تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 731 از 4751 اولاول ... 23163168172172772872973073173273373473574178183112311731 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,301 به 7,310 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

من امروز رفتم شاتل، کارت طلايي گرفتم.

واسه 512 هم سؤال کردم، گفت فقط با نامه نميشه. بايد روزنامه رسمي شرکت رو بيارين و مهرو امضا پايين برگه ‌ها باشه.

ظاهراً اين‌جور که پيداست بايد بيخيال بيشتر از 128 بشم. چون دانشگاهمون هم ميگه ما واسه ADSL نامه نميديم!!
    نامه شاتل رو بگیر ببر پیش مدیر گروهتون و یا معاون آموزشی بگو من برای درسم احتیاج دارم و نیاز به تحقیق و مطالعه و از این حرف ها بزن بعد بگو مدتش رو هم برات زیاد بزنه من همین کار رو کردم پولش رو که قراره خودت بدی دانشگاه دیگه بهونش چیه نمیدونم لابد فکر کرده آبونمانش رو از اون میگیرن
    برای دسترسی به یه سرعت ابتدایی 256 یا 512 هم نیاز به نامه و این جور جنگولک بازی ها واقعا تاسف انگیزه
    سیاست ها حداقل باید طوری تغییر کنه که زیر 1 مگابیت رو بدون نامه و مجوز راحت به کاربر خونگی بدن ولی متاسفانه اینگونه نیست

2. 3 کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

نامه شاتل رو بگیر ببر پیش مدیر گروهتون و یا معاون آموزشی بگو من برای درسم احتیاج دارم و نیاز به تحقیق و مطالعه و از این حرف ها بزن بعد بگو مدتش رو هم برات زیاد بزنه من همین کار رو کردم پولش رو که قراره خودت بدی دانشگاه دیگه بهونش چیه نمیدونم لابد فکر کرده آبونمانش رو از اون میگیرن
    برای دسترسی به یه سرعت ابتدایی 256 یا 512 هم نیاز به نامه و این جور جنگولک بازی ها واقعا تاسف انگیزه
    سیاست ها حداقل باید طوری تغییر کنه که زیر 1 مگابیت رو بدون نامه و مجوز راحت به کاربر خونگی بدن ولی متاسفانه اینگونه نیست
    باور کن من خیلی زور زدم تا نامه ی شاتل رو واسم امضا کردن ؛ همش میگفتن واسه ما مسئولیت داره ؛ بابا چه مسئولیتی !
    خلاصه اگر دوستان رفتن و نامه گرفتن ؛ یه کپی رنگی هم ازش بگیرن که نیازشون میشه . یا اسکنش کنند که چه بهتر

بهد تعداد ماه قید شده توی نامه رو هم میتونید دستکاریش کنید ( اگه فقط به عدد نوشته شده باشه ؛ نه به حروف )

4. 2 کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali_vdo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت کشور

پيش فرض

من 3روزه قرارداد بستم ، هنوز نمی تونم لاگین کنم ؟ ( نه قسمت کاربری نه قسمت پیشرفت کار )
    طبیعیه به نظرتون ؟ چه کار کنم ؟

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

من 3روزه قرارداد بستم ، هنوز نمی تونم لاگین کنم ؟ ( نه قسمت کاربری نه قسمت پیشرفت کار )
    طبیعیه به نظرتون ؟ چه کار کنم ؟
    نه غیر طبیعی هست! تماس بگیر پیگیری کن!
    فکر کنم اگه زیاد طول بکشه یک روز بشه!

7. 2 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

باور کن من خیلی زور زدم تا نامه ی شاتل رو واسم امضا کردن ؛ همش میگفتن واسه ما مسئولیت داره ؛ بابا چه مسئولیتی !
    خلاصه اگر دوستان رفتن و نامه گرفتن ؛ یه کپی رنگی هم ازش بگیرن که نیازشون میشه . یا اسکنش کنند که چه بهتر

بهد تعداد ماه قید شده توی نامه رو هم میتونید دستکاریش کنید ( اگه فقط به عدد نوشته شده باشه ؛ نه به حروف )

منم با هزار مکافات از دانشگاهمون امضا گرفتم!
    همش میترسیدن که مسئولیت براشون داشته باشه ...
    من تو نامه، 3 ماه قید کرده بودم و دوماه پیش از شاتل زنگ زدن که شما نامه ت منقضی شده و برای 512 باید دوباره تمدید کنی منم که با هزار مکافات نامه گرفته بودم کلی سرشون قر زدم که شما اونموقع به من گفتید این نامه سوری هستش حالا زنگ زدید میگید منقضی شده ! خوب همون موقع میگفتید من سه ماه رو میکردم 30 ماه !
    خلاصه کارشناس فروش گفت اگر نامه ی دانشگاه رو تمدید نکنی سرویست رو برمیگردونیم به 128 منم گفتم برگردونید به 128 و من یکماه بستانکار میشم و اونها هم گفتن باشه ما 128 میکنیم ولی تا الان که روی 512 هستم!
    منم یک نامه ی دانشگاه جعل کردم البته هنوز نفرستادم ! چون با فتوشاپ درست کردم و کارشناس گفت بایداصلش رو هم باید برای ما بیاری! اگر پرینت رنگی هم بگیرم معلوم میشه که مهرش زنده نیست!

میبینید سر یک اینترنت 512 چه بساطی سر ملت درمیارن به امید روزی که اینترنت پرسرعت (24Mbps) و بدون محدودیت حجمی در اختیار تمام مردم ایران قرار بگیره

9. 3 کاربر از ghahremanimehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای payam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    عمان

پيش فرض

من تو نامه، 3 ماه قید کرده بودم و دوماه پیش از شاتل زنگ زدن که شما نامه ت منقضی شده و برای 512 باید دوباره تمدید کنی منم که با هزار مکافات نامه گرفته بودم کلی سرشون قر زدم که شما اونموقع به من گفتید این نامه سوری هستش حالا زنگ زدید میگید منقضی شده ! خوب همون موقع میگفتید من سه ماه رو میکردم 30 ماه !
    خلاصه کارشناس فروش گفت اگر نامه ی دانشگاه رو تمدید نکنی سرویست رو برمیگردونیم به 128 منم گفتم برگردونید به 128 و من یکماه بستانکار میشم و اونها هم گفتن باشه ما 128 میکنیم ولی تا الان که روی 512 هستم!
    منم یک نامه ی دانشگاه جعل کردم البته هنوز نفرستادم ! چون با فتوشاپ درست کردم و کارشناس گفت بایداصلش رو هم باید برای ما بیاری! اگر پرینت رنگی هم بگیرم معلوم میشه که مهرش زنده نیست!

میبینید سر یک اینترنت 512 چه بساطی سر ملت درمیارن به امید روزی که اینترنت پرسرعت (24Mbps) و بدون محدودیت حجمی در اختیار تمام مردم ایران قرار بگیره
    واسه ی منم که 2 ماه بود ؛ یک عدد " 1 " بهش اظافه کردم . اما با این حال مهر سال بعد تموم میشه . نمیدونم این دفعه چجوری نامه رو بدم امضا کنن ؛ حالا تا اون موقع میشه یه کاریش کرد

11. این کاربر از payam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من با مهر شرکت یکی از آشناها و به نام اون شرکت گرفتم. البته از من روزنامه نخواستن.

13. این کاربر از wing-mirror بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فقط و فقط ج ع ل !

يك لحظه هم نبايد منت دانشگاه و مدير گروه و... رو براي امضا كردن همچين نامه هايي كشيد.

ساختن مهر و امضا كه كاري نداره.....

(شايد هم من زيادي حرفه اي ام ! )

15. 2 کاربر از babak22ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه Hossein 12's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

فقط و فقط ج ع ل !

يك لحظه هم نبايد منت دانشگاه و مدير گروه و... رو براي امضا كردن همچين نامه هايي كشيد.

ساختن مهر و امضا كه كاري نداره.....

(شايد هم من زيادي حرفه اي ام ! )
    خوب دوست عزيز من جرأت نميکنم ج ع. ل. کنم. وگرنه اين کارو مي‌کردم. (البته مهرو نمي‌تونم ج . ع ل کنم ولي ميشه امضا بزنم ببرم دبيرخونه مهر بزنه.)

آخه اومديمو ج. ع ل کردم. حالا از شانس من بعد يه مدت رفتن بررسي کردن چي؟؟ به جرم ج . ع ل و ..... مدرک که بهم نميدن هيچ، دادگاهي هم ميشيم. (که تو اينترنت مي‌خواستي چيکار که اينکارو کردي! )

به همين خاطر ترجيح مي‌دم با همين 128 فعلاً بسازم تا ببينم چي ميشه.

يه چيزه ديگه اينکه دانشگاه ما نصفشون نميدونن ADSL چيه ، اونايي هم که ميدونن چون تو نامه نوشته "براي امور پژوهشي" مي‌گن برو امور پژوهشي. اونجا هم يکي هست خودش تو کار ADSL هست و اصل مشکل همونه که ميگه نميشه. نميشه نميشه.

اميدوارم خودش کارش به اين نميشه‌ها گير کنه. حالش جابياد.
    Last edited by Hossein 12; 30-05-2009 at 16:16.

17. این کاربر از Hossein 12 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ahriman323's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

11

خوب دوست عزيز من جرأت نميکنم ج ع. ل. کنم. وگرنه اين کارو مي‌کردم.

آخه اومديمو ج. ع ل کردم. حالا از شانس من بعد يه مدت رفتن بررسي کردن چي؟؟ به جرم ج . ع ل و ..... مدرک که بهم نميدن هيچ، دادگاهي هم ميشيم.

به همين خاطر ترجيح مي‌دم با همين 128 فعلاً بسازم تا ببينم چي ميشه.
    نه مطمئن باش بررسی نمی کنن اینها فقط بهونه هست که از بالا صادر میشه!

19. 3 کاربر از ahriman323 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •