تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: چرا P2 ?

راي دهنده
24. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • کیفیت عالی پخش (صوتی و تصویری)

15 62.50%
  • صفحه بزرگ لمسی

13 54.17%
  • زیبایی و قیافه

12 50.00%
  • بلوتوث و امکانات مربوط (ID Caller ، تماس به تلفن و ...)

16 66.67%
  • سایر امکانات ( نمایش متن و تصویر ، بازی و ....)

10 41.67%
  • DNSe 2

10 41.67%
  • تجربیات قبلی

7 29.17%
  • تمامی موارد

13 54.17%
Multiple Choice Poll.
صفحه 73 از 86 اولاول ... 236369707172737475767783 ... آخرآخر
نمايش نتايج 721 به 730 از 854

نام تاپيک: Samsung YP-P2 تاپیک اختصاصی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

موقعی که این خرخر به گوش می رسید ، موسیقی ای در حال پخش بود ؟ ... یا دستگاه کاری نمی کرد؟ ... طبیعی نیست .. گارانتی داره ؟ ... فقط همون یه بار بود یا مشکل همچنان ادامه داره ؟

چه firmware ی روی دستگاه نصبه ؟ ... در یکی از نسخه های بعدی Blue Wave ، به حل مساله نویز هم پرداخته شده بود ..

//

در مورد فرمت مشابه S9 و P2 : مشکلی نیست و دیده شده یه همچین مواردی ... و اتفاقا خوبه ؛ نه ؟ ... اگه هنوز کنجکاوی کافیه پروفایل اون فایل AVI رو مطرح کنی تا بحث کنیم روش ...
    دستگاه هیچ کاری نمیکرد یعنی تازه روشن شده بود من اتفاقی بعد از روشن کردن دستگاه اون رو کنار گوشم گرفتم که این صدارو شنیدم و امروز هم که با برادرم تلفنی صحبت میکردم این مشکل رو داشت ما یه مشکل داریم اون هم اینه که وقتی دستگاه رو خریدیم کارت گارانتی داخل جعبه بود و چون خود برادرم نبود من هم جعبه را باز نکردم و وقتی تو خونه جعبه رو باز کردیم دیدیم که تاریخ تولید رو زده 2/2008 و تاریخ خاتمه گارانتی رو زده 8/2009 نمیدونم حالا گارانتی قبول میکنه یا نه

Firmware دستگاه 5.10 هست و بخاطر اینکه برادرم به دیکشنری احتیاج داشت اون رو از US به KRتبدیل کردم طبق دستوری که توسایت anythingbutipod نوشته بود

در مورد اون فایل هم الان پیشم نیست اما تاجایی که یادم هست برنامه Jetaudio یه قسمت تبدیل داره که فکر کنم پروفایلش طبق همون قسمت هست چون از چهار فایل AVI که تو S9 هست سه تاش رو پخش کرد و چهارمی که فکر کنم حلقه ه های رنگی بود رو بعد از تبدیل با برنامه Jetaudio به فایل AVI پخش کرد یعنی اون فایل AVI دوباره به فایل AVI تبدیل شد من که نفهمیدم چرا اولی رو پخش نکرد ولی تبدیل شده رو به راحتی پخش کرد

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

دستگاه هیچ کاری نمیکرد یعنی تازه روشن شده بود من اتفاقی بعد از روشن کردن دستگاه اون رو کنار گوشم گرفتم که این صدارو شنیدم و امروز هم که با برادرم تلفنی صحبت میکردم این مشکل رو داشت ما یه مشکل داریم اون هم اینه که وقتی دستگاه رو خریدیم کارت گارانتی داخل جعبه بود و چون خود برادرم نبود من هم جعبه را باز نکردم و وقتی تو خونه جعبه رو باز کردیم دیدیم که تاریخ تولید رو زده 2/2008 و تاریخ خاتمه گارانتی رو زده 8/2009 نمیدونم حالا گارانتی قبول میکنه یا نه

Firmware دستگاه 5.10 هست و بخاطر اینکه برادرم به دیکشنری احتیاج داشت اون رو از US به KRتبدیل کردم طبق دستوری که توسایت anythingbutipod نوشته بود

در مورد اون فایل هم الان پیشم نیست اما تاجایی که یادم هست برنامه Jetaudio یه قسمت تبدیل داره که فکر کنم پروفایلش طبق همون قسمت هست چون از چهار فایل AVI که تو S9 هست سه تاش رو پخش کرد و چهارمی که فکر کنم حلقه ه های رنگی بود رو بعد از تبدیل با برنامه Jetaudio به فایل AVI پخش کرد یعنی اون فایل AVI دوباره به فایل AVI تبدیل شد من که نفهمیدم چرا اولی رو پخش نکرد ولی تبدیل شده رو به راحتی پخش کرد
    خب این در بدترین حالت حداقل 2 روز دیگه گارانتی داره (الان برج 7 از 2009 هستیم) ... طبیعیه که قبول کنه ... ضمناً گارانتی بعد از پایان اون تاریخ همچنان پشتیبانی می کنه ؛ منتها مثلا با دریافت وجه ...

بهرحال این سخت افزاری به نظر میاد و اگه نگرانی باید ببری اش گارانتی .... هرچند دیده شده مواردی که ایرادهای غیرفنی بی ربط باعث این قضیه بشه ، اما اینجا فکر نکنم صادق باشن و ارزش ریسک هم نداره .. .

//

در مورد اون فایل : عرض کردم - باید پروفایل اینا بررسی دقیق بشه (از نظر کدک مورد استفاده واسه فشرده سازی - بیت ریت - کانال صوتی) ... اینکه صرفاً پسوند Avi بوده هیچی رو ثابت نمی کنه ؛ مهم اینه که کدک مورد استفاده چی بوده ... یه فایل avi می تونه با xvid کدک شده باشه ، یا divx ، یا اصلا کدک نشده باشه ، یا کدک های دیگه ..

3. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب این در بدترین حالت حداقل 2 روز دیگه گارانتی داره (الان برج 7 از 2009 هستیم) ... طبیعیه که قبول کنه ... ضمناً گارانتی بعد از پایان اون تاریخ همچنان پشتیبانی می کنه ؛ منتها مثلا با دریافت وجه ...

بهرحال این سخت افزاری به نظر میاد و اگه نگرانی باید ببری اش گارانتی .... هرچند دیده شده مواردی که ایرادهای غیرفنی بی ربط باعث این قضیه بشه ، اما اینجا فکر نکنم صادق باشن و ارزش ریسک هم نداره .. .

//

در مورد اون فایل : عرض کردم - باید پروفایل اینا بررسی دقیق بشه (از نظر کدک مورد استفاده واسه فشرده سازی - بیت ریت - کانال صوتی) ... اینکه صرفاً پسوند Avi بوده هیچی رو ثابت نمی کنه ؛ مهم اینه که کدک مورد استفاده چی بوده ... یه فایل avi می تونه با xvid کدک شده باشه ، یا divx ، یا اصلا کدک نشده باشه ، یا کدک های دیگه ..
    در مورد دستگاه از راهنمایی ممنون

دستگاه مال برادرم هست و راضی نمیشه که بره گارانتی میگه اگه بره گارانتی خرابتر میشه حرف هیچ کس هم گوش نمیده

اما در مورد اون فایل که دوباره به AVI تبدیل شده و در P2 پخش شد مشخصاتش به این ترتیب هست

File type: AVI (Xvid+MP3), COWON O2/S9: Auto High Quality
    Video: 176 x 132, <Auto> fps,VBR 75
    Audio: MP3, 128kbps

البته من فایل AVI چهارمی که روی P2 پخش نشد رو با JetAudio به یک فایل AVI با مشخصات بالا تبدیل کردم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

در مورد دستگاه از راهنمایی ممنون

دستگاه مال برادرم هست و راضی نمیشه که بره گارانتی میگه اگه بره گارانتی خرابتر میشه حرف هیچ کس هم گوش نمیده

اما در مورد اون فایل که دوباره به AVI تبدیل شده و در P2 پخش شد مشخصاتش به این ترتیب هست

File type: AVI (Xvid+MP3), COWON O2/S9: Auto High Quality
    Video: 176 x 132, <Auto> fps,VBR 75
    Audio: MP3, 128kbps

البته من فایل AVI چهارمی که روی P2 پخش نشد رو با JetAudio به یک فایل AVI با مشخصات بالا تبدیل کردم
    در مورد گارانتی و دستگاه برادرت : هرطور که راحته ... والا ما از مراجعه به گارانتی ضرر نکردیم ؛ حداقل در حوزه پلیره ها من خدمات 6-5 تا گارانتی معروفتر (از جمله : شاب/کریتیو - رایان بدر/کریتیو - مهرگان آسیا/زولتریکس - ایران رهجو/سونی - دیجیتال/iriver) رو دیدم .. همگی خوب و راضی کننده بوده ان ...

//

در مورد پروفایل اون فایل تصویری : آها .. حالا شد ... ظاهرا YP-P2 توانایی پخش xvid رو داره (در محدوده توانایی اش طبیعتا!) :

از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینفوسینک روی P2 :
    We loved the way it transferred our ... Xvid movies without requiring transcoding.

6. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

واااااااااااای P2 ی من 1 مشکل بزرگ پیدا کرده ....هیچ هدفونی توش درست کار نمیکنه ...یعنی هدفونه سالمه ولی وقتی میزنمش به P2 صداها قطع و وصل میشن...کاریش می شه کرد؟ گارانتیشم 1 ماه پیش تموم شد...:(

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

با هر هدفونی این کارو میکنی این مشکلو داره یه خورده باهاش ور برو ببین چی میشه .. اگه نشد کار از محکم کاری نمیکنه یه اپدیتش بکن اما ایا قبلش ضربه ای نخورده ؟ ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

آره با تمام هدفونا...یادم نمیاد ضربه خورده باشه...شایدم خورده ....اگه ضربه باشه فابل تعمییر هست؟ چه جوری آپدیت کنم؟بلد نیستم

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

واااااااااااای P2 ی من 1 مشکل بزرگ پیدا کرده ....هیچ هدفونی توش درست کار نمیکنه ...یعنی هدفونه سالمه ولی وقتی میزنمش به P2 صداها قطع و وصل میشن...کاریش می شه کرد؟ گارانتیشم 1 ماه پیش تموم شد...:(
    آره با تمام هدفونا...یادم نمیاد ضربه خورده باشه...شایدم خورده ....اگه ضربه باشه فابل تعمییر هست؟ چه جوری آپدیت کنم؟بلد نیستم
    پیشنهاد دوستمون خوبه ؛ fw رو تعویض کن ببین مشکل حل میشه یا نه ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو چک کن

درسته گارانتی تموم شده ، اما بهرحال نمایندگی همچنان باید از محصولش پشتیبانی کنه ؛ فوقش یه هزینه ای هم می گیره ... اگه مشکل حل نشه و سخت افزاری باشه ، بهرحال مجبوری ببری گارانتی ، قیمت تقریبی تعمیرش رو بپرس و اگه می صرفه بذار حلش کنن ... خیلی اتفاق خانمان براندازی نیست و ایشالا که حل بشه ...

11. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مشاور خدمت سربازی mani6606's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام من امروز یک P2 4G خریدم کیف از کجا تهیه کنم ؟ و بازی از کدام سایت دانلود کنم و چه جوری نصب کنم؟ در ضمن فریمور 5.10 را روش نصب کردم.

کاربر فعال گالری عکس attractive_girl's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    FaR & AwAy حالت:TiReD

پيش فرض

سلام.
    با p2 میشه صدا هم ضبط کرد؟/ چه جوری//

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •