تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 728 از 1130 اولاول ... 228628678718724725726727728729730731732738778828 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,271 به 7,280 از 11292

نام تاپيک: كلوپ خودروهاي آمريكايي

کاربر فعال خودروهای آمریکائی kcnc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

دوست گرامی از وقتی که نوا را خریدم یه فن روش بود که نمیدونم مال چه ماشینی هستش, اینجا دماش بیشتر از 37 درجه نمیشه اما کولر را روی ماکزیموم میگذارم بعد از ده دقیقه رانندگی کاملا خنک میکنه نمیدونم تو خوزستان هم جواب میده یا نه مشخصاتش 11 اینچ روی سوکتش نوشته 148-250-0.47 این هم عکسهاش

Last edited by kcnc; 02-09-2014 at 18:51.

2. 3 کاربر از kcnc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بعد از باز کردن موتور فنهای قبلی اونها رو با موتور فن 405 پیچی تعویض کردم و 2 تا پروانه فن هم تهیه شد که روی قاب قبلی نصب شد.
    این هم تصویرش:
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    اما با توجه به تپلتر بودن پروانه های جدید باید فاصله بیشتری از رادیاتور میگرفتن که بعد از نصب داخل کاپوت یه مقدار فاصله فولی واترپمپ تا قاب فنها کمتر میشد و این بود که تصمیم گرفتم فنها را به این شکل نصب نکنم و از بیرون نصب کنم که اون هم به دلیل تشکیلات قفل کاپوت غیرممکنه!
    فن 405 دمنده بود و من به صورت مکنده از داخل نصبش کردم ولی جالب نشد و ماشین رو غیر قابل اعتماد میکرد.
    کلا برای برقی کردن فن این ماشین به نظر من بعد از این همه دردسر و تجربه نتیجه اینه که:
    به دلیل طول زیاد موتور 6 خطی جای کافی در داخل کاپوت و جای پروانه فابریک وجود نداره مگر اینکه یه فن مخصوص و ظریف پیدا بشه و از داخل به صورت مکنده نصب بشه که من نمونه مناسبی پیدا نکردم.
    یه راه هم اینه که مثل جناب camaro lt یه فن 206 از بیرون نصب بشه که اون هم در صورت حذف کامل سیستم پروانه به احتمال خیلی قوی در مناطقی که دمای هوا در تابستان به بالای 36-37 درجه میرسه جواب نمیده.
    من در حال حاضر به دنبال یه کلاچ برقی برای پروانه هستم و اگه پیدا بشه یه پروانه سبکتر از نمونه فابریک تهیه میکنم و به سیستم کلاچ برقی نصب میکنم.
    البته مواردی که عرض کردم به این معنی نیست که نصب فن برقی قوی و مناسب برای نوا غیر ممکنه ولی در شرایط بد بازار ایران که تنوع زیادی برای اینگونه تغییرات وجود نداره این کار خیلی پر دردسره.
    در حال حاضر کلاچ پروانه اصلی امریکایی حدود 140 تومان و پروانه مخصوصش که 7 پره و معمولی هست و فنری نیست 150 تومان قیمت داره و پروانه فنری 7 پره فابریک نوا و بیوک که ساخت ایرانه 50 تومانه.

مورد بعدی واتر پمپ ماشین بود که کمی در قسمت بلبرینگ دارای لقی بود که با نمونه نو تعویض شد.
    در تصویر زیر واتر پمپ فابریک نوا کولردار رو در کنار واتر پمپ نواهای قدیمی میبینید(البته احتمالا وانتهای 6 هم از این مدل استفاده میکنن و کمی فولیها جلوتر می ایستن.اول این نمونه رو به طور اشتباه تهیه کرده بودم که تعویض کردم.

راستی فولی میل لنگ نو ایرانی که تهیه کرده بودم رو خوب جا نزده بودم (از ترس اینکه نشکنه خوب بهش ضربه نزده بودم )
    این بود که تسمه ها رو پاره میکرد و مشکل ایجاد میکرد و این مشکل هم به لطف راهنمایی دقیق جناب camaro lt حل شد و جا داره اینجا هم از ایشون تشکر کنم.

4. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر خودروهای امریکایی camaro lt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

امروز عصر اولين آزمايش با فن 206 انجام شد و نتيجه رضايت بخش نبود

فن را بطور موقت جلوي ماشين سوار كردم و بخاطر وجود پايه قفل كاپوت، صرفا موقتي با مفتول آهني مهار شد تا اگر جواب مثبت گرفتم براي نصب محكمتر و با ثبات بيشتر اقدام بكنم، اما ظاهرا ديگه نيازي به اين كار نيست.

شرايط آزمايش در بعد از ظهر، به نسبت وضعيت دما در ميانه روز و ساعتهاي بسيار گرم ( بين 2 تا 5 عصر) بسيار بهتر بود .
    خورشيد تقريبا پايين رفته بود و ديگه از تابش داغ و مستقيم اون خبري نبود. طي اين چند روز بخاطر وجود شرجي و رطوبت زياد در هوا، وضعيت مناسبي براي خنك شدن رادياتورها و همچنين بالا رفتن كارايي كولر هوا وجود داشت، اما بازهم با وجود تمام اين نكات مثبت، نتيجه مورد نظر گرفته نشد.
    به تصور من با نصب اين فن 206 حداكثر طي اين شرايط دما نبايد بالاتر از 86 يا 88 درجه ميرفت و كلا در بدترين شرايط امروز عصر ميبايست در همين حدود باقي ميماند، اما برعكس تصور من دما در طي چند كيلومتر حركت نسبتا تند با ترافيك سبك، به 95 درجه رسيد و تنها در بخشي از مسافت كه در اتوبان طي ميشد، دما به 90 يا 92 برميگشت.

موقع رسيدن به ترافيك و سرعت كم ، حرارت به راحتي به بالاي 95 رسيد و اگر كاملا توقف ميكردم ( بدون گاز دادن به موتور) به 100 هم ميرسيد كه ناچار ميشدم پدال گاز را بيشتر فشار بدم تا گردش سريعتر پروانه به خنك شدن موتور كمك بكنه.

بنابراين با آزمايش امروز مشخص شد كه در شرايط بدتر( دماي بالاتر و هواي داغ و خشك، ترافيك سنگين و چراغ قرمز طولاني، حرارت ماشينهاي ديگه) به راحتي ماشين داغ ميكنه و اين فن 206 هم جوابگو نيست.

البته اگر با همين وضعيت نصب فن 206 ، توي يه شهر با آب و هواي مناسبتر بود به راحتي جواب ميداد، اما در خوزستان خير.

من متوجه شدم كه مقدار كارايي فن 206 به نسبت فن 12 اينچ قبلي بالاتر هست و كمي به خنك شدن ماشين بيشتر كمك ميكنه، اما اصل قضيه كه همان مقدار حجم هواي دميده شده يا دبي هوا بود، همچنان كم و ناكافي مانده، بنابراين بايد به سراغ فن قويتر برم كه در اينجا فن ال 90 مد نظر من هست چون داراي سرعت گردش بالاتر ( 2900 دور در دقيقه ) به نسبت فن 206 هست( 2650 دور در دقيقه)
    و همچنين دبي هواي ال 90 ( 5000 متر مكعب در ساعت) از دبي فن 206 ( 3700 متر مكعب در ساعت) بيشتره.
    چند روز با همين فن 206 آزمايش ميكنم تا اطلاعات بهتر و بيشتري به دست بيارم و بعد آزمايش با فن ال 90 را شروع ميكنم.
    در مورد مصرف برق، در شب موقع روشن كردن كولر و فن و چراغها، مقداري افت توان روشنايي مشخص بود اما نه در حدي كه مشكل بوجود بياره، بنابراين فعلا نيازي به ارتقاء توان دينام نيست، مگر اينكه مشخص بشه فشار بيش از حدي به دينام وارد شده.
    كم كم دارم به فن خودروهاي بزرگتر با توان و حجم موتور بالاتر فكر ميكنم چون ظاهرا اين فن هايي كه در خودروهاي متداول استفاده ميشه ، جوابگوي موتورهاي با حجم كم اونهاست و نه حجم بالاي موتورهاي آمريكاي دهه 60 و 70 و سرسيلندر هاي چدني.
    شايد اگر لازم شد سراغ فن خودروهاي SUV متداول مثل هيونداي سانتافه و يا كيا موهاوي برم، چون حجم و ظرفيت موتور ماشينهاي ما به اين خودروهاي SUV بيشتر شبيه هست تا سواري هاي شهري و معمولي مثل انواع پژو، پرايد ، ال 90 و نمونه هاي ديگه.

6. 7 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

علی اقا ممکنه درجه جیوه ای اشتباه نشون بده؟
    من قبلا یه امپر حرارت داشتم که حدود 20 درجه بیشتر نشون میداد.البته میدونم خودتون دقت دارید ولی میشه دقت درجه جیوه ای رو با یه مهره فن معمولی در ظرف اب در حال جوش اومدن تست کرد و دقتش رو متوجه شد.
    من همین کارو کردم و حسگر درجه رو داخل اب در حال جوش قرار دادم و مهره فن دقیق رنو (82 درجه) رو هم در اب قرار دادم و به برق و لامپ وصل کردم و روی 82 درجه که لامپ روشن شد دیدم امپر هم دقیقا 82 درجه رو نشون میده.
    اگر فن ال 90 هم جواب نده یه مدل فن بنزی هست که دمنده و خیلی ظریفه و روی بنزهای دهه 80 هست و میتونید از اون استفاده کنید.

راستی در مورد نصب کلاچ پروانه نظرتون رو نفرمودید .قبلا روی موتور 6 کامارو دیدم ولی نمیدونم دقیقا همین نمونه 8 سیلندریه یا فرق میکنه.

8. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

حقيقت اينكه من به دقت درجه جيوه اي بيشتر اعتقاد دارم تا برقي، چون طبق تجربه اي كه داشتم نوسانات برق تاثير زيادي روي دقت كار كردن نشانگر حرارت برقي ميگذاره. (بطور مثال در پرايد انژكتوري اين مسئله هميشه وجود داره و مهر نشانگر حرارت اون مرتبا دچار اشكال ميشه و بايد تعويض كن)
    تنها يك بار نشانگر جيوه اي ايراد فني داشت كه اونهم چندان مهم نبود و تنها وقتي حرارت بالا ميرفت، بطور آني و يكباره اون رو نشون ميداد و تا قبل از اينكه به حرارت مورد نظر برسه، نشانگر حركتي نداشت.
    با اين حال نظريه شما هم درسته و ممكنه به نوعي اشتباه نشون بده كه بايد چك كنم، هرچند كه بعد از بررسي وضعيت موتور( حرارت متصاعد شده از موتور، داغ بودن بيش از حد جنتهاي رادياتور و سفت شدن اونها بواسطه فشار بالاي آب به جوش آمده) همه حكايت از بالا رفتن حرارت به همان حد و حدودي داره كه نشانگر اعلام كرده.

در مورد كلاچ فن تنها نكته مثبت اون كمتر شدن صداي موتور هست كه به نسبت دماي محيط و حرارت موتور درگير يا آزاد ميشه. اين كلاچهاي فن براي زمستان انتخابي خيلي خوبي به حساب مياد، اما در تابستان ( خوزستان) خير، چون هميشه حرارت در حدي هست كه كلاچ درگير شده و عملا سرعت چرخش پروانه با موتور يكي هست و ديگه فرقي با پروانه ثابت خودش نداره.
    نمونه اي كه روي 6 خطي سوار ميشه اين شكلي است و فرقي با نمونه هاي 8 سيلندر نداره، توي چند سايت آمريكاي فروش قطعات هم جستجو كردم و اونجا هم براي 6 و 8 سيلندر نوا و كامارو همين فرم كلاچ فن را ارائه كرده بودن.

ظاهرا تفاوت پروانه فقط در نمونه ثابت و بدون كلاچ هست كه در مدل 6 سيلندر خطي كمي كوچكتر از 8 سيلندر خورجيني ساخته شده( البته نمونه 6 خطي نوا سي 1 كه كولر نداره بازهم كوچكتر از نمونه نوا كولر دار ساخته شده)

اگر ممكنه از اون فن بنز تصوير بگذاريد تا ببينم به نسبت فن هايي كه تا الان استفاده كردم، چقدر ميتونه قابليت بيشتري داشته باشه؟
    شايد سرعت چرخش و دبي بيشتري داشته باشه و اين مشكل را حل بكنه و در غير اين صورت كارايي در حد نمونه هاي قبلي داره.
    اگر ال 90 هم جواب نده، ديگه بايد برم سراغ ابداعات جديد و ايده هايي كه بايد وقت و زمان و حوصله صرف اون بكنم!

10. 6 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

به نظر شما کلاچ کارکرده هم قابل اطمینان هست ؟قیمت نو 140 تومان و قیمت کارکرده 60 تومانه!

فنهای بنزی رو روی کندانسور بنز های دهه 80 دیدم و به نظر میاد طراحی بهتری نسبت به مدلهای ال 90 و 206 دارن.البته این بنزها به سیستم پروانه کلاچدار برقی با پروانه 5 پر پلاستیکی مجهز هستن و یه فن کمکی به طور فابریک در سمت بیرون روی کندانسور هم دارن که برای حالت کولر روشن و یا حرارت بالا روشن میشه.

یه فروشگاه در تهران هست که انواع فن برقی رو داره و فکر کنم اونجا ازشون دیدم و اگر خواستین بفرمایید تا امارشو بگیرم.
    این هم لینک این مدل فن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی در حال حاضر ایا امکان داره پروانه فابریک ماشین رو بزرگتر کرد و از نمونه های قویتر امریکایی روش استفاده کرد؟ شاید این ایده برای شما مناسبتر باشه و تا جایی که بنده اطلاع دارم و شما هم فرمودید پروانه های مورد استفاده روی ماشینهای امریکایی هم قدرتهای مختلفی دارن و میشه از نمونه های قویتر و با هوادهی بیشتر بهره برد.من نمونه های 17 -18 - 19 اینچی این پروانه ها رو دیدم و اگه بادگیر فابریک شورلت اجازه بده میشه از پروانه های قویتر و با دبی بالاتر استفاده کرد.
    بر فرض مثال پروانه فابریک نوا فنری هست و با افزایش دور موتور پره هاش صاف میشه و این در حالیه که پروانه های 7 پری که روی کلاچ بسته میشن فنری نیستن (مثل همین پروانه ای که خودتون عکسش رو قرار دادید) .
    اگر خاطرتون باشه جناب حجازی یه پروانه رو ایمپالاشون داشتن که 4 پر ساده بود و خیلی ازش راضی بودن.البته اون قطعا از پروانه نوا ضعیفتر بود ولی از باب تنوع در انواع پروانه عرض کردم.
    به نظر من شما با وضعیت گرمای اهواز اگر بتونید روی این موضوع کار کنید جواب بهتر و بی دردسرتر و فابریکتری میگیرید.
    من در هفته ی اینده یه سر به بازار میزنم و قراره به یه فروشگاه برم که انواع کلاچ پروانه و پروانه از سواری گرفته تا کامیون هم داره .
    اگر مایل بودید بفرمایید تا از اونها براتون پرس و جو کنم و امار پروانه قویتر رو بگیرم.

12. 6 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

هرچند كه تابحال كلاچ فن استفاده نكردم( به دليلي كه قبلا نوشتم) اما هركس را ديدم كه از نوع دست دوم استفاده كرده، نتيجه خوبي نگرفته و يا كلا خراب بوده و يا خيلي بد عمل ميكرده كه در نهايت با جوش دادن بدنه كلاچ به پرونه از اون يك پروانه ثابت ميساختن( كه اينهم كار اشتباه و خطرناكي هست)
    اينكه قطعه نو واقعا اصلي باشه يا نه و چقدر كار بكنه، نميدونم، اما به دست دوم اون اعتقادي ندارم، (مگر اينكه خودم از روي يه ماشين ديگه كه كار بكنه و سالم باشه باز كنم ) البته اگر فروشنده يك ضمانت درست و حسابي براي حداقل يك ماه بده، شايد بد نباشه.
    تصور كنم اون فن برقي بنز مثل همين فن هاي متفرقه باشه كه بصورت 12 اينچي ساخته شده منتها با قدرت بيشتر كه در اين صورت بايد چيزي مشابه همان فن برقي ساخت تركيه ( كروماس) باشه كه در اين صورت بازهم بخاطر دبي كم بازده خوبي نداره، ولي اگر امكان داشت اطلاعاتي در مورد توان مصرفي ( وات) تعداد دور در دقيقه و ابعاد اون بدست بياريد شايد بهتر بشه قضاوت كرد.
    براي بزرگتر كردن پروانه اصلي ماشين ديگه فكر نكنم امكان باشه چون از اين بزرگتر كه به روي واترپمپ هم سوار بشه، فقط مال بيوك ايران هست كه متاسفانه به دليل فضاي كم بادگير و گارد دور پروانه و فاصله بسيار كم پروانه تا رادياتور امكانپذير نيست. در واقع پروانه نوا روي بيوك قابل سوار شدن هست، اما برعكس، خير.

در مورد برقي شدن كامل فكر ميكردم و اينكه بازدهي اون براي خوزستان خيلي كمه، ولي اين نتيجه را گرفتم كه شايد اگر دوتا فن هم اندازه و مشابه بكار ببرم نتيجه بهتري بگيرم. مثلا دوتا فن 206 يا 405 و يا ال 90 و يا تركيبي از اين اونها، و تنها مسئله جاسازي اونها در قسمت جلو هست كه با ابداعاتي روي قفل كاپوت امكانپذير ميشه و صد البته ارتقاء توان دينام كه ديگه 100% لازمه.
    فكر كنم بهتره دنبال ارتقاء دينام باشم و توان اون را بالا ببرم تا براي نصب دوتا فن آماده بشه چون در غير اين صورت انتخاب چنداني براي يك فن كه بتونه از پس خنك كردن هردو مورد موتور و كندانسور بر بياد ندارم.
    اگر براي شما امكان داشت در جستجوهاي خودتون ببينيد آيا دينام آمريكايي با توان و آمپر بالا گير مياد؟
    فكر كنم مدلهاي نصب شده روي كاديلاك حدود 100 آمپر باشن و چون قطعات اونها توي بازار هنوز پيدا ميشه و تعميرات ساده تري دارن( نسبت به مدلهاي پژو) و نصب كردن اين نمونه هاي آمريكاي دردسر كمتري داره چون با ماشين همخواني بيشتري دارن ،انتخاب بهتري باشه.

...............................................
    يك ابداع جالب براي نوا و تبديل اون به مدل كمپينگ

14. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

چند سال قبل یه دینام کادیلاکی نو خریدم و میخواستم روی ماشین قبلی نصب کنم که به دلیل سالم بودن دینام خودم و تعمیر اون پس دادم.
    امپر اون فکر کنم حدود 80 امپر یا کمتر باشه و بعیده بیشتر باشه ولی از نظر نصب راحت روی ماشین مشکل خاصی نداره و فقط فاصله دو جا پیچ بالا و پایینش بیشتره که اون هم مشکلی نداره و با شل کردن جاپیچها قابل نصبه .
    نمونه دیگر موجود در بازار دینام ازمبیل 90 امپر هست و اون از نظر نصب روی نوا مشکل داره.
    اما حتما سراغ دینام امپر بالا رو میگیرم و بهتون خبر میدم.

منظور من از نصب پروانه قویتر لزوما بزرگتر نیست و خود طراحی پره ها میتونه در دبی هوای عبوری اختلاف ایجاد کنه .
    تا جایی که پروانه های امریکایی رو دیدم طراحی پره ها در اونها متفاوته و بعضی خشنتر و قویتر طراحی شدن و بعضی ضعیفتر.
    راستی فکر کنم پروانه نوا و بیوک مثل هم باشه و فرقی نکنه .البته بررسی بیشتری میکنم و خبر میدم.

16. 5 کاربر از MJ1970 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

براي كامارو دوتا فن 405 سوار كرده بودم كه ميشه گفت راندمان خوبي داشتن اما مشكل ضعيف بودن دينام وجود داشت كه در نهايت يه دينام مربوط به آمبولانس GMC پيدا كردم( دست دوم) و فروشنده ميگفت 100 آمپر خروجي داره و براي تمام تجهيزات برقي آمبولانس جواب ميده.
    ضمانت هم اين بود كه جلوي خودش سوار بكنم و ببينم واقعا جوابگوي فن و كولر و چراغها و..هست يا نه، كه ديگه نشد و ماشين را فروختم. قيمت اون موقع 100 تومان بود و اندازه اون كمي از دينام استاندارد بزرگتر بود كه شايد با كمي ترفند ميشد سوار بشه.
    دينام 80 آمپر كاديلاك هم به هر حال از نمونه استاندارد نوا بهتره، هرچند كه اگر دينام از 90 آمپر بالاتر باشه ميشه روي توان اون حساب باز كرد( مثل دينام 90 آمپر پژو كه دوتا فن را جواب ميده)

من يكبار پروانه نوا رو روي كامارو سوار كردم و مشكلي نداشت چون جاي پيچها و محل سوار شدن روي سر واترپمپ يكي هست اما اندازه پروانه هشت سيلندر از نمونه 6 سيلندر بزرگتره و نميشه روي نوا سوار كرد. شايد اگر ميشد كمي در مقدار خنك شدن موتور تاثير مثبت داشت.
    هنوز براي من جالبه بدونم توي آمريكا و همان زمان در مورد اين مشكل گرم كردن موقع استفاده از كولر( بخصوص در نواحي بسيار گرم جنوبي آمريكا) چه راه حلي داشتن، كه البته هرچقدر جستجو كردم، چيزي پيدا نشد.
    بايد بيشتر و دقيقتر جستجو كنم...

18. 5 کاربر از camaro lt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shs_micro2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    yaZd

پيش فرض

سلام دوستان
    فکرم چند وقتی بود درگیر مشکل علی آقا بود.امسال یزد دومین استان از نظر گرما بود و گاهی با شهر های جنوبی برابری میکرد.من هم مرتب از ماشین سواری میگرفتم.چند روزی هست دقت میکنم به آمپر.آمپر من جیوه ای هست (تعمیر کار های آمریکایی حرفه ای یزد همه میگفتن دقت جیوه ای یا اتری بیشتره به شرط اینکه لولش نشکنه یا سوراخ نشه) پروانه فابریک بدون فن.گیربکس اتومات(یعنی گرمای روغن سرد کن هم اضافه میشه)رادیات 4لول یا 3 لول(فراموش کردم)بدون کولر.ماشین تو ترافیک و تو شهر و حرکت آمپر از 75 بالا نمیره (ترموستات نبستم) خاموش که میکنم آمپر تا 90 هم میره ولی همین که روشن میکنم میاد پایین.خیلی واسم عجیبه که چرا شما این مشکل رو دارید.والا اینجاخشکه آفتابش میسوزونه.
    یه سری چیزا به فکرم رسید:
    لوله های رادیاتور نگرفته؟
    ترموستات خوب کار میکنه؟
    رادیاتور چند لوله؟
    یه دفعه رادیاتور کولر رو باز کنید و حرکت کنید ببینید بهتر نمیشه؟(گرفتگی پره های رادیات کولر)
    هوادهی بین پره های رادیاتور رو چک کنید.

این مشکل شما بدجور رفته رو اعصاب من.

20. 5 کاربر از shs_micro2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •