تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 79 از 98 اولاول ... 296975767778798081828389 ... آخرآخر
نمايش نتايج 781 به 790 از 971

نام تاپيک: تاپیک جامع مشاوره خرید هر نوع موتورسیکلت

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

سلام دوسستان یک سوال
    می خواستم بدون بین آپاچی و پالس کدوم بهتر است سرعت زیاد مهم نیست
    کیفیت مهمه است و کنترول راحت موتور

داره خودمونی میشه Argada's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

طرح ویو مدل Matin BIZ 125 رو کسی اطلاعی داره چطوره!؟ ظرفیت باکش 6.5 لیتر زده که عالی هست برای کاب ها...

3. این کاربر از Argada بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوستان عزیز من میخوام یه موتور بگیرم و مهمترین چیزش برام سایزشه . یعنی دست کم میخوام سایز بوکسر 150 باشه . خودم دو مدل انتخاب کردم اگه ممکنه شما کمکم کنین. دایچی دست دوم 200 سی سی , بوکسر نو 125 سی سی قیمتش هم میخوام از دو میلیون و خورده ای بیشتر نشه اگه چیزی مد نظرتون هست ممنون میشم اگه بگین.

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من از خیلی ها پرسیدم میگن ما گواهینامه نداریم اما راحت موتور تو شهر سوار میشن
    میخواستم ببینم کلا چقدر راهنمایی و رانندگی گیر میده ؟ مخصوصا این همه موتوری که تو شهر مخصوصا مرکز شهر هست
    به خیلی هاشون نمیاد گواهینامه داشته باشن
    بله متاسفانه خیلی ها گواهینامه ندارن و سوار موتور میشن

تهران که خیلی جاها سوای از کفی ها ، مامورین راهنمایی رانندگی و نیروی انتظامی موتورها رو نگه میدارن و مدارک میخوان ازشون ؛ و هم جریمه داره هم دردسر داره و هم توقیف موتور و این داستانها

چنانچه گواهینامه نداشته باشید و تصادف کنید با موتور :

1- اگر شما مقصر باشید بیمه ی موتور شما خسارت طرف مقابل رو نمیده و باید از جیب خودتون پرداخت کنید خسارتش رو

2- چنانچه طرف مقابل مقصر باشه و شما گواهینامه نداشته باشید ؛ بیمه ی طرف مقابل خسارت شما رو نمیده اتوماتیک وار و هرچقدر خسارت مالی و جانی دیده باشید طرف مقابل هم عملا مسئولیتی نداره و باز هم باید از جیب خودتون پرداخت کنید خسارت خودتون رو

گواهینامه فقط برای موور گیری نیست که... خدای نکرده تصادف کنی اگه گواهینامه نداشته باشی بیچاره ات می کنند... ماشالا تو زمینه تصادف هم که قهرمان هستیم تو جهان و رنکینگ یک رو داریم! اگه طرف بمیره که کم هم نیست قتل عمد میشه... اصلا اگه به تو بزنند و تو مقصر نباشی و گواهینامه نداشته باشی باز تو میشی مقصر!
    لطفا اطلاعات اشتباه ندین دوست من

در مورد مقصر بالاتر توضیح دادم

در مورد تصادف منجر به فوت اگر گواهینامه نداشته باشید نه قتل عمد حساب میشه و نه شبه عمد ؛ صرفا بیمه دیه ی طرف مقابل رو نمیده و شما یا باید دیه رو از جیب خودتون بدین و یا اینکه تشریف ببرید پشت میله ها که کم هم نداریم زندانی دیه بخاطر این قضیه + تحمل جزای حبس و نقدی مربوط به نداشتن گواهینامه در تصادف فوتی

6. این کاربر از Ezel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه فرهود 86's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوستان عزیز من میخوام یه موتور بگیرم و مهمترین چیزش برام سایزشه . یعنی دست کم میخوام سایز بوکسر 150 باشه . خودم دو مدل انتخاب کردم اگه ممکنه شما کمکم کنین. دایچی دست دوم 200 سی سی , بوکسر نو 125 سی سی قیمتش هم میخوام از دو میلیون و خورده ای بیشتر نشه اگه چیزی مد نظرتون هست ممنون میشم اگه بگین.
    یه سر به دیوار بزن.

- - - Updated - - -

یه سر به دیوار بزن.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

یه سر به دیوار بزن.

- - - Updated - - -

یه سر به دیوار بزن.
    مرسی عزیز ولی مشکل من اینه که دنبال چی بگردم . گمونم سوالمو بد مطرح کردم . در واقع زیاد وارد نیستم به موتور و آشنایی ندارم با مدل های مختلف و کیفیتشون

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

من همون بوکسر رو به شما پیشنهاد میکنم ، دایچی افت قیمتش زیاده و خوش بازار نیست برای فروش مشکل پیدا میکنید

سلام دوسستان یک سوال
    می خواستم بدون بین آپاچی و پالس کدوم بهتر است سرعت زیاد مهم نیست
    کیفیت مهمه است و کنترول راحت موتور
    سلام

هر دو موتورای خوبی هستن

من پالس رو به شخصه ترجیح میدم بخاطر قطعات ارزونترش و همینطور من ظاهر پالس رو به آپاچی ترجیح میدم

البته مثلا آپاچی کیلومتر دیجیتال داره و ترمز دیسکی که پالسهای 180 اغلبشون ندارن ( چراغ گردها ) و همینطور ترمز دیسکی عقب آپاچی داره که پالس 180 نداره

توی همین تاپیک سرچ کنید بارها مقایسه شدن این دو با هم و نهایتا سلیقه ی شماست که انتخاب میکنه پالس سوار بشید یا آپاچی

اگه نباشه جاش خالی می مونه prodoctornuke's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

موتور تا 250 cc . پر شتاب باشه البته من تو شهر بیشتر از 40 تا نمیرم و بیرون شهر هم تا حالا 100 یبار رفتم .کلا سرعت دوست ندارم و خیلی با اختیاط و قانون مند میرونم
    .ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟

- - - Updated - - -

موتور تا 250 cc . پر شتاب باشه البته من تو شهر بیشتر از 40 تا نمیرم و بیرون شهر هم تا حالا 100 یبار رفتم .کلا سرعت دوست ندارم و خیلی با اختیاط و قانون مند میرونم
    .ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

.ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟

- - - Updated - - -

.ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟
    بودجه تون چقدره

- - - Updated - - -

.ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟

- - - Updated - - -

.ترمز دیسکی جلو و عقب
    .قعات با کیفیت
    صدای کم
    چی پیشنهاد میکنید ؟
    بودجه تون چقدره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

با سلام
    من برای مصارف داخل شهر موتور میخواستم بخرم. اولویت برای من مقاوم بودن، قطعات باکیفیت و کم خرج بودنه. قیافه و ظاهرش برام اهمیتی نداره.
    دوستان لطف کنن و از طرح های CG چندتا از بهترینهاش رو همراه با قیمت معرفی کنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •