تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 737 از 753 اولاول ... 237637687727733734735736737738739740741747 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,361 به 7,370 از 7521

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دستت درد نکنه که انقدر کامل جواب دادی
    میرم بررسی میکنم
    خواهش می کنم

حـــــرفـه ای mehdi_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

ممنون
    اما من قبلا رو همین خط راحت 16 مگ هم گرفتم این دو سه ماهه اینجور شده
    راه حل دیگه ای نداره ؟
    با سلام دوستمون کامل توضیح دادن
    یه نکته اینکه ممکنه این شرکتی که ازش سرویس گرفتین تجهیزات مخابراتی که د رمرکز نصب کرده قدیمی و از رده خارج باشه همین خودش نویز ایجاد می کنه
    و یه نکته دیگه کابل های تلفن از زیر زمین که رد می شن در محل های به اسم مفصل به هم وصل می شن مثل یه اتاقک کوچک زیر زمینه ، این اتاقک ها در فصل زمستان پر از اب می شن و عملا محل اتصال کابل ها میره زیر اب حالا چقدر اب نفوذ کنه به محل اتصال خودش نویز ایجاد می کنه (تا ماموره ای نگهداری خط برن دونه دونه اتاقک ها رو با پمپ اب تخلیه کنن و خط درست بشه )
    مثلا امسال خط خودم در اوج بارش ها و بارندگی 3 درجه نویز می گرفت

نکته دیگه مسیر بیرون رو چک کن ببین همسایه ای کسی کابل برق از کنار خط تلفن کشیده یا نه این خودش نویز ایجاد می کنه

3. 2 کاربر از mehdi_08 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    این دو عکس از وضعیت یک خط هست با دو مودم مختلف
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بالایی مودم tp link 8901 هست و پایینی dlink 2750 هست که به مراتب جدیدتر هست نسبت به اولی ولی snr اپلود اینقدر پایینه که همش قطع میشه
    جمعه اینقدر قطع شدم زنگ زدم مخابرات گفتم snr اپلود هی میاد زیر 6 قطع میشم یه سری حرف های تکراری که تلفن نباشه و این حرفا رو زد که گفتم اینا چک شده گفت پس کارشناس باید بیاد که گفتم سرکارم و کسی هم نیست گفت پس با یه سیم تلفن دیگه تست کن و این حرفا من سیم و عوض کردم فرق نکرد بعد چون دو خط adsl دارم پایین وضع snr اوکی هست گفتم مودمشو ببرم بالا تست کنم تست کردم دیدم snr خیلی بهتری داد بعد همون مودم dlink رو اوردم پایین دیدم snr پایین هم اومد 6 و دیگه فهمیدم مودم تاثیر گذاره
    کسی مورد مشابه داشته ؟ چرا اینطوریه ؟ جفتشون هم annex_m هستن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام
    این دو عکس از وضعیت یک خط هست با دو مودم مختلف

بالایی مودم tp link 8901 هست و پایینی dlink 2750 هست که به مراتب جدیدتر هست نسبت به اولی ولی snr اپلود اینقدر پایینه که همش قطع میشه
    جمعه اینقدر قطع شدم زنگ زدم مخابرات گفتم snr اپلود هی میاد زیر 6 قطع میشم یه سری حرف های تکراری که تلفن نباشه و این حرفا رو زد که گفتم اینا چک شده گفت پس کارشناس باید بیاد که گفتم سرکارم و کسی هم نیست گفت پس با یه سیم تلفن دیگه تست کن و این حرفا من سیم و عوض کردم فرق نکرد بعد چون دو خط adsl دارم پایین وضع snr اوکی هست گفتم مودمشو ببرم بالا تست کنم تست کردم دیدم snr خیلی بهتری داد بعد همون مودم dlink رو اوردم پایین دیدم snr پایین هم اومد 6 و دیگه فهمیدم مودم تاثیر گذاره
    کسی مورد مشابه داشته ؟ چرا اینطوریه ؟ جفتشون هم annex_m هستن
    بله تایید میشه و مودم خیلی موثر هست؛ من با 3 مودم متفاوت تست کردم هر کدوم یک آماری میداد، بهترینش هم اونی بود که چیپستش برادکام بود.

6. این کاربر از pori20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

بله تایید میشه و مودم خیلی موثر هست؛ من با 3 مودم متفاوت تست کردم هر کدوم یک آماری میداد، بهترینش هم اونی بود که چیپستش برادکام بود.

یعنی بندازیمش آشغالی؟
    همین مودم الان بخری فکر کنم 700 اینا باشه

8. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه مشکل عجیبی دارم اول بگم که من از پارس انلاین سرویس دارم 8 مگ گرفتم ولی به خاطر نویز شدید با حرکت اسانسور گفتم بزارند رو 7 مگ بهتر شد
    حالا مشکل اینترنت با حرکت اسانسور نویز شدیدی روش میوفته . سرویس کار اسانسور
    سر در نمیاره از این موضوع یه سیم تلفن برا اسنسور بود که اونم قطع کردم سیم تلفن من از چاه
    اسانسور رد نشده . مودم بردم به سیم مادر که از بیرون میاد داخل ساختمان بهش وصل کردم بازم نویز داره با حرکت اسانسور
    دیگه کلافه شدم
    یه عکس از snr میزارم اینم بگم که snr الان رو 12 هست با حرکت اسانسور میادش رو 6 و ارور پکت زیاد میشه

Last edited by paradisepersian; 23-02-2022 at 15:53.

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه مشکل عجیبی دارم اول بگم که من از پارس انلاین سرویس دارم 8 مگ گرفتم ولی به خاطر نویز شدید با حرکت اسانسور گفتم بزارند رو 7 مگ بهتر شد
    حالا مشکل اینترنت با حرکت اسانسور نویز شدیدی روش میوفته . سرویس کار اسانسور
    سر در نمیاره از این موضوع یه سیم تلفن برا اسنسور بود که اونم قطع کردم سیم تلفن من از چاه
    اسانسور رد نشده . مودم بردم به سیم مادر که از بیرون میاد داخل ساختمان بهش وصل کردم بازم نویز داره با حرکت اسانسور
    دیگه کلافه شدم
    یه عکس از snr میزارم اینم بگم که snr الان رو 12 هست با حرکت اسانسور میادش رو 6 و ارور پکت زیاد میشه

نقشه حرکت کابل تلفن رو بهمون بگو
    ایا غیر از خودت باقی واحدها کابل تلفنشون از کنار اسانسور رد میشه؟
    احیانا کابل تلفن از کنار کابل های برق رد نشده؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

یعنی بندازیمش آشغالی؟
    همین مودم الان بخری فکر کنم 700 اینا باشه
    نه برای زاپاس بدرد میخورن
    اینم اضافه کنم مودم های دارای این چیپست، خیلی زود میسوزند؛ خودم تو این 6 سال ، 3 تا مودم سوزوندم
    حالا این آخری رو یک هیدسینک اضافه کردم ببینم چقدر عمر میکنه.

12. این کاربر از pori20 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز rz21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    Old Trafford

پيش فرض

سلام دوستان.. من یه مشکلی دارم که چندین ماهه داره منو اذیت می‌کنه.
    خط من کیفیت خیلی خوبی داره..سیم‌بان مخابرات اومده و تمامی سیمکشی رو نو کرده از کوچه بگیر تا خونه. اما خط من ده روز درسته، یک روز کامل به هم میریزه و ارورهای متعدد CRC روش میاد. این یک روزی که میگم تند تند قطع میشه و مشکلات زیادی داره. احساس می‌کنم این اتفاق آخر هفته‌ها از جمله چهار شنبه و پنج شنبه بیشتر میفته اما قبلا تو روزهای دیگه‌ هم اینجوری شده =((( معمولا‌ هم صبح‌ها اتفاق میفته هر چند شب‌ها هم اینطوری شده. هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه که مشکل از چیه! فقط مطمينم که از منزل نیست.

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه مشکل عجیبی دارم اول بگم که من از پارس آنلاین سرویس دارم 8 مگ گرفتم ولی به خاطر نویز شدید با حرکت آسانسور گفتم بزارند رو 7 مگ بهتر شد
    حالا مشکل اینترنت با حرکت آسانسور نویز شدیدی روش میوفته . سرویس کار اسانسور سر در نمیاره از این موضوع

یه سیم تلفن مربوط به آسانسور بود که اون رو هم قطع کردم

سیم تلفن من از چاه آسانسوررد نشده .
    مودم برو ردم به سیم مادر که از بیرون میاد داخل ساختمان بهش وصل کردم بازم نویز داره با حرکت آسانسور

دیگه کلافه شدم
    یه عکس از snr میزارم اینم بگم که snr الان رو 12 هست با حرکت آسانسور میادش رو 6 و ارور پکت زیاد میشه

سلام

در یک ساختمان دیگه مشکلی شبیه این داشتند و با روشن شدنِ موتور آسانسور پارازیت شدید می‌افتاد روی تصویر و صدای مانیتورهای آیفون های واحدها با وجودی که سیم‌های برق و کنترل آسانسور همگی از چاله ی آسانسور رد شده و سیم‌های مانیتورهای واحدها از یک کانال دیگه رد شده که حدود ۳۰ سانت با همدیگه فاصله دارند و بینشون هم دیوارِ آجر سفالی هست و گچ و سیمان .

◼️ فویلِ آلومینیومی پیچیدند دورِ کابلِ برق ۳ فاز که از همکف، برق ۳ فاز رو می‌بره تا خرپشته و اتاق آسانسور و تابلو فرمان و موتور آسانسور . تمام کابل به طور کامل پوشیده شد با فویل آلومینیومی با ضخامت متوسط .
    مشکل رفع شد .

به احتمال زیاد مشکل شما هم با همین روش حل میشه . البته برای اینکه زحماتتون کمتر بشه ، بهتره در ابتدا فقط اون قسمت از کابل برق ۳ فاز رو که به موازات سیم تلفن واحد شما هست فویل پیچی کنید و بالاترش رو نپیچین .
    ◼️ یعنی بر فرض مثال، اگر شما در طبقه ی دوم هستین و ساختمان ۵ طبقه هست پس در ابتدا فقط از تابلو برقِ اصلی ساختمان ، کابل رو فویل پیچی کنید تا طبقه ی سوم و نتیجه رو تست کنید .
    ◼️ نیازی نیست که فویل رو مثل نوار چسب دور کابل بپیچین . یک نوارِ یک و نیم یا ۲ متری از فویل رو با عرضِ ۵ سانت ببُرید یعنی یک مستطیل با طول ۲ متر و عرض ۵ سانت و به صورت طولی بذارید روی کابل و فویل رو از دو طرف خم کنید تا تمام کابل رو کاملاً در بر بگیره و اصلاً دیده نشه .
    ◼️ بنده تضمین نمی‌دم که مشکل شما هم با این روش حل بشه ولی اگر هیچ راه حلی پیدا نکردین پس ارزشش رو داره که انجام بشه . هزینه‌ی زیاد هم نداره . شاید حدود ۴۰ هزار تومان بشه و یا کمتر .
    ◼️ آلومینیوم رو از مغازه‌هایی که به صورت متری می‌فروشند بخرید تا بتونین با ضخامت نسبتاً زیاد بخرید . بسته‌های فویل آماده که در سوپرمارکت ها هست ضخامتش خیلی کم هست .
    ◼️ اگر عرض فویل ۶۰ سانت باشه پس ۱ مترش برای پوشاندنِ حدود ۱۲ متر کابل کافی هست چون عرضِ ۶۰ سانت تقسیم بر ۵ سانت میشه ۱۲ نوارِ ۵ سانتی به طولِ ۱ متر طول .

◼️ اگر تاثیرش کم بود ، بهتره یک سیم رو لخت کنید و چند دور محکم بپیچین دور فویل و سر دیگه ی سیم رو محکم وصل کنید به سیم ارتِ ساختمان یا همون سیم چاه اِرت ( سیم زمین Earth) تا امواج رادیویی که فویل از کابل برق ۳ فاز میگیره رو به صورت جریان برق منتقل کنه به زمین
    ◼️ اگر انجام دادین ، نتیجه رو اطلاع رسانی کنید تا دیگران هم از تجربه ی شما استفاده کنند .
    =======================================
    ◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
    چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

محتوای مخفی:
    .
    [b 

◼️ میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

◼️ تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

◼️ تجربه های زندگی

◼️ توصیه های مهم امنیتی:

◼️ قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:

.
    ◼️ برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
    .
    .
    ◼️ تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
    .

◼️ مشاوره ، سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

◼️ تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
    .

◼️ جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
    .
    Last edited by MOHAMMAD_ASEMOONI; 26-02-2022 at 17:11.

15. 2 کاربر از MOHAMMAD_ASEMOONI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •