تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 750 از 827 اولاول ... 250650700740746747748749750751752753754760800 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,491 به 7,500 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این i$Extend\$RmMetadata\$TxfLog\$TxfLog.blfمربوط به NTFS فایل سیستم هست و ویروس یا برنامه های جاسوسی و ... محسوب نمیشه .

برای برطرف کردن این مسئله ، CMD را اجرا و دستور زیر را وارد کنید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بجای X در دستور گفته شده ، Letter مربوط به هارد دیسک اکسترنال مورد نظر را وارد کنید . دقت کنید که با این دستور هارد دیسک اکسترنال Eject نخواهد شد و نیاز هست که با برنامه خودش Safely Remove شود .

برای اطمینان ، من روی هارد دیسک اکسترنال Seagate GoFlex چند بار تست کردم مورد یا اشکالی ایجاد نشد .

2. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام
    هارد Seagate Backup Plus شکل ظاهری اش تغییر کرده؟
    مدل قدیمی که دو سال پیش خریدم به شکل ایستاده بود و به هارد اینترنال تبدیل میشد، ولی مدل جدید دیگر به شکل ایستاده نیست، درسته؟ یعنی مثل مدل اکسپنشن؟
    این خوابیده بودن باعث میشه نسبت به ظاهر قدیمی گرمای بیشتری تولید کند؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    هارد Seagate Backup Plus شکل ظاهری اش تغییر کرده؟
    مدل قدیمی که دو سال پیش خریدم به شکل ایستاده بود و به هارد اینترنال تبدیل میشد، ولی مدل جدید دیگر به شکل ایستاده نیست، درسته؟ یعنی مثل مدل اکسپنشن؟
    سلام .

بله ؛ مدلهای جدید برخلاف مدلهای قبلی بصورت خوابیده طراحی شده اند که بنظر من این حالت خیلی امن تر از حالتهای ایستاده در پیشین هست ، امکان دسترسی مستقیم به پورتهای SATA هارد دیسک در مدلهای جدید هم وجود ندارد .

هارد دیسکهای بکار رفته که نسبت به مدلهای قبلی تغییری نداشته ولی دقیقاً در قسمت فوقانی مدلهای قبلی و ایستاده (عکس زیر) شبکه و منافذی وجود داشت که شاید تهویه موثرتری را ایجاد میکردند (حرکت جریان هوای گرم از پایین به بالا) . به هر حال سعی کنید با استفاده از فن دمای هارد دیسک را کنترل و در صورت نیاز از فن استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز basketball's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

مدل آداپتوری وسترن دیجیتال ایستاده هست یا خیر؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مدل آداپتوری وسترن دیجیتال ایستاده هست یا خیر؟
    فعلاً که بصورت ایستاده هستند البته مدلهای Elements هم قبلاً بصورت خوابیده طراحی شده بودند که در مدلهای جدید هم بصورت ایستاده هستند . بنظر من بهتره که وسترن دیجیتال هم دیگه مدلهای ایستاده تولید نکنه چون این حالت واقعاً پایدار (Stable) نیست و هر لحظه امکانش هست سقوط کنه مگر اینکه در جایی قرار بگیره که غیر قابل دسترس باشه یا اینکه روی میز به حالت خوابیده قرار بگیره .

8. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nazanin66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارك
    يك سوال مبهم...با توجه به اينكه قيمت هارد اكسترنال ADTA نسبت به برندهاي معتبرتري مثل seagate ارزان تر هست..از لحاظ كارآيي و دوام قابل رقابت با مدل هاي ديگر از برندهاي ديگر هست؟
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارك
    يك سوال مبهم...با توجه به اينكه قيمت هارد اكسترنال ADTA نسبت به برندهاي معتبرتري مثل seagate ارزان تر هست..از لحاظ كارآيي و دوام قابل رقابت با مدل هاي ديگر از برندهاي ديگر هست؟
    با تشكر
    سلام و سال نو مبارک .

1. همه مدلهای ADATA ارزانتر از مدلهای Seagate نیستند مخصوصاً مدلهایی که به اصطلاح ضد ضربه هستند . اگر ارزانترین مدل میخواهید میتونید Seagate Expansion بخرید که قیمت و کیفیت هم مناسبی دارد .

2. از نظر کارایی و دوام محصولات ADATA نسبت به سایر برندها دو مسئله مطرح میشه .

اول اینکه همانطوریکه میدانید ADATA و Silicon power و ... سازنده هارد ديسك نيستند و نیازهای خودشان را از تولیدکنندگان واقعی هارد دیسکها تامین میکنند . توليدكنندگان واقعي هارد ديسكها هم واقعاً محدود هستند و قطعاً محصولات بیکیفیتی تولید نمیکنند . همین سیگیت که اسم بردید اکثراً از هارد دیسکهای سامسونگ برای مدلهای پرتابل استفاده میکند . پس بنظر من خیلی مهم نیست که هارد دیسک داخلی بکار رفته از کدام تولید کننده باشد .

مسئله دوم ؛ كيفيت خود باكس ، کابل ، ماژول SATA to USB و كيفيت كانكتورها هست من مواردی دیدم که هارد دیسک داخل باکس کاملاً فیکس نبوده و تکان میخورد . موارد متعددي ديدم كه كانكتورها بیکیفیت و مشكلدار بودند بطوريكه باعث قطع و وصلي ميشدند .

در کل پیشنهاد میکنم از برندهای معتبرتر و گارانتی شناخه شده انتخاب کنید .

11. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Torch Bearer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    من قصد خرید یه هارد اکسترنال آداپتوری 4 ترا دارم، بین مدل های وسترن My Book و سیگیت بکاپ پلاس و Adata Nobility NH03 نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    یه سیگیت بکاپ پلاس 2 ترا از مدل قدیمی ایستاده دارم ولی راجب کیفیت مدل جدیدش چیزی نمیدونم
    شما کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید
    من قصد خرید یه هارد اکسترنال آداپتوری 4 ترا دارم، بین مدل های وسترن My Book و سیگیت بکاپ پلاس و Adata Nobility NH03 نمیدونم کدومو انتخاب کنم
    یه سیگیت بکاپ پلاس 2 ترا از مدل قدیمی ایستاده دارم ولی راجب کیفیت مدل جدیدش چیزی نمیدونم
    شما کدوم مدل رو پیشنهاد میکنید؟
    سلام .

کیفیت مدلهای قدیمی Backup plus در همان حد و اندازه مدلهای جدید هست . اگر مشکلی نداشتید و از کارکردش هم راضی بودید پیشنهاد میکنم همین سیگیت را انتخاب کنید .

14. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام من یه هارد پاس/ورتی سیگیت دارم که گارانتیش تموم شده و الان خراب شده یعنی راغش روشن میشه ولی دیگه هیچ کامپیوتری نمیشناسدش (البته موقع گارانتی هم یه بار خراب شد)ولی اون موقع یه هارد نو دادن.
    آیا میشه تعمیرش کرد؟اصلا ارزش تعمیر داره؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •