تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 79 از 364 اولاول ... 296975767778798081828389129179 ... آخرآخر
نمايش نتايج 781 به 790 از 3637

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های سه بعدی Cinema 3D ال جی

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

با سلام خدمت همه ی دوستان.
    من حدود یک هفته میشه که این تلویزیون رو خریداری کردم.
    ازش راضیم مشکل خاصی نداره.
    فقط به نظرم تنظیمات کارخانه ای تصویر مطلوب نیست و باید به طور دستی تغییرش داد تا تصویر عالی داشت.
    البته لازم به ذکر است که تنظیمات کانال دیجیتال با م ا ه و ا ره تفاوت لازم داره.
    بنده حدود چند ساعت روی کانالهای مختلف زمان گذاشتم و فکر می کنم تنظیمات خوبی رو پیدا کردم که اگه کسی خواست بگه اعداد و ارقام رو بنویسم.
    خوش باشید.
    سلام
    تنظیماتتون رو بذارید ما هم استفاده کنیم
    در مورد بعضی تنظیمات مثل clear white , ... یه توضیح مختصری بدید

پروفشنال mehdi speed 700's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من که گذاشتم روی سنسور هوشمند بهترین تصویر رو میده

داره خودمونی میشه mmonemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من که گذاشتم روی سنسور هوشمند بهترین تصویر رو میده
    رو این حالت تصویر lw95000 خیلی تاریک میشه به درد اتاق تاریک میخوره

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

ما 57000 داریم
    این تلویزیونهای پسیو همونطور که شنیدین یه مقدار تصویرشون تیرست
    حالا اون دوستمون میگه 35 درصد من درصدشو نمیدونم
    اما اگه از زاویه عرضی زیاد بهش نگاه کنید متوجه این تیرگی میشید
    البته معمولا شما تلویزیون رو از روبرو نگاه میکنین نه اینکه برین از گوشه ببینین
    اما به هر حال اگه کسی میخواد تو زاویه وسیعی از این نلویزیونها استفاده کنه من پیشنهاد نمیکنم
    اصولا من حتی 3d رو هم پیشنهاد نمیکنم.گول تبلیغات رو نخورید.
    والا از وقتی ما این تلویزیون رو گرفتیم یدونه فیلم سه بعدی درست و حصابی ندیدیم باهاش.
    حالا گیریم که فیلمشم باشه همونم خودش کلی هزینه داره.بیشتر جنبه نوآورانه داره تا اینکه عملا به درد بخوره.
    من میگم از همون سریهای اسمارت دو بعدی بگیرید هم پولتون رو نگه میدارید هم اینکه سردرگم نمیمونین که اکتیو بخرین یا پسیو
    3d به نظر من هیچ استفاده ای نداره

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

دوستان
    یه تلویزیون نچندان بزرگ (برای اتاق خوابم میخوام) ولی با نهایت کیفیت برای دیدن فیلم های Blu-ray 3D حد اقل هزینش چقدره؟

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من می خوام lw57000 رو بخرم اما توی گفتگو های مختلف رو که نگاه انداختم نظر های کاملا عکس یکدیگر بود
    بعضی ها خیلی تعریف کرده و حتی سینما سه بعدی های الجی رو از بقیه مارک های دیگه مثل سامسونگ و سونی و ... بالاتر و باکیفیت تر می دونستند
    اما بعضی دیگر از کیفیت این سری از تلوزیون های الجی ایراد گرفته و راضی نبودند
    حالا از دوستان اهل فن و از دوستانی که این تلوزیون ها رو از همه نظر بررسی کردند می خوام که ارزش واقعی این تلوزیون رو برام شرح بدن
    و در آخر آیا این تلوزیون رو بخرم یا نخرم و اگر مدلی پیشنهاد می کنید از هر مارکی که در حد عالی و تا قیمت دو ملیون تومان لطف کنید و بگویید با تشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ما 57000 داریم
    این تلویزیونهای پسیو همونطور که شنیدین یه مقدار تصویرشون تیرست
    حالا اون دوستمون میگه 35 درصد من درصدشو نمیدونم
    اما اگه از زاویه عرضی زیاد بهش نگاه کنید متوجه این تیرگی میشید
    البته معمولا شما تلویزیون رو از روبرو نگاه میکنین نه اینکه برین از گوشه ببینین
    اما به هر حال اگه کسی میخواد تو زاویه وسیعی از این نلویزیونها استفاده کنه من پیشنهاد نمیکنم
    اصولا من حتی 3d رو هم پیشنهاد نمیکنم.گول تبلیغات رو نخورید.
    والا از وقتی ما این تلویزیون رو گرفتیم یدونه فیلم سه بعدی درست و حصابی ندیدیم باهاش.
    حالا گیریم که فیلمشم باشه همونم خودش کلی هزینه داره.بیشتر جنبه نوآورانه داره تا اینکه عملا به درد بخوره.
    من میگم از همون سریهای اسمارت دو بعدی بگیرید هم پولتون رو نگه میدارید هم اینکه سردرگم نمیمونین که اکتیو بخرین یا پسیو
    3d به نظر من هیچ استفاده ای نداره

رفیق یکم از این جیب مبارک خرج می کنی میری فیلم 3 بعدی میخری و اونوقت 3 بعدی میبینی مشکل اینه که ما ایرانی ها از همون اول خیلی چیزارو مفتی در اختیارمون گذاشتن حالا هم میخوایم یه دو روز دیگه شبکه 1 و 2 و 3 رو هم واستون 3 بعدی کنن مفتی اگه توی آلمان واسه یک کانال ماهی 50000 تومن پول میدادین اونوقت این حرفا رو نمیزدین.
    تیرگی تصویر رو هم شما میتونی به راحتی با دستکاری درستش کنی مشا تنظیمات رو روی درخشان بزار ببین این tv سیاه میشه.این tv ها با پنل ips هستند شما اون مقاله های قبلی رو لطفا مطالعه کنید بعد نظر بدین

---------- Post added at 11:10 AM ---------- Previous post was at 11:07 AM ----------

دوستان
    یه تلویزیون نچندان بزرگ (برای اتاق خوابم میخوام) ولی با نهایت کیفیت برای دیدن فیلم های Blu-ray 3D حد اقل هزینش چقدره؟

شما رفیق یا باید یه مانیتور 22 ال جی که سه بعدیه و قیمتشم 400 تومنه بخری یا باید یه tv 42 به بالا بگیری چون 3 بعدی کمتر از 42 نیست واسه پخش بلوری ها هم یه سیستم مشتی میخوای با بلوری پلیر واسه سیستمت ولی این مانیتور های ال جی رو هم میتونی با کابل hdmi بهشون بلوری پلیر وصل کنید.انتخاب با خودتونه

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان من می خوام lw57000 رو بخرم اما توی گفتگو های مختلف رو که نگاه انداختم نظر های کاملا عکس یکدیگر بود
    بعضی ها خیلی تعریف کرده و حتی سینما سه بعدی های الجی رو از بقیه مارک های دیگه مثل سامسونگ و سونی و ... بالاتر و باکیفیت تر می دونستند
    اما بعضی دیگر از کیفیت این سری از تلوزیون های الجی ایراد گرفته و راضی نبودند
    حالا از دوستان اهل فن و از دوستانی که این تلوزیون ها رو از همه نظر بررسی کردند می خوام که ارزش واقعی این تلوزیون رو برام شرح بدن
    و در آخر آیا این تلوزیون رو بخرم یا نخرم و اگر مدلی پیشنهاد می کنید از هر مارکی که در حد عالی و تا قیمت دو ملیون تومان لطف کنید و بگویید با تشکر

رفیق اگه واقعا میخوای باهاشون 3d ببینی یه tv سه بعدی بگیر ولی اگه میخوای کانالای خودمون رو 3d کنی فایده نداره 3d tv وقتی فایده داره که شما ماهی یه فیلم 3 بعدی بگیری ببینی و اگر نه پول خودتو ریختی توی چاه.
    شما از کیفیت این tv مطمئن باش میخوای بیشتر بدونی پست های قبلیمو در مورد این tv نسبت به قیمتش بخون.
    ولی اگه میخوای قیمتش کاهش کنه صبر کن تا آخر های بهمن طرفای عید یه 200 300 تومنی ازشون میافته ولی هدیه و جایزه خبری نیست.
    من از 57000 کاملا راضیم.

داره خودمونی میشه yaran99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

دوستان این عینک هایی که ال جی روی مدل lw57000 میده قیمت هر یک دونش چنده ؟ و تو نمایندگی ها برای فروش بصورت جداگانه وجود دارد ؟

داره خودمونی میشه jeghly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان اگر lw57000 رو الان که الجی جشنواره نداره بخرم 4 عینک و کنترل جادویی را هم می دهد ؟
    و قیمتش الان تو بازار چنده ؟ (ممنون)

در ضمن آیا این تلوزیون در حالت 3d زیرنویس هم پخش می کند چون در پست های قبلی دوستان ایراد گرفته بودند ولی کسی جواب نداده بود
    ؟
    Last edited by jeghly; 07-01-2012 at 15:09.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •