تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 741 از 754 اولاول ... 241641691731737738739740741742743744745751 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,401 به 7,410 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض به دست اوردن رمز

سلام خسته نباشید دوستان
    من یه پرینتر سه کاره hp deskjet 2540دارم میخوام از طریق موبایل وصل بشم برای پرینت،رمزی که میخوام بزنم برای وصل شدن نمیتونم پیدا کنم لطفا راهنمایی کنید برای پیدا کردن رمز؟

داره خودمونی میشه javad8006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض مشکل با نصب پرینتر اسکنر ricoh aficio mp 1600L

سلام خدمت همه ی دوستانکسی میتونه در نصب و راه اندازی دستگاه سه کاره کپی اسکنر پرینت
    ricoh
    aficio mp 1600l کمکم کنه ؟دوروزه دارم روش کار میکنم تا پرینتر و اسکنرش راه بیفته اما مشکل اینه که یا پرینت رو برعکس میگیره و یا اینکه میگه سایز کاغذ مچ نیست و در اسکنرش هم یکسری اررور میده که در عکس های زیر مشخص هستشبه علاوه تمام درایور هاشو از خود سایت ریکو گرفتم که 4 تا بودن اما هنوز یکی از درایور ها رو اونم به نام NRG MP1600L نمیشناسه و الان پرینت نمیگیره ینی اول پرینت میگرفت اسکن نمیکرد حالا اسکن میکنه پرینت نمیگیره یکی از درایور هاشم وقتی ستاپشو اجرا میکنی میگه Empty printer name وقتی دکمه ی اسکن رو از روی خود دستگاه میزنی اررور :connecting with pc .set orginals and select the setting from pcدر مورد تنظیمات خود دستگاه هم کسی میتنه کمکم کنه که باید چجور تنظیم کنم که کاعذ رو از کجا بکشه و ....

داره خودمونی میشه javad8006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

خودم راه حل رو پیدا کردم و بعد از تست چندین نرم افزار نهایتا carambis driver updater تونست درایور NRG MP 1600L رو در دیتابیسش پیدا کنه و با نصبش مشکل حل شد
    و با تنظیم ستینگ داخلی موضوع حل شد
    فقط این نرم افزار دارای محدودیت هایی هست و کرکش پیدا نمیشه و من که فقط تونستم دو عدد درایور رو از طریقش بگیرم و بعد از حالت رایگان در اومد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با سلام.
    من به چند ماه پیش پرینتر چندکاره جوهرافشان خریدم به قیمت 700 او خورده ای.
    epson l365
    میخوام کاور فیلم بزنم باهاش.
    اما وقتی روی کاغذ گلاسه پرینت میگیرم دون دون های سیاه میندازه رو عکس که خیلی از کیفیت عکس کاسته میشه.
    مشکلش چیه ؟
    توی فتوشاپ تنظیم خاصی باید انجام بشه ؟رزولیشن عکس رو با فتوشاپ روی 600 تنظیم کردم و سایز اصلی عکس هم +4000 پیکسل هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام دوستان ... آیا این صحت داره که کیفیت عکس epson l800 از l805 بالاتر هست یا خیر؟

در آغاز فعالیت Sayeh-Dreamer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان ... آیا این صحت داره که کیفیت عکس epson l800 از l805 بالاتر هست یا خیر؟
    سلام

من پرینتر L805 دارم. در پاسخ سوال شما باید بگم طبق تحقیقاتی که قبل از خرید کرده بودم، خیر... هیچ تفاوت کیفیتی در چاپ این دو پرینتر نیست و کاملا هر دو دستگاه با یک کیفیت عالی چاپ میکنند. تنها دلیل بیشتر بودن قیمت L805 از L800 تنها داشتن سیستم وایرلس هست که دستگاه L805سیستم وایرلس داره برای اتصال کامپیوتر و در نتیجه از کابل و سیم اضافی خلاص میشوید ولی در مورد دیگه ای تفاوت ندارند.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام

من پرینتر L805 دارم. در پاسخ سوال شما باید بگم طبق تحقیقاتی که قبل از خرید کرده بودم، خیر... هیچ تفاوت کیفیتی در چاپ این دو پرینتر نیست و کاملا هر دو دستگاه با یک کیفیت عالی چاپ میکنند. تنها دلیل بیشتر بودن قیمت L805 از L800 تنها داشتن سیستم وایرلس هست که دستگاه L805سیستم وایرلس داره برای اتصال کامپیوتر و در نتیجه از کابل و سیم اضافی خلاص میشوید ولی در مورد دیگه ای تفاوت ندارند.
    با سپاس

در مورد قیمت بایستی عرض کنم که در کمال تعجب قیمت L800 از L805 در بازار خیلی بیشتره !!! حدود 200 تومن

من این پرینتر رو تهیه کردم ... برای کاری که من انجام میدم کیفیت عکسش خیلی خوبه اما توی برخی تصاویر خصوصن چهره ی آدم ها کاملن مشهوده که گویا یه پرده ی قرمز رنگ کشیده شده روش ... رنگ زرد هم به اون شفافیت که انتظار دارم نیست

هر چقدر گشتم که بتونم جایی رو واسه تنظیم کردن رنگ های پرینتر پیدا کنم نبود که نبود ... توی نت گشتم شاید بتونم پروفایلی به غیر از دیفالتهاش پیدا کنم هم نبود ... یه پروفایل همینطوری هم درست کردم ولی چون تنظیماتش رو بلد نبودم در نهایت خوب از آب در نیومد (البته اون پرده ی قرمز برداشته شد از روی عکس ولی نتیجه ی کار در کل با همون قرمزی بهتر بود انگار)

کسی تجربه ای چیزی نداره در این زمینه ؟
    Last edited by kingmojan; 22-09-2016 at 01:21.

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام دوستان
    ي سامسونك ٤٦٢٣ دارم
    از سيني راحت كاغذ ميكشه ولي از جلو يك سوم كاغذ داخل ميره گير ميكنه با اينكه به نظر به جايي گير نميكنه چون كاغذ بعد از ريست كردن تميز مياد بيرون
    يكي دوبارم بازش كردم تميز كردم ولي مورد خاصي مشاهده نشده

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام من یک پرینتر hp officejet 4630 دارم امروز یک کارتریج نو گرفتم ولی وقتی که وصل کردم ارور میده میگه
    ink cartridge must be replaced
    لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •