تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 739 از 753 اولاول ... 239639689729735736737738739740741742743749 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,381 به 7,390 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

اگه نباشه جاش خالی می مونه dvb55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

چطوری باید چک کنم؟
    سیم رو از بالای چراغ برق بردن و فاصله تا کافو هم زیاده
    چطوری میتونم بگم یه نفر بیاد از مخابرات اینکارو کنه؟ خودم چطوری میتونم؟
    حضوری برین مرکز مخابراتی خودتون سوال کنید سیم بان منطقه شما کیه باهاش ارتباط بگیرین با تقبل شیرینی مربوطه براتون چک کنه و احیانا اگر لازم بود جای خط تلفن رو در رک مخابرات عوض کنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

درود خدمت دوستان خسته نباشید , من حدود 1.5 سالی میشه فکر کنم مشکل دارم با اینترنت ثابتم ! , اون زمان که همچی فیکس بود SNR 20 -25 بود الان ولی حداکثر 13 در بهترین حالت و بیشتر اوقات بین 6 تا 10 , چند بار با isp مخابرات 2020 تماس گرفتم و اومدن چک کردن گفتن داخلیه ممکنه برای سیم کشی باشه , یکسری ساعات خاص میپره چراغ , مثلا حدود 11 ظهر - 5 بعد از ظهر - 12 شب - و وقتی مثلا از اسپلیتر میزنم مستقیم به پریز اس ان ار از 6 میره رو 13 و بعد باز چند ساعت دیگه باید شروع میکنه به پریدن ,که متوجه شدم مشکلی از پارامتری به نام CRC هست که دوستان زیادی هم اینجا متاسفانه باهاش مشکل داشتن , گفتم شایدی برای مودم هست چون یکسری نشانه ها دیدم برای خرابی چند سال هم داشتم مودم هم خریدم ولی متاسفانه مشکل درست نشد ,حدود 2 روز مودم و تلفن سر خط وصل بود ! ولی بازم فیکس نشد و قطعی داشتم . دیروز زنگ زدم مخابرات گفتن شما سرعت و تمام پارامتر های کیفی خطتون نرماله من هم گفتم درسته ولی 2 دقیقه دیگه فاجعه میشه ! و فعلا که تعطیلی هست باید صبر کنم تا شنبه از مخابرات اندفعه مامور بفرستن. لطفا اگه کسی تجربه و پیشنهادی داره ممنون میشم
    Last edited by Alireza7x; 22-04-2022 at 14:39.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

درود خدمت دوستان خسته نباشید , من حدود 1.5 سالی میشه فکر کنم مشکل دارم با اینترنت ثابتم ! , اون زمان که همچی فیکس بود SNR 20 -25 بود الان ولی حداکثر 13 در بهترین حالت و بیشتر اوقات بین 6 تا 10 , چند بار با isp مخابرات 2020 تماس گرفتم و اومدن چک کردن گفتن داخلیه ممکنه برای سیم کشی باشه , یکسری ساعات خاص میپره چراغ , مثلا حدود 11 ظهر - 5 بعد از ظهر - 12 شب - و وقتی مثلا از اسپلیتر میزنم مستقیم به پریز اس ان ار از 6 میره رو 13 و بعد باز چند ساعت دیگه باید شروع میکنه به پریدن ,که متوجه شدم مشکلی از پارامتری به نام CRC هست که دوستان زیادی هم اینجا متاسفانه باهاش مشکل داشتن , گفتم شایدی برای مودم هست چون یکسری نشانه ها دیدم برای خرابی چند سال هم داشتم مودم هم خریدم ولی متاسفانه مشکل درست نشد ,حدود 2 روز مودم و تلفن سر خط وصل بود ! ولی بازم فیکس نشد و قطعی داشتم . دیروز زنگ زدم مخابرات گفتن شما سرعت و تمام پارامتر های کیفی خطتون نرماله من هم گفتم درسته ولی 2 دقیقه دیگه فاجعه میشه ! و فعلا که تعطیلی هست باید صبر کنم تا شنبه از مخابرات اندفعه مامور بفرستن. لطفا اگه کسی تجربه و پیشنهادی داره ممنون میشم
    خوب خیلی سخته ادم بخواد توضیح درستی برای مشکلتون بگه ولی شما توضیحاتون خیلی کلی گویی هست، مثلا نگفتید که اپارتمان میشنبد یا ویلایی، نحوه انتقال و مسیر کابل تلفن، چند پریز تلفن دارین و غیره
    ولی درباره CRC که میگید، ببینید دوست گرامی وقتی که یک خط نزدیک به مرز نهایی کشش خط اپ میشه با ارسال و دریافت چند CRC روی مودم ثبت میشه چون خط بی ثبات هست، برای رفعش سرعت رو کم می کنن تا این مشکل رفع بشه مثلا یک یا دو مگ، این خطا مخصوصا روی خط های که پروفایل FAST روشون فعال هست بیشتر رخ میده.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

عرضم به خدمتت ویلایی هست , یک پریز , مسیر کابل هم در واقع یکدونه از سیم مخابرات تا در داخلی خونه و یکدونه هم از در تا پریز , درمورد سرعت بله درست میگید سرویس بنده اول 2 مگ بود snr 20 شانزده مگش کردم ولی بعد چند ماه که از سرویس پر سرعت استفاده میکردم اولین تیکت پریدن چراغ رو به مخابرات دادم طبق چک کردنم ,و بعضی وقتا مثلا دیدم 2 هفته شده خودش اصلا قطع نشده و خوب بوده ! چند روز من مودم رو کلا از سر خط مخابرات با سیم LAN بلند داخل خونه اوردم بدون سیم کشی داخلی ولی باز هم CRC بالا میرفت و گفتم خوب اگه سیم کشی داخل خونه بی ثبات باشه و نتونه ساپورت کنه سرعت رو پس چرا از سیم مخابرات هم قطعی داشتم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

عرضم به خدمتت ویلایی هست , یک پریز , مسیر کابل هم در واقع یکدونه از سیم مخابرات تا در داخلی خونه و یکدونه هم از در تا پریز , درمورد سرعت بله درست میگید سرویس بنده اول 2 مگ بود snr 20 شانزده مگش کردم ولی بعد چند ماه که از سرویس پر سرعت استفاده میکردم اولین تیکت پریدن چراغ رو به مخابرات دادم طبق چک کردنم ,و بعضی وقتا مثلا دیدم 2 هفته شده خودش اصلا قطع نشده و خوب بوده ! چند روز من مودم رو کلا از سر خط مخابرات با سیم LAN بلند داخل خونه اوردم بدون سیم کشی داخلی ولی باز هم CRC بالا میرفت و گفتم خوب اگه سیم کشی داخل خونه بی ثبات باشه و نتونه ساپورت کنه سرعت رو پس چرا از سیم مخابرات هم قطعی داشتم.
    ببین عزیز من وقتی شما میگید که روی ۲ مگ بودم و SNR من هم ۲۰ بود پس طبق تجربه من نهایت کشش خط شما ۴ مگ هستش، معلومه وقتی ۱۶ مگش کنی CRC شدیدی بهتون میده، شما از بخش اطلاعات خطتون یک عکس بگذارید(همان بخش که SNR و ریت اتصال رو نشان میده)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

همونطور که گفتم خدممتون من مستقیم وصل کرده بودم بدون دخالت خط داخلی با یک LAN

و این هم بگم داخل هم 12 SNR هست بعضی وقتا و پارامتر ها استاندارد هست ولی ساعت 12:30 ظهر , 5 بعد از ظهر , 12 شب , این ساعت ها میپره ! و من مثلا تا چند وقت پیش از اسپلیتر میزدم مستقیم به خط SNR از 6 میشد 12 و چند ساعت بعد قطعی دوباره برعکس میکردم , که این چند روز بدون اسپلیتر وضعتش خیلی خراب بود و من ANNEX-A/L رو زمان های قطعی یک دو روزه انتخاب میکنم و بعد که دوباره میپره مثل همین چند دقیقه پیش میزارم رو خودکار که ANNEX-M میشه.

فعلا یک ساعته هرچی تلاش میکنم به بنده اجازه ا پلود نمیده یک لحظه
    Last edited by Alireza7x; 23-04-2022 at 19:34.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

همونطور که گفتم خدممتون من مستقیم وصل کرده بودم بدون دخالت خط داخلی با یک LAN و این هم بگم داخل هم 12 SNR هست بعضی وقتا و پارامتر ها استاندارد هست ولی ساعت 12:30 ظهر , 5 بعد از ظهر , 12 شب , این ساعت ها میپره ! و من مثلا تا چند وقت پیش از اسپلیتر میزدم مستقیم به خط SNR از 6 میشد 12 و چند ساعت بعد قطعی دوباره برعکس میکردم , که این چند روز بدون اسپلیتر وضعتش خیلی خراب بود و من ANNEX-A/L رو زمان های قطعی یک دو روزه انتخاب میکنم و بعد که دوباره میپره مثل همین چند دقیقه پیش میزارم رو خودکار که ANNEX-M میشه. فعلا یک ساعته هرچی تلاش میکنم به بنده اجازه ا پلود نمیده یک لحظه
    بیرون وصل شده مستقیم از سیم مخابرات به مودم.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Alireza7x; 23-04-2022 at 19:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

همونطور که گفتم خدممتون من مستقیم وصل کرده بودم بدون دخالت خط داخلی با یک LAN

و این هم بگم داخل هم 12 SNR هست بعضی وقتا و پارامتر ها استاندارد هست ولی ساعت 12:30 ظهر , 5 بعد از ظهر , 12 شب , این ساعت ها میپره ! و من مثلا تا چند وقت پیش از اسپلیتر میزدم مستقیم به خط SNR از 6 میشد 12 و چند ساعت بعد قطعی دوباره برعکس میکردم , که این چند روز بدون اسپلیتر وضعتش خیلی خراب بود و من ANNEX-A/L رو زمان های قطعی یک دو روزه انتخاب میکنم و بعد که دوباره میپره مثل همین چند دقیقه پیش میزارم رو خودکار که ANNEX-M میشه.

فعلا یک ساعته هرچی تلاش میکنم به بنده اجازه ا پلود نمیده یک لحظه
    داخل همین الان ( در حین قطعی )

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2022

پيش فرض

ببین عزیز من وقتی شما میگید که روی ۲ مگ بودم و SNR من هم ۲۰ بود پس طبق تجربه من نهایت کشش خط شما ۴ مگ هستش، معلومه وقتی ۱۶ مگش کنی CRC شدیدی بهتون میده، شما از بخش اطلاعات خطتون یک عکس بگذارید(همان بخش که SNR و ریت اتصال رو نشان میده)
    الان مثلا اس ان ار 6 تا 9 بود از اسپلیتر مستقیم زدم به پریز تلفن و همه چی هم جدا کردم باز هم پرید و اندفعه ANNEX رو گذاشتم A-L تا در حال حاضر توی بهترین حالت شد مودم و SNR روی 12.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

خوب ببین دو حالت داره! یا فیوز تو مرکز مخابراتی خطتت مشکل داره که این رو باید کارشناس بیاد ابتدا بررسی کنه، یا اینکه یک وسیله روی خطتت نویز می اندازه، بهتره مسیر کابل کشی رو بررسی کنی ببین از کنار کابل برق رد نشده باشه، اگر رد شده باشه ممکنه از اون جا باشه، فقط داخل نیست کامل باید تا جعبه تقسیم بیرون مسیر رو بررسی کنی، تا جایی که کابل از زیر زمین خارج میشه
    بله انکس A برای خط های پر نوسان بهترین حالت هست
    در ضمن کابل صحیح تلفن برای یک خونه ، کابل تلفن دو زوج مشکی هست
    ولی حدس من اینکه مشکل در مرکز مخابراتی هست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •