تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 728 از 754 اولاول ... 228628678718724725726727728729730731732738 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,271 به 7,280 از 7540

نام تاپيک: سوالات و مشکلات جزئی در مورد هر نوع چاپگـــــــــر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام دوستان
    من تا امروز همیشه پرینترام جوهر افشان بودن که بعد از تموم شدن جوهر همیشه مصیبتها داشتن ،اگر قصد خرید کارتریج تازه رو میداشتم قیمت بالایی داشت و عملیات شارژ هم همیشه موفق نبود و ممکن بود کارتریج رو از بین ببره، برای نمونه همین الان CANON PIXMA280 دارم که هربار جوهرم تموم شده مجبور شدم حدود 80 تومن فقط برای کارتریج سیاهم خرج کنم ، تغریبا اندازه هزینه خود دستگاه . مدتیه که به فکر خرید پرینتر لیزری افتادم یکی از مدلای اچ پی نظرمو جلب کرده ، میخواستم بپرسم عملیات شارژ این نوع پرینترها چطوریه ؟ آیا مثل کارتریج هست که نیاز به هزینه زیادی داشته باشه یا میتونم خودم هم شارژ کنم دستگاه رو ؟ اطلاعات زیادی درباره جوهر ، تونر و ... این نوع پرینترها ندارم ، میخواستم بپرسم حتی اگر برفرض منبع رنگ دستگاه تمام بشه و شارژ موفق نباشه ، هزینه خرید منبع رنگ جدید در چه حدودیه ؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    Last edited by ashkanshahroozy; 12-07-2015 at 06:03.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    من یکدستگاه 4521f دارم که متاسفانه سی دی درایورش رو گم کردم و هر درایوری که از نت میگیرم فقط پرینتر رو راه میندازه و اسکنرش و بقیه اش کار نمیکنه.
    ضمنا قبلا از بالا چندین کاغذ میذاشتم . کلید scan to رو ک میزدم تمامی برگه یکی یکی اسکن میشدن و به کامپیوتر انتقال پیدا میکردن ولی الان که اون کلید رو میزنم روی دستگاه یکسری فونت بهم ریخته رو پنل میاد و هیچی هم اسکن نمیشه
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

^
    مرسی جواب دادی
    اما دوستان من گفتم چطوری میتونم حافظه (یا همون حافظه موقت )یا هر چیزی دیگه ایی که میخایین بگویید را پاک کنم
    دستگاه که خاموش روشن بکنی حافظه موقتش پاک می شه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

لطفا جواب بدید کارم گیره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام.من یه پرینتر سه کاره sharp AR-203E دارم که با اتمام تونر خطای f-2 داد(نشان دهنده ی اتمام تونر) حالا با شارژ کارتریج هنوز این خطا رفع نشده.ضمنا این مدل فاقد صفحه کلید برای کد دهی هستش.به نظرتون باید چیکار کنم؟تعویض چیپست یا ریست کردن آی سی یا ریست نرم افزاری دستگاه یا ....ممنون میشم راهنماییم کنید.

آخر فروم باز h_khozooei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

اگر شارژ کردی و کار نمی کنه باید چیپش هم عوض کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه سوال دارم که ممکنه کمی مسخره باشه ولی په تفاوتی هست بین نصب یک پرینتر وفتی که خود سی دی به صورت auto run نصب میشه و حالتی که خودمون از device and printer نصب میکنیم و گزینه have disk رو میزنیم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام

دوستان من یه پرینتر 3200 سامسونگ دارم که خیلی پرینت ها رو عالی میگیره اما کپی ها رو پررنگ میگیره! جایی هم برای تنظیم رنگش ندیدم
    چطور میتونم رنگش رو کن کنم ؟

ممنونم
    Last edited by farhad10; 29-07-2015 at 10:28.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

سلام
    من یه پرینتر hp laserjet 2055dn دارم تحت شبکه نصبش کردم
    مشکلش اینه که هر وقت میزنم رو پرینت چراغش قرمز میشه و باید دکمه ok روی پرینتر رو بزنم تا پرینت بگیره
    در غیر این صورت نمیگیره
    لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام
    من یه پرینتر جوهر افشان canon IP7240 دارم در پرینتر های رنگی که چند رنگ هست و رنگ مشکی هم یکی از انهاست بعد از پرینت اگر روی رنگ مشکی دست بکشی پخش میشه و پرینت رو کثیف می کنه در صورتی که وقتی رو همان کاغذ و همان چاپ رو قسمت زرد رنگ یا هر رنگ دیگه ای دست می زنی کاملا خشک شده و پخش نمیشه راهی داره این مشکل رو حل کرد . پرینتر من 5 رنگ 2 تا تانک مشکی داره یک زرد یک ابی و یک قرمز
    Last edited by hapalii; 31-07-2015 at 11:48.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 10 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 10 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •