تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 76 از 86 اولاول ... 2666727374757677787980 ... آخرآخر
نمايش نتايج 751 به 760 از 856

نام تاپيک: سوالات و مشکلات مبتدیان

اگه نباشه جاش خالی می مونه ツツツ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Թեհրանը

پيش فرض

من امشب یه ایفون 5 خریدم ، چجوری جیلبریکش کنم ؟؟ پایدار و ناپایدار یعنی چی ؟
    ورژن سیستم عاملتون چنده؟
    فکر کنم ناپایدار بعد از خاموش شدن گوشی باید یه عملیات کوچیکی روش انجام بشه تا روشن بشه.

سلام من می خوام بگم واسم از کانادا یه 4S برام بیارن اگه at&t باشه و فابریک تو ایران با سیم ایرانی روشن کنم مشکل پیش نمیاد ؟ آیا سفارش بدم بهتره ؟
    اگه می سه زودتر جواب بدید عجله دارم
    سلام
    اگر آنلاک شده باشه مشکلی پیش نمیاد!ولی اگر لاک باشه باید برای at&t حدود 150 هزار تومن هزینه کنید و آنلاک کنید تا بتونید از سیم کارت ایران استفاده کنید!

AT&T مگه تو کانادا هم داره؟
    باید آنلاک کنید تا بتونید استفاده کنید. بعدش با سیم ایران کار میکنه
    at&t برای آمریکا هست ولی برای من هم at&t بوده و از کانادا فرستادن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان خواستم بدونم آیفونی که از اروپا میفرسته کسی واسه اینجا لاک میشه حتما؟هزینه لاکش چقده و همینجوری بخام بفروشم چند بر میدارند ازم آیفون 5 16 گیگ؟

میخام xperia ion بردارم با بقیه پ.لشم یه گوشی دیگه:ِ

بنظرتون ایفون 5 سرتره یا اس 3؟
    لاک که نمیشه مکه اینکه لاک اپراتور باشه که اونم قابل آنلاک شدنه قیمتشم خیلی فرقی نمیکنه با اینجا تازه اگه بتونه کارتونش رو هم بیاره
    و اینکه آیفون سرتره یا اس تری واقعا انتخاب سختیه اگه زیاد اهل ور رفتن با گوشی نیستیو روانیه سیستم عامل و باتری برات خیلی مهمه آیفون بگیر و یازده صفحه اپ بریز روشو حالشو ببر اما اگه دوستداری همش با گوشی ور بریو بلا ملا سرش بیاری آیفون نگیری بهتره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

سلام. من کاربر اندروید هستم. هر تم و برنامه ایی رو که خواستم تونستم بریزم رو گوشیم و اصلا هم نیازی به روت نداشتم! (بر خلاف اینکه میگن برای اجرای بعضی برنامه ها یا اپدیت اندروید باید روتش کنی!!). اگه بخوام به درصد بگم من 99/99 % هر برنامه ایی که خواستم به راحتی اجرا کردم.
    حال سوال اینجاست که سیستم عامل آیفون هم این قابلیت رو داره که به راحتی و بدون جیلبریک و بدون دردسر هر برنامه ایی که خواستی روش بریزی یا نه!! ؟؟؟؟؟
    آخه من از اینکه گوشی رو جیلبریک کنم و از این کارا زیاد خوشم نمیاد. زیاد اهل بازی نیستم و فقط نرم افزار های واقعا کاربردی مثل حسابدار، جی پی اس، اسکایپ، دیکشنری سیب و اکسفورد، استفاده از نور فلاش دائم ، فیس بوک و کیوسک استفاده میکنم. این ها تمام کار من با گوشی هستش.

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

اگر از جیلبریک خوشتون نمیاد باید پول خرج کنید و برنامه ها را از اپل بخرید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

بنظرم جیلبریک در دراز مدت اسیب به گوشی می رسونه!! درسته؟ انگار ما ایرانی ها نمیتونیم درست برنامه بخریم همش تو کلکیم

6. این کاربر از mehdi.t.f بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    کاشان

پيش فرض

با توجه به تجربه شما و دیگر دوستان ایا برنامه های ذکر شده نیازی به جیلبریک دارند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام. من کاربر اندروید هستم. هر تم و برنامه ایی رو که خواستم تونستم بریزم رو گوشیم و اصلا هم نیازی به روت نداشتم! (بر خلاف اینکه میگن برای اجرای بعضی برنامه ها یا اپدیت اندروید باید روتش کنی!!). اگه بخوام به درصد بگم من 99/99 % هر برنامه ایی که خواستم به راحتی اجرا کردم.
    حال سوال اینجاست که سیستم عامل آیفون هم این قابلیت رو داره که به راحتی و بدون جیلبریک و بدون دردسر هر برنامه ایی که خواستی روش بریزی یا نه!! ؟؟؟؟؟
    آخه من از اینکه گوشی رو جیلبریک کنم و از این کارا زیاد خوشم نمیاد. زیاد اهل بازی نیستم و فقط نرم افزار های واقعا کاربردی مثل حسابدار، جی پی اس، اسکایپ، دیکشنری سیب و اکسفورد، استفاده از نور فلاش دائم ، فیس بوک و کیوسک استفاده میکنم. این ها تمام کار من با گوشی هستش.
    نه داداش جیل نباشه که هیچی نمیتونی بنصبی جیل هم باشه به راحتیو دست بازی اندروید نیست من که شش ماه بیشتر نتونستم تحملش کنم دو تا آیفونم عوض کردم اما دیگه سمتش نمیرم

9. این کاربر از sepsi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ツツツ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Թեհրանը

پيش فرض

شما تا به حال چند بار جیلبریک کردید؟؟!!
    جیلبریک فقط 3 دقیقه طول میکشه و خیلی راحت هست!بعد از جیلبریک هیچ تغییری در گوشی ایجاد نمیشه و فقط یه آیکون سایدیا وارد منو گوشی میشه!
    بعد هر بازی و برنامه ای که معرف و قابل قبول اول توسط اپل نوشته میشه بعد از چند وقت برای اندروید میاد!
    تا جایی که من s3 داشتم طی 6 ماه 4 سال پیر شدم!شب تا صبح میزاشتم 50 تا برنامه و بازی دانلود میشد بعد از نصب 50 برنامه 30 تاش نمیومد!!
    واقعا آیفون یه گوشی عالی با سیستم عالی عالی تر هستش!

بنظرم جیلبریک در دراز مدت اسیب به گوشی می رسونه!! درسته؟ انگار ما ایرانی ها نمیتونیم درست برنامه بخریم همش تو کلکیم
    جیل هیچ مشکلی جز بالا رفتن مصرف باتری و کمی کند شدن نداره که افت سرعت اصلا محسوس نیست!

نه داداش جیل نباشه که هیچی نمیتونی بنصبی جیل هم باشه به راحتیو دست بازی اندروید نیست من که شش ماه بیشتر نتونستم تحملش کنم دو تا آیفونم عوض کردم اما دیگه سمتش نمیرم
    گفتم جیل فقط 3 دقیقه زمان میبره انقدر هم آسونه که به یه بچه 8 ساله بدی میتونه جیل کنه!اینطور هم نیست هیچی نتونی نصب کنی!خیلی از بازی ها و برنامه ها رایگان هست!
    شما میتونی از این روش هم استفاده کنید برای جیلبریک نکردن و نصب بازی های کرک شده!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

11. 2 کاربر از ツツツ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 1376MAXIMUM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من تا حالا با اپل کار نکردم شاید تو ی کل عمرم 5 دقیقه هم اپل دستم نگرفتم ولی با نسبت اندازه گوشی با وزنش خیلی کیف کردم واقعا تفاوت داشت ادم متوجه می شد یه چیز متفاوت دستشه 1200 پول دارم می خواهم یه چیز خوب برای بازی و اهنگ ویدیو و... بگیرم تقریبا تمام کارایی که یه گوشی انجام میده به جز زنگ و اس
    می خواهم ایپاد 5 رو بگیرم ولی از چگونگی نصب برنامه و بازی روش اطلاعات درستی ندارم یکی برای من تموم روش های موجود برای نصب بازی وبرنامه و اهنگ چیه؟ برای همین هم میترسم که بگیرم و بدردم نخوره و این که چجوری باید بفهمم که دستگاهی که بهم میدن اصلی هست و چیزایی مثل هندزفیری ها و باطری کابل هاش شارژرش همش همونی هست که اپل گذاشته توی جعبه و این که از کجا بفهم که وقتی میگیرم فروشنده جیلبریکش نکرده
    این یکی مربوط به ایفونه و این که اگه یه ایفون لاک امریکا رو بخریم چون 200 دلار ایفون 5 هست میشه مثل ایفون انلاک ازش استفاده کرد یعنی هیچ فرقی نکنن هیچی یعنی کاملا مثل انلاکش بشه یعنی بتونیم با اتیونز اپ دیت انلاک رو نصب کنیم و دوباره لاک نشه
    Last edited by 1376MAXIMUM; 18-05-2013 at 21:39.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام، موقعی که می خوام با نرم افزرا ITools کتاب آهنگ یا هر چیزی import کنم رو گوشیم این پیامو میده sorry wright in is not available at the moment چی کار کنم؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •