تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 756 از 827 اولاول ... 256656706746752753754755756757758759760766806 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,551 به 7,560 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تفاوت سری diamond و armor هاردهای سیلیکون پاور چیه؟
    سری Armor ضد ضربه و آب هستند . گرچه واقعاً هارد دیسک ضد ضربه وجود نداره ولی در این سری سعی شده که با اضافه کردن ضربه گیرهای لاستیکی سیلیکونی شانس آسیب پذیری هارد دیسک در هنگام ضربه را کمتر کنند .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان یه برنامه معری کنید برای اندازه گیری دمای هارد اکسترنال
    و یک نرم افزار هم که بشه ادم از سالم بودن هارد حیالش راحت باشه + نحوه ی انجام کارش
    ============
    مای پاسپورت الترا 2 ترا دارم یه اطلاعات تقریبا سنگیری رو جابه جا میکنم الان بعد از کپی شدن 250 گیگابایت دست که به هارد میزنم به نظرم یکم زیادی داع
    نمیدونم این حالت نرمال یا خیر وسترن نداشتم تا الان
    نرماله؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

و یک نرم افزار هم که بشه ادم از سالم بودن هارد حیالش راحت باشه + نحوه ی انجام کارش
    ============
    مای پاسپورت الترا 2 ترا دارم یه اطلاعات تقریبا سنگیری رو جابه جا میکنم الان بعد از کپی شدن 250 گیگابایت دست که به هارد میزنم به نظرم یکم زیادی داع
    نرماله؟
    hd tune pro

5. 2 کاربر از armin_punisher6 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

============
    نرماله؟
    همانطوریکه دوست عزیز armin_punisher6 هم گفتند میتونید با استفاده از برنامه HD Tune Pro دمای هارد دیسک را متوجه بشید . فقط از منوی پایین آمدنی بالا سمت چپ باید هارد دیسک مورد نظر را انتخاب کنید .

و یک نرم افزار هم که بشه ادم از سالم بودن هارد حیالش راحت باشه
    1. همینکه میتونید کپی های پرحجم و بی وقفه رو بدون مشکل انجام بدید ، سالم بودن هارد دیسک فعلاً مورد تایید هست .

2. نرم افزارهایی که وضعیت هارد دیسک رو اعلام میکنند قطعی و دقیق نیستند . بارها شده که این نرم افزارها وضعیت و سلامتی هارد دیسک را OK میکنند ولی هارد دیسک به خاطر یکسری از مشکلات در استارت بعدی بالا نمیاد !
    به هر حال ميتونيد علاوه بر چك كردن SMART هارد دیسک ، با استفاده از نرم افزارهاي مناسب Short Self-Test و يا حتي Extended Self-Test را انجام بدهيد . البته Extended Self-Test خيلي زمانبر هست و بنظرم تا زمانيكه بعضی موارد SMART هارد دیسک مورد نظر OK باشد ضرورتي ندارد .

آخر فروم باز starn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ممنون
    ----
    دوستان این ارور برای چی؟؟؟ و چطوری میشه رفعش کرد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    ----
    دوستان این ارور برای چی؟؟؟ و چطوری میشه رفعش کرد؟

اين عكس براي كدام هارد ديسك هست ؟ فكر نميكنم اين عكس مربوط به my passport ultra باشه .

اين warning در هارد ديسكهاي سامسونگ زياد ديده ميشه و اگر اين عكس مربوط به هارد ديسك سامسونگ باشه بنظرم عادي محسوب ميشه .

نكته : براي تعيين مدل دقيق هارد ديسكهاي بكار رفته در اكسترنالها ميتونيد از برتامه CrystalDiskInfo استفاده كنيد .

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام
    من امروز یه هارد اکسترنال My Passport Ultra 2TB خریدم میخواستم بپرسم اگه پارتیشن بندیش نکنم مشکلی پیش میاد؟ چون فقط برای آرشیو فیلم میخوام استفاده کنم و نیازی به پارتیشن هم ندارم.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من امروز یه هارد اکسترنال My Passport Ultra 2TB خریدم میخواستم بپرسم اگه پارتیشن بندیش نکنم مشکلی پیش میاد؟ چون فقط برای آرشیو فیلم میخوام استفاده کنم و نیازی به پارتیشن هم ندارم.
    سلام .

هارد دیسکها تا زمانی که پارتیشن بندی و سپس با یکی از فایل سیستمهای رایج مثلاً NTFS فرمت نشوند نمیتوانید اطلاعاتی روی آن ذخیره کنید . مدلی که دارید از قبل پارتیشن بندی و با فایل سیستم NTFS فرمت شده و تعدادی برنامه هم در آن پارتیشن ذخیره شده . اگر میخواهید تک پارتیشن باشه پس نیازی نیست دوباره پارتیشن بندی کنید ولی اگر میخواهید تعداد بیشتری پارتیشن بسازید بازهم مشکلی نیست .

11. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام .

هارد دیسکها تا زمانی که پارتیشن بندی و سپس با یکی از فایل سیستمهای رایج مثلاً NTFS فرمت نشوند نمیتوانید اطلاعاتی روی آن ذخیره کنید . مدلی که دارید از قبل پارتیشن بندی و با فایل سیستم NTFS فرمت شده و تعدادی برنامه هم در آن پارتیشن ذخیره شده . اگر میخواهید تک پارتیشن باشه پس نیازی نیست دوباره پارتیشن بندی کنید ولی اگر میخواهید تعداد بیشتری پارتیشن بسازید بازهم مشکلی نیست .
    ممنون
    یه سوال دیگه
    وقتی میخوام با برنامه Quickview هارد رو Safe Remove کنم این ارور میاد در حالی که هیچ برنامه ای از روی هارد در حال اجرا نیست

ولی با Safe Remove خود ویندوز راحت جدا میشه.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون
    یه سوال دیگه
    وقتی میخوام با برنامه Quickview هارد رو Safe Remove کنم این ارور میاد در حالی که هیچ برنامه ای از روی هارد در حال اجرا نیست

ولی با Safe Remove خود ویندوز راحت جدا میشه.
    با استفاده از برنامه Process Explorer بررسی کنید که کدام پراسس همچنان در حال استفاده از هارد اکسترنال هست . پست [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همین تاپیک را مطالعه کنید . اگر به نتیجه ای نرسیدید يک راه حل دیگر این هست که برنامه Disk management رو اجرا کنید و روی قسمت سمت چپ که مربوط به هارد اکسترنال مورد نظرتان هست ، راست کلیک وoffline کنید (عکس زیر) . سپس میتوانید safely remove کنید . البته براي استفاده مجدد در زمانيكه به سيستم متصل كرديد بايد دوباره online شود.

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •