تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 74 از 178 اولاول ... 246470717273747576777884124174 ... آخرآخر
نمايش نتايج 731 به 740 از 1778

نام تاپيک: تاپیک جامع ترابردپذیری سه اپراتور(همراه اول-ایرانسل-رایتل)

اگه نباشه جاش خالی می مونه Masoud 206-16v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

دوستان هنوز اون پيغام كذايي همراه اول پخش ميشه؟

7cEram

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

صبر کنین
    هر وقت سیمکارت فعلیتون غیرفعال شد
    اون یکی رو داخل گوشی بزارین
    حداکثر یک روز طول میکشه فک کنم
    برای من که چن ساعت قبل اینکه سیمکارت برسه دستم ، سیمکارت قبلیم غیرفعال شد
    اقا پیام اومد به دلیل donor time out درخواستتون رد شد! العان من باید چیکار کنم?! اگر دوباره درخواست بدم سیمکارت ایرانسلی که دستمه فعال میشه یا دوباره باید برام ارسال کنند?!

3. این کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان هنوز اون پيغام كذايي همراه اول پخش ميشه؟

7cEram
    هنوز هست

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk

5. این کاربر از reza2700 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

///////////////////////////
    Last edited by mohammadhossin01; 18-09-2016 at 18:27. دليل: به دلیل عدم امکان ارسال عکس

7. این کاربر از mohammadhossin01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان اين پيغام مسخره اي كه ميگه مشترك مورد نظر ترابرد كرده تا كي ادامه داره و پخش ميشه؟ نزديك دو ماهه از رايتل به ايرانسل ترابرد كردم ، به پشتيباني رايتل زنگ زدم ميگه تنظيم مقررات گفته بزاريم و قرار نيست برداشته شه يعني چي ؟

Sent from my iPad using Tapatalk

9. این کاربر از Pooya Rezaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اول اینکه سیمکارتی که اول بهم دادن سه سایز بود ولی 4G نبود
    رفتم و با 5 تومن فورجی کردم
    روی سیمکارت های فورجی بزرگ نوشته LTE USIM اگه همچین نوشته ای نداره یعنی فورجی نیس
    دوم اینکه بعد فورجی کردن مشکل رجیستر داشتم تو شبکه فورجی اونم با تماس برطرف شد
    هر بار تماس میگرفتم میگفتن اصلا منطقه شما فورجی نیست واسه همین وصل نمیشه و پیگیری نمیکردن چن بار زنگ زدم بالاخره یکی پیگیری کرد
    منم مشکل قطع شدن و رفتن انتن سیم کارت در شبکه 3g موقع استفاده از دیتا (اینترنت) رو دارم . جایی نیست نرفته باشم و زنگ نزده باشم . یه مشت احمق بی سواد رو گذاشتن پشت میز و شدن صاحب منصب و مقام چیزی هم از مخابرات و سیم کارت و شبکه نمیفهمن .

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان اين پيغام مسخره اي كه ميگه مشترك مورد نظر ترابرد كرده تا كي ادامه داره و پخش ميشه؟ نزديك دو ماهه از رايتل به ايرانسل ترابرد كردم ، به پشتيباني رايتل زنگ زدم ميگه تنظيم مقررات گفته بزاريم و قرار نيست برداشته شه يعني چي ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    مرغ یک پا دارد همینه که هست . فکر نکنم بردارن . دوستانی که تجربه ترابرد و یا اطلاعاتی از ترابرد در خارج از کشور دارن و یا فامیلی اشنایی کشورهای خارج دارن آیا اونجا هم اینطوریه یا نه ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا پیام اومد به دلیل donor time out درخواستتون رد شد! العان من باید چیکار کنم?! اگر دوباره درخواست بدم سیمکارت ایرانسلی که دستمه فعال میشه یا دوباره باید برام ارسال کنند?!
    از نو دوباره باید ترابرد بدی این بار برو حضوری نمایندگی و از اونجا ترابرد بده . البته قبل انجام این کار با اپراتور ی که قصد ترابرد به اون رو داشتی مسئله رو در میان بزار و بعد این کار رو انجام بده . اون سیم هم رفت به رحمت خدا دیگه فعال نمیشه و دوباره باید سیم بهت بدن .

13. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز سیمکارتم فعال شد .

فقط رایتل هدیه ای نمیده ؟
    برو این لینک و حساب کاربری تو فعال کن ببین چی میده اگه بده همین جا میده نده هم دیگه هیچ :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

منم مشکل قطع شدن و رفتن انتن سیم کارت در شبکه 3g موقع استفاده از دیتا (اینترنت) رو دارم . جایی نیست نرفته باشم و زنگ نزده باشم . یه مشت احمق بی سواد رو گذاشتن پشت میز و شدن صاحب منصب و مقام چیزی هم از مخابرات و سیم کارت و شبکه نمیفهمن .
    اول اینکه سیمکارتی که اول بهم دادن سه سایز بود ولی 4G نبود
    رفتم و با 5 تومن فورجی کردم
    روی سیمکارت های فورجی بزرگ نوشته LTE USIM اگه همچین نوشته ای نداره یعنی فورجی نیس
    دوم اینکه بعد فورجی کردن مشکل رجیستر داشتم تو شبکه فورجی اونم با تماس برطرف شد
    هر بار تماس میگرفتم میگفتن اصلا منطقه شما فورجی نیست واسه همین وصل نمیشه و پیگیری نمیکردن چن بار زنگ زدم بالاخره یکی پیگیری کرد

از این نوع دادن :

اگه اینطوری باشه همراه اول داره سر ملت کلاه بزرگی رو میزاره و به اجبار 2 بار هزینه و تعویض سیم کارت رو جهت وصل شدن به شبکه 4G برا کابر تحمیل میکنه . در حالی که همون سیم کارت سه پانچ از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری هیچ تفاوتی با این سیم کارتهای LTE ندارن . شما ببینید سیم کارت های اولیه رایتل همون هایی که موقع روی کار اومدن این اپراتور توزیع شد درسته روشون نوشته 3.75 ولی الان اعلام شده همه گی 4G هستن و قابلیت LTE دارن و نیازی به تعویض نیست . ولی این همراه اول عجب مارمولکی شده ها ما خبر نداریم ............

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •