تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 747 از 849 اولاول ... 247647697737743744745746747748749750751757797847 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,461 به 7,470 از 8485

نام تاپيک: TD-LTE Irancell / اینترنت ثابت نسل 4 ایرانسل

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

13 عرضه سیم‌کارت‌های TD-LTE ایرانسل بدون نیاز به خرید مودم آغاز شد

سیم‌کارت‌های مختص مودم‌های اینترنت ثابت TD-LTE ایرانسل که تا پیش از این تنها به همراه مودم‌های اینترنت ثابت ارائه می‌شد، بدون نیاز به خرید مودم TD-LTE عرضه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، متقاضیانی که قصد تهیه سیم کارت‌های نسل چهار ثابت TD-LTE بدون تهیه مودم را دارند، می‌توانند «سیم‌کارت مختص مودم‌های اینترنت ثابت TD-LTE» را به همراه بسته اینترنت اولیه، به صورت مجزا بدون نیاز به خرید مودم در زمان ثبت نام، تهیه کنند.

این سیم کارت‌ها در تمامی مودم‌های TD-LTE (با قابلیت پشتیبانی از باند فرکانسی 3500 مگاهرتز) قابل استفاده هستند و با استفاده از آن‌ها، مشترکان می‌توانند در تمامی استان‌ها از اینترنت پرسرعت ثابت (TD-LTE) ایرانسل استفاده کنند.

نمایندگی‌های مجاز منتخب، مراکز خدمات و در آینده، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نشانی shop.irancell.ir، این سیم کارت‌ها را ارائه می‌دهند.

پوشش گسترده در مراکز استان‌ها، سرعت بالاتر در مقایسه با سایر خدمات، امکان استفاده از بسته‌هایی با حجم‌های بالا و متنوع و هزینه مقرون به صرفه در مقایسه با سیمکارت‌های اینترنت همراه، از جمله مزایای این سیم‌کارت‌ها به شمار می‌روند.

قیمت سیم‌کارت‌های مختص مودم‌های اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل، 240هزار ریال در نظر گرفته شده است و بسته‌های اینترنت 24، 40 و 80 گیگابایتی نیز به عنوان بسته‌های اولیه معرفی شده‌اند.

ایرانسل برای نخستین بار در ایران، مردادماه سال 1395، شبکه اینترنت ثابت پهن باند یا TD-LTE را از شهر مشهد به طور همزمان در 25 استان ایران راه اندازی کرد و تاکنون این خدمت در 159 شهر ارائه شده است.

علاوه بر TD-LTE، سایر فناوری‌های اینترنت ثابت موجود، مانند ADSL، به دلیل مشکلاتی از جمله سرعت پایین، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت، نیاز به ظرفیت خالی در مرکز مخابرات منطقه، نیاز به استفاده از خط تلفن ثابت و بدون امکان جابجایی و محدود به مکان خاص، به طور کامل پاسخگوی نیاز کاربران و مشترکان امروزی نیستند.

این در حالی است که سرویس TD-LTE، با دارا بودن ویژگی‌هایی همچون قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف، بدون نیاز به خط تلفن ثابت، راه‌اندازی سریع و پایداری بالا در آپلود و دانلود، تجربه سرعت بسیار بالاتری را برای کاربر همراه دارد.

مشترکانی که قصد استفاده از اینترنت پرسرعت ثابت نسل 4 (TD-LTE) را دارند، می‌توانند از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به نشانی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مناطق تحت پوشش این شبکه را بررسی کنند.

2. 4 کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

سلام دوستان من مشکل آنتن دهی با مودم TD-I40 دارم.
    به من گفتن اگر دوتا کانکتور SMA بخرم و به پشت مودم قسمتی که آنتن خارجی وصل میشه (که به لطف ایرانسل خودشون نزاشتن) لحیم کنم میتونم بهش آنتن خارجی وصل کنم
    اما مشکل اینجاست که آنتن های تقویتی موجود برای فرکانس 3500MHz نیستن من طبق تحقیقاتی که کردم کاتالوگی برای درست کردن دستی یک آنتن BiQuad 3500Mhz با هزینه خیلی کم پیدا کردم
    ولی سوال من اینجاست که:
    1- تا بحال دوستان دیگه این کار رو انجام دادن و روی این مدل مودم جواب میده ؟
    2- یک جا خوندم در همین فروم که میشه از آنتن های وای فای هم استفاده کرد. اما آیا جواب مطلوبی میده ؟
    3- در کل آیا راه دیگه ای داره که بتونم سیگنال LTE رو تقویت کنم یا خیر؟

ممنون که وقتتون رو گذاشتید.

4. این کاربر از raging بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوستان من مشکل آنتن دهی با مودم TD-I40 دارم.
    به من گفتن اگر دوتا کانکتور SMA بخرم و به پشت مودم قسمتی که آنتن خارجی وصل میشه (که به لطف ایرانسل خودشون نزاشتن) لحیم کنم میتونم بهش آنتن خارجی وصل کنم
    اما مشکل اینجاست که آنتن های تقویتی موجود برای فرکانس 3500MHz نیستن من طبق تحقیقاتی که کردم کاتالوگی برای درست کردن دستی یک آنتن BiQuad 3500Mhz با هزینه خیلی کم پیدا کردم
    ولی سوال من اینجاست که:
    1- تا بحال دوستان دیگه این کار رو انجام دادن و روی این مدل مودم جواب میده ؟
    2- یک جا خوندم در همین فروم که میشه از آنتن های وای فای هم استفاده کرد. اما آیا جواب مطلوبی میده ؟
    3- در کل آیا راه دیگه ای داره که بتونم سیگنال LTE رو تقویت کنم یا خیر؟

ممنون که وقتتون رو گذاشتید.

2تا کانکتور الان بخواهی بخری جنس خوب 200باید بدی مگر از این جنسهای اشغال بخری دونه ای 50که میشه 100
    انتن هم درست بکنی باید تجهیزات اندازه گیری داشته باشی مگه کشکی درست کنی این کلیپهای یا اموزش ها 100درصدی نیست
    اون انتن وایرلس هم باند 2.4هست که اصلا جواب نمیده
    نه وقت بزار نه هزینه کن
    مودم تغیر مکان بده بهتره ببریش تو بالکن یا پشت بام

6. این کاربر از ALIRK بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

بچه ها ایرانسل tfi60 رو با ۴۸۰گیگ یساله میده ۱۱۵۰تومن حجم دزدی نداره td بخریم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

بچه ها ایرانسل tfi60 رو با ۴۸۰گیگ یساله میده ۱۱۵۰تومن حجم دزدی نداره td بخریم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
    حجم دزدی با اون تعریف خاص که ۱۰۰ مگ رو ۱۵۰ حساب کنه (مثلا) ، نه
    اما
    چون سرعت بالاس, به نسب adsl, حجمت زود تموم میشه
    همین 10 win مثلا
    کافیه یه راه در رویی پیدا کنه ، چند دقیقه دانلود کنه، ۲-۳ گیگت میپره

10. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2017

پيش فرض

حجم دزدی با اون تعریف خاص که ۱۰۰ مگ رو ۱۵۰ حساب کنه (مثلا) ، نه
    اما
    چون سرعت بالاس, به نسب adsl, حجمت زود تموم میشه
    همین 10 win مثلا
    کافیه یه راه در رویی پیدا کنه ، چند دقیقه دانلود کنه، ۲-۳ گیگت میپره
    ن میخام ببینم خود ایرانسل ک حجم دزدی نداره؟چون ویندوزم اصلا مصرف نمیکنه چون از بیخ مسدود کردم یکساله.اون طرح یماهه1تا8مگ نامحدود رو میخام بگیرم اون چطوره
    Last edited by mf.aghaei70; 12-02-2020 at 11:59.

12. این کاربر از mf.aghaei70 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام سرعت تک کانکشن به چی بستگی داره؟
    تو یه ساعتهایی از روز سرعت دانلود تک کانکشن میاد پایین ولی سرعت آپلود تک کانکشن بسیار بالاست...
    چون پهنای باند منطقه کمه و همه دارن دانلود (دریافت) میکنن سرعت تک کانکشن دانلود پایینه درسته؟
    و و از اون طرف چون کسی زیاد آپلود نمیکنه و پهنای باند در حالت آپلود خلوته سرعت تک کانکشن آپلود بالاست درسته؟

14. این کاربر از fastfind بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

ن میخام ببینم خود ایرانسل ک حجم دزدی نداره؟چون ویندوزم اصلا مصرف نمیکنه چون از بیخ مسدود کردم یکساله.اون طرح یماهه1تا8مگ نامحدود رو میخام بگیرم اون چطوره
    خوبه.... خیلی راه ها رو رفتم اما تو نسخه جدید ۱۹۰۹ جوابگو نیست

سرعت ۱مکابایته تا اون سقف تعیین شده

16. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2020

پيش فرض

2تا کانکتور الان بخواهی بخری جنس خوب 200باید بدی مگر از این جنسهای اشغال بخری دونه ای 50که میشه 100
    انتن هم درست بکنی باید تجهیزات اندازه گیری داشته باشی مگه کشکی درست کنی این کلیپهای یا اموزش ها 100درصدی نیست
    اون انتن وایرلس هم باند 2.4هست که اصلا جواب نمیده
    نه وقت بزار نه هزینه کن
    مودم تغیر مکان بده بهتره ببریش تو بالکن یا پشت بام
    سلام مجدد منظورم کانکتور SMA بود که دونه ای 2500 تومنه از سایت ECA شیراز خریدم. خیلی راحت میشه پشتش لحیم کرد الان با مابقی قطعات لازمی که سفارش دادم شده 50 هزار تومن سر جمع با همه کابل هایی که نیاز داره
    انشالله درست میکنم اگر جواب داد آموزشش رو برای دوستان دیگه هم میزارم چون مطمئنم حتی اونایی که مشکل آنتن دهی هم ندارن دوست دارن بازم بهترین سیگنالو داشته باشن.
    مشکل بنده در اصل اینجاست که فاصله مکانی که مودم رو گذاشتم تا دکل LTE تقریبا 200 متر هست و جلوش هم بازه ولی نمیدونم به چه دلیل اینقدر سیگنالش ضعیف هست ! حتی اونقدر دقیق رو به روی دکل ایرانسل هست که هردو آنتن مودم -109 نشون میدن این یعنی دقیقا مستقیم داره سیگنال میگیره اما نمیدونم با این فاصله کم چرا اینقدر سیگنال ضعیفی میده حداکثر 2 خونه روشن میشه و وقتی 1 خونه میشه کلا قطع میشه اینترنت. من با همین مودم جاهای دیگه تا 5 خونه و 80 مگابیت سرعت گرفتم پس یعنی از مودم نمیتونه باشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2019
    محل سكونت
    اندیشه

پيش فرض

من گرفتم خیلی راضی ام البته این آنتن محل ما هر یکی دو هفته یبار قط میشه مودم به آنتن با فاصله بیشتر وصل میشه که سرعت میاد پایین ولی در کلا خیلی راحت شدم

- - - Updated - - -

من گرفتم خیلی راضی ام البته این آنتن محل ما هر یکی دو هفته یبار قط میشه مودم به آنتن با فاصله بیشتر وصل میشه که سرعت میاد پایین ولی در کلا خیلی راحت شدم

19. این کاربر از BehnamAzin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •