تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 754 اولاول ... 246470717273747576777884124174574 ... آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

اگه نباشه جاش خالی می مونه gholam14's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

باسلام
    من درهمين چندصفحه قبل سه باراين سوال راپرسيدم واقعاازبين اين همه دوستان استادودانشمندكسي نيست يك فايل آموزش براي شارژكارتريجhpدرست كندتااشخاص ناواردي مثل من بتوانيم ازآن براي شارژكردن كارتريج استفاده كنيم بخدا من يك دست كارتريج برايHp Photosmart C5183سه كاره خريدم55هزارتومان البته با150برگ كاغذشفاف براي چاپ عكس.دراين شهرخراب شده مان هم كسي بلدنيست كارترجhpراشارژكندميگويندما لدستگاههاي ديگرراشارژ كرديم ولي نميدانيم نحوه كاريكي است يا نه.ترابخدايك جوانمردپيداشودواين آموزش رادرست كندويك عكس هم ازكيت كه براي شارژكردن لازم است بگذاردواينكه اين كيت دربازارآماده هست ياخودمان بايددرست كنيم.
    باسپاس

پروفشنال M.Z.Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    ميشه درمورد كيفيت پرينتر clp 300 يكم توضيح دهيد اگه ميشه يه عكس از كيفيت اون بندازيد و تو سايت بزاريد
    من خودم این پرینتر رو ندارم که بتونم بهتون توضیح بدم، تو نمایشگاه کامپیوتر شیراز من از مسئول غرفه سامسونگ این اطلاعات رو بدست اوردم.

پروفشنال goblet of fire's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Future

7

سلام
    مدل پرینتر من epson CX3200 است
    چگونه میشه با این پرینتر عکس رنگی موجود در کامپیوتر را سیاه و سفید چاپ کرد؟
    یعنی هیچ کس پرینتر نداره که جوابمو بده؟!

آخر فروم باز LordMMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

خوب با يک نرم افزار مثل ACD See يا فوتو شاپ، عکستون رو سياه و سفيد کنيد و بعد پرينت کنيد.
    من با اين پرينتر کار نکردم، اما مطمئنن در تنظيمات درايورش بايد گزينه Black and White داشته باشه.

پروفشنال M.Z.Y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز

شما می تونید با تنظیمات پرینترت (همون نرم افزاری که تو سی دی پرینترت هست )این کارو انجام بدی خیلی راحته شما مشخص می کنید که سیاه و سفید چاپ کنه یا رنگی.

داره خودمونی میشه profstar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه درام سالمه باید بدی کیت شارژ رو تنظیم کنند
    ببخشید مگه کیت شارژ پرینتر hp1600(لیزر رنگی) رو تنظیم هم میکنند. آخه من کیت شارژ رو عوضش کردم.مشکل من پس از شارژ فقط یک پس زمینه خاکستری رنگه که به صفحه اضافه شده.
    Last edited by profstar; 18-04-2008 at 11:05.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض 2رو زدن در 1320

[QUOTE=1795;616967]من چيكاره بيدم كه كسي جواب منو نوداد
    عزيزان من مي خوام بدونم با پرينتر 1320 چطوري مي شه پشت و رو پرينت كرد
    اين هم ميلم

شما باید ازcontrol pannel --> printer&faxes روی پرینتر خودتون کلیک راست کرده و بعد از قسمت propertis به دنبال گزینه print on both side رو انتخاب کنید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اگه شما تهران هستی میتونی بری 1ی از پاساژهای کامپیوتری و بگی کیت شارژ 57-58 ازشون بگیری تو شهرستانها هم باد به مراکز فروش تجهیزات جانبی پرینتر مراجعه کنی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

دوست عزیز
    کار کردن با کیت خیلی راحته و به نظر من خیلی به صرفه تره .. دفعه اول کیت را می خرین به خاطر یک دستگاه هواگیر که توش داره ولی از دفعه های بعد می تونین یک قوطی بزرگتر 20 میلی بخرید و 20-30 بار کارتریج را شارژ کنید

طرز کارش هم خیلی ساده است، اول شما با سرنگ جوهر را می کشید- روی کارتریج سیاه و سفید سه سوراخ هست که یکی از اون دوتای پایین را انتخاب می کنید ( سه سوراخ به شکل مثلث قرار گرفته اون دو سوراخی که یک سمت قرار داره ).-.بعد سرنگ را داخل میبرید و آنرا پر می کنین.. فقط دقت کنید که سوزن سرنگ زیاد داخل نره چون باعث می شه که اسفنج داخل کارتریج آسیب ببینه ، بعد از آن کارتریج را روی دستگاه هوا گیری (داخل کیت ، طرز کار دستگاه هم با شکل روی دفترچه اش نشان داده شده) و با سرنگ هوا گیری هوای آنرا می گیرید تا جایی که یک کم جوهر از دستگاه بیرون بزنه

کارتریج رنگی هم همینه ..فقط روی کارتریج سه سوراخ داره که هر کدام مخصوص یک رنگه و باید دقت کنید که جا به جا رنگ ها را نریزید

البته کلا این کار یک کم دردسر داره و من خودم بعضی وقتا کارتریج را قبل از پرینت گرفتن در میارم و هوا گیری می کنم ..چون هواگیری دستی یک کم مشکل داره .ولی به هرحال برای من که زیاد پرینت می گیرم با صرفه تره به زحمتش هم می ارزه...
    ================================================== =============

دوست عزیز این که شما فرمودید مال پرینترهای جوهر افشانه اما این مدل(1600) لیزری تشریف داره

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من يك پرينتر Epson Stylus C63 از يكي گرفتم كه حدودا سه ماه خوابيده بوده. هد رو در آوردم و كاملا تميز كردم و البته فكر نميكردم اينقدر سخت و وقتگير باشه. به هر حال هر كاري ميكنم پرينت نميكنه يعني چراغ جوهرش مدام روشن هست. تمام جوهراش پر هستند و درايور رو هم از اينترنت گرفتم چون cd نداشت. ولي مطمئنم نرم افزاري نيست. لطفا راهنمايي بفرماييد. در ضمن چطوري ميشه ازش تست پرينت گرفت. ديفالت خودش رو ميگم نه نرم افزاري.
    ممنون (بسيار فوري)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •