تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 733 از 753 اولاول ... 233633683723729730731732733734735736737743 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,321 به 7,330 از 7523

نام تاپيک: بحث و بررسی نویز خط (پست اول مطالعه شود)

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با یه مودم دیگه چک کنید این طور که میگید سیمکشی داخلیتون هم مشکلی نداره میتونه مشکل یه جایی از طول مسیر تا در خونه شما مثل مرکز مخابراتی طول مسیر کافو جعبه تقسیم باشه ضمناً وسیله برقی تازه اضافه نکردید آسانسور هم میتونه نویز بندازه یا وسیله برقی در اطراف و همسایگیتون ضمناً مخابرات هم بخش پشتیبانیش مثل اینکه زیاد برای چک کردن مشکل جوابگو نیست باید یه آشنایی کسی پیدا کنید پی گیری کنید

2. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من snr خطم بین 7-8 معمولا سرعت رو 12 مگ پایداره اما اگه رو 16 بزارم قطع و وصل میشه میخواستم ببینم اگه این نویز در اثر سیمکشی ساختمان باشه چه راهکاری داره که البته لازم نباشه سیمکشی مجدد روکار انجام بشه؟

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من snr خطم بین 7-8 معمولا سرعت رو 12 مگ پایداره اما اگه رو 16 بزارم قطع و وصل میشه میخواستم ببینم اگه این نویز در اثر سیمکشی ساختمان باشه چه راهکاری داره که البته لازم نباشه سیمکشی مجدد روکار انجام بشه؟
    ممکنه بعضی جاها سیمهای برق از نزدیک سیم تلفن رد شده باشه و نویز بندازه میشه اونجاهای سیم تلفن را با فویل آلمینیومی عایق بندی کرد برقکار هم میتونید بیارید که پریزهای تلفن را چک کنه مشکلی داره برطرف کنه

5. 2 کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

سلام دوستان، حدودا 1 سال هستش که کیفیت خط تلفن، فاجعه شده، شاید 100 بار به مخابرات منطقه هم شکایت کردم، جوابی نداده، سامانه 195 و سامانه بازرسی خود مخابرات هم که مثل جوک هستش، هیچ کاری نکردن تو این مدت. وضعیت خط تلفن از اسکرین مشخص هستش:

حدودا 7-6 ماه پیش کابل های تلفن به سرقت رفتن، یه سری کابل وصل کردم، ظاهرا کیفیتشون افتضاح هستش و نویز شدید دارن، حالا میخوام کابل جدید بزارم، کابل 2 زوج 0.6 رو در نظر داشتم، فاصله جعبه تقسیم تا در خونه، در حدود 50 متر هستش، میخواستم بدونم که جواب میده واسه این فاصله؟

درضمن پستهای بعضی از دوستان رو میخوندم در مورد نزدیک بودن کابل برق به کابل تلفن، الان که نگاه کردم، کابل مخابرات باید از کنار کابل های برقی که به هر خونه رسیده، از روی المک ها رد بشه، آیا باید فویل آلومینیومی بزارم روی کابل ها؟ به چه فاصله و اندازه ای باید باشه روی کابل؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

داداش من طول سیم تلفنم 100 متره تا پست مخابراتی مشکلی ندارم کیفیت خطم عالیه، راحت 2 مگابایت واقعی دانلود دارم، فقط خونه من به مخابرات خیلی نزدیکه، کابل تلفنت رو هم نو و یک تکه بگیر از کابلهای برق هم 50 سانت به بالا فاصله بده اگه میتونی
    سلام دوستان، حدودا 1 سال هستش که کیفیت خط تلفن، فاجعه شده، شاید 100 بار به مخابرات منطقه هم شکایت کردم، جوابی نداده، سامانه 195 و سامانه بازرسی خود مخابرات هم که مثل جوک هستش، هیچ کاری نکردن تو این مدت. وضعیت خط تلفن از اسکرین مشخص هستش:

حدودا 7-6 ماه پیش کابل های تلفن به سرقت رفتن، یه سری کابل وصل کردم، ظاهرا کیفیتشون افتضاح هستش و نویز شدید دارن، حالا میخوام کابل جدید بزارم، کابل 2 زوج 0.6 رو در نظر داشتم، فاصله جعبه تقسیم تا در خونه، در حدود 50 متر هستش، میخواستم بدونم که جواب میده واسه این فاصله؟

درضمن پستهای بعضی از دوستان رو میخوندم در مورد نزدیک بودن کابل برق به کابل تلفن، الان که نگاه کردم، کابل مخابرات باید از کنار کابل های برقی که به هر خونه رسیده، از روی المک ها رد بشه، آیا باید فویل آلومینیومی بزارم روی کابل ها؟ به چه فاصله و اندازه ای باید باشه روی کابل؟
    - - - Updated - - -

داداش من طول سیم تلفنم 100 متره تا پست مخابراتی مشکلی ندارم کیفیت خطم عالیه، راحت 2 مگابایت واقعی دانلود دارم، فقط خونه من به مخابرات خیلی نزدیکه، کابل تلفنت رو هم نو و یک تکه بگیر از کابلهای برق هم 50 سانت به بالا فاصله بده اگه میتونی

8. این کاربر از Marine11 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2021

پيش فرض

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

سلام رفقا، خواستم بدونم که اگه ایراد از داخل خونه نباشه، از کابلی که از جعبه تقسیم تو کوچه تا خونه میاد هم نباشه، این نویز شدید از کجاست؟
    امروز از مخابرات اومدن و کابل با کیفیت کشیدن از جعبه تقسیم تا دم در خونه، کابل داخل خونه هم روکار و با کیفیت هستش و هیچ جوره، نویز نداره(چون مودم دم در خونه هم چک کردم و دقیقا همین کیفیت رو داره)، حالا من نمیدونم که این همه نویز شدید، دلیلش چیه؟

راه حل این مشکل رو کسی میتونه ارائه بده؟
    Last edited by plsboy; 10-10-2021 at 15:44.

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام رفقا، خواستم بدونم که اگه ایراد از داخل خونه نباشه، از کابلی که از جعبه تقسیم تو کوچه تا خونه میاد هم نباشه، این نویز شدید از کجاست؟
    امروز از مخابرات اومدن و کابل با کیفیت کشیدن از جعبه تقسیم تا دم در خونه، کابل داخل خونه هم روکار و با کیفیت هستش و هیچ جوره، نویز نداره(چون مودم دم در خونه هم چک کردم و دقیقا همین کیفیت رو داره)، حالا من نمیدونم که این همه نویز شدید، دلیلش چیه؟

راه حل این مشکل رو کسی میتونه ارائه بده؟
    مشکل یا از کافو هست یا داخل مرکز اگه از سالم بودن اتصالات و کیفیت سیم کشی خونه کاملا اطمینان دارید

12. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال plsboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Beneath My Roof

پيش فرض

مشکل یا از کافو هست یا داخل مرکز اگه از سالم بودن اتصالات و کیفیت سیم کشی خونه کاملا اطمینان دارید
    کافو رو که من نمیتونم کاری باهاش انجام بدم، میتونم؟ واقعا خسته کننده شده این قضیه.
    کابل ها، هیچ مشکلی ندارن، هم داخل ساختمان و هم بیرون از ساختمان، چون کابل بیرون و داخل رو همین امروز عوض کردم، کابل بیرون از ساختمان، یک کابل 10 زوجی 0.6 هستش و کابل داخلی هم یک کابل 2 زوج 0.6 هستش. و طوری کابل هارو هم کشیدم که اصلا نزدیک کابل برق هم نباشن.

14. این کاربر از plsboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

کافو رو که من نمیتونم کاری باهاش انجام بدم، میتونم؟ واقعا خسته کننده شده این قضیه.
    کابل ها، هیچ مشکلی ندارن، هم داخل ساختمان و هم بیرون از ساختمان، چون کابل بیرون و داخل رو همین امروز عوض کردم، کابل بیرون از ساختمان، یک کابل 10 زوجی 0.6 هستش و کابل داخلی هم یک کابل 2 زوج 0.6 هستش. و طوری کابل هارو هم کشیدم که اصلا نزدیک کابل برق هم نباشن.
    نه کافو رو مخابرات باید چک کنه باید این موضوع رو با نمایندگی شرکتی که ازش اینترنت گرفتی در میان بذاری تا اونا برات مشکل رو حل کنن فقط نمایندگی و مخابرات میتونه مشکلت رو حل کنه اگه حوصله پیگیری داری..

16. این کاربر از hosseinzfff بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •