تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 735 از 1137 اولاول ... 235635685725731732733734735736737738739745785835 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,341 به 7,350 از 11361

نام تاپيک: ✔ راهنــمای جامـــع کتابــها و جــزوات کمــک آموزشــی و دانشــگاهی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام، از مبحث نور 4تا سوال تو کنکور میاد که اگه رو کتاب درسی و تستهای سراسری سال گذشته (فیزیک موضوعی سنجش) تسلط پیدا کنید مسلما تستهای سال 91 رو خیلی راحت و سریع جواب میدین.
    اگر کسی فقط تستهای کنکورهای سال گذشته رو که زیاد هم نیستن با حوصله بزنه و روی اونها مسلط بشه مطمئنا خیلی بهتر از کسیه که کلی تست تالیفی رو بدون حوصله و بدون دستیابی به تسلط کار میکنه.
    پیشنهاد میکنم دوستان در هر بخش از درس فیزیک اول کتاب درسی رو کامل بخونند و از هیچ چیز از کتاب چشم پوشی نکنند و بعد تستهای سراسری سال گذشته رو بزنن. در نهایت اگر دیدن که تسلط کامل روی کتاب و تستهای سال گذشته دارن و با توجه به برنامشون باز وقت اضافی دارن اون موقع بیان سراغ تستهای تالیفی

2. 3 کاربر از peidayepenhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

نوشته شده توسط Headphone [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    فصل 4 و 5 فیزیک 1 رو از چی بخونم ؟

خودم یه آبی کانون دارم مال داداشم بوده ، 4 5 سال پیش...

همون رو بخون و براي محکم کاري گاج ميکرو طبقه بندي بگير.چون اين مبحث جز يک سوال مورد دار باقيش رو حتي با کتاب درسي هم مي توني جواب بدي.

4. این کاربر از aniya.m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه XFIGHT3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

سلام ...

واسه هندسه تحلیلی برا شروع تو تابستون چی پیشنهاد میدین ؟ بیشتر میخوام مفاهیم رو خوب جا بندازه بعدا تست و تمرین

ممنون

6. این کاربر از XFIGHT3R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام ...

واسه هندسه تحلیلی برا شروع تو تابستون چی پیشنهاد میدین ؟ بیشتر میخوام مفاهیم رو خوب جا بندازه بعدا تست و تمرین

ممنون
    سلام، من خودم کتابهای هندسه انتشارات خوشخوان، گاج، رمزینه، مبتکران، اندیشه سازان، کانون و الگو رو داشتم، به نظر من تست هندسه انتشارات گاج از بقیه کتابها مناسبتره. درسنامه هاش هم جامع هست. جدا از اینها طرز تالیف نویسنده خودمونیه و خسته کننده نیست. موفق باشی

8. 3 کاربر از peidayepenhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mineworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    under the rain

پيش فرض نه خودتون مقایسه کنید ...

سلام ...

ممنون

سلام دوست عزیز

من کتاب میکرو گاج رو دیدم ولی برخلاف دوستمون نظرم اینه که در مقایسه با بهترین کتاب هندسه تحلیلی بازار خیلی کم میاره . یادش بخیر معلممون که یکی از بهترین دبیران استان و شاگرد افراد شاخص ریاضی ایران بود میگفت به این کتاب : کتاب تست یه بار مصرف و پفک نمکی !!! اعتقاد کامل دارم با دیدن بهترین کتاب گسسته و تحلیلی بازار یعنی کتاب های گسسته و هندسه انتشارات فــار به بی نظیر بودن اونا پی میبرید . کافیه منصفانه کتابای پیشنهادی دوستان رو باهاش مقایسه کنید فقط همین . همونطور که شما میخواید این کتاب شامل اموزش کامل و تماما مفهومی در جهت کنکور و تست هستش . البته کتاب دومی هم دارن به نام ازمون تحلیلی با حجمی کم پاسخی تشریحی و مهمتر در ادامه کتاب اول . خواهشا برای دوری از حرف رو هوا زدن به این صفحه و PDF حتما مراجعه کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:

10. 2 کاربر از mineworld بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من کتاب میکرو گاج رو دیدم ولی برخلاف دوستمون نظرم اینه که در مقایسه با بهترین کتاب هندسه تحلیلی بازار خیلی کم میاره . یادش بخیر معلممون که یکی از بهترین دبیران استان و شاگرد افراد شاخص ریاضی ایران بود میگفت به این کتاب : کتاب تست یه بار مصرف و پفک نمکی !!! اعتقاد کامل دارم با دیدن بهترین کتاب گسسته و تحلیلی بازار یعنی کتاب های گسسته و هندسه انتشارات فــار به بی نظیر بودن اونا پی میبرید . کافیه منصفانه کتابای پیشنهادی دوستان رو باهاش مقایسه کنید فقط همین . همونطور که شما میخواید این کتاب شامل اموزش کامل و تماما مفهومی در جهت کنکور و تست هستش . البته کتاب دومی هم دارن به نام ازمون تحلیلی با حجمی کم پاسخی تشریحی و مهمتر در ادامه کتاب اول . خواهشا برای دوری از حرف رو هوا زدن به این صفحه و PDF حتما مراجعه کنید :

کد:
    کد:
    دوست عزيز هر كسي نظر خودشو داره كتابي كه براي من مفيده شايد كاملا براي شما مضر باشه!!!

البته من كتاباي انتشارات فار رو نديدم در موردش هم نظر نميدم!!!

من از كتاباي هندسه گاج(تحليلي و پايه) خيلي راضي ام البته نبايد نقش آزموناي كانون رو هم دست كم بگيريم چون بعضي مباحث بود كه در گاج نيومده بود و آزمونا اونو پوشش دادن

گاج سفيد(كتب تاليفي علي منصف شكري ) برا كنكور لازم و كافيه(البته تبليغات نشه)

[ والبته تمامي اين نظرات شخصي هستند ]

12. 6 کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mani geek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

عربي فوت و فن خيلي سبز يا به زبان ساده اياد فيلي؟
    هندسه دريافت يا الكو ؟

14. این کاربر از mani geek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

هندسه دريافت يا الكو ؟
    برا عربی اینا که گفتی جفتشون خوبن، ولی به نظر من کتاب تست تست انتشارات سبز از اون دو تا بهتره. چون چاپ اولش آخرای 89 بود و به اصطلاح آپدیته. من که درسنامه هاشو میخوندم به نظرم نسبت به بقیه کتابها خیلی بهتر توضیح داده بود.

برای هندسه هم باز به نظر من تست گاج از همه بهتره. دریافت رو درست ندیدم ولی الگو یه خرده سخت بود. دیگه انتخاب با خودتونه

16. 2 کاربر از peidayepenhan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

هندسه دريافت يا الكو ؟
    هندسه 2 نشر الگو رو استفاده کردم راضی هستم و هندسه يک رو هم از همين انتشارات به تازگی گرفتم
    دريافت رو نديدم

18. 2 کاربر از D_felfelak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه esilovexp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    دانشگاه فردوسی مشهد - مهندسی گیاه پزشکی

پيش فرض

اقایون می خوام ریاضی تجربی رو 100 بزنم یک کتاب توپ معرفی کنین
    یکی نیست به ما جواب بده؟
    این پست مرتبط به صفحه 158 می باشد. شاید پاسخ به این سوال دیر باشد ولی گفتم شاید ........
    ریاضیات تجربی مهروماه (هفت کتاب در یک کتاب)

کتاب ریاضیات تجربی مهروماه (هفت کتاب در یک کتاب) کتابی است عالی برای ریاضی بچه های تجربی
    درسنامه اش را بخون بعد بشین تست های دانشگاه آزاد که ساده ترین تست ها می باشند را بزن و بعد تست های تالیفی و بعد هم تست های کنکور سراسری اش را بزن و بعد هم که حسابی مسلط شدی هر فصل یک بخشی را دارد با عنوان «برای 100%» که حقیقتا سخت ترین تست ها می باشد که می توانی این ها را تمرین نمایی. و هر فصل هم یک آزمون جامع دارد که دیگه از تست های میکروطبقه بندی خبری نیست و می توانی از این آزمون جامع بعد از دور کامل کتاب استفاده نمایی که کاملا برایت تازگی داشته باشد.

ریاضیات عمومی 1 و 2 آبی کانون هم عالی است.
    ریاضی 2 گاج هم عالی است.
    این سه کتاب واقعا عالی هستند.

پروسه استفاده از کتاب ریاضیات تجربی مهروماه :
    1) درسنامه 2) تست های آزاد 3) تست های تالیفی
    4) تست های سراسری 5) تست های برای 100% 6) تست های آزمون جامع

در واقع این دو کتاب کانون و گاج را هم که معرفی کردم به خاطر این بودش که من خودم این دو کتاب را خوندم و بعدش بود که این کتاب ریاضیات تجربی مهروماه را خریدم و گرنه همین یک کتاب مهروماه تمامی مباحث ریاضیات تجربی را پوشش میدهد.
    و هندسه 1 اندیشه سازان هم عالی است. اگر پیداش کنین با تست های سخت و پاسخ های واقعا تشریحی ای که داره حسابی توی هندسه کار درستتون خواهد کرد.
    Last edited by esilovexp; 16-07-2011 at 10:27.

20. این کاربر از esilovexp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •