تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 772 از 773 اولاول ... 272672722762768769770771772773 آخرآخر
نمايش نتايج 7,711 به 7,720 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

جناب آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این پستهایی هست که از شما در این تاپیک پاک شده با ذکر دلیل :

پستهایی که از hamid_mash در این تاپیک پاک شده:
    3بعدیشو ندیدم اما 2بعدی VT30 رو دیدم، کیفیتش خیلی پایین بود،
    قابل توجه دوستان: VT30 تنها توکلاس خودش که پلاسماست رتبه عالی آورده، اگه نه تکنولوژی منسوخ پلاسما با استفاده از سلولهای فسفری معایب خیلی شدیدی داره که اونارو از میدان رقابت با پنلهای LCD و LED که با کریستال مایع کار میکنندخارج میکنه.
    پلاسما مناسب استفاده خونگی نیست اما بعلت قیمت پایینتر بعضیا میرن سراغش که پاناسونیک اصلا قییمتاشم تو پلاسما نجومیه ،به نظر من تکنولوژی منسوخ پلاسما کلا ارزش یه ریال پول دادنم نداره حالا میخواد مال ژاپن باشه یا افغانستان. وقتی تصویر شفافیت نداره و جاموندگی تصویر، مصرف بالا، داغ شدن پنل، کنتراست پایین، عمر کمتر پنل و... داره، حالا می خواد ساخت هرجا باشه، ارزش پول دادن نداره، مگه اینک یکی بخواد باش فقط 3بعدی ببینه و کلا بخاطر اینچ بالاتر بعنوان دکور استفاده کنه ازش، یه برچسب بزرگم بزنه روش بنویسه این مال ژاپنه
    البته تو ژاپن جوراب هم تولید میشه، ژاپن کره ی مریخ نیستشا
    تو 3 بعدی ال جی با یه آپدیت جدید روی تلویزیونای پسیو خودش تونسته گواهی 1080p دریافت کنه. باید trumotion شو غیر فعال کنی کیفیت 3بعدی 1080p میشه، در این حالت هرتز تلویزیون نصف میشه، که تو تکنولوژی پسیو هرتز به هیچ دردی نمیخوره. هرتز 100 تا 200 کاملا راضی کنندست توی پسیو.
    با تروموشن فعال هم 1080i هست با همون هرتز اصلی خود تلویزیون.
    درضمن با 4.500.000 بهترین گزینه تو پسیو ها 55LW65100 هست که کنتراست 9.000.000 /1 ،هرتز 220 داره و از همه مهمتر 55 اینچه.
    و حتما 3بعدی پسیو رو با چشم امتحان کنید بعد تصمیم بگیرید.
    این 3 تا خبر هم جواب سوالاتونه.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من چند روز نیستم دوستان،بای.
    دلیل حذف:پست غیر منطقی

آفرین آفرین پسرم، خودت تنهایی این سایتو کشف کردی یا کسیم کمکت کرد، هه هه هه هه
    دلیل حذف:خوش مزه بازی

اینجا شده پاتوق بچه مدرسه ایها انگار، دیگه فاز نمیده اینجا اومدن.
    دلیل حذف: لحن نامناسب

دانشمند بستگی داره چی سرچ کنی، وقتی جمله چرت سرچ میکنی سایتای بیخودو میاره،
    تو زحمت نکشیدی یه منبع بیاری واسه حرفت چی میگی این وسط خب
    دلیل حذف:لحن نامناسب

بابا یکی به نام aQoa ; که مثلا مدیره 10 تا از پستامو که دوستانو راهنمایی کرده بودمو پاک کرده، برا همشونم دلیل نوشته خوشمزه بازی، توهین به پاناسونیک، خوشمزه بازی، توهین به پاناسونیک...
    اینجا تاپیک آزاده یا تاپیک پاناسونیک؟؟؟؟؟؟
    دلیل حذف:دخالت در مدیریت انجمن

یه ناظرانجمن به نام aQoa بیشتر پستهای منو پاک کرده و جای دلیل نوشته خوشمزه بازی، توهین به پاناسونیک، خوشمزه بازی، توهین بهپاناسونیک.
    آقای aQoa اولا خوشمزه قیافته،دوما شما که حرف زدنتو بلد نیستی نباید ناظر انجمن بشی!
    اینجا واقعا یه انجمن بیطرفه؟
    چقد پول میگیریی از پاناسونیک نظرای مردمو پاک کنی؟
    دلیل حذف:دروغ گفتن در مورد دلیل پاک شدن پستها و اخلال در نظم انجمن

این دو مورد پست آخرتون رو بارها در انجمن تکرار کردید لطفا دیگه این پست رو تکرار نکنید عملکرد شما در انجمن در حال رسیدگی هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام
    من واقعا موندم ، گیج شدم ...!
    یه تلویزیون میخوام 46 اینچ ، با دوام بالا و کیفیت خوب تا 4 تومان با گارانتی .
    کمکم کنید لطفا
    فکر lg 47lv9800 واست گزینه خوبیه. فناوری نانو داره عمق تصاویرش خیلی خوبه. سه بعدیش پسیو هست از نوع full hd. خیلی هم خوشگله و باریک. راجع بهش فکر کن. قیمتش 3900000

3. این کاربر از teenager227 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

جناب آقای [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این پستهایی هست که از شما در این تاپیک پاک شده با ذکر دلیل :

پستهایی که از hamid_mash در این تاپیک پاک شده:

دلیل حذف:پست غیر منطقی

دلیل حذف:خوش مزه بازی

دلیل حذف: لحن نامناسب

دلیل حذف:لحن نامناسب

دلیل حذف:دخالت در مدیریت انجمن

دلیل حذف:دروغ گفتن در مورد دلیل پاک شدن پستها و اخلال در نظم انجمن

این دو مورد پست آخرتون رو بارها در انجمن تکرار کردید لطفا دیگه این پست رو تکرار نکنید عملکرد شما در انجمن در حال رسیدگی هست.
    آقا دمه شما را گرم . ایشون از روی غرض ورزی پست هاشون رو میدادند . من هم یک پست در جواب صحبت های ایشون دادم وقتی دیدم قصد و غرضی در کار هست ایشون رو به حالش خودش وا گذاشتم از شما هم تشکر دارم که ایشون رو تعلیق کردید . این جور افراد باعث بهم خوردن نظم انجمن مربوطه و دادن اطلاعات نادرتس به بازدید کننده میشه و در نهایت موجب خرید کالا از روی بی اطلاعی و گرفتار شدن فرد میشود . با تشکر از مدیریت . دیگه ادامه نمیدیم این بحث رو

5. 16 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه test14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من واقعا موندم ، گیج شدم ...!
    یه تلویزیون میخوام 46 اینچ ، با دوام بالا و کیفیت خوب تا 4 تومان با گارانتی .
    کمکم کنید لطفا
    با حدود اين قيمت بهترين گزينه ها:
    sony 46 hx925
    panasonic 50 vt30
    سري 8000 سامسونگ هم بد نيست

7. این کاربر از test14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال matin_vv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اينا به ترتيب بهترينها هستن قيمت هم درمحدوده 2.5 تقريبا يه كم بالا پايين

panasonic 50 st30
    sony 40 nx720
    lg 47 lw65000
    samsung 40 6960
    lg 47 lw57000
    خیلی ممنون.
    یه سوال. اگه هدیه هاش رو نخوایم تخفیف بهمون میدن؟ من سینمای خانگی نمیخوام.
    توی رنج 2 میلیون هم پیشنهاد خوبی هست؟

9. این کاربر از matin_vv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه test14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون.
    یه سوال. اگه هدیه هاش رو نخوایم تخفیف بهمون میدن؟ من سینمای خانگی نمیخوام.
    توی رنج 2 میلیون هم پیشنهاد خوبی هست؟
    تو رنج 2 ميليون تومان ميتونيد سايز پايين اينارو بگيريد
    سامسونگ پول هديه رو كم ميكنه اگه نخوايد اون يكي ها هم كه سينماي خانگي ندارن به عنوان هديه

11. این کاربر از test14 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

8 درد آوره

محتوای مخفی: یه سری حرف در مورد اتفاقات اخیر دارم.بهتره که بخونید 
    سلام
    وقتی ناظرا و یا متخصصا دیگه نمیان اینجا جوابها رو بدن و یا فعالیت کمی دارن همین میشه دیگه.معلوم نیس اینجا چه خبره.یکی میگه پلاسما یکی میگه ال ای دی یکی میگه پلاسما خوب نیست یکی میشه پلاسما خوبه.بحث من در مورد ال ای دی و یا پلاسما نیست.حرفم در مورد اتفاقات بدیه که افتاده.به جای اینکه به سوالای مردم جواب بدن،همه دارن به هم توهین میکنن.بیشتر افراد که میان اینجا برای کمک گرفتن بیشتر از یه میلیون تومن خرج می کنن.پول کمی نیست.زشته به خاطر احساس خودمون زحمت های دیگران رو هدر بدیم.یه متخصص نیست که اینجا به ما جواب بده.از آقای Alucard و poonel که اینجا سابقشون زیاده و متخصص هستن میخوام که بیشتر فعالیت کنن.اونا هم مثل آقا ابی که نمیدونم قهر کرده یا دیگه نمیخواد بیاد اینجا متخصصن.اصلا برگردید به اردیبهشت نود که من میخواستم یه تی وی بگیرم.انقد این تاپیک منظم پیش می رفت که یه مدل خوب(40c6960)با راهنمایی دوستان انتخاب کردم و کاملا هم ازش راضی بودم تا یه هفته پیش که فروختمش.ولی الان چی؟
    اینجا خیلیها(نمیگم همه)دارن بر اساس احساس،علاقه یا یه چیز دیگهدارن اینجا دم از هر مدلی می زنن.اصلا معلوم نیست چه خبر شده.
    توهین و رعایت نکردن قوانین تا چه حد؟اینجا قانون داره
    اینجاp30world__ه.چاله میدون و خونه ی خاله نیست که مثل نقل و نبات به همدیگه اتهام می زنید.
    اینجا جاییه که مردم برای اینکه پولشون هدر نره میان اینجا و کمک میگیرن.باید اینجوری باهاشون رفتار بشه؟
    اینجوری اعتماد مردم نسبت به این فروم رو خراب نکنید.ماشاالله اینجا توی هر انجمن هم که برید حداقل حداقلش یه متخصص و مطلع هست که کمک کنه.و اینجا هم از این قاعده مستثنی نیست.تازه اینجا متخصصا بیشتر هم هستن ولی حیف...فعالیت ندارن تا دیگه اطلاعات نادرست به مردم داده نشه
    ببخشید اینجا در مورد خرید تی وی صحبت نکردم ولی دلم خیلی پر بود.
    با تشکر
    Last edited by Mohammad Yek110; 29-02-2012 at 13:47.

13. 11 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

تو رنج 2 ميليون تومان ميتونيد سايز پايين اينارو بگيريد
    سامسونگ پول هديه رو كم ميكنه اگه نخوايد اون يكي ها هم كه سينماي خانگي ندارن به عنوان هديه
    چطوری مابه تفاوت هدیه رو حساب می کنن، چون من شنیدم اگه هدیه رو نخواهی برداریش مبلغی که از فاکتورت کم می کنن خیلی کمتره و اگر بخواهی اون هدیه رو جدا بخری قیمتش بیشتره ، یه جورایی زرنگ بازی در میارن.

پروفشنال AMIRHJ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قلوب

پيش فرض

سلام علیکم

این تاپیک مشکل اساسی پیدا کرده
    حدود 100 صفحه ای میشه که بدلیل عدم نظارت کافی و اطلاع رسانی سلیقه ای بعضی افراد مسیر راهنمایی در این تاپیک گویا هدفمند شده...

من از جناب Alcurd گرامی تشکر میکنم اما از ایشون میخوام برخوردشون رو قاطع تر و نظارتشون رو کامل تر انجام بدهند ..

و به قول دوست گرامی 110 اینجا باید متخصص و ناظر در وهله اول پاسخگو باشه ، نه نظرات سلیقه ای که بدون آگاهی کامل داده میشه...

من خودم در همین تاپیک با یه سری دوستان به مشکل خوردم ، ایشون رو در جریان گذاشتم اما پست اون دوستان حذف نشد که هیچ! هیچ اخطاری هم داده نشد و ایشون فرمودند در دست بررسی هستند....

چقدر تو این تاپیک جانبداری بی دلیل از یه برند شارپ مونتاژ مادیران کردند و هیچ کلامی و اخطاری داده نشد...

ببخشید فردی که میاد تو پستش میگه مانیتور ال جی خوبه اما تلویزیونش پنل نداره...
    و کلا پنل کره ای رو رد میکنه بدون هیچ اطلاعی .....
    چرا اجازه فعالیت باید داشته باشه و پستش حذف نمیشه...
    و همین فرد یا گروه حدود 100 صفحه اخیر رو که من چک کردم فقط و فقط شارپ رو پیشنهاد داده ...
    مگر کسی حساس شده و ایشون باز هم شارپ رو اولویت اول سپس فیلیپس و بعد سونی....

پس سایر تولید کننده ها تو دنیا برای کی دارن تولید میکنند..

رو این حرفا حساب میشه ، فرد میره هزینه میکنه... هزینه هزینه کمی نیست....

ناظرین باید دقت و توجه بیشتری به این تاپیک داشته باشند ....

تشکرات
    Last edited by AMIRHJ; 29-02-2012 at 16:43.

16. 15 کاربر از AMIRHJ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

نظرتون در مورد Samsung LED 32D5550 چطوره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •