تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 130 اولاول ... 246470717273747576777884124 ... آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 1291

نام تاپيک: ✔ کنکور هنر ( تمام سوالات در رابطه با کنکور - رشته - انتخاب رشته - دانشگاه - و غیره )

داره خودمونی میشه betiart's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام بچه ها من تو هنر رتبم شده 407 زیر گروه یکم 293 زیر گروه دو 512 و زیر گروه چهارم 417 . به نظرتون تهران میتونم متمرکز امید داشته باشم روزانه ؟نیمه متمرکز ادبیات نمایشی چطور ؟من منطقه دو هستم از اصفهان و دختر.

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

اگه کسی میدونه بهم بگه حتما.بعد یه سوال دیگه هم داشتم من اگه نیمه متمرکز ادبیات و بازیگری مجاز بشم اما قبول نشم نقاشی هم هیچی میشه اگه رتبم در حدش باشه اما انتخاب سومم باشه و بعد از این دوتا؟ چون دوتا بیشتر مجاز نمیشیم.

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

یه سوال دیگم داشتم اینکه میگن مثلا دانشگاه هنر رتبه زیر دویست میخواد رتبه زیرگروه منظوره یا رتبه سهمیه کل که من 407 شدم؟رتبه کشوری هم مهمه؟ من شدم 1165. من پارسال کنکور دادم رتبه سهمیه کلم 5100 بود کار عملیمم بد نبود بازیگری نبی اکرم قبول شدم اما چون دور بود و هم نخونده کنکور داده بودم هم هزینش بالا بود و مهمتر اینکه خارج از تهران نمایش بازیگری فایده نداره نرفتم هزینشم خوابگاهو گفتن 600 تومن شهریم ترم یک 750 تومن.البته شانس آوردم نرفتم امسال یکم خوندم این رتبه رو آوردم.به هر حال هر کی تونست کمکم کنه چون دارم از استرس میمیرمو دنبال نمایش دانشگاه تهرانم یا متمرکز روزانه تهران.مرسی.

داره خودمونی میشه nasim_rahayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام ..

من توی سه سال گذشته که از رتبه ها و قبولی های بچه های هنر باخبرم و دو سالی که براشون انتخاب رشته کردم میتونم بگم حدودی با رتبه تون چه رشته ای / روزانه ، شبانه یا غیرانتفاعی قبول میشید .
    ولی نمیخوام نا امیدتون کنم چون کنکور هنر قابل پیش بینی نیست .. همه چی به تـلاش خودتــــون برمیگرده ..
    کسی رو میشناسم که با رتبه سه هزار و کار عملی خیلـــی خوب گرافیک روزانه دانشگاه تهران قبول شد و الان داره گرافیک میخونه
    کسی هم میشناسم که با رتبه سه هزار توی گرافیک مردود شد .

ولی یه روز خودمم تو وضعیت شما بودم نمیدونستم چیکار کنم
    حدودی میگم .. بقیه ش به خودتون بستگی داره .. ایشالا که بهترین نتیجه رو بگیرید .

شبانه یا غیر انتفاقی قبول میشید .. برای روزانه غیر ممکن نیست تلاشتون رو بکنید .. جای نا امیدی نیسـت

یادمه شما گرافیک هم جز انتخاب هات بود .. به نظرم هم توی آهنگسازی تلاشت رو بکن هم گرافیک
    با ساز پیانو چقدر آشنایی داری ؟

طراحی صنعتی تا رتبه 200 با عملی خیلی خوب
    توی سایر رشته های نیمه متمرکز موفق تر خواهید بود .. برای رشته اصلیتون هم توی تاپیک مربوطه ش سوال کنید .

منطقه 1 ؟
    گرافیک و نقاشی شبانه و غیرانتفاقی با عملی متوسط رو به خوب : )

صنایع دستی جز رشته های متمرکز هست .. رتبه دو رقمی میخواد
    صنایع دستی و هنر های اسلامی پیام نور احتمال قبولی تون هست

نه منطقه 2 !!!
    الآن تو سایت سنجش دارم انتخاب رشته مجازی میکنم!
    کلا 21 تا واسم آورده چهاردهمیم صنایع دستی پیام نوره و اولی هم هنرهای سنتی کاردانیه
    با این رتبه فرش حداقل شبانه میتونم قبول بشم؟
    فکر کنم رتبه م بده که توی اون 21تا رشته همشون غیرانتفاعی و پیام نوره!!!!روزانه شبانه نداره
    من سمنان زندگی میکنم و دوست داشتم حداقل شبانه فرش یا صنایع دستی همینجا قبول شم ولی سنجش اصلا واسم نزده!!!!!!
    خیلی نگرانم عملیم هم خداییش خوبه ولی با این رشته های مسخره ای که سنجش واسم اورده باید خیــــــــلی کار کنم تا عملیم عالی بشه
    مهم:سوالات کنکور عملی رو از سال 85 تا 90 میتونی واسم بذاری؟؟؟؟
    لطفا بیشتر راهنماییم کن
    Last edited by nasim_rahayi; 05-08-2012 at 10:53.

پيش فرض

سلام

اصلا نگران نباش .. كاري به رتبه ت هم نداشته باش
    فرش و صنايع دستي چون متمركز هستند( آزمون عملي ندارن ) رتبه خيلي خوبي رو ميخوان به خاطر همين سنجش توي انتخاب رشته اونارو ننوشته ..
    توي هنر خيلي بتوني انتخاب رشته كني ٣٠ تا ميشه .. بسته به شهري كه هستي و جايي كه از نظر رفت و امد مشكلي نداري رشته ها رو انتخاب كن حتي اون رشته هايي كه رتبه دو رقمي ميخوان
    قبلا هم گفتم كنكور همينطوريه .. يهو ديدي همون رشته اي كه
    فرضا رتبه زير پنجاه ميخواد رو قبول شدي

داره خودمونی میشه nasim_rahayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    ایران

9

سلام

اصلا نگران نباش .. كاري به رتبه ت هم نداشته باش
    فرش و صنايع دستي چون متمركز هستند( آزمون عملي ندارن ) رتبه خيلي خوبي رو ميخوان به خاطر همين سنجش توي انتخاب رشته اونارو ننوشته ..
    توي هنر خيلي بتوني انتخاب رشته كني ٣٠ تا ميشه .. بسته به شهري كه هستي و جايي كه از نظر رفت و امد مشكلي نداري رشته ها رو انتخاب كن حتي اون رشته هايي كه رتبه دو رقمي ميخوان
    قبلا هم گفتم كنكور همينطوريه .. يهو ديدي همون رشته اي كه
    فرضا رتبه زير پنجاه ميخواد رو قبول شدي

باشه...ممنون میشم سوالامو جواب ببدی!
    سوالای عملی 85 تا 90 رو جایی سراغ داری گیر بیارم؟؟
    آیا موقع انتخاب رشته متمرکز باید نیمه متمرکزها رو هم انتخاب کنم؟؟
    چندتا رشته عملی میتونم شرکت کنم؟؟؟مثلا گرافیک و نقاشی که عملیش مشترکه چطوریه؟یعنی من باید موقع انتخاب اسم هردو رو بیارم یا فقط گرافیکو بنویسم نتیجش واسه نقاشی هم حساب میشه؟؟؟
    خیلی ممنون

پيش فرض

سلام بچه ها من تو هنر رتبم شده 407 زیر گروه یکم 293 زیر گروه دو 512 و زیر گروه چهارم 417 . به نظرتون تهران میتونم متمرکز امید داشته باشم روزانه ؟نیمه متمرکز ادبیات نمایشی چطور ؟من منطقه دو هستم از اصفهان و دختر.
    سلام

متمرکز چه رشته ای ؟

نیمه متمرکز ادبیات نمایشی روزانه --> دانشگاه تهران 10 نفر ( 5 تا دختر ) / دانشگاه هنر تهران 8 نفر ( 4 تا دختر )
    نیمه متمرکز ادبیات نمایشی شبانه --> دانشگاه هنر تهران 2 نفر ( 1 دختر )

نیمه متمرکز ادبیات نمایشی غیرانتفاعی سوره --> 30 تا / مصاحبه هم داره .. چون دختر هم هستی نمی ارزه به خاطر غیرانتفاعی از اصفهان بیای تهران

اگه کسی میدونه بهم بگه حتما.بعد یه سوال دیگه هم داشتم من اگه نیمه متمرکز ادبیات و بازیگری مجاز بشم اما قبول نشم نقاشی هم هیچی میشه اگه رتبم در حدش باشه اما انتخاب سومم باشه و بعد از این دوتا؟ چون دوتا بیشتر مجاز نمیشیم.

بازیگری-کارگردانی روزانه --> دانشگاه تهران 10 نفر ( 5 تا دختر ) / دانشگاه هنر تهران 8 نفر ( 4 تا دختر )
    بازیگری-کارگردانی شبنه --> دانشگاه هنر تهران 2 نفر ( 1 دختر )

توی دفترچه نوشته هر نفر بر اساس الویت دو تا انتخابش رو مجاز میشه .. توی سه سال گذشته از بچه هایی که خبر دارم بیشتر از دو تا رو براشون مجاز اعلام کرده بودند.
    خودم هم کنکور 89 رو دادم 4 تا برام مجاز اعلام کردن .. ولی این فرض رو بگیرین که شاید امسال مثل سال های قبل نباشه و همون دوتایی که توی دفترچه اعلام کردن رو در نظر بگیرن ..

با توجه به پذیرش دانشگاه ها قبولی توی بازیگری و ادبیات نمایشی خیلی دشواره جای شما بودم این ریسک رو نمیکردم که دو تا انتخاب اولم بازیگری و ادبیات نمایشی باشه

سوال : رشته ی خاصی مد نظرتونه که به خاطرش حاضرین یک سال دیگه کنکور بدین یا میخواین حتما وارد دانشگاه بشید و رشته خیلی تفاوت نمیکنه؟

کارنامه ای که برای مرحله اول میاد فقط اعلام میکنن متمرکز چه رشته و شبانه/ روزانه / غیرانتفاعی / پیام نور / سوره و کجا قبول شدید به علاوه اعلام میکنن توی نیمه متمرکز چه رشته هایی رو مجاز به شرکت در آزمون عملی هستین . توی این مرحله روزانه و شبانه و شهر مشخص نیست و بستگی به آزمون عملی تون داره .

یه سوال دیگم داشتم اینکه میگن مثلا دانشگاه هنر رتبه زیر دویست میخواد رتبه زیرگروه منظوره یا رتبه سهمیه کل که من 407 شدم؟رتبه کشوری هم مهمه؟ من شدم 1165
    بسته به رشته ای که میخواین به زیرگروه مربوطه ش نگاه کنید .

پيش فرض

زیر گـروه 1 شامـل رشتـه های -->

نقاشی
    عکاسی
    گرافیک
    طراحی پارچه و لباس
    کارشناسی فرش
    مجسمه سازی
    کاردانی هنرهای سنتی
    صنایع دستی
    هنرهای تجسمی

ضرایب -->

1- درک عمومی هنر با ضریب 4
    2- خلاقیت تصویری و تجسمی باضریب 4
    3- درک عمومی ریاضی-فیزیک با ضریب 1
    4- ترسیم فنی / خلاقیت نمایشی / خلاقیت موسیقی و خواص مواد با ضریب 1

زیر گـروه 2 شامل رشتـه های -->

طراحی صنعتی
    مرمت و احیاء بناهای تاریخی
    کاردانی علمی کاربردی صنایع چاپ

ضرایب -->

1- خلاقیت تصویری و تجسمی باضریب 4
    2- درک عمومی هنر با ضریب 3
    3- درک عمومی ریاضی-فیزیک با ضریب 3
    4- ترسیم فنی با ضریب 2
    5-خلاقیت موسیقی / خلاقیت نمایشی و خواص مواد با ضریب 1

زیر گـروه 3 شامل رشتــه های -->

مرمت آثار تاریخی
    موزه داری
    کاردانی موزه داری
    کاردانی راهنمای موزه ها و بناهای تاریخی
    کاردانی حفاظت و مرمت آثار تاریخی
    کاردانی باستان شناسی
    کاردانی مردم شناسی
    کاردانی حفاظت و مرمت بناهای تاریخی
    طراحی و چاپ پارچه

ضرایب -->

1- درک عمومی هنر با ضریب 3
    2- ترسیم فنی با ضریب 2
    3- خلاقیت تصویری و تجسمی باضریب2
    4- درک عمومی ریاضی-فیزیک با ضریب 1
    5- خلاقیت موسیقی / خلاقیت نمایشی و خواص مواد با ضریب 1

زیر گـروه 4 شامل رشتـه های -->

سینما
    نمایش
    کارشناسی تولید سیما
    کاردانی هنرهای نمایشی

ضرایب -->

1- خلاقیت نمایشی با ضریب 4
    3- خلاقیت تصویری و تجسمی باضریب 2
    4- درک عمومی ریاضی-فیزیک با ضریب 1
    5- خلاقیت موسیقی و خواص مواد با ضریب 1

زیر گـروه 5 شامل رشتـه های -->

نوازندگی ساز ایرانی
    نوازندگی ساز جهانی

ضرایب -->

1- خلاقیت موسیقی با ضریب 4
    3- خلاقیت موسیقی/ خلاقیت نمایشی / ترسیم فنی و خواص مواد با ضریب 1

9. این کاربر از F l o w e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

خوب من کلا به نمایش علاقه دارم و به خاطر اون میخوام از نو بخونم چون کاردانی گرافیک دارم

تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

به نظرتون تهران متمرکز اصلا امکان نداره قبول بشم پس؟حتی فرشو؟عکاسی اصفهان چطور؟نیمه متمرکز میتونم امید داشته باشم به تهران ؟چه رشته ای؟البته روزانشو؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •