تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 783 از 1137 اولاول ... 283683733773779780781782783784785786787793833883 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,821 به 7,830 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

سلام دوستان...

2 تا سوال دارم یه پیشنهاد...

اول پیشنهادو بگم: دوستانی که فیزک 3شون نسبتا در سطح فابل فبولیه...برای قوی شدن در این زمینه کتاب فیزیک 3 سبز رو از دست ندین! چون من بعد تموم کردن سبز واسه فیزیک 3 خیلی گشتم که آخرشم الگو رو گرفتم! ولی واقعا به پای سبز نمیرسه...اینو کلا گفتم که بهترین کتاب و به قول خودشون انقلابی تو کتابای فیزیک کنکوره...هم شکلک هاش باحاله هم فن بیانشون . خلاصه همه چیش...

نمیگم تست غیر استاندارد نداره ولی کلا از خیلی کتابا دیگه کمتره...

حالا یه چیزی من این سبز رو 2 هفته پیش تموم کردم و میخوام یه کتاب خفن بگیرم مث سبز(که البته نیست!) ولی نزدیک به اون...بهترین بعد سبز...نمیخوام سخت ترین باشه...میخوام استاندارد ترین باشه...پاسخ تشریحی توضیحی هم نمیخوام فقطط فرمول باشه کافیه..ولی درجه اول استاندارد بود مهمه برام...چند تا پست بالاتر کفته بودن فیزیک فار هم خوبه...فیزیک 3 داره؟

پیش رو فصل اول با سبز زدم خوب بود....با همین ادامه بدم یا فار بهتره؟!(واسه بار اول)
    .

یه کتاب هم واسه آموزش دیفرانسیل میخوام...یه چیزی باشه خفن...میکرو گاج رو دارم تسته...فائق هم تسته...میخوام یه جوری بشه که آموزشو خوندم بعدش از این کتابایی که گفتم تست بزنم...

یه سوال که شاید به این تاپیک مبوط نباشه!

از کجا میتونم برنامه های مشاور گزینه 2 (پور دستمالچی) که در مورد نحوه ی خوندن هر درس بود رو بگیرم؟!حدود هفته پیش....

منظورم اینه که بخرم...آخه اینترنتم ذغالیه!

یه کتاب هم واسه تست ادبیات 3 معرفی کنید...ممنون...[COLOR="Silver"]
    فار پیدا کردی حتما فار بگیر....

داره خودمونی میشه eminem never dies's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

سلام دوستان...

اول پیشنهادو بگم: دوستانی که فیزک 3شون نسبتا در سطح فابل فبولیه...برای قوی شدن در این زمینه کتاب فیزیک 3 سبز رو از دست ندین! چون من بعد تموم کردن سبز واسه فیزیک 3 خیلی گشتم که آخرشم الگو رو گرفتم! ولی واقعا به پای سبز نمیرسه...اینو کلا گفتم که بهترین کتاب و به قول خودشون انقلابی تو کتابای فیزیک کنکوره...هم شکلک هاش باحاله هم فن بیانشون . خلاصه همه چیش...

حالا یه چیزی من این سبز رو 2 هفته پیش تموم کردم و میخوام یه کتاب خفن بگیرم مث سبز(که البته نیست!) ولی نزدیک به اون...بهترین بعد سبز...نمیخوام سخت ترین باشه...میخوام استاندارد ترین باشه...پاسخ تشریحی توضیحی هم نمیخوام فقطط فرمول باشه کافیه..ولی درجه اول استاندارد بود مهمه برام...چند تا پست بالاتر کفته بودن فیزیک فار هم خوبه...فیزیک 3 داره؟

پیش رو فصل اول با سبز زدم خوب بود....با همین ادامه بدم یا فار بهتره؟!(واسه بار اول)
    .

یه کتاب هم واسه آموزش دیفرانسیل میخوام...یه چیزی باشه خفن...میکرو گاج رو دارم تسته...فائق هم تسته...میخوام یه جوری بشه که آموزشو خوندم بعدش از این کتابایی که گفتم تست بزنم...

از کجا میتونم برنامه های مشاور گزینه 2 (پور دستمالچی) که در مورد نحوه ی خوندن هر درس بود رو بگیرم؟!حدود هفته پیش....

سلام solo جان
    فيزيك 3 الگو رو كه خودت ديدي ميدوني چي به چيه! فيزيك 3 ديگه چيز خاصي به ذهنم نميرسه
    فقط يه رمزينه هست كه درسو تسته! كاملا استاندارده! ايزو 9002 فقط بيشتر توضيحيه ، تستاش كمه
    فارم فيزيك 3 نداره فقط پيشه
    بابا تو همون فيزيك 3 خيلي سبزو 2-3 دور بخون من صدات ميكنم استاد!
    مگه ميخواي المپياد شركت كني آخه؟
    فيزيك پيش خيلي سبزم كاملا كامله! فقط بعده اينكه خيلي سبزو خوندي تنها كتابي كه لازمت ميشه گاجه سفيده واسه تمرين بيشترو تسلط! فارم بيخيال شو
    چون فار سطحش پايين تر از خيلي سبزه! وقتي تو ميگي من خيلي سبزو خوندم خوب بود ، مشكلي نداشتم ،‌گيجم نكرد ، پس ديگه به فار نيازي نيس
    فار و خيلي سبز هر دوتا هدفشون آموزشه! فار واسه كسايي كه سطح فيزيكشون يه كم پايين تره مناسب تره
    ديفرانسيلم كه به قول سجاد فولادي (رتبه 1 كنكور 87 ) رمزينه مهندس مهربان ماهي گيري كه سهله ، ماهي سازي يادت ميده
    از اين سوال سختا هم كه بلد نيستم
    ادبيات 3 هم خيلي سبز

3. 3 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام دوستان...

پیش رو فصل اول با سبز زدم خوب بود....با همین ادامه بدم یا فار بهتره؟!(واسه بار اول).

من هم با eminemکاملن موافقم.بعد از فیزیک سبز همه کتابها برات پیش پاافتاده و ساده میشه و هیچ کتابی ارضات نمیکنه.به نظر من یا تستهای کنکورهای آزمایشی سالهای پیش قلمچی و مرات رو تهیه کن یا کتاب بنفش کانون رو بگیر که البته خیلی از تستهاش غیر استانداردند.برای آموزش دیف رمزینه و برای ادبیات 3 خیلی سبز رو پیشنهاد میدم.

5. 3 کاربر از peymanfc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه 12p's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

لطفا پاسخ دهید:

1)بين کتب برنامه ريزي خودم ميتوانم سبز-صفر کلوين وگاج کدوم بهتره؟ اگر گاج لطفا ذکر کنيد کدام کتابش چون گاج چندتا داره؟

2)براي هندسه پايه گاج سفيد بايد هندسه1جدا ويه هندسه2 جدا بگيرم يعني يه کتاب که1و2 باهم باشن نداره؟

3)برای گسسته میخوام فار و گاج سفید کارکنم به نظر شما این خوبه یا خوشخوان کارکنم یا رمزینه یا مبتکران یا الگو یا سبزیادریافت یا...؟؟؟؟

4)برای تحلیلی میخوام گاج سفیدکار کنم خوبه یا فار یا مبتکران یا رمزینه یا الگو یا سبز یا دریافت.....مورد دیگری؟؟؟

اگر میشه توضیح بدید.
    سپاس..!
    Last edited by 12p; 18-09-2011 at 12:20.

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

لطفا پاسخ دهید:

1)بين کتب برنامه ريزي خودم ميتوانم سبز-صفر کلوين وگاج کدوم بهتره؟ اگر گاج لطفا ذکر کنيد کدام کتابش چون گاج چندتا داره؟

2)براي هندسه پايه گاج سفيد بايد هندسه1جدا ويه هندسه2 جدا بگيرم يعني يه کتاب که1و2 باهم باشن نداره؟

3)برای گسسته میخوام فار و گاج سفید کارکنم به نظر شما این خوبه یا خوشخوان کارکنم یا رمزینه یا مبتکران یا الگو...؟؟؟؟

4)برای تحلیلی میخوام گاج سفیدکار کنم خوبه یا فار یا مبتکران یا رمزینه یا الگو.....مورد دیگری؟؟؟

اگر میشه توضیح بدید.
    سپاس..!
    خودم ميتوانم خيلي خوبه! گاجو نديدم ولي چش بسته بازم ميگم خودم ميتوانم
    بله جدان ، با هم نداره متاسفانه
    فارو بخون نه گاج سفيد لازمه نه مبتكران نه رمزينه نه الگو نه خوشخوان نه انديشه فائق
    بعد فار بچسب به خيلي سبز!
    فقط خيلي سبز خيلي از مساله هاشو از دو راه حل ميكنه ، فرموليو مفهومي! فرمولاشو با غلط گير ناك اوت كن كه چشات تو چشاشون نيفته
    تحليلي هم گاج سفيد ، اونام لازم نيستن

8. 3 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

سلام
    زیاد به عمومی گیر ندید دوستم ریاضی رو35 زد من 10در صد درسهای دیگه اختلاف رو2درصد بود اون رتبش شد 2000 من شدم6000
    حالا برای ریاضی میخوام گسسته فارو تحلیلی گاج رو دارم برای تسلط الگو ودیغرانسیل قلمجی وبعد یه کتاب تالیفی بگیرم اموزش برای دیف رمزینه دارم حالا کسی موافق هست نظر بدید بعد شما تو 3صفحه ی تاپیک به ارایه گیر الکی میدید یا درستون خیلی خوبه یا هنوز تجربه کنکور رو ندارید اگه بربی فیزیک 1و2 اندیشه سازان گیر نیوردم چی بگیرم اخه زیاد بلد نیستم پیش رو خیلی سبز اما بعد تست کنکور میگیرم
    Last edited by reza0382; 18-09-2011 at 15:28.

10. این کاربر از reza0382 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه POUYOL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    اصــــــــفـهـان

پيش فرض

دوستان :

1-برای تاریخ ادبیات ،رمزینه یا تخته سیاه؟

2-برای تست عربی ،بانک تست سبز یا نشر الگو؟

3- نظرتون درباره دین و زندگی سبز چیه؟همگامان رو خوندم و راضی بودم ازش ولی نه 100%!میخوام یه کتابی که منو برای سوالات خیلی مفهومی دین و زندگی کنکور به تسلط برسونه.برای سوالات مفهومیش پاسخ تشریحی داره؟

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

لطفا پاسخ دهید:

3)برای گسسته میخوام فار و گاج سفید کارکنم به نظر شما این خوبه یا خوشخوان کارکنم یا رمزینه یا مبتکران یا الگو یا سبزیادریافت یا...؟؟؟؟

4)برای تحلیلی میخوام گاج سفیدکار کنم خوبه یا فار یا مبتکران یا رمزینه یا الگو یا سبز یا دریافت.....مورد دیگری؟؟؟

اگر میشه توضیح بدید.
    سپاس..!
    1-نمیدونم

2-هندسه مبتکران .جدان.از پرطرفدارترین کتابای هندسه است. گاج سفید هم به نظر خوبه.

3- گسسته فار که به نظرم خیلی خوب و خودمونی توضیح داده.گاج سفید هم کم طرفدار نداره.

4-خودم هم میخوام گاج سفید بزنم. نفر اول 89 هم گفت همینو خونده .البته گاج سبز هم شاید تهیه کردم. مبتکران هم ندیده ام ولی شاید خوب باشه:کسی نظری درباره ی این کتاب نداره؟

برای توضیح بیشتر:(به نقل از مبتکران)

نام مؤلف: جواد ترکمن

در ارائه ی سؤال های چهارگزینه ای این کتاب سعی شده است، تمام سؤال های کنکورهای سراسری و دانشگاه آزاد با ذکر سال و گروه آزمایشی مربوطه در حیطه ی مطالب کتاب های درسی آورده شود.

Last edited by POUYOL; 18-09-2011 at 23:57.

12. 2 کاربر از POUYOL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

14

از کتاب فروشی های شهر پرسيدم تا ببينم هندسه تحليلی و گسسته فار رو ميارند يا نه؟ انگار اصلا" اسم انتشارات فار به گوششون نخورده بود
    اگر بخوام بايد نديده سفارش بدم برام بيارند!
    حالا م موندم چکار کنم؟! تصميم گيری بدون ديدن کتاب خيلی سخت هستش!!!
    دوستان فروم خيلی تعريف اين دو کتاب رو ميکنند و ميخوام حتما" ببينم بعد انتخاب کنم
    يه سال ميخوام با اينا سر و کله بزنيم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    ------------

پيش فرض

------------------------------
    Last edited by mahla jan; 15-12-2011 at 21:04. دليل: حالا

15. این کاربر از mahla jan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    Detroit City

پيش فرض

از کتاب فروشی های شهر پرسيدم تا ببينم هندسه تحليلی و گسسته فار رو ميارند يا نه؟ انگار اصلا" اسم انتشارات فار به گوششون نخورده بود
    اگر بخوام بايد نديده سفارش بدم برام بيارند!
    حالا م موندم چکار کنم؟! تصميم گيری بدون ديدن کتاب خيلی سخت هستش!!!
    دوستان فروم خيلی تعريف اين دو کتاب رو ميکنند و ميخوام حتما" ببينم بعد انتخاب کنم
    يه سال ميخوام با اينا سر و کله بزنيم

چرا نديده عزيز من؟
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    هر كتابيم خواستي ميتوني فايل pdfاشو دانلود كني
    بعدم رو قسمت خريد اينترنتي كليك ميكني تورو ميفرسته booksite.ir
    اين سايت هنوز راه اندازي نشده ولي شماره تلفن داره واسه سفارشه كتاب

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

دوستان :

1-برای تاریخ ادبیات ،رمزینه یا تخته سیاه؟

2-برای تست عربی ،بانک تست سبز یا نشر الگو؟

3- نظرتون درباره دین و زندگی سبز چیه؟همگامان رو خوندم و راضی بودم ازش ولی نه 100%!میخوام یه کتابی که منو برای سوالات خیلی مفهومی دین و زندگی کنکور به تسلط برسونه.برای سوالات مفهومیش پاسخ تشریحی داره؟

كلك معلم! تخته سياه هم خوبه ولي من جايي شنيدم كامل نيستو اينجور شايعات
    بانك تست خيلي سبز! اين كتاب مبحثيه ولي الگو درس به درسه
    دين و زندگي همگامان درس نامه هاش بهتر از تستاشه!
    الگو به نظرم واسه تست بهترين كتابو داره
    خيلي سبز به پاي همگامان يا الگو نميرسه
    البته ويرايش جديدش اومده ، كه من نديدم

17. 5 کاربر از eminem never dies بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •