تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 742 از 752 اولاول ... 242642692732738739740741742743744745746 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,411 به 7,420 از 7517

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری مناسب

داره خودمونی میشه mourners's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

از دوستانی که راهنمایی کردن منو در خرید هدفون و به سوالات من جواب دادن خیلی ممنون
    هدفون SE-M390 Pioneer خریداری کردم
    مخصوصا کاربران
    salar_221
    kavehj4488

با تشکر

2. 3 کاربر از mourners بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

^^^^
    این یه جور بی احترامی به جمع هست.
    حداقل موضوع اینه که مدتی به تاپیک سر بزنید نه از روی تنبلی درخواست بدید جواب رو به صورت اختصاصی درخونتون ارسال کنند.

4. 7 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه مديريت's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

سلام بچه ها من دنبال يه هدفون بيسيم خوب در حد سي تومن هستم هست ماركي ؟ مدلي ؟ قيمتم داشتيد بد نيست

داره خودمونی میشه nima812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    یه هدفون خوب می خواستم واسه دیدن فیلم (هم از طریق pc و هم از طریق TV ) و گوش دادن به موزیک (همه نوع سبک)
    بودجه ام 60 تا 90 تومان.
    ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام برای پلیر cowon چه برندی رو پیشنهاد میدید اگه مدل رو هم ذکر کنید ممنون میشم تا 140000 راستی in ear باشه اگه نبود از این بزرگها ببخشید اسمشو نمیدونم. همه جور اهنگ هم گوش میدم اگه می شه جایی رو معرفی کنید برای خرید . ممنون

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام.
    یه هدفون خوب می خواستم واسه دیدن فیلم (هم از طریق pc و هم از طریق TV ) و گوش دادن به موزیک (همه نوع سبک)
    بودجه ام 60 تا 90 تومان.
    ممنون.
    سلام
    پيشنهاد ما هدفون خوب و با كيفيت akg k77 هست.اين هدفون صداي مانيتور داره و تفكيك صداي خوبي هم داره براي مصارفي كه ميخواين خوب هست.
    موفق باشين

سلام برای پلیر cowon چه برندی رو پیشنهاد میدید اگه مدل رو هم ذکر کنید ممنون میشم تا 140000 راستی in ear باشه اگه نبود از این بزرگها ببخشید اسمشو نمیدونم. همه جور اهنگ هم گوش میدم اگه می شه جایی رو معرفی کنید برای خرید . ممنون
    سلام
    هدفونهاي بزرگ رو فول سايز و هدفونهاي كوچيك رو inear يا داخل گوشي ميگن.
    شما بهترين انتخابي كه ميتونين بكنين klipsch s4 يا s5 هست .اينها هدفونهاي بسيار با كيفيت و در حد قيمت خودشون جزو بهترينها هستن .s4 حدود ١١٠ و s5 حدود ١٤٠ هزار تومان هستن.براي خريد از مجتمع پايتخت طبقه اول ميتونين اقدام كنين با گارانتي ارتا فرورد عرضه ميشن.
    موفق باشين

سلام بچه ها من دنبال يه هدفون بيسيم خوب در حد سي تومن هستم هست ماركي ؟ مدلي ؟ قيمتم داشتيد بد نيست
    سلام
    لطفا يكم راهنمايي كنين.
    چجور هدفون بي سيمي؟ فول سايز؟داخل گوشي؟ بلوتوس ؟ وايرلس؟سورس پليرتون رو هم عنوان كنين ممنون ميشيم.
    با تشكر
    Last edited by salar_221; 30-05-2012 at 16:21.

9. 7 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام اگه میشه چندتا هدفون فول سایز هم معرفی کنید تا 150000 حالا 20 یا 30 هزار هم بالا پایین شد مشکلی نداره راستی از نظر پخش که full size و in ear باهم تفاوت دارند یا نه ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سلام اگه میشه چندتا هدفون فول سایز هم معرفی کنید تا 150000 حالا 20 یا 30 هزار هم بالا پایین شد مشکلی نداره راستی از نظر پخش که full size و in ear باهم تفاوت دارند یا نه ؟
    سلام. این مدلهای فول سایز مناسب هستند:
    Audio-Technica M30
    Audio-Technica M20
    این مدلها نسبت به Klipsch S4 صدای گرم تر و بیس قوی تری دارند. همچنین Soundstage بازتری هم دارند.
    AKG K99 این مدل از S4 بیس ضعیف تری دارد و هدفون مونیتور به شمار می رود و صدایی فلت دارد (نه گرم نه سرد)
    Sennheiser HD215
    Sennheiser HD238
    این مدلها بیس بسیار ضعیفی در مقایسه با S4 دارند ولی کیفیت صدای بالایی داشته و صدای دلنشین تولید می کنند.
    اگر مدل دیگری هم موجود باشد اساتید حتما" راهنمایی خواهند نمود.
    برای اشنایی با اصطلاحاتی که بنده در پست استفاده کردم و همچنین پاسخ قسمت دوم سوالتان به تاپیک زیر مراجعه کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    موفق باشید.

12. 4 کاربر از kavehj4488 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال هدفون salar_221's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام
    قبل از هر پیشنهادی لازم به ذکر هست که اکثر هدفونهای فولسایز برای درایو شدن نیاز به امپلی فایر دارن که با توجه به اینکه با پلیر پرتابل بخواین استفاده کنین از حد اکثر توان و صدای هدفون بهره نخواهید برد.
    در مورد تفاوت صدای فول سایز و داخل گوشی قبلا بحثی با اساتید در همین فروم داشتیم که نظرات متفاوتی بودن که نظر من این هست که کلا هدفونهای فولسایز صدای بهتر و باز تری دارن (البته تنها تو هدفونهایی که داشتم یا امتحان کردم) و اساتید هم نظراتی داشتن که اگر در مقام مقایسه دو هدفون هم قیمت و هم سبک با هم مقایسه بشن نمیشه گفت همیشه فول سایز ها بهترن .بهر حال جای بحث فعلا تو این مورد هست ولی شما هر دو عقیده رو در نظر بگیرین و با توجه به نیاز به امپ هدفونهای فولسایز پیشنهاد با توجه به بودجه اعلام شده و اینکه هر سبکی رو گوش میدین به این صورت خواهد بود.

akg k 99 - audio technica m20 - audio technica m30- monitor k - monitor s -beyerdynamic dt231 pro -rh 50- akg k77 -sennheiser hd 228 - sennheiser hd238 - sennheiser hd218 - akg k514 -
    موفق باشین

14. 4 کاربر از salar_221 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز farzan311's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mostly Tehran and sometimes Isfahan

پيش فرض

من یه هدفون ibeats گرفتم و با اینکه انتظار بیس بهتری از creative aurvana ازش داشتم اصلا خوب عمل نکرد و aurvana که اصلا بیس خوبی نداره تو این زمینه بهتر بود و در بقیه چیز ها هم aurvana بهتر نباشه بدتر نیست
    تنها مزیت ibeats برای من اینه که توی استفاده طولانی با حداکثر ولوم گوش درد نمیگیرم برعکس aurvana
    به نظرتون ibeats فیک هست یا همینطوره که گفتم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •