تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 717 از 722 اولاول ... 217617667707713714715716717718719720721 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,161 به 7,170 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

حـــــرفـه ای Mohammad Yek110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اصفهان زیبا

پيش فرض

بنظر منم برای کسی که سبک عاشقانه یا اشعار ساده تر دوست داره شهرزاد خودش با هفت هشت تا تراک خودش یه آلبومه...
    چیزی که روشنه اینه که موسیقی سلیقه ایه ، من که کلا ادبیات دوست دارم توی آلبوم شهرزاد همخواب و افسار و خداحافظی تلخ رو خیلی دوست داشتم و مسلما از امیر بی گزند هم لذت بردم...
    جدیدا هم مد شده هرکی میرسه یه تیکه ای به "کجایی" میندازه و حدس میزنم بیشتر از عدم علاقه آقایون به چاوشی نشات گرفته که با یه ترانه ضعیف (که به نظر من انصافا ضعیف بود و همخواب شایسته تر بود برای هیت شدن) اینطوری تاخت و تاز میکنن.
    مهمترین نقش برای تکراری نشدن یه خواننده رو ترانه ایفا میکنه و مشخصه محسن نمیخواد خودشو تکرار کنه و خوشبختانه به ترانه اهمیت میده و احترام میذاره.آلبوم بابک جهانبخش-که طرفدارش بودم- رو دیدیم که با 10 تا تراک 10 تا ترانه سرا داشت و...
    خلاصه توی 1 سال اخیر 2 تا آلبوم کاملا متفاوت از چاوشی دیدیم که هرکدوم برای سلیقه خاصی بود.همونطور که من امیر بی گزند رو بیشتر دوست داشتم خیلیا هم شهرزاد رو بیشتر دوست داشتن و سلایق هر دو طرف محترمه.

2. 6 کاربر از Mohammad Yek110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Alireza.M67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    من مال یه دنیای کوچیکم

پيش فرض

بسیار آلبوم زیبایی بود و من لذت بردم.
    البته طبق معمول بجز اون قسمتهایی که در تنظیم از گیتار الکتریک استفاده شده.
    صدای محسن چاوشی با گیتار الکتریک اصلا خوب نیست به نظرم، در عوض با سنتور و سه تار عالیه.

4. 4 کاربر از Alireza.M67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

به مانند هر شاعر دیگری کارت را با نام خدا اغاز کردی
    سر انجام امدی
    همچون [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر دلها حمله بردی و دلها را با صدایت مغلوب کردی
    با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باعث شدی خدارا بهتر بشناسیم و از کارای اشتباهی که کردیم [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شویم
    با تک تک بیت های [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،همه را [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کردی
    با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ات،معنای واقعی عاشقانه را نشان دادی
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟این دل من است که با تشبیه های فوق العاده [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ات،دل همه را به جنگ و خرمشهر بردی
    و در پایان،در هنگام برگشتن به اول البوم برای شنیدن دوباره صدای سوزناکت،همه حرفایی را که در دل داشتی را در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میگویی و سوار بر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ،دوباره به امیر بی گزندت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشویم

کسی چه میداند
    شاید دلیل پشت سر هم بودن ترک های آلبومت این باشد که بعد از شرمساری از خداوند،هرگز از خداوند نا امید نشویم و با اخرین اتوبوس دوباره به خدا و امیر بی گزند متصل شویم

............

پیکان دردکشیده پدر چاوشی در “شاه مقصود”

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    محسن چاوشی در مورد قطعه “شاه مقصود” از آلبوم امیر بی گزند گفته است: پدرم با همه شرایطی که جنگ به ما تحمیل کرده بود و واقعا شرایط بغرنج و سختی بود هیچوقت نگذاشت دستمان جلوی کسی دراز شود و مردانه اوضاع خانواده را مدیریت کرد. پدرم یک مدتی مسئول شهرک بود. بنیادی بود به اسم بنیاد مهاجرین جنگ تحمیلی که پدر مسئول آنجا شد. پدرم آدم باسوادی بود و هست. وقتی پدرم بازنشسته شد با پیکانش کار می کرد. یکی از ترانه هایی که خوانده ام و حرف از یک پیکان دلتنگ می زند، همان پیکانی است که پدرم با آن روزگارمان را در زمان جنگ و بعد از جنگ مدیریت می کرد و نان حلال می آورد خانه .

ای چرک رو اسکناسا ارّابه ناشناسا
    پیکان دلتنگ بابا
    بار تلنبار مونده از شهر و از یار مونده
    قربانی جنگ بابا

=========

حبیب در گذشت

دلم از دنیا گرفته ... شب من مهتاب نداره... روز من بی تو عزیزم ... حتی خورشیدم نداره... ...
    خيلي اذيتش كردند. اين شد سرنوشت كسي كه اينقدر دوست داشت كارشو ادامه بده.
    در اخرین مصاحبه ای که داشت هم درباره چاوشی این اظهار نظر داشت :

چاووشی در ایران، بهترین است
    خواننده قطعات “مرد تنهای شب” و “مادر” با اشاره به صدای محسن چاووشی بیان می دارد: در فیلمی به نام “سنتوری” به نظرم محسن چاووشی شعر و ملودیهای خوبی انتخاب کرده بود و شعر و ملودی هایی که چاووشی انتخاب میکند در ایران، بهترین است
    خدا رحمتش کنه
    Last edited by Greedy; 10-06-2016 at 11:46.

6. 5 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tajrobenik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

....
    در کل آلبوم خوب بود.

شعر های مولانا رو دوس داشتم.

با این که حسین صفا و شعر هاش توی خیلی از آلبوم های قبلی محسن برتر بود واسم اما توی این آلبوم این طوری نبود.

جالب ی این آلبوم برام این بود که روز اول یک ترک رو خیلی دوس داشتم.
    روز دوم یک ترک دیگه رو خیلی دوس داشتم.
    الان دو تا از ترک های دیگه رو خیلی دوست دارم.

یعنی بین ترک ها نمیتونم بهترین ی انتخاب کنم. و بسته به موقعیت انتخابی دارم. و احتمالا این نشانه خوبی هس و نشانه کیفیت بالای آلبوم هست.

8. این کاربر از tajrobenik بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض اینستا پست محسن چاوشی برای درگذشت حبیب ...

محسن چاوشی طی پستی در اینستاگرامش نوشت:

برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید…

10. 3 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?
    Last edited by Greedy; 11-06-2016 at 18:36.

12. 8 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن هنر هفتم hp722's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    Loneliness

پيش فرض

پاسخ محسن چاوشی به یک پرسش؛ چرا کنسرت نمی‌دهی؟

الآن حال خوبی دارم. تمام روز و شب وقت دارم کارکنم و در خلوتم چیزی خلق کنم. یک روز که وقت کنسرت دادن برسد، حتماً این کار را خواهم کرد. اما فعلاً برای آن عجله‌ای ندارم.

14. 2 کاربر از hp722 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. 4 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mr_khodaei2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

با اینکه طرفدار چاوشیم هنوز موفق به گوش دادن البوم نشدم چون نخریدمش و درگیر امتحانات هستم فعلا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

با اینکه طرفدار چاوشیم هنوز موفق به گوش دادن البوم نشدم چون نخریدمش و درگیر امتحانات هستم فعلا
    والا من فردای روزی ک البوم اومد یه امتحان ۳ واحدی داشتم ... همش البومو گوش دادم!
    الانم‌اگه شانس بیارم ناپلئونی پاس شم ولی این استاد ازون استادا نیس؛۹.۵هم بگیری همونو میذاره کارنامت!
    درکل خیلی وقت نمیبره پیشنهاد میدم تا حال و هواش داغه شمام از دستش نده!

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

19. 2 کاربر از raha-22 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •