم خراب خواهد شد .
    نکات ریز زیادی رو باید رعایت کنید مثلاً من بعضی ها رو دیدم ابتدا هارد اکسترنال پرتابل رو به سیستم متصل میکنند و سپس روی میز میذارن که کاملاً اشتباه هست . چون هارد دیسکی که روشن شده دیگه نباید جابجا بشه و یا بعضی ها رو دیدم کابل USB رو بدون هرگونه ظرافت و دقت و با قدرت هرچه تمامتر وارد کانکتور USB میکنند که باعث گشاد شدن ، سائیدگی و خرابی کانکتور میشه و خیلی موارد دیگه .

به نظرتون هاردهای اکسترنال آدابتوری درصد خرابی کمتری دارن؟
    خرابی هارد دیسکهای اکسترنال پرتابل بیشتر به این دلیل هست که زیاد جابجا میشوند و بیشتر در معرض شوک شدید حرکتی و یا زمین افتادن هستند در مقایسه با هارد دیسکهای اکسترنال دسکتاپی که اکثر اوقات روی میز قرار میگیرند و بندرت جابجا میشوند .
    من خرداد ماه سال 90 زمانی که PS3 خریده بودم یه هارد اکسترنال 500 گیگ پرتابل سیگیت (مدل FreeAgent Goflex) هم خریده بودم و بعد از چند سال هنوز کاملاً سالم و بدون مشکل کار میکنه .

بالاخره نفهمیدم اینا تک سیمن یا دوسیم؟ من کامپیوتر دارم نه لبتاب پس باید حتما سه و نیم رو بگیرم و یه آدابتور جدا داره؟
    پس فرق اینا با هارد اکسترنالهایی که برای هم کامپیوتر هم لبتاب استفاده میشه و پاسپورتی میگن چیه؟
    توصیه شما برای هارد اکسترنال پاسپورتی چه مدلیه؟
    ضمنا مناسبترین کیف که تو سایت دیجی کالا باشه برای مدل وسترن که بالا نوشتم چیه به نظرتون؟
    دوستان سولات شما رو جواب دادن اما در مورد مدل پیشنهادی با توجه به اینکه کامپیوتر دارید ، اگر جابجا نمیکنید و فقط روی همان کامپیوتر میخواهید استفاده کنید من توصیه میکنم هارد دیسک اینترنال انتخاب کنید که احتمال خرابی خیلی کمتری در مقایسه با مدلهای اکسترنال دارند . اگر اینترنال انتخاب میکنید بگید تا مدل مناسب پیشنهاد بشه و اگر حتماً میخواهید اکسترنال باشه بنظر من مدل WD my passport ultra رو انتخاب کنید ، البته Seagate Backup plus Slim هم مدل خوبی هست ولی شخصاً به WD my passport ultra تمایل دارم .

و ضمنا فرق پرمیومش با معمولیش چیه؟
    اگر شما برید سایت وسترن دیجیتال ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) دو سری WD my passport ultra رو خواهید دید که یکیشون جدیدتر (NEW) و از نظر شکل ظاهر هم کمی متفاوت هست و توصیه میکنم مدل جدیدتر رو انتخاب کنید . دقت کنید نه مدل قدیمی و نه مدل جدید WD my passport ultra هیچکدام پسوند یا پیشوند پریمیوم رو ندارند .

من دوتا هارد اکسترنالم خراب شد و خیلی اطلاعاتم رفت برا همین تو تردید موندم.
    بکآپ بکآپ بکآپ ! سه بار تکرار کردم برای تاکید . کاری که خودم انجام میدم . علاوه بر هاردهای اکسترنالی که دارم یه سیستم اختصاصی هم تهیه کردم فقط برای بکآپ از کل اطلاعاتی که در هارد دیسکهای اکسترنال هست .

این کیفها تفاوت زیادی باهم ندارند به جزء شکل ظاهر و رنگ . بنظرم بهتره برید بازار و کیفها رو از نزدیک ببینید و هرکدام که بنظر شما زیباتر هست همان رو انتخاب کنید .
    سایت دیجیکالا رو هم دیدم دو مدل کیف داره . بنظر من شکل ظاهری Orico زیباتر هست و کیفیت بهتری داره ولی مدل RivaCase علاوه بر سایز بزرگتر جیب داخلی کاملاً پارچه ای داره (برخلاف مدل اولی که توری شکل هست و شاید نتونه از کابل USB بطور کامل محافظت کنه و ممکن هست روی بدنه هارد اکسترنال خط و خش بیافته) .

ممنون از شما
    در 3.5 ها کدوم سری به همین شکل هست؟
    تمامی مدلهای دسکتاپی SATA to USB جداگانه دارند و USB native نیستند .

13. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    یه جایی همین نزدیکی

پيش فرض

دقت کنید نه مدل قدیمی و نه مدل جدید WD my passport ultra هیچکدام پسوند یا پیشوند پریمیوم رو ندارند .
    اول ممنونم از توضیحات با حوصلتون. و بعد از کجا بفهمیم پرمیومه الان یکی تو سایت دیوار داره یه مدلشو میفروشه حدود صد و پنجاه میگه فقط دوبار به برق زده و روشن کرده حدود 8 ماه از گارانتیش مونده و جعبه اش مث اونی که تو دیجی کالا الان هست نیس ولی گارانتی یه شرکته و وقتی روی جعبه نگاه میکنی اون پایین کلمه پرمیوم رو میبینم ولی نه پشت جعبه تو مشخصات و نه روی خود دستگاه کلمه پرمیوم رو نمیبینم. البته من فقط عکسش رو دیدم. ضمنا چرا پرمیوم بهتره چون جدیدتره؟ آخه مغازه دارم میگفت الان خرابی زیادی داده این مدل و خود کسی که بک آپ گیری هارد قبلیمو انجام داد با اون دستگاههای گرون قیمت پیشرفته، گفت برو سه ماه دیگه میای اینجا دوباره. درصد خرابی وسترن خیلی زیاده.. به نسبت سیگیتی که گفته بود.
    علاوه بر هاردهای اکسترنالی که دارم یه سیستم اختصاصی هم تهیه کردم فقط برای بکآپ از کل اطلاعاتی که در هارد دیسکهای اکسترنال هست .
    این سیستم اختصاصی یعنی چی؟ یعنی یه کامپیوتر جدا برا این کار دارین؟
    من توصیه میکنم هارد دیسک اینترنال انتخاب کنید که احتمال خرابی خیلی کمتری در مقایسه با مدلهای اکسترنال دارند
    آخه مثلا من برا آرشیو عکس میخوام و شاید تا مدتها هم به اون سر نزنم ولی باید دائم برقش روشن باشه درحالیکه من هارد اکسترنالمو تو کشو گذاشته بودم و هر وقت لازم داشتم برمیداشتم که رو میز حتی گردو خاکم روش نشینه و به نظر خودم مثل یه پرنس باهاش رفتار میکردم. البته فکر میکنم شاید محافظ برقم مارک خوبی نیس و دچار نوسان شده و هارد اینترنال که دائم باید روشن هم بمونه و هی روشن و خاموش شه با سیستم. خب احتمال استهلاکش بیشتر از هارد اکسترنال نیس؟
    درمورد محافظ برق چه نظری دارین؟ چه مارکی خوبه؟
    ممنونم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •