تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 75 از 577 اولاول ... 256571727374757677787985125175575 ... آخرآخر
نمايش نتايج 741 به 750 از 5766

نام تاپيک: Ubuntu

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

اقا من هر کاری کردم ورژن 7.10 نصب نمیشه در حالی که من ورژن 7.04 رو سیستم راحت نصب میکنم این هم صفحه ای که میاد و شاید بگم حدود 40 دقیقه وایستادم ولی باز یه نوشته های عین همین میومد فقط شماره اش بالاتر وپایینتر میرفت

حـــــرفـه ای rootnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دقیق معلوم نیست
    فکر کنم مشکل یا از cd یا از دیسک سخت هستش
    چون می گید ورژن ۷.۴ رو قبلا نصب کردید پس احتمال اینک cd مشکل داشته باشه بیشتره
    cd رو از کجا تهیه کردید؟
    مطمئنید سالمه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ddavod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    iran-tehran

پيش فرض

من از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تهیه کردم جالب هم ubuntu و هم kubuntu همین مشکل رو دارم الان هم ورژن 7.04 ubuntu رو سیستم نصب ولی ورژن 7.10 نصب نمیشه
    حالا کسی یا جایی هست بتونم ورژن مطمین و سالمش رو تهیه کنم در ضمن از خودت سایت مجانیش هم که در خواست میدم این پیغام رو میده

2 CDs requested on 2007-10-18. This request was not approved, so no CDs were shipped.

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

موقع بوت از روی cd یک سری گزینه ها داره توی اونها ببینید قسمت تست cd داره یا نه
    اگر داشته باشه می تونید باهاش cd رو تست کنید
    برای درخواست cd یه اکانت دیگه توی اون سایت بسازید با یه ایمیل دیگه
    من خودم سفارش دادم (۱ هفته پیش) برام فرستادن
    انشاالله به زودی به دستم می رسه

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ddavod
    اقا من هر کاری کردم ورژن 7.10 نصب نمیشه در حالی که من ورژن 7.04 رو سیستم راحت نصب میکنم این هم صفحه ای که میاد و شاید بگم حدود 40 دقیقه وایستادم ولی باز یه نوشته های عین همین میومد فقط شماره اش بالاتر وپایینتر میرفت
    سلام
    CDهارو روی یه سیستم دیگه امتحان کن اگر کار نکرد مطمئن باش اشکال ار دیسک هاست این لینوکس شاپ زیاد عملکرد خوبی نداره

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mohammad_ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    دوستان من چند روزی هست که ubuntu 7.10 رو نصب کردم ولی اصلا نمی دونم چه جوری وصل شم به اینترنت.
    من از wireless استفاده می کنم.اگه میشه یه راهنمایی بکنید.در حد مبتدی راهنمایی کنید اخه خیلی از مفاهیم لینوکس رو نمی دونم.

ممنون

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام به همه آقا ! ( و همچنین خانوم ! ) من یوبونتو ( اوبونتوی سابق ! ) رو نصبیده ام ولی تو کف این مودم مونده ام ! اصلا حیف نبود بیام لینوکس ؟ ویندوز تنها مشکلش آپتودیت کردن آنتی ویروسه اما این لینوکس اصلا وصل نمی شه !!! خواهشا آدرس هم می دید ، سر راست باشه ! نگید سر چهارراه دست چپ ! بفرمایید : www دات فلان . فلان دکمه رو پرس می کنی و فلان ! اینطوری ! سه روزه مغز من از بس sudo کرده ، سوسک شده اصلا ! این که همون ام اس داس خودمونه ! برنامه هم که هیچی به هیچی ! من فقط واسه این لینوکس رو نصبیده ام که آنتی ویروس نمی خواد . با این حساب ، 545423164934 رحمت به ویندوز ! البته خیلی ها هم مثل من ، فقط به خاطر آنتی ویروس علاقه مند به لینوکس هستند و به خاطر همین مودم ، متنفر ! کسی همت کنه و یک راهنمایی عمومی تو این وبسایت بذاره بد نیست . من به این سایت ها هم سر زده ام و چیزی گیرم نیومده : technotax linuxshop کد: کد:
    کد:
    کد: کد:
    کد:
    ubuntu و خلاصه n هزار سایت دیگه ! اگه مودم حل بشه ، قطعا 4 تا دوست دیگه ام هم لینوکس می شن ! خیلی ممنون از همه و امیدوارم از سبک نگارشی من ، حالتون بهم نخورده باشه . ولی واقعا اعصاب آدم داغونه . هیچ کس تو دور و بری هاش لینوکسی نیستند و نمی شه از کسی پرسید . به هر حال متشکرم . راستی یادم رفت بگم مودم من اینه : D-Link DFM 562IS ممنون

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض جان مادرتون جواب بدید !

عزیزان عزیز ! الهی قربونتون برم ! من تو تهران هستم . یکی شماره تلفن ثابت اش رو به من sms بزنه تا من در اولین فرصت باهاش تماس بگیرم و من رو راهنمایی کنه چطوری تو اوبونتو مودم اینترنال خودم رو نصب کنم ؟ به خدا من فقط واسه اینکه اینترنت ایمن داشته باشم اومدم تو لینوکس و اوبونتو رو خوشم اومد . حالا چیکار کنم ؟ لینوکس بهتر کسی سراغ داره ؟ لطفا یک sms بزنید و شماره خودتونو بدید . این هم شماره موبایل من : 09124350197 منتظرم یا اینکه یک راه حلی پیش پای من بذارید . آخه من چه گناهی کردم تو این دنیا اومدم ؟ دست خودم که نبود !

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منوچ عزیز
    ۱- توی تاپیک مربوطه بحث رو پیگیری کن
    ۲- لطف کن پست بیهوده نده
    این کارتو چند بار تکرار کردی ٬دیگه اخطار نمی دم
    ------------------
    محمد جان با وایرلس کار نکردم مخصوصا توی اوبونتو
    ولی توی گوگل جستجو کنی به جوابت می رسی
    مطلب در این مورد زیاده

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_ch
    سلام.
    دوستان من چند روزی هست که ubuntu 7.10 رو نصب کردم ولی اصلا نمی دونم چه جوری وصل شم به اینترنت.
    من از wireless استفاده می کنم.اگه میشه یه راهنمایی بکنید.در حد مبتدی راهنمایی کنید اخه خیلی از مفاهیم لینوکس رو نمی دونم.
    سلام
    کافبه که مودم وایرلس شما با پورت lan وصل باشه
    راهنمایی اینکار توی تاپیک هست
    در ضمن مشخصات مودم هم رو بنویس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •