تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 787 از 1137 اولاول ... 287687737777783784785786787788789790791797837887 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,861 به 7,870 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

1

لطفا هرکی میدونه جواب بده...

1)در زبان فارسی هامون شکی نیست اما من به دلیل هزینه حدود11000ت برا4تست!!!وحجم بالاحدود370ص اون رو نمیگیرم.حالا به نظرشما بعداز هامون بهترین کتاب چیه؟؟(خودم میگم رمزینه)راستی سطحم خوبه.

2)بچه ها بنظرتون کتاب بانک تست سبز براعربی کافیه؟درسنامه ش برا یادگیری کافی خوبه؟
    اگرنه بین ایادفیلی وفوت وفن برا یادگیری وتست کافیه ویا کدوم برا تست بیشتر بانک یا گاج سفید؟؟؟

3)بچه های قدیمی ی اونای که91کنکور دارن برا زبان چه کردن؟ من براسوم که 3یا4تست میاد زیاد نیست کتاب اناری 3بخونم بعد بین اندریدینگ و درک اناری کدوم خوبه؟یا شما سبز و شبقره گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4)تست فار بهتره یا گاج سفید برا تسلط؟

5)تحلیلی فار یا گاج سفید؟

6)برا پایه هنوز مشکلم حل نشده دریافت یا گاج یا مبتکران یا ترکیبی از دوتاشوووون؟؟؟(کسی میتونه عکس های 2جلد مبتکران هندسه 1و2 ابوالقاسمی بذاره؟؟)

7)برای شیمی خودم به مبتکران تست خیلی علاقه دارم پی دی اف خیلی سبز هم دیدم از طبقه بندی بودن مبتکران خوشم میاد که همه ازاد و سراسری داره!!
    حالا شما از چه نظر میگید سبز بهتره؟(از درسنامه یا تست یا..)میشه دلیل بیارید؟

کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــمــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــک

1)به نظر من همون زبان فارسی نشر دریافت(هامون سبطی) رو بگیر و خیال خودتو تا اخر سال راحت کن.کتابی بگیر که تایید شده باشه تا درطول سال نگی که کاشکی همون کتابو گرفته بودم .چند ماه دیگه هم برای تمرین بیشتر گاج سفید رو کار کن.

2)برای اموزش عربی ،ایاد فیلی به نظر من ساده و روان توضیح داده.(اموزش عربی به زبان ساده-مبتکران)برای تست هم خودم میخوام بانک سبز رو بگیرم.چون مبحثیه. نشر الگو(مصطفی خاکبازان) هم داره ولی مثل اینکه درس به درسه.

3)برای زبان بیشتر تمرکزت روی پیش دانشگاهی و ریدینگ باشه بعدش سوم.درک متن به زبان ساده دکتر اناری واقعا خوبه.برای پیش هم اناری.

4)راجع به کدوم درس داری میگی؟

5)گاج سفید که حتما تو برنامه ام هست.ولی نمیدونم به فار هم نیاز هست یا نه؟

6)هر سه تا خوبن فکر کنم.من که مبتکران دارم و ازش راضیم.ولی فکر کنم گاج سفید بیشتر مسلطمون کنه.
    عکسای هندسه مبتکران که برات گذاشتم.

7)من که نظرم فقط بهمن بازرگانیه.

2. 3 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

سلام
    لیست کتابهای عمومی
    املاو لغت هامون +خیلی سبز هفت خان رو زده شاید بگیرم
    تاریخ ادب خود کتاب درسی
    قرابت هامون
    زبان فارسی هامون
    عربی پارسال 15 زدم میخوام امسال کلاس برم
    دینی اول گاج چاپ جدید +تست همگامان
    زبان 15 زدم با مبتکران. اصلا درسم خوب نیست تو زبان یه روشی اگه دارید بگید
    برای املا ،به جای خیلی سبز میتونی از الگو هم استفاده کنی.برای ارایه هم اول رمزینه بگیر بعد برای تسلط نشر الگو.

دینی همگامان که خوبه و ازش استفاده کن ولی اگه میخواهی از گاج هم استفاده کنی ،نظر ندارم.

برای عربی ،چون وضعیتت جالب نیست از ایادفیلی استفاده کن.(عربی به زبان ساده-مبتکران)بعد که راه افتادی یه کتاب تست مثل خیلی سبز رو بگیر.ولی فعلا برای شروع ایاد فیلی رو
    بخون.

کتابهای اناری خیلی خوبند. برای روش مطالعه زبان هم میتونی از سایت مبتکران یا شهاب اناری یا ... استفاده کنی که من برات اوردم:

انگلیسی کنکور از دیدگاه اقای اناری:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سایت دکتر شهاب اناری
    کد:
    .

طرح اشکالات زبان انگلیسی -سایت مبتکران

کد:
    Last edited by POUYOL; 20-09-2011 at 19:28.

4. 5 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه monaa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    زیر آسمان شهر

پيش فرض

کمککمککمککمک کمک کمک

من تازه از کتاب فروشی شهرمون 3 تا کتاب فیزیک پیش قرض کردم که برسی کنم و یکی شون رو بگیرم به نظز شما کدوم بهتره
    1-خیلی سبز
    2- رمزینه
    3- فار

برسی خودم :
    خیلی سبز جلد دومش رو احمد مصلایی ننوشته
    فار خیلی بیش از حد زیادش کرده و حجمش زیاده
    رمزینه نسبتا خوبه

لطفا کمک کنید
    بعد از تحقیق و برسی زیاد فیزیک رمزینه رو انتخاب کردم به چند دلیل :
    1- حجم مناسب
    2- توضیح کامل درسی
    3- تمرینات کتاب درسی در قالب تست
    4- تست های معقول سراسری و تالیفی
    5- من تاییدش می کنم

6. این کاربر از monaa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض به دادم برسین...

من امسال پشت کنکوریم. کتابهای ریاضیات عوض شدن.حالا چکار کنم. با همون کتابهای قبلیم ادامه بدم و مبحثی بخونم.... البته بیشترشون سفید موندن. امسال قصدم جدیه که بخونم. چون شاگرد خوبی بودم.دوست دارم حداقل سه رقمی منطقه 2 بشم و فکر میکنم تواناییش هم دارم. کتابهای قبلیم اینان اگه فکر میکنین خوبن بگین اگرم که نظر بهتری دارین بازم خواهشا بگین.
    ریاضی 2:گاج سفید
    حسابان: قلم چی/ مبتکران جلد 1/ نشر الگو جلد
    2
    دیفرانسیل: اندیشه فائق/ گاج سفید جلد1/ مبتکران جلد 2
    *راستی برای فیزیک 1 و 2 و 3 قلمچی آبی کافیه؟ واسه فیزیک پیش گاج سفید و قلم چی دارم. کدومش رو بخونم؟
    *واسه زبان که اینقدر تعریف شهاب اناری رو میدین منظورت همون کتاب مبتکرانه که با بهداد بهادریان مشترکه؟
    خواهش میکنم به عنوان یه تازه وارد تحویلم بگیرید
    Last edited by صنوبر71; 21-09-2011 at 13:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamsah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام.
    معلم امسال فیزیکمون فکر نکنم چندان تعریفی داشته باشه....
    دنبال یه کتاب هستم که فیزیک سوم دبیرستان را خوب توضیح داده باشه!!!!!!!!فقط می خوام خوب توضیح داده باشه تا بفهمم درس رو تست برام مهم نیست.....ضمن این که برای تست خیلی سبز رو گرفتم.
    سطحشم متوسط باشه
    چی مد نظرتون هست؟؟؟؟؟
    بعد من زبان فارسیم تو دوم دبیرستان ضعیف بود برای آموزش زبان فارسی چه کتابی معرفی می کنید؟؟؟؟؟؟؟
    برای آرایه های ادبی هم اگر یک کتاب برای سوم و دوم دبیرستان معرفی کنید ممنون میشم......اگه حجمشون کم باشه بهتره.
    ممنون از شما!!!!1(البته ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ها)))))

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

بچه هاي گل كنكور 91
    عزيزان ، من ديگه فعلا ميرم كه بچسبم به درس و كتاباي گوگوليم
    ايشالله يه توفيقي بشه شمام قدر لحظه هاي از دست رفتتون تو فرومو بدونين
    اميدوارم حرفام حداقل واسه يه نفر مفيد بوده باشه كه ميدونم بوده بقيه دوستانم به قول يكي از دوستان فروم اينقد با كتابا لاس نزنيد ،‌اين درس خوندن نيست
    هر كتابي كه به صاحبش حال بده ارزش خوندن رو داره!!! بيخيال اين تاپيك شين اصلا!
    و در آخر اينكه بعد هر آزمون گزينه 2 كارناممو حتما ميذارم تو تاپيك آزموناي گزينه 2
    تا اون موقع همتون مواظب خودتون باشيد
    خوبم درس بخونيد
    Last edited by eminem never dies; 21-09-2011 at 00:29.

10. 5 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

2

سلام.
    معلم امسال فیزیکمون فکر نکنم چندان تعریفی داشته باشه....
    دنبال یه کتاب هستم که فیزیک سوم دبیرستان را خوب توضیح داده باشه!!!!!!!!فقط می خوام خوب توضیح داده باشه تا بفهمم درس رو تست برام مهم نیست.....ضمن این که برای تست خیلی سبز رو گرفتم.
    سطحشم متوسط باشه
    چی مد نظرتون هست؟؟؟؟؟
    بعد من زبان فارسیم تو دوم دبیرستان ضعیف بود برای آموزش زبان فارسی چه کتابی معرفی می کنید؟؟؟؟؟؟؟
    برای آرایه های ادبی هم اگر یک کتاب برای سوم و دوم دبیرستان معرفی کنید ممنون میشم......اگه حجمشون کم باشه بهتره.
    ممنون از شما!!!!1(البته ببخشید اینقدر سوال پرسیدم ها)))))
    سلام

فکر کنم فیزیک 3 رمزینه ،انتخاب خوبی براتون باشه.تست خیلی سبز هم که خیلی خوبه.

زبان فارسی دوم که نمیدونم چون جزء منابع کنکور نیست که کتاب کمک اموزشی معروفی داشته باشه ،اما برای سوم به نظرم زبان فارسی نشر دریافت از دکتر هامون سبطی رو بگیر(گفتی حجمش زیاد نباشه ولی 2جلد هم هست،شرمنده)
    یرای موفقیت در امتحانات نهایی کتابای گل واژه رو هم کار کن.

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:10 AM ----------

بچه هاي گل كنكور 91
    عزيزان ، من ديگه فعلا ميرم كه بچسبم به درس و كتاباي گوگوليم
    ايشالله يه توفيقي بشه شمام قدر لحظه هاي از دست رفتتون تو فرومو بدونين
    اميدوارم حرفام حداقل واسه يه نفر مفيد بوده باشه كه ميدونم بوده بقيه دوستانم به قول يكي از دوستان فروم اينقد با كتابا لاس نزنيد ،‌اين درس خوندن نيست
    هر كتابي كه به صاحبش حال بده ارزش خوندن رو داره!!! بيخيال اين تاپيك شين اصلا!
    و در آخر اينكه بعد هر آزمون گزينه 2 كارناممو حتما ميذارم تو تاپيك آزموناي گزينه 2
    تا اون موقع همتون مواظب خودتون باشيد
    خوبم درس بخونيد
    هومن جان کجا؟؟؟؟؟؟؟

ما بهت نیاز داریم.

یعنی تو روزی ،یه ربع وقت نداری بیایی اینجا؟!!!

دیگه از این شوخیا نکنیا!

12. 4 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Rastin.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان برای فیزیک دنبال یک کتاب میگردم که آموزش روون و سبکی داشته باشه بدون این که وارد حاشیه شده باشه! نمیخوام حجمش بیخودی زیاد باشه اما حل تمرینات کتاب رو داشته باشه و مهمتر از اون تستهای کنکور سالهای اخیر با جواب تشریحی, تست تالیفی هم زیاد نداشت مهم نیست!!

خودم بین گاج و رمزینه موندم..ممنون میشم دوستانی که تجربه این دو کتاب رو دارن نظر بدن..کدوم حجم معقول تری داره و آموزش و تستاش مفید و مختصره.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

هومن جان کجا؟؟؟؟؟؟؟

ما بهت نیاز داریم.

یعنی تو روزی ،یه ربع وقت نداری بیایی اینجا؟!!!

دیگه از این شوخیا نکنیا!
    داداشيه من حداقل تا آزمون اول نميتونم
    تا را بيفتم زمان ميبره
    ولي بعد آزمون اول گزينه 2 سعي ميكنم بيشتر سر بزنم حتما

دوستان برای فیزیک دنبال یک کتاب میگردم که آموزش روون و سبکی داشته باشه بدون این که وارد حاشیه شده باشه! نمیخوام حجمش بیخودی زیاد باشه اما حل تمرینات کتاب رو داشته باشه و مهمتر از اون تستهای کنکور سالهای اخیر با جواب تشریحی, تست تالیفی هم زیاد نداشت مهم نیست!!

خودم بین گاج و رمزینه موندم..ممنون میشم دوستانی که تجربه این دو کتاب رو دارن نظر بدن..کدوم حجم معقول تری داره و آموزش و تستاش مفید و مختصره.
    رمزينه!!! بدون هيچ شكي

15. 2 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

3030 - 0 - 664 - 021
    اين شماره ي بانك كتاب گيتامهره! با پست سفارشي واستون ميفرسته كاملا هم رسميه مخصوصا واسه فار و دريافت كه خريد اينترنتي ندارن!
    هزينه پستش تو تهرانم رايگانه

17. این کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •