تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 72 از 124 اولاول ... 226268697071727374757682122 ... آخرآخر
نمايش نتايج 711 به 720 از 1233

نام تاپيک: سایپا 131

آخر فروم باز Immunology's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

یه نگاهی به این دو تا لینک بنداز، قیمت حدودی دستت میاد. البته نمیدونم اپدیت روز هستن یا نه با شماره های داخل سایت تماس بگیر قیمت روز بهت میدن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو این سایتا انواع قیمت هست.مشخصه کیفیت های مختلفی داره.
    من میخام فابریک سایپا باشه نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر.
    همونی که صفر میندازن رو پراید.

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دوستان کیفیت چراغای 131 شرکت مدرن چجوریه؟به جمساز میرسه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

دوستان کیفیت چراغای 131 شرکت مدرن چجوریه؟به جمساز میرسه؟
    با سلام به نظر من کیفیت جنس های سازه گستر سایپا از تمامی کارخانه های تولید کننده ی قطعات پراید بهتره البته من نمیدونم چراغ 131 رو هم سازه گستر تولید میکنه یا نه ولی از خیلی جنس های دیگش که استفاده کردم دیدم کیفیت سازه گستر از بقیه بهتره

4. این کاربر از سعیدکریمی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام خدمت همگی.من یه131 دارم1200تاکارکرده.همه بهم میکن بیابروروغنشوتوی همین1000تای اول عوض کن خودت تا برسه به گارانتی واسه ماشین بهتره ولی بعضی ها هم میگن هیچ طور نمیشه بزار گارانتی ببین چی میشه.به نظر شما عوض کنم یانه؟؟؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام خدمت همگی.من یه131 دارم1200تاکارکرده.همه بهم میکن بیابروروغنشوتوی همین1000تای اول عوض کن خودت تا برسه به گارانتی واسه ماشین بهتره ولی بعضی ها هم میگن هیچ طور نمیشه بزار گارانتی ببین چی میشه.به نظر شما عوض کنم یانه؟؟؟؟
    سلام خود کارخونه ماشین رو تولید کرده خودشم بهتر میدونه زمان تعویض کردن هر چیز کی باید باشه تازه خود کارخونه بخاطر اینکه از کیفیت قطعات و مواد مصرفی خودش هم چندان راضی نیست همه چیز رو زودتر اعلام میکنه مثلا میگه برای پراید باید بعد از 75 هزار کیلومتر تسمه تایم رو عوض کرد من خودم بعد از صد هزار تا عوض کردم تسمش هم کاملا سالم بود پس به نظر من به حرف خود کارخونه گوش کنی خیلی بهتر در ضمن سرویس اولیه کاملا رایگانه مثل تعویض روغن و بعضی کارای دیگه پس پولتو دور نریز کلی پول دادی بابت ماشین حالا باید از خدماتی که شرکت میده هم استفاده کنی

7. 2 کاربر از سعیدکریمی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

تو سرویس اولیه هزینه روغن و فیلتر روغن رو از شما نقدا دریافت میکنن. در ضمن نوع روغنی که استفاده میکنن معمولا ارزونترین روغن ممکن هست ( روغن بد نمیریزن تو ماشین ولی شما حق انتخابی ندارین)
    نظر من اینه که تو همین کیلومتر روغن و فیلتر روغن رو بیرون عوض کنین (میتونین بهران تکتاز یا پیشتاز یا سوپر پیشتاز مینرال بریزید)، برای محکم کاری واسکازین گیربکس رو هم عوض کنین(حتما از انواع ایرانی و با درجه 75-80 استفاده کنین). من بعد از تحویل ماشینم (حدود 5 ماه پیش) وقتی در رادیاتور رو باز کردم برای چک کردن ضد یخ، تمام در رادیاتور پر بود از پلیسه اهن، در صورتی که سایپا ادعا میکنه از سیستم شستشوی جدید برای موتور استفاده میکنه.

9. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

باسلام وممنون از هردو بزرگوار.یه سوال دیگه هم دارم رنگ ماشین من ابی تیره هست.اگر راهکاری واسه شستنش یا واکس خاصی یاهرچیز که نیاز باشه تا رنگش برای چند سال خوب بمونه وکدرنشه لطفا راهنمایی کنید.باتشکرفراوان.
    یاعلی

11. این کاربر از ALHO777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

باسلام وممنون از هردو بزرگوار.یه سوال دیگه هم دارم رنگ ماشین من ابی تیره هست.اگر راهکاری واسه شستنش یا واکس خاصی یاهرچیز که نیاز باشه تا رنگش برای چند سال خوب بمونه وکدرنشه لطفا راهنمایی کنید.باتشکرفراوان.
    یاعلی
    1- ماشین رو در پارکینگ سقف دار و یا زیر سایه و به دور از نور آفتاب پارک کنید.
    2- برای شستن ماشین از تاید استفاده نکنید و کلا ماشین رو کمتر بشورید.(هر چی ماشین رو بیشتر بشورید علاوه بر ساییده شدن تدریجی رنگ چون خاک و کثیفی روی ماشین جلوی تابش مستقیم نور آفتاب رو تا حدودی میگیرن عمر رنگ بیشتر میشه)
    3- اصلا نگران این چیزها نباش. یعنی شما اینقدر از کیفیت بقیه قسمتهای خودرو مطمئنید که تنها دلواپسیتون رنگ ماسینه!

13. 2 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

با سلام
    دوستان این پراید پایه گازسوز جریانش چیه ؟ موتورش فرق داره یا اسمش رو عوض کردن گذاشتن پایه گازسوز؟

تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    Near you

پيش فرض

دوستان امروز یه پراید 131مدل 90سوار شدم خیلی نرم بود.برعکس پراید هاچ بک من خیلی سفته و هر چی چاله چولست منتقل میکنه.بخام مثل 131نرم بشه باشد فنرو عوض کنم یا کمک فنر؟اصلا میشه فنر و یا کمک فمره 131رو روی هاچ بک نصب کرد؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •