تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 752 اولاول ... 250650700740746747748749750751752 آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

پروفشنال BBNHFAK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    من یه هدفون حداکثر تا 100-120 یا کمی بالاتر میخوام
    آیا Sennheiser مناسب هست (از نظر کیفیت و دوام) یا مارک دیگری رو پیشنهاد می کنین
    ممنون میشم چند مدل معرفی کنین و قیمت ها و اینکه از کجا میشه تهیه کرد هم بگین

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام
    من یه هدفون حداکثر تا 100-120 یا کمی بالاتر میخوام
    آیا Sennheiser مناسب هست (از نظر کیفیت و دوام) یا مارک دیگری رو پیشنهاد می کنین
    ممنون میشم چند مدل معرفی کنین و قیمت ها و اینکه از کجا میشه تهیه کرد هم بگین
    سلام.
    دوست عزیز لطف کنید نیاز های خود را بیان کنید (نوع هدفون، کاربرد، سبک موسیقی و...) تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم.
    در ضمن برندSennheiser از برند های با کیفیت هدفون به شمار می رود و مدلهای آن کیفیت ساخت بالایی دارند. مناسب بودن این هدفون هم به کاربرد شما بستگی دارد که اگر ذکر نمایید بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم.
    موفق باشید.

3. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rubiker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

طی تحقیقاتی که داشتم فهمیدم که m50 از بیس قوی ای برخوردار هستش که من بیس زیاد قوی دوست ندارم ... کسی میتونه m50 رو با m30 یه مقایسه کنه ؟ اگه به غیر از بیس تفاوتی نداره همون m30 رو بخریم ...

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

طی تحقیقاتی که داشتم فهمیدم که m50 از بیس قوی ای برخوردار هستش که من بیس زیاد قوی دوست ندارم ... کسی میتونه m50 رو با m30 یه مقایسه کنه ؟ اگه به غیر از بیس تفاوتی نداره همون m30 رو بخریم ...
    M30 صداي بسيار مشابهي با m50 داره ولي بيس ضعيفتر ميد ضعيفتر و هاي ضعيفتري داره .براي يك اماتور (مثل من) شايد تفاوت چنداني نداشته باشه ولي m50 ميد خيلي خوبي داره كه ارزش هزينه بيشتر رو داره و همينطور موزيكاليته بودن m50.براي كسي كه حساسيت زيادي به كيفيت هدفونش نميده هيچ فرقي اين دو مدل با هم ندارن.

6. 3 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه rubiker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

M30 صداي بسيار مشابهي با m50 داره ولي بيس ضعيفتر ميد ضعيفتر و هاي ضعيفتري داره .براي يك اماتور (مثل من) شايد تفاوت چنداني نداشته باشه ولي m50 ميد خيلي خوبي داره كه ارزش هزينه بيشتر رو داره و همينطور موزيكاليته بودن m50.براي كسي كه حساسيت زيادي به كيفيت هدفونش نميده هيچ فرقي اين دو مدل با هم ندارن.
    با تشکر از پاسختون ... فکر کنم من منظورم رو بد بیان کردم ... من یه چیزی میخوام که بیس رو همونجوری که هست پخش کنه نه کمتر نه بیشتر و میخوام که کنترل شده باشه ... یا توجه به بودجه من توی این رنج قیمت فکر کنم m30 بهترین انتخاب باشه ... اگه مورد بهتری میشناسید خوشحال میشم مطرح کنید و بیشتر در مورد قابلیت های m30 صحبت کنید ... ممنون ...

پ.ن : الان HD558 گیر میاد ؟
    Last edited by rubiker; 06-06-2012 at 17:16.

8. این کاربر از rubiker بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال BBNHFAK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام.
    دوست عزیز لطف کنید نیاز های خود را بیان کنید (نوع هدفون، کاربرد، سبک موسیقی و...) تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم.
    در ضمن برندSennheiser از برند های با کیفیت هدفون به شمار می رود و مدلهای آن کیفیت ساخت بالایی دارند. مناسب بودن این هدفون هم به کاربرد شما بستگی دارد که اگر ذکر نمایید بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم.
    موفق باشید.
    هدفون اگر وایرلس باشه بهتره اما اگه 3.5 هم باشه مشکلی نداره
    بیشتر برای گوش کردن به موسیقی می خوام (hip hop)
    البته خودم یه سرچ کردم وایرلس تو این قیمت نداشت
    به نظرتون مدل HD 205 مناسبه ؟؟؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

هدفون اگر وایرلس باشه بهتره اما اگه 3.5 هم باشه مشکلی نداره
    بیشتر برای گوش کردن به موسیقی می خوام (hip hop)
    البته خودم یه سرچ کردم وایرلس تو این قیمت نداشت
    به نظرتون مدل HD 205 مناسبه ؟؟؟
    سلام. در قیمت مورد نظر شما مدلهای وایرلس زیادی موجود نیستند (حداقل کیفیت خوبی ندارند) پس شما می توانید از مدلهای سیمی استفاده کنید.
    اگر دوست دارید که به موسیقی با بیس قوی گوش کنید، مدلی را که معرفی کردید باید کنار بگذارید. به جای آن باید از Audio-Technica M20 و Audio-Technica M30 (کمی بال اتر از بودجه شما) استفاده کنید که صدای گرم و بیس قوی دارند. کیفیت ساخت این مدلها از مدلهای سنهایزر پایین تر است.
    اما اگر بیس متوسط و کنترل شده (ضعیف) دوست دارید از برند سنهایزر استفاده کنید چون بیشتر هدفونهای این برند بیس قوی ندارند. در ضمن برای رضایت از میزان بیس پیشنهاد می کنم حتما" صدای آنرا قبل از خرید بشنوید. مدلهای HD 238 نسبتا" مناسب است. در ضمن این هدفونها جنس صدای سرد دارند.
    AKG K99 هم هدفونی با صدای فلت (مونیتور) است که می تواند برای شما کاربرد داشته باشد.
    اگر قصد استفاده از In-Ear دارید Klipsch S4 بسیار عالی است و از نظر من بهترین انتخاب برای یک آماتور به شمار می رود و صدای گرم و دلنشینی را دارد.
    موفق باشید.

با تشکر از پاسختون ... فکر کنم من منظورم رو بد بیان کردم ... من یه چیزی میخوام که بیس رو همونجوری که هست پخش کنه نه کمتر نه بیشتر و میخوام که کنترل شده باشه ... یا توجه به بودجه من توی این رنج قیمت فکر کنم m30 بهترین انتخاب باشه ... اگه مورد بهتری میشناسید خوشحال میشم مطرح کنید و بیشتر در مورد قابلیت های m30 صحبت کنید ... ممنون ...

پ.ن : الان HD558 گیر میاد ؟
    سلام. با اجازه آقا سالار .
    مدل m30 هم بیس قوی (حتی قوی تر از Klipsch S4) و صدای گرم دارد و نه کنترل شده. همانطور که توضیح داده شده است m30 صدایی مشابه m50 دارد و مدل کوچک آن به شمار می رود. یکی از مهم ترین ویژگی های این مدل Soundstage باز (نسبت به قیمت) است. هر چند Soundstage آن به وسعت m50 نیست ولی در رده قیمت خودش بی رقیب است. موارد دیگر را اساتید ذکر خواهند نمود.
    چون شما بیس کنترل شده و فلت دوست دارید به نظر من AKG K99 که هدفون مونیتور است و بیس قوی ندارد و صدای نسبتا" فلتی دارد برای شما مناسب است.
    در مورد سوال دوم شما، مدل مورد نظر شما را در لیست مدلهای موجود سنهایزر شرکت نامداران ندیدم.
    لیست:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.
    Last edited by kavehj4488; 06-06-2012 at 23:40.

11. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

من یه هدفون میخوام که قیمتش زیره 150 تومن باشه
    سازگاری داشته باشه با آیپاد تاچ
    بیس قوی داشته باشه
    چون گیتار بیس میزنم میخوام به امپ هم وصلش کنم
    ممنون میشم نظرتون رو بگید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کاش اینجا نبود

پيش فرض

درود به همه ی دوستان هندزفری خور !!!
    راستش بعد از کلی تحقیق رسیدم به اینها :
    creative ep830 - panasonic hje300 - panasonic hje350
    فقط دوستان من شهرستانم ، آیا فروشگاه اینترنتی ای هست که یکی از اینها رو داشته باشه ؟
    چاره و دیجی کالا رو نگاه کردم ولی متاسفانه نداشتند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام خدمت دوستان

من یه هدفون میخوام که قیمتش زیره 150 تومن باشه
    سازگاری داشته باشه با آیپاد تاچ
    بیس قوی داشته باشه
    چون گیتار بیس میزنم میخوام به امپ هم وصلش کنم
    ممنون میشم نظرتون رو بگید
    سلام.
    دوست عزیز آیپاد امپدانس پایینی دارد و جریان ضعیفی را برای درایو هدفون تولید می کند ولی هدفون که به آمپ وصل می شوند معمولا" یا امپدانس بالا دارند یا توان ورودی زیاد. در بودجه مورد نظر شما تنها گزینه ای که سراغ دارم AKG K99 است که می توان آن را به آمپ وصل کرد و با پلیر پرتابل با آن موسیقی گوش داد.
    موفق باشید.

15. 2 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •