تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 83 اولاول ... 2363697071727374757677 ... آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 830

نام تاپيک: کلوپ ASUS G73

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

حالا این جی 74 قوی تره یا این سری لامبرگینیه که تازه زده شنیدم

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

حالا این جی 74 قوی تره یا این سری لامبرگینیه که تازه زده شنیدم
    مهندس اين 74 ها قويتره
    ولي لامبورگيني ها سري جديدي نيست
    قبلا به صورت محدود توليد شده بوده و فقط به دارندگان لامبورگيني فروخته ميشده
    و جديدا واسه فروش آزاد هم گذاشته بودن

3. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

هيچ فرقي تقريبا با هم ندارن همه چيزايي هم كه نوشتي درست خب اينقدر ريز شدن سليقه اي هست
    اما به 3 نكته توجه كن
    1- دماي دستگاهها و سيستم خنك كنندگيشون
    2- امكان خريد
    3- دسترسي به يك گارانتي يا مركز تعمير
    بقيه هم كه معلومه
    خودتون تو برتري ها نوشتيد
    صفحه نمايش سيجر ها رو من از نزديك تا حالا نديدم
    از نظر قدرت پردازنده تفاوت زياد به درد بخور نيست
    اما كارت گرافيك خيلي قويتري روي سيجر هست
    ولي در عوض حتما دماي لپ تاپ بالاتره
    اسوس هم يه كيف تارگوس داره
    يه موس گيمينگ
    بك لايت
    بلوري رايتر
    در مورد سيستم خنك كنندگي فكر نكنم سيجر مث اسوس قوي كار كرده باشه
    در مورد تعميرشم فكر نكنم تعمير كننده تو ايران داشته باشه سيجر
    اما اسوس هاي مدل هاي ديگه لا اقل تعمير كننده دارن
    قيمتشون رو هم كه نزديد
    و همين
    فقط يه چيز ديگه اين كه از كيفيت صفحه نمايش اطمينان حاصل كنيد وگرنه اگه 6970 كراس هم بزارن روش فايده نداره
    آقا صفحه نمایش sager با asus زیاد فرقی نداره ولی برا بکی از مدل های sager که دیدم شاید منو گول زد به نطرم کیفتش بهتر بود.
    !!!!!!!!!!! دوسته عزیز sager برا هر قسمتش بک فنه مجزا تبیه کرده لپ تاپ g73 من در مقابل همین کانفیگه sager یکی دو تا فن کم داشت!!!!!!!!!!!!!lol کلا sager از نظر کانفیگو مچ بودن پروفشنال تر از asus.
    Last edited by mkh.mkh; 23-06-2011 at 15:15.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

7

یه پیشنهاد برادرانه و دلسوزانه به کسایی که میخوان گرافیک amd رو لپتابشون باشه و کار گرافیکی میکنن با لپتاپ. مثلا مکس....

اصلا و اصلا و اصلا و اصلا و به هیچ وجه لپتاپی که گرافیک amd داره نگیرید برای کارتون

1 . از نظر physx بسیار بسیار ضعیف هستن و engine هایی که به صورت physically base هستن که تعدادشون کم هم نیست و کیفیتهای بسیار بالایی داردن رو ساپورت نمیکنن .
    2 . توی اینجین های معمولی هم که RT نقش مهمی داره با Cuda , GPU بسیار خوب عمل میکنه .
    3 . به نظر من توی گیم همNvidia خیلی بهتر از amd جواب میده و بی درد سر تر .

نمونه کسی که گرفته و پشیمون شده : خوده من .
    چند وقت پیش یه HP envy 15 گرفتم به قیمت 1850 خریدم چون کانفیگ بالایی داشت تو زمان خودش و بهترین کانفیگ بود .(قبل از sandy bridge) . ولی گرافیکش 5830 amd هستش ، چون cpu و ram خوبی داشت خریدم . من به خیال خودم که گرافیک کامپیوترم 465 هستش گفتم اگه لپتاپم amd باشه میتونم ضعفشو با گرافیک pc جبران کنم . گفتم فوقش فقط باهاش مدل میکنم دیگه . ولی بعضی جاها که شدیدا نیاز به لپتاپ داشتم قشنگ شرمندم میکنه . حالا تو فکرم که بفروشمش و یه لپتاپ با گرافیک Nvidia بگیرم .

پیشنهادم به دوستان کلا محصولات amd گول زنکنه .
    این حرفا چیه برادر من چون hp شما این طوری بود amd بره تخته کنه لطفا دوستان نظر میدن کلی و جمع اش نکن عزیز دل من تا همین الان دارم بازی ها رو ati 5870 ام بازی می کنم خیلی بهتر حال میده تا یه 460 که انودیا باشه گرافیگه 5830 سری 5 هست
    ولی معماری موبایلیتیش سری 30 سری پنجه چی جوری بگم یعنی جز سری های اولیه سری 5 که که core clock &memory clockesh مالی نداره اینکه دلیل نشد شما از پایه گرافیکا زیاد صحبت نکردید مثل .... stream processor or shader clock
    شما اومدی درباره نرم افزار های منحصری فیزیکس کودا انودیا صحبت میکنی خوبه این انودیا فیزیکس داد بیرون .
    Last edited by mkh.mkh; 23-06-2011 at 15:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

1)ببنید دوستان لینک هایی که درباره sager دادم برا قبل از تولد g74 بودش وقتی با 2000$ بتونم دو تا 470 بردارم که از 6970 بالاتره و cpu 2720 برا چی g74 بردارم البته اگه چشته گرفته بحثی نیست ولی sager یه چز دیگست.
    2)دوستان اینجا بحثه پی سی مطرح نشه ما بحثمون الان پورتاپله نه پی سی خونگی بحثو منحرف نکنید.
    3)خوب توجه داشته باشید دوستان وقتی تو حالت ultra گرافیکه 6970 amd می یاد بحثه آنتی و فیلترینگو بیشتر و شیدر رو بهتر و به قول منبع تون25 در صد بهتر ساپورت می کنه دیگه جای بحثی نیست.
    M@JID کانتر آنلاین نبود؟!!؟

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا صفحه نمایش sager با asus زیاد فرقی نداره ولی برا بکی از مدل های sager که دیدم شاید منو گول زد به نطرم کیفتش بهتر بود.
    !!!!!!!!!!! دوسته عزیز sager برا هر قسمتش بک فنه مجزا تبیه کرده لپ تاپ g73 من در مقابل همین کانفیگه sager یکی دو تا فن کم داشت!!!!!!!!!!!!!lol کلا sager از نظر کانفیگو مچ بودن پروفشنال تر از asus.
    من صفحه نمايش هاي سيجر رو نديدم
    ولي چيزي كه ديدم گشتم دنبال اين حرف شما كه ميگيد از G73 چندتا فن هم بيشتر داره
    اول اومدم تصورم كردم چه شكلي ميشه بعد به اين نتيجه رسيدم كه اين لپ تاپ نيست
    يه فن هست كه يه لپ تاپ بهش چسبوندن
    بعد گفتم برم تو وب بگردم
    گشتم چيزي پيدا نكردم
    بعد ديدم سيستم خنك كنندگي اسوس و سيجر رو با هم مقايسه كردن بلا استثنا همه ميگفتن اسوس بهتره
    بعد اومدم فكر كردم ديدم خب شايد يه 10 يا 12 تا فن كوچولوها داره بعيد هم نيست
    ولي مشخصا بدرد بخور نيستن

8. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها h!tman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ببخشید این جا جاش نیست
    ولی میخواستم بدونم AlienWare M18X که روش دوئال کراس فایر داره
    از گرافیک های G73 سر تره؟برای 3D مکس و این کارا
    و این که با کانفیگ بالا اگه باشه
    مثلا Cpu I7 اورکلاک شده و رم 32
    از نظر خودم سری G ایسوز به هیچ وجه به آلین نمیرسن و اصلا نباید مقایسه کرد چون اون دسک ریپلیمنته
    گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
    Dual Crossfire HD6970
    به نظر خودم Crossfire خیلی قوی تره و فکر کنم تو بنچ بالاتر بشه نه ؟

داره خودمونی میشه hamed8322's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

آقا منم عاشق لپ تاپ های سیجرم.تا همین چند وقت پیش هم میخواستم یه دونه 8130 با ssd 120 intel 510 و یکی 2 تا وسیله اضافه سفارش بدم که با پستش 2000$ در میومد. از وقتی این g74sx-a1 رو دیدم نظرم عوض شد.حالا چرا؟
    به نظر من میصرفه که آدم واسه این صبر کنه یا اینکه اگه زودتر میخاد از xoticpc سفارش بده( تازه با ssd vertex 3!) چون علاوه بر مزایایی که گفتی ،کیبردش چیدمان درست حسابیی داره به قیافش میخوره 2000 چوب بابتش پول رفته
    من تو یه سایت فروم اینگلیسی از اونایی که سیجر داشتن خوندم که مشکل این 8170 و 7280 اینه که چون ارتفاع شون زیاده مچ دست قشنگ نمیشینه رو کیبرد و زود مچ دست و ساعد اذیت میشه.مخصوصا زمان بازی بیشتر نمود داره.و یه مشکل دیگه که مربوط به ایرانه اینکه اگه خدای ناکرده 4 روز دیگه یه بلایی سرش بیاد و خراب شه بیچاره ایم .نه گارانتی هست نه تعمیر کارش موجوده ایران.باز ایسوس اگه گارانتی نباشه حداقل شرکت تعمیر کارش وجود داره.
    و اینکه زیاد سره گرافیک مانور ندین بچه ها چون 560 یا 470 یا 6970 نهایت نهایت مهمون 3 تا 4 سال گیم باشن ،حالا هر کدوم 3 4 ماه اینور اونور.بعدش دوباره باید عوض بشن.

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ببخشید این جا جاش نیست
    از نظر خودم سری G ایسوز به هیچ وجه به آلین نمیرسن و اصلا نباید مقایسه کرد چون اون دسک ریپلیمنته
    گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
    Dual Crossfire HD6970
    بله سرتر هست واسه همه كاري هم سرتر هست
    پردازنده اور كلاك هم نشه
    رم هم مقدارش همون 8 هم باشه كافيه
    بله به پاي آلين وير نميرسن و قرار هم نيست برسن
    كراس فاير مسلما قدرت بيشتري رو ميده اما چيزي كه مشخصه اينه كه مورد استفاده از همچين وسيله اي براي افراد موجود باشه
    آلين وير يكي از با كيفيت ترين برندهاي دنياست
    البته كمي هم پول ماركشو ميخوره

12. این کاربر از Xilevens بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال mohsenslr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

1)ببنید دوستان لینک هایی که درباره sager دادم برا قبل از تولد g74 بودش وقتی با 2000$ بتونم دو تا 470 بردارم که از 6970 بالاتره و cpu 2720 برا چی g74 بردارم البته اگه چشته گرفته بحثی نیست ولی sager یه چز دیگست.
    من ابدا قبول ندارم که سیجر یه چیزه دیگست! این برند اصلا روی بدنه و مانیتور کار نکرده. برای بعضیها مثل خودم فقط و فقط کانفیگ مهم نیست! البته اگر کانفیگ خیلی بالاتر باشه چرا ! ولی خداییش یه کم قدرت بیشتر 6970 ارزش کنار گذاشتن صفحه نمایش بهتر ، بلوری رایتر ، بک لایت کیبورد ، کیف و موس ، از همه مهمتر بدنه جذاب! و کلی ساپورت های دیگه ای که اسوس داره ، رو نداره!

من این تاپیک زیر رو خیلی از پست هاشو خوندم و هنوز هم در حال خوندن هستم ! تا اینجاش فهمیدم که صفحه نمایش اسوس خیلی خیلی بهتره! و همچنین خنک کنندگی هردو برند در یک سطح قرار داره. البته سروصدای سیجر یه کم بیشتره که به شخصه برای من مهم نیست.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    همینطور پیشنهاد میکنم اولین ریویو در مورد G74 رو بخونبد و اون کلیپ 24 دقیقه ای که اجرای بازیها رو نشون میده حتما تماشا کنید! توی این رویو میگه که صفحه نمایش اسوس شگفت انگیزه!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    تا اینجا 90 درصد نظرم روی G74 هست!

ببخشید این جا جاش نیست
    گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
    Dual Crossfire HD6970

دوست من شما چی رو دارید با چی مقایسه میکنید؟ اصولا توی مقایسه دو جنس هم قیمت رو با هم میسنجن تا ببینن کدوم یکی ارزش خرید داره! نه اینکه شما بیای یه نوت بوک 1700 دلاری رو با یه نوت بوک 3000 دلاری مقایسه کنید! بعدش هم هم بگید اون 3000 دلاری از اون 1700 دلاری خیلی بهتره! خوب معلومه که بهتره! باید هم بهتر باشه!

سرور سایت سازمان سنجش و بانک مرکزی و ... هم رماشون 32 نیست!!!!!!!!!!
    تا اونجا که میدونم در حال حاضر بهترین مادربوردهای دسکتاپ ماکزیموم 24 گیگ رم سه کاناله ساپورت میکنند! 32 روی لپتاپ؟
    cpu لپتاپ هم نشنیدم اور بشه! چون خودم یه بار دنبالش بودم ولی مثل اینکه اینتل همچین قابلیتهایی رو در چیپ ست هاش تعبیه نکرده.

اما به نظر من ارزش خرید اسوس از الین ویر بیشتره!
    Last edited by mohsenslr; 23-06-2011 at 20:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •