تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 765 از 1545 اولاول ... 2656657157557617627637647657667677687697758158651265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,641 به 7,650 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

من هم برام سوال شده بود که چرا وقتی بسته هم میخری تو گزارشات روزانه حساب میکنه ! ولی جواب اینکه شما باید برید قسمت "بسته های فعال" اونجا زده که چه مقدار از بسته کم شده ، و در کل اون مقدار حساب شده از ترافیک اصلی کم نمیکنه.

2. 2 کاربر از Bensonw3x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

داداش من یه چی می‌دونم که می‌گم.
    شما برو تو گزارش مصرف روزانه اینترنت. اولش تقسیم بندی کرده. الان زده «ویژه ایران: سرزمین شاتل و بیش از 500 سایت پربازدید ایرانی (نیم بها) »
    من الان یه بسته 30 روزه ترافیک ویژه ایران تا 11 آذر دارم.
    این از این.

همین الان گذاشتم 100 مگ دانلود بشه، دیدم دقیقا برام تو قسمت مصرف امروزم 100 مگ رو زده تو ویژه ایران. بعد پایین تو جدول زده اینقدر مصرف داشتی و دقیقا نصف همین مقدار رو برام زده تو قسمت «مصرف محاسبه شده»
    باور نداری خودت برو امتحان کن

- - - Updated - - -

داداش من یه چی می‌دونم که می‌گم.
    شما برو تو گزارش مصرف روزانه اینترنت. اولش تقسیم بندی کرده. الان زده «ویژه ایران: سرزمین شاتل و بیش از 500 سایت پربازدید ایرانی (نیم بها) »
    من الان یه بسته 30 روزه ترافیک ویژه ایران تا 11 آذر دارم.
    این از این.

همین الان گذاشتم 100 مگ دانلود بشه، دیدم دقیقا برام تو قسمت مصرف امروزم 100 مگ رو زده تو ویژه ایران. بعد پایین تو جدول زده اینقدر مصرف داشتی و دقیقا نصف همین مقدار رو برام زده تو قسمت «مصرف محاسبه شده»
    باور نداری خودت برو امتحان کن
    دوست گرامی
    شما حرف دوستمون رو متوجه نشدی
    یه بار پنل رو بخون چی زده چی نوشته شما اصلا متوجه نیستی چی خریدی و چی داری استفاده میکنی
    بسته ای که به اسم بسته ایرانه
    حداقل 100 گیگ مصرف وبسایتای ایران(500 سایت های داخلی) رو تضمین میکنه و نمیذاره از ترافیک اصلیتون کم شه! وبسایت هایی مثل خبرنگاران زومیت اپارات و ...
    این بسته 5 ترابایت هم دانلود از شاتلند رو تضمین کرده که شما مصرف کنید
    یعنی بسته ایران هم بسته ترافیکی برای 500 وبسایت داخلی با 100 گیگ حجم و 5 ترابایت دانلود از شاتلنده

پس اگه شما از شاتلند زدید دانلود 100 مگ زده ترافیک ایران درسته و هیچ مصرفی از حجم بین المللتون نکرده
    اون زیاد مهم نیست که زده چقد مصرف محاسبه کرده یا .. شما از گزارشات بسه های فعال رو ببین دقیق زده
    بهتره اپیکیشن مای شاتل رو نصب کنید که درست تر متوجه ترافیک خارجیتون و ترافیک سرزمین شاتل و ترافیک ایرانتون بشین
    هیچ دزدی هم در کار نیست و این یه اشتباه که شما فکر میکنین
    Last edited by MMDFullHD; 06-11-2017 at 14:05.

4. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دوست گرامی
    شما حرف دوستمون رو متوجه نشدی
    یه بار پنل رو بخون چی زده چی نوشته شما اصلا متوجه نیستی چی خریدی و چی داری استفاده میکنی
    بسته ای که به اسم بسته ایرانه
    حداقل 100 گیگ مصرف وبسایتای ایران(500 سایت های داخلی) رو تضمین میکنه و نمیذاره از ترافیک اصلیتون کم شه! وبسایت هایی مثل خبرنگاران زومیت اپارات و ...
    این بسته 5 ترابایت هم دانلود از شاتلند رو تضمین کرده که شما مصرف کنید
    یعنی بسته ایران هم بسته ترافیکی برای 500 وبسایت داخلی با 100 گیگ حجم و 5 ترابایت دانلود از شاتلنده

پس اگه شما از شاتلند زدید دانلود 100 مگ زده ترافیک ایران درسته و هیچ مصرفی از حجم بین المللتون نکرده
    اون زیاد مهم نیست که زده چقد مصرف محاسبه کرده یا .. شما از گزارشات بسه های فعال رو ببین دقیق زده
    بهتره اپیکیشن مای شاتل رو نصب کنید که درست تر متوجه ترافیک خارجیتون و ترافیک سرزمین شاتل و ترافیک ایرانتون بشین
    هیچ دزدی هم در کار نیست و این یه اشتباه که شما فکر میکنین

دوست عتزیز حرف شما کاملا درسته. اما برای من نوعی فقط تا هفته پیش اینطور بود.

ببینید من الان حجم ترافیک بایمونده‌ام 10 گیگ هست.
    یه بسته ایران و شاتللند دارم که 5000 گیگ هست 11 آبان خریدم و تا 11 آذر اعتبار داره

خب. الان از شاتللند مثلا 16 گیگ دانلود کردم. این 16 گیگ باید از 5000 گیگ کم بشه. درسته؟

اما برای من این اتفاق نیافتاده. تو ریزمصرفمو که دیدم، 16 گیگ رو نصف حساب کرده و رفته از ترافیک اصلیم یعنی همون 10 گیگ کم کرده!
    من 11 اوم یه بسته 10 گیگ به همراه 6 گیگ تمدید سرویس خریدم. از شاتللند همینطور دانلود داشتم. چون داشتم سه تا گیم حجم بالا دانلود می‌کردم.
    در کنارش اون روز چون ویندوز و گوشیمو آپدیت کرده بودم، گفته بودم نهایتا 2-3 گیگ مصرفشه. ولی دیدم تموم شده کل ترافیک بین المللم. گفتم حتما آپدیت ویندوز خیلی بوده اینطور شده.
    یه بسته دیگه 12 اوم خریدم. دوباره 14 اوم پیام اومد آقا حجم ترافیکت تمومه!

اینجا دیگه شک کردم که گفتم یا هک شده مودمم یا داستان دیگه‌ای هست. رفتم ریزمصرفمو دیدم که دیدم بله. دانلودای شاتللند رو گذاشته تو مصرف نیم‌بها و نصف حجم مصرفیم رو از ترافیک بین‌المللم کم کرده!!!! در صورتی که به قول شما باید از 5000 گیگ کم می‌کرد.

فعلا تلفنی پیگیر شدم اونا هم حرف شماها رو زدن. نفر آخر هم که می‌گفت نه شما مصرفتون کلا بین‌المللی بوده. یه جوری پیجوند منو. تنها حالتی که می‌تونست باشه این بود که فیلترشکن یا vpn ای روشن باشه رو سیستمم که ترافیک مصرفی شاتللند رو بین‌المللی بکنه. در صورتی که اصلا نه vpn نه فیلترشکن روی سیستمم نیست.

الان می‌خواستم عکس ریزمصرف‌هام رو هم بذارم تا باورتون بشه. اما سایت مای شاتل رو زده بروز رسانی نمی‌دونم شاید اشتباهی رخ داده و با این تلفن من متوجه شدن و دارن درستش می‌کنن. امیدوارم.

6. این کاربر از kamoj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

دوست عتزیز حرف شما کاملا درسته. اما برای من نوعی فقط تا هفته پیش اینطور بود.

ببینید من الان حجم ترافیک بایمونده‌ام 10 گیگ هست.
    یه بسته ایران و شاتللند دارم که 5000 گیگ هست 11 آبان خریدم و تا 11 آذر اعتبار داره

خب. الان از شاتللند مثلا 16 گیگ دانلود کردم. این 16 گیگ باید از 5000 گیگ کم بشه. درسته؟

اما برای من این اتفاق نیافتاده. تو ریزمصرفمو که دیدم، 16 گیگ رو نصف حساب کرده و رفته از ترافیک اصلیم یعنی همون 10 گیگ کم کرده!
    من 11 اوم یه بسته 10 گیگ به همراه 6 گیگ تمدید سرویس خریدم. از شاتللند همینطور دانلود داشتم. چون داشتم سه تا گیم حجم بالا دانلود می‌کردم.
    در کنارش اون روز چون ویندوز و گوشیمو آپدیت کرده بودم، گفته بودم نهایتا 2-3 گیگ مصرفشه. ولی دیدم تموم شده کل ترافیک بین المللم. گفتم حتما آپدیت ویندوز خیلی بوده اینطور شده.
    یه بسته دیگه 12 اوم خریدم. دوباره 14 اوم پیام اومد آقا حجم ترافیکت تمومه!

اینجا دیگه شک کردم که گفتم یا هک شده مودمم یا داستان دیگه‌ای هست. رفتم ریزمصرفمو دیدم که دیدم بله. دانلودای شاتللند رو گذاشته تو مصرف نیم‌بها و نصف حجم مصرفیم رو از ترافیک بین‌المللم کم کرده!!!! در صورتی که به قول شما باید از 5000 گیگ کم می‌کرد.

فعلا تلفنی پیگیر شدم اونا هم حرف شماها رو زدن. نفر آخر هم که می‌گفت نه شما مصرفتون کلا بین‌المللی بوده. یه جوری پیجوند منو. تنها حالتی که می‌تونست باشه این بود که فیلترشکن یا vpn ای روشن باشه رو سیستمم که ترافیک مصرفی شاتللند رو بین‌المللی بکنه. در صورتی که اصلا نه vpn نه فیلترشکن روی سیستمم نیست.

الان می‌خواستم عکس ریزمصرف‌هام رو هم بذارم تا باورتون بشه. اما سایت مای شاتل رو زده بروز رسانی نمی‌دونم شاید اشتباهی رخ داده و با این تلفن من متوجه شدن و دارن درستش می‌کنن. امیدوارم.
    اصلا همچین مشکلی برای من پیش نیومده اگه اینطور که میگید باشه دزدی اشکاره ولی من تاحالا دزدی یا حجم خوری از شاتل ندیدم
    شما یکاری کن از شاتلند فایلی بزن دانلود
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد شما از بسته های فعال ببین حجم از کدوم کم میکنه قبل و بعدش رو ببین
    دقیقا از اینجا

قبل و بعد اینجارو ذخیره کن
    صد در صد هم مطمعن شو ادرس ip ایت از داخل کشوره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان واقعا ریموت از شاتل لند تو سرویس های نامحدود تاثیرگذاره
    من آرت 6 دارم این دوره 125 گیگ دانلود کردم که 120 گیگ آن ریموت از شاتل لند بود و ققط تک آهنگها رو مستقیم گرفتم سرعتم هنوز رو 400 است و محدود نشدم.

داره خودمونی میشه Re zA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    110

پيش فرض

دوستان از طرح های جدید اینترنت خبر دارین قرار بهتر بشه یا بدتر ؟

آخر فروم باز Gamemaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

در پیج وزیر لیستو گزاشتن میتونید نگا کنید

داره خودمونی میشه Re zA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    110

پيش فرض

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

همه چیز بستگی به سقف ترافیک ماهانه ای داره که شرکت ها میدن. الان من برای آرت 6 با سرعت 400 دارم 100 تومان میدم اگر قرار باشه 16 مگ با سرعت 2048 بشه 80 تومان و سقفش هم بیشتر از اون چیزی باشه که الان دارم دانلود می کنم عالی میشه. به نظر من اگه سقف ترافیکی که شرکت ها میدن خوب باشه برای پرمصرف ها عالی میشه اصلا هم برام اعتراض کم مصرف ها مهم نیست چرا که یکی از عوامل دزدی شرکت ها همین کم مصرف ها هستند که باعث شدن شرکت ها اینترنت رو گیگی با قیمت فوق گران به کاربران بفروشن.

13. این کاربر از majnoon21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه shylord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان واقعا ریموت از شاتل لند تو سرویس های نامحدود تاثیرگذاره
    من آرت 6 دارم این دوره 125 گیگ دانلود کردم که 120 گیگ آن ریموت از شاتل لند بود و ققط تک آهنگها رو مستقیم گرفتم سرعتم هنوز رو 400 است و محدود نشدم.
    من آرت 3 دارم .... با روزی یک گیگ تا ۱.۵ گیگ محدود شدم !!! قبلا برای این مقدار محدود نمی کرد !!
    جالبتر از اون این که سایت های ایرانی برام محدود نشده !! مثل ورزش ۳ یا شاتل لند
    شما هم چون از شاتل لند دانلود کردی محدود نشدی
    به نظر من اگر از چیز پی ان ایرانی استفاده کنم دیگه محدودیتی ندارم .... باید تست کنم

15. این کاربر از shylord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •