تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 79 از 181 اولاول ... 296975767778798081828389129179 ... آخرآخر
نمايش نتايج 781 به 790 از 1803

نام تاپيک: ◄ ™ Dell اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

در آغاز فعالیت alborz.elhamian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران _ تهران

پيش فرض

سلام
    باطری معیوب را می توانید بیارید شرکت زیگورات ، مرکز خدمات باطری رو از شما خریداری می کنه و جایش باطری نو به شما میده ، حتی اگر دستگاه گارانتی نداشته باشه ، برای اطلاع بیشتر از طرح تعویض باطری نوت بوک های دل می توانید به سایت زیگورات مراجعه کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران _ تهران

پيش فرض

من رفتم تو سایت دل و مدل 1640 customize کردم با رم ddr3.در اومد 1594$.حالا بازم به نظرتون سونی fw gj/b بهتره؟
    من فکر می کنم با توجه به تکنولوژی جدیدی که 1640 داره با این مدلهایی که ذکر کردی اصلاً قابل مقایسه نیست ، سیستم شناسایی صورت توسط وب کم 1640 رو از دشاتن فینگر پرینت و Option های امنیتی بی نیاز کرده ، رم DDR3 و اسپیکر و ساب ووفر عالی ، دیزاین بسیار زیبا به همراه کارت گرافیک قدرتمند ، این سری رو از دست ندید ، حرف نداره و برگشت اون برای گارانتی تقریباً صفر بوده

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران _ تهران

پيش فرض

نه دوست عزیز ، حرارت 1340 به دلیل کارت گرافیک قدرتمند اون هست و همچنین سیستم انتقال حرارت، بایوس آپگرید باعث کم شدن حرارت دستگاه نمیشه ، ولی بایوس آپگرید بسیار به بهینه شدن مصرف باتری نوت بوک کمک می کنه و پیشنهاد میشه

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من فکر می کنم با توجه به تکنولوژی جدیدی که 1640 داره با این مدلهایی که ذکر کردی اصلاً قابل مقایسه نیست ، سیستم شناسایی صورت توسط وب کم 1640 رو از دشاتن فینگر پرینت و Option های امنیتی بی نیاز کرده ، رم DDR3 و اسپیکر و ساب ووفر عالی ، دیزاین بسیار زیبا به همراه کارت گرافیک قدرتمند ، این سری رو از دست ندید ، حرف نداره و برگشت اون برای گارانتی تقریباً صفر بوده
    بزرگترین ایرادی که 1640 داره گرافیک ضعیف 3670 هست که زیگورات متاسفانه اصلا تمایلی به وارد کردن این لپ تاپ با گرافیک 4670 نمیکنه
    همین دلیل باعث شد من این مدل لپ تاپ رو انتخاب کنم اگنه من 1640 رو میخواستم بخرم

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ایران _ تهران

پيش فرض

بزرگترین ایرادی که 1640 داره گرافیک ضعیف 3670 هست که زیگورات متاسفانه اصلا تمایلی به وارد کردن این لپ تاپ با گرافیک 4670 نمیکنه
    همین دلیل باعث شد من این مدل لپ تاپ رو انتخاب کنم اگنه من 1640 رو میخواستم بخرم
    من فکر می کنم برای این لپ تاپ کارت گرافیک 3670 کافی باشه ، همانطور که در بسیاری از سایت های مربوط به نوت بوک هم گفته شده ، 1640 با همین کارت گرافیک نیز تا حد زیادی داغ می کند ، بعد من فکر نمی کنم الان کارت گرافیک 3670 تو هیچ بازی یا پروسسی کم بیاره .
    کارت گرافیک بالا فقط و فقط یکی از مزیت های 1640 هست ، 1640 یکی از بهترین نوت بوک هایی است که تا به حال از کمپانی دل عرضه شده . لپ تاپی فوق العاده پایدار

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

من فکر می کنم برای این لپ تاپ کارت گرافیک 3670 کافی باشه ، همانطور که در بسیاری از سایت های مربوط به نوت بوک هم گفته شده ، 1640 با همین کارت گرافیک نیز تا حد زیادی داغ می کند ، بعد من فکر نمی کنم الان کارت گرافیک 3670 تو هیچ بازی یا پروسسی کم بیاره .
    کارت گرافیک بالا فقط و فقط یکی از مزیت های 1640 هست ، 1640 یکی از بهترین نوت بوک هایی است که تا به حال از کمپانی دل عرضه شده . لپ تاپی فوق العاده پایدار
    کافی نیست عزیز لپ تاپ من 4650 هست تفاوت این دو تا خیلی زیاده ولی بازم یه سری بازی ها رو نمیتونم با حداکثر جزئیات بازی کنم البته های میکشه وری های نمیکشه!فکر کنم 1640 همون بازی رو به سختی بتونه رو حالت مدیوم بکشه شایدم نکشه!
    این داغ کردن برای چیه؟خروج گرماش مشکل داره!
    لپ تاپ من موقع بازی که بهش فشار میارم (یه سری بازی های سنگین)فقط قسمت خروج گرماش گرم میشه اونم انقدری نیست که بگم زیاد داغ میکنه 1640 نباید با گرافیک 3670 انقدر گرم کنه!؟
    گرافیک 3670 کمه خیلم کمه!
    در کل قبول دارم خودم 1640 رو خیلی دوست دارم خیلی هم منتظر شدم گرافیک 4670 بیاد براش ولی..... تنها مشکل این لپ تاپ گرافیکشه

آخر فروم باز yashgin128's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    دوستان نظرشونو در مورد مدل پایین رو می خواستم
    Latitude e5500 DELL
    ایا مدل های بهتر از این مورد(از هر سری که باشد مهم نیست)در یک رده قیمتی وجود دارد؟
    چرا این سری
    Latitude زیاد معروف نیست ؟
    ممنون

داره خودمونی میشه sharifi1984's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.منم چند ماهیه کهlatitude e 6500 دارم.توضیحاتو دفه بعد که اومدم میگم

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

چرا این سری Latitude زیاد معروف نیست ؟
    تو ايران نسبتا اينطوري هست چون در ايران به كميت بيشتر توجه ميشه تا كيفيت
    سري Latitude سري مهندسي هست با بدنه با كيفيت در سه رده معمولي ATG و XFR
    سري Latitude معمولي براي كارهاي مهندسي هست و سري ATG براي كاربرد صتعتي و سري XFR براي كاربرد نظامي

10. این کاربر از Pami بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

کسی از دوستان تصویری داره از 1340 که دما در جاهای مختلف و نشون بده؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •