تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 73 از 135 اولاول ... 236369707172737475767783123 ... آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 1345

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان هرمزگان

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

الان دو هفتست سرعت من از حدود 250 اومده رو 17-18 کیلوبایت بر ثانیه با پشتیبانی هم تماس میگیری فقط میگن مشکل سراسریه تا پایان هفته حل میشه! وسه شما هم همینجوریه یا نه مشکلی از نظر افت سرعت ندارین؟
    تایید میشه سرعت اومده پایین.

2. این کاربر از pinkdreammss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MJYousefi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان مخابرات اصلا نگیرید بنده شارژ انلاین زدم به پشتبیان می گه هیچ پولی نیامد 3 روز گذشت پول نه تو حسابم اومد و نه ترافیک فعال کردند برام
    منم همچین مشکلی داشتم، قضیه بخاطر تغییر سیستم اکانتینگ کوفتی شون بود، که کلی از گیگ و زمان ها اینجوری جابجا شد، برا منم به حسابم نیامد، دیگه خیلی عصبی شدم

4. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

طبق اخبار موثق این خبر رو بهتون میدم که بخاطر کثرت شکایات از شرکت سفیر ارتباط که نمایندۀ توزیع اینترنت پرسرعت مخابرات در بندرعباس -پیمانکار توزیع اینترنت مخابرات- هست، دستور پلمپ این شرکت از تنظیم مقررات رادیویی جنوب شرق کشور به سازمان تعزیرات حکومتی فرستاده شده و به زودی این شرکت پلمپ میشه ظاهرا
    دلم خنک شد ؛ حداقل پونزده هزار تومن پولم رو هاپولی کردن، این علاوه بر این فروش گیگ ناعادلانه شون هست که در کمال پر رویی و وقاحت زیر بارش هم نمیرن و میگن ما کارمون قانونیه !
    این قانون بخوره تو سرشون
    Last edited by MJYousefi; 07-08-2014 at 11:18.

6. 3 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان هرمزگانی اگر به دلیل برچیده شدن اینترنت نامحدود از مخابرات هرمزگان شکایت دارید می تونید شکایت خودتونو در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات به نشانی: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید. هیچ شرکتی که قبلاً داشته اینترنت نامحدود ارایه میداده حق حذف تعرفه خودشو به هر دلیلی نداره !
    خدا خیرت بده! من دو ماهه دارم گلومو پاره میکنم میگم اینا حق ندارن تعرفه ها رو حجمی خالی کنن، هیچکس زیر بار نمیره که!

8. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

سلام دوست عزیز من همچین دسترسی ندارم من اگه اینجا هستم برای راهنمایی شما اومدم
    برای مشکل شما باید بگم همین متنی رو که نوشتین روی یه برگه بنویسید و زیرش امضا کنید و شنبه صبح به مخابرات که رسالته برید و ساختمان شماره 2 پیش آقای توحیدی یا خانوم بیژنی برید و اون برگه رو تحویلش یدین این زمان براتون بر میگرده
    اینو باید همکاران شما پُشت تلفن به مشترک بگن که خلایق رو علاف نکنن که بیان محل شرکت و توی شرکت شما در حدی ازدحام نشه که دو سه ساعت توی جمعیت علاف بشند، شرکت سفیر ارتباط باید اعتراف کنه به بی نظمی و بی برنامگی ، اینا توهین نیست، واقعیتی هست که هیچوقت زیر بارش نرفته

10. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

یه چیزایی هست که من نباید بگم ولی میگم تا براتون روشن بشه
    حدود 6ماهی هست یه هکر حرفه ای پیدا شده که پنل قبلی مخابراتو -- کرده و تونسته باهاش همه کار کنه مخابراتم تا فهمید شروع به جابجایی پنل کرد البته قبلش هم ثبت نام رو متوقف کرد اون بنده خدایی که از تهران اومده برای جابجایی پنل ها متاسفانه کامل کارشو انجام نداده و نصفه کاره ولش کرده رفت بخاطر همین یکم زمان میبره تا همچی درست بشه
    این زنایی که میگی بداخلاق شدن بخاطر شلوغی سرشونه اخه از بس توضیح دادن کچل شدن
    ناسلامتی 40 هزار مشترک adsl تو استانه
    1. سی آر ام مخابرات افتضاحه، پی اچ پی تا حد متوسط بلد باشی و یکم کنجکاوی کنی، خلاص می‌شه والا!
    2. اینم راه حل داشت، اگر مخابرات به تمام مشترکین ش فقط یه اسم ام اس اطلاع رسانی می‌فرستاد که آقا قضیه اینه، دیگه این همه ازدحام تماس و سئوال پیش نمیومد، مدیریت بحران بلد نیستند، همین
    Last edited by MJYousefi; 07-08-2014 at 11:18.

12. 3 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

اینترنت که شما از مخابرات میگیرید 1 به 10 هست و سرعت بستگی به ساعت استفاده میباشد معمولا عصر سرعت پایینه
    تنظیم مقررات مگه نگفته استاندارد ضریب اشتراک یک به هشت نباید بیشتر باشه ؟!

14. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

20 بار بهشون گفتم هنوز درست نکردن
    از کجا میخوای بگیری نت ؟شبانه داره ؟
    کسی از سریع سیستم نداره ؟
    آقا یا خانم ماکسیس یه راه حل دادن، گفتند برید مخابرات کل اونجا پیش یه خانوم یا یه آقایی ، نامه رو مستقیم بدید به اونا تا اعمال کنند

16. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان مخابرات اصلا نگیرید بنده شارژ انلاین زدم به پشتبیان می گه هیچ پولی نیامد 3 روز گذشت پول نه تو حسابم اومد و نه ترافیک فعال کردند برام
    افت شدید سرعت و کانشکن دائما time out میشه. کسی این مشکل رو داره؟
    ویژگی بارز اینترنت مخابرات -که فکر کنم فقط تو بعضی از مراکز مخابراتی اینجوریه!- پکت لاس بالاست، با این اینترنت شما نمی‌تونی تماس وایبری یا ویدئو کنفرانس داشته باشی، شاید سرعت دانلود خوب باشه ولی در حالت کلی اینترنت با کیفیتی نیست

18. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

خب بسلامتی امروز مخابرات یه بلای دیگه سر من آورد

قبلا گفته بودم توی پنل قبلی تا آبان شارژ کرده بودم ولی توی پنل جدید تا 15 مرداد زده بود که هزار بار بهشون زنگ زدم گفتن صبر کنید درست میشه
    گفتم 15 هم داره تموم میشه ها گفت پس شما واسه اینکه قطعی نداشته باشین فعلا 1 ماه دیگه شارژ کنید تا 2 ماه شارژ قبلیتون بعدا برگردونیم، گفت ولی اگه 1 ماهه شارژ کنی باید 3 گیگ هم ترافیک بخری.

خلاصه من که 4 گیگ ترافیک داشتم فقط زمان نداشتم امروز رفتم 1 ماهه با سه گیگ گرفتم که در کمال ناباوری دیدم 4 گیگ قبلیم پریده و فقط 3 گیگ ترافیک دارم الان!!!!!!!!!!!
    هر دم از این باغ بَری می‌رسد، منم قربانی همین بی نظمی و بی تدبیری اینها شدم ، دیگه حاضر نیستم برگردم به مخابرات، تا زمانی که مطمئن نشدم نظم در سرویس دهی به این خراب شده برگشته، حتی اگه بیس مگ اینترنت با قیمت ارزون هم بدن، اصلا ارزش نداره ازشون سرویس بگیرید

20. 2 کاربر از MJYousefi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •