تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 742 از 827 اولاول ... 242642692732738739740741742743744745746752792 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,411 به 7,420 از 8267

نام تاپيک: تاپیک جامع >> هارد اکسترنال <<

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.ممنون
    تست read گرفتم،توو قسمت Benchmark میانگین 26Mb/s بود.و توو قسمتFile Benchmark سرعت خواندن 31mb/s و نوشتن 20mb/s.به نظرتون اوضاع چطوره؟
    با اون شرایط ویندوزم که گفتم،طبیعی هست یا نه؟
    راستی چرا هارد خود لپ تاپ سرعت خوندنش از این تقریبا 40mb بیشتره؟
    به خاطر نوع کابلشه؟
    سلام .

با توجه به اینکه به USB2 متصل کردید ، این نتایج عادی هست .
    هارد دیسک خود لپتاپ از طریق SATA به مادربرد متصل میشود که پهنای باند بیشتری در مقایسه با USB2 دارد و باعث بهتر شدن تستهای Sequential Transfer Rate میشود .

2. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

آقا من واقعا شرمندم اینقدر سوال میکنم ولی چه کنیم یه 30world داریم و یه آقا عطا....
    واسم سوال شده اگه هارد و وصل کنم به تی وی یا ----- دیجیتال یا کلا یه لپتاپ یا سیستم دیگه باید چجوری safly remove کنم؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا من واقعا شرمندم اینقدر سوال میکنم ولی چه کنیم یه 30world داریم و یه آقا عطا....
    واسم سوال شده اگه هارد و وصل کنم به تی وی یا ----- دیجیتال یا کلا یه لپتاپ یا سیستم دیگه باید چجوری safly remove کنم؟
    باید دفترچه راهنمای TV را مطالعه کنید . مثلاً برای بعضی از TVـهای سامسونگ طبق مطلبی که در لینک زیر گفته شده باید عمل شود .

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    USB Device Removal

Press SOURCE to access the Source screen. Select the USB device you want to remove and then

select Tools at the top of the screen. Select Disconnect USB Device from the list to safely remove the selected USB device
    به هر حال هارد دیسک در این روش خاموش نمیشود مگر اینکه TV را خاموش کنید .

5. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه nilofar69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

با توجه به اینکه به USB2 متصل کردید ، این نتایج عادی هست .
    هارد دیسک خود لپتاپ از طریق SATA به مادربرد متصل میشود که پهنای باند بیشتری در مقایسه با USB2 دارد و باعث بهتر شدن تستهای Sequential Transfer Rate میشود .
    خیر ببینی جوون. خیالم راحت شد

اگه نباشه جاش خالی می مونه STTIGER's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

سلام عرض شد خدمت آقا عطا
    به نظرتون اگه هارد WD My Book رو به صورت خوابیده قرار بدیم مشکلی پیش میاد؟ چون تو خود سایت وسترن به شدت توصیه کرده که به همون صورت ایستاده قرارش بدیم که متاسفانه امکان افتادنش زیاده
    در ضمن هارد Seagate Backup Plus رو اگه به صورت مستقیم به پورت ساتا وصل کنیم اطلاعاتشو نشون میده یا اونم مثل My Book هست و نشون نمیده؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام عرض شد خدمت آقا عطا
    به نظرتون اگه هارد WD My Book رو به صورت خوابیده قرار بدیم مشکلی پیش میاد؟ چون تو خود سایت وسترن به شدت توصیه کرده که به همون صورت ایستاده قرارش بدیم که متاسفانه امکان افتادنش زیاده
    در ضمن هارد Seagate Backup Plus رو اگه به صورت مستقیم به پورت ساتا وصل کنیم اطلاعاتشو نشون میده یا اونم مثل My Book هست و نشون نمیده؟
    سلام .

تاكيد بر ايستاده بودن بخاطر تهويه هر چه بهتر اين مدلها هست . اگر از فن استفاده ميكنيد يا به هر طريقي مطمئن هستيد كه هارد ديسك Overheat نميشود ميتوانيد بصورت خوابيده هم قرار بديد . اگر هم ميخواهيد بصورت خوابيده قرار بديد سعي كنيد ليبلي كه روي هارد ديسك داخلي چسبيده رو به بالا باشه . يكي از هارد ديسكهاي اكسترنال چهارترابايتي بصورت خوابيده هست كه تا الان مشكلي نداشته (عكس زير) .

محتوای مخفی: WD my book 

در مورد سوال آخر و در مورد هارد ديسكهاي اكسترنال Seagate Backup plus ، اگر از طريق SATA به سيستم متصل كنيد اطلاعات رو نشون ميده (فقط در حجمهای کمتر از 2TB) .
    Last edited by ata.royalfalcon; 11-02-2015 at 10:47.

9. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

seagate wireless puls or western digital my passport wireless
    مساله این است!
    Last edited by amin_6928; 08-02-2015 at 12:11.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

اولا سلام و خسته نباشیید خدمت دوستایه گلم که اینجا با اطلاعاتشوون به بقیه کمک میکنن
    من با توجه به نیازم میخوام یه هارد اکسترنال وایرلس دار بگیرم چون معمولا لبتاپم همرام نیستو با گوشیم و آیپدم به اطلاعات تو هارد با هاردایه معمولی نمیتونم دس رسی داشته باشم
    پی قیمت تند و تیزشونو به جون خریدم
    فقط مررددم کدوم برند و انتخاب کنم
    تصمیم داشتم سیگیت وایرلس پلاس ۲ ترا بردارم
    تا حدودی از جزییاتتش خبر دارم
    تا اینکه هارد وسترن مای پاسپورت وایرلسو دیدم
    خودم یه my passport ۵۰۰ دارم خیلی ام راضی ام ازش و برند وسترنو قبول دارم اما قیمت وایرلس دار وسترن خیلی بیشتر از سیگیته
    از دوستایی که داشتن این هار دارو یا اطلاعاتی دارن ممنون میشم راهنمایی کننو معایب و مزایای هر کدومو بگن
    تو ۲ راهی گیر کردم
    شرمنده سرتونو درد آوردم
    راستی هارد وایرلس دار دیگه ای ام هس تو بازار که ازینا بهتر باشه؟
    بازم ممنون ازتون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من 2 تا هارد اکسترنال دارم یکی wd - seagate هر دو هم سه ترابایتی هستند حالا سوال من این که من این هاردها رو از تو قابشون درآوردم تا مستقیم با رابط ساتا مادربرد به کامپیوتر وصل کنم و ازشون بعنوان هارد اینترنال استفاده کنم ولی وقتی سیستم بالا میاد ویندوز میخواد اونا رو دوباره شناسایی کنه یا به صورت ntfs or gpt که میترسم در این صورت اطلاعات روی هارد پاک بشه راهنمایی بفرمایید بغیر از اینکه با رابط usb وصل کنم و بک بگیرم راهی هست بتونم اطلاعات رو داشته باشم . ( کامپیوتر مورد نظر usb 2 داره و اگر بخوام همش رو کپی کنم نزدیک 3 روز طول میکشه !!!!

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من 2 تا هارد اکسترنال دارم یکی wd - seagate هر دو هم سه ترابایتی هستند حالا سوال من این که من این هاردها رو از تو قابشون درآوردم تا مستقیم با رابط ساتا مادربرد به کامپیوتر وصل کنم و ازشون بعنوان هارد اینترنال استفاده کنم ولی وقتی سیستم بالا میاد ویندوز میخواد اونا رو دوباره شناسایی کنه یا به صورت ntfs or gpt که میترسم در این صورت اطلاعات روی هارد پاک بشه راهنمایی بفرمایید بغیر از اینکه با رابط usb وصل کنم و بک بگیرم راهی هست بتونم اطلاعات رو داشته باشم . ( کامپیوتر مورد نظر usb 2 داره و اگر بخوام همش رو کپی کنم نزدیک 3 روز طول میکشه !!!!
    سلام .

اصلاً به این فکر نباشید که ایندو مدل را از باکس خارج و از طریق SATA به سیستم متصل کنید . به دو دلیل مهم :

1. در هارد دیسکهاي اكسترنالی مثل WD my book و يا Seagate Backup Plus Desktop Drive با حجمهای بیشتر از دوترابایت براي سازگاري بيشتر در اكثر سيستمهاي عامل از جمله Win XP ، با استفاده از تكنيكهايي در قسمت ماژول SATA to USB ، سكتورهاي 512 بايتي به 4096 بايتي شبيه سازي میشوند و در نتيجه محدوديت دوترابايت در حالت MBR از بين میرود . اگر بخواهید بطور مستقیم به سیستم متصل کنید میبایستی مجدداً Initialize کنید (بصورت GPT) که اطلاعات از بین میرود .

2. در اکثر هارد دیسکهای اکسترنال وسترن دیجیتال (در هر حجمی) اطلاعات ابتدا توسط کنترلر SATA to USB رمزگذاری شده و سپس بر روی هارد دیسک ذخیره میشود . پس اگر بطور مستقیم به سیستم متصل کنید اطلاعات ذخیره شده برای سیستم به خاطر رمزگذاری شده بودن آن ناخوانا هست و نمیتوانید به اطلاعات دسترسی داشته باشید .

توصیه میکنم یک کارت USB3 بخرید برای دسترسی به حداکثر سرعت .

14. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •