تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 76 از 630 اولاول ... 266672737475767778798086126176576 ... آخرآخر
نمايش نتايج 751 به 760 از 6291

نام تاپيک: کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

داره خودمونی میشه s.fcukre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    be ma migan bachey shar...

4

من عرض کردم بومی سازی برای کارشناسی خوبه
    ولی برای کارشناسی ارشد باید بومی سازی نباشه

این بود ماه عسل == ماحصل گفته های من

قا
    خب چی میشد از اول بالاتراز کلا3 6ام نگی!!!!!!!!!!!!!

2ومیشو قبول دارم،ولی اولیشم اگه ارومتر میکردن بهتر بود،امسال کارشون واقعا ضعیف بود،اعتراضا هم دلیلش همین بود...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

1

سلام دوستان
    هر چند می دونم امسال سال سرنوشت هست و از این حرف ها اما حال درس رو ندارم یعنی هیچ وقت نداشتم
    می خونم هم اصلا حالش نیست
    هدفم هم معلومه اما ...............
    اصلا هر چند که می خونم اما مثل یه کار خیلی سخته برام و کمی عذاب آور
    حالش نیست
    وقتی که درس می خوام بخونم نشسته پای درس خسته هستم
    می رم باشگاه بدن سازی حاظرم 10 ساعت بدن سازی سنگین کار کنم اما درسه رو نخونم (آخرش که می خونم اما عذاب آور می دونم هم باید بخونم )
    کسی راه حلی نداره
    من درس رو خیلی زود یاد می گیرم یعنی یک بار بخونم یاد می گیرم فقط می مونه تکرار و مسئله و تست زدن که اصلا حالش رو ندارم مثلا درسه رو گرفتم چی به چی شده اما مثلا فیزیک باشه فرمول هاش رو حال ندارم حفظ کنم یا روش مسئله حل کنم که درست بعدا بتونم تست بزنم
    درس برام کسل کننده شده انگار یه چیز تکراری دیگه می شینم کتاب رمان و زندگی نامه و این چیز ها می خونم
    کسی راه حلی عملی نداره (خودم کلی کتاب های مشاوره درسی و این چیز ها خوندم و مشاوره به دوستام هم می دم اما عمل نمی تونم بکنم)
    موفق باشید
    بای

راه حل عملیش عملیه که خدم انجامیدم،جوابت میده،منم م3 تو حو3له خوندن نداشتم،فرمولم توی عمرم 1بارم سعی نکردم حفظ کنم،ولی از 1راه توپ یادشون میگرفتم،این کارا که میگمت بکن:

1درس(اختصا30)بردار کتاب تستش،1مبحث که قبلا خوندی یادت رفته بیار،شرو کن به تست زدن،از همون اول مشکل پیش میات واست(نری آخر کتاب سر جواباها!)برو جزوت بیار فرمولش یا نکتش پیدا کن،تست حل کن،اینجوری از 1 فرمول که چنتا تست بزنی دیگه یادش میگیری...

یادت باشه نری 10000تا تست مثل هم بزنیا،از هر گروه 3تا بزن،تا حو3لت سر نره،وا3 تکرارتم تست داشته باشی.

3. 2 کاربر از s.fcukre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    ميشه بگين شما چه جوري درس ميخونين ؟؟
    درسي كه مي خونين مثلا 100 تا تست رو كي ميزنين ؟
    همه درسها رو تو يه روز ميخونين ؟
    درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟
    چند تا كتاب در روز و در هفته مي خونين ؟؟ از هر كتابي در روز چه قدر ميخونين ؟
    من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم .
    كسي كه سطحش زير صفره چه جوري بايد برنامه ريزي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    چرا نمیشه چندتا درس رو یه روز خوند ؟!مثلا ریاضی وفیزیک
    به نظر من تا روزی 3تا درس اختصاصی امکان پذیره !
    هر 1.5 ساعت مطالعه یه ربع استراحت بهترین حالتش همین کمتر از این زیاد خوب نسیت چون تا بخوای غرق درس بشی زمانت تموم میشه
    هر درسو که خوندی بعدش تستاشو میزنی تعدادش هم بستگی به خودت داره تا جایی که احساس کنی درسو فهمیدی کافیه !
    ودرس بعدیو باز همینجوری میخونی ! تستارو هم لازم نیست اول کار زمان دار بزنی حتی شده یه تست 1 ساعت از وقتت رو گرفت روش فک کن وبه قول دوستمون نرو سریع پاسخ نامه رو نگاه کن چون خودتو گول میزنی !
    موقع تست زدن بهتره استراحت نداشته باشی اینطوری هم تمرکزت به هم نمی خوره هم اینکه واسه روز کنکور عادت می کنی

اگه به نظر خودت در حد صفری که بعید میدونم از همون صفر شروع کن تا دیر نشده!

پروفشنال soheiltaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اهل تهرانم،تكه ناني دارم،سر سوزن ذوقي،ولي فعلا اصفهان

پيش فرض

سلام به همه عزيزان
    از آقا سهيل و آقا بهنام يه سوال داشتم
    ممنون ميشم اگه جواب بدين
    من دوباره كانون اسم نوشتم برنامه هم گرفتم ولي يه مشكل دارم كه پارسال هم داشتم اونم برنامه ريزي هست
    ميخواستم ببينم شما پارسال در طي دو هفته وقتي كه بين ازمون ها داشتين چطوري برنامه ريزي ميكردين
    اختصاصي چه جوري ميخوندين ؟ عمومي ها رو چه جوري؟ هفته اول چي ميخوندين؟ هفته دوم چي؟ چه قدر تست ميزدين؟
    تامهاي درسيتون چه جوري بود؟ و ....
    خواهش ميكنم كامل جواب بدين
    خيلي خيلي ممنون
    منتظر جواب شما هستم

6. این کاربر از soheiltaker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه lomon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟
    من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم .
    لطفا راهنمايي كنيد.

سلام

من روش خودم رو می گم....

درسي كه مي خونين مثلا 100 تا تست رو كي ميزنين ؟ من هر درس رو بطور مبحثی می خونم و برای اختصاصی بلافاصله بعد از خوندن درس تست می زنم. دروس عمومی رو هم بلا فاصله بعد از خوندن درس تست می زنم و نکته های بعضی از تست ها رو در میارم و کنار صفحات درسی می نویسم ولی بعد از چند روز دوباره خود درس رو مرور می کنم .

همه درسها رو تو يه روز ميخونين ؟ مگه می شه همه درس ها رو تو یک روز خوند؟!! بله اگه خلاصه برداری کرده باشی می تونی تو یه روز مونده به آزمونت اون خلاصه ها رو مرور کنی.

من سعی می کنم در هر روز سه یا چهار درس رو بخونم که بستگی داره به حجم و سطح مطالب....

درس فيزيك و رياضي رو تو يه روز ميخونين ؟ يا نه ؟ اگه آره چقدر از هر كدوم چقدر ميوخنين ؟؟ بستگی داره که حجم هر کدوم چقدر باشه و واسه هر کسی متفاوته.... شاید یه عده بخونن و عده ای دیگر نه....

ببینید شما سعی کنید خودتون رو در شرایط مشابه قرار بدید و نتیجه رو ببینید و تصمیم بگیرید. اکثر افرادی که این سوال رو می پرسند من قول می دم که اصلا زحمت امتحانش رو به خودشون ندادن و اگه شما امتحان کنی متوجه می شی ...

اما خود من تا حالا برام پیش نیومده. علتش رو تو سوال بعد می گم.

چند تا كتاب در روز و در هفته مي خونين ؟؟ از هر كتابي در روز چه قدر ميخونين ؟ ببنید این که چندتا کتاب در روز یا در هفته خونده می شه بستگی به برنامه ریزی بلند مدت شما داره. مثلا اگه برنامه کانون رو در نظر بگیریم که یه برنامه متعادل هستش ما دو هفته پیش رو داریم. من خودم این طوری می خونم که هفته اول یا یکی 2 روز بیشتر تمام دروس رو می خونم و یه سری تست می زنم و هفته دوم مرور سریع انجام می دم و فقط تست می زنم و روز آخر هم دوباره مرور می کنم واسه روز آزمون....

حالا با توجه به این برنامه درس ها بین روزها پخش می شه.من در هر روز یک درس اختصاصی و دو درس عمومی می خونم. اگه بخوام تو یه روز هم ریاضی و هم فیزیک بخونم یا هر دو درس اختصاصی دیگه به خاطر زیاد بودن حجم کار دیگه به دروس عمومی نمی رسم.
    من دارم گيج ميزنم ...نميدونم چرا برنامه ريزي ميكنم همه برنامه رو نميتونم عمل كنم . هیچ کس وجود نداره که بتونه به همه برنامه ای که ریخته عمل کنه. البته اگه کسی هر روز واسه خودش یه نصفه درس! برنامه ریخته باشه می تونه به برنامه عمل کنه! منظورم اینه که هیچ کسی که یه برنامه متعادل رو اجرا می کنه نمی تونه همیشه به برنامه خودش عمل کنه. چون ممکنه اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ بده. مثلا یه مهمونی واجب یا طول کشیدن یه درس بیش از حد انتظار.... پس کاری که باید کرد اینه که توی هر هفته یک روز رو خالی بزاریم یا دو روز تو هفته برنامه رو خیلی سبک بریزیم که اگه درس عقب افتاده داشتیم تو این مدت بگنجونیم.

كسي كه سطحش زير صفره چه جوري بايد برنامه ريزي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما که سطحتون زیر صفر نیست. همین که شروع کردید به درس خوندن دیگه سطحتون اومده بالا.
    ببیند هیچ کس نمی تونه برای شما برنامه ریزی درسی بکنه و شما تو اون برنامه موفق بشید. شما باید خودتون برنامه بریزید . و این کار امکان پذیر نیست مگر اینکه خودتون رو تو شرایط قرار بدید (همون چیزی که قبلا گفتم).

باید یه هفته واسه خودتون برنامه ریزی کنید و ببنید که ساعت مطالعتون چقدره.... وقتی ساعت مطالعه دستتون اومد دیگه هفته دوم می تونید بهتر برنامه ریزی کنید و همینطور هفته به هفته بهتر می شید... بعد از چند هفته می بینید که تو غلتک افتادید. پس برای اینکه بهترین برنامه مختص خودتون رو پیدا کنید راهی وجود نداره جز اینکه خودتون رو تو شرایط مشابه قرار بدید و آزمون و خطا آنجام بدید تا نتیجه بگیرید.
    Last edited by lomon; 17-09-2008 at 14:11.

8. 4 کاربر از lomon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

پيش فرض

wo0ow
    چطور ربط نداره؟؟؟! شما تا مفهوم چیزی رو بلد نباشی چطور می تونی مساله حل کنی؟؟!
    کنکور هم به سواد ربط داره و هم سرعت عمل تو تست زدن!

به جان بچم به هیچکدوم ربط نداره،فقط اعتماد به نفس،هرچه قدر با سواد باشی،هر چه قدرم سریع باشی،بدون اعتماد به نفس هیچ کاری نمیکنی سر جل3 کنکور،فک میکردم هر کسی با 1بار کنکور دادن(آزمایشی نه ها)این مطلب دستگیرش میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

3

منم خیلیا رو دیدم که درسشون خیلی خوبه بوده( تشریحی)
    ولی تو کنکور موفق نبودن...
    راستش اونهیی که تو میشنا30 در3شون خوب نبوده،نمره هاشون خوب بوده،ینی شب امتحان(منظور نزدیکای امتحانه)کلی میخوندن،نمره توپ میاوردن،ولی چون وا3 کنکور نمیشه همچین کاری کرد گیر کردن توی گل...

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت

1

سلام دوستان
    لطفا راهنمايي كنيد.
    2تا اختصا30 1روز نخونی بهتره،وا3 خوندنم 1بار بخون،چنروز بعد برو تست بزن روش،مطمئن باش خیلیاش نمیتونی،برو از جزوه یا کتاب راهش پیدا کن(نری جواب تست بخونیا خودت راهش پیدا کن)اینجوری درس دلت نمیزنه.
    برنامه هم سنگین نریز،با فا3له،ولی هتما اجراش کن،وگرنه به هیچ دردی نمیخوره برنامت....

اگه نباشه جاش خالی می مونه Dr_King's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان هیچکش اطلاعی در مورد تاثیر معدل تو سال 88 خبری نداره که چند درصد هست ؟ آیا همون 15 درصد هست ؟

در آغاز فعالیت Soheil joon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    no where land

13 حذفیات 88

خذفیات کنکور 88 اعلام شدند :

http://www2 . sanjesh . org/Sarasari/1387/870627_02.php
    Last edited by Soheil joon; 17-09-2008 at 15:44.

14. این کاربر از Soheil joon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •