تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 716 از 1184 اولاول ... 216616666706712713714715716717718719720726766816 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,151 به 7,160 از 11840

نام تاپيک: انواع خوشبو کننده های بدن مثل عطر و ادکلن

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

دوستان من یه راهنمایی میخوام - من یه مقدار وزنم زیاده وقتی راه میرم حتی مسافت کوتاه خیلی عرق میکنم و طبیعتا بوی عرق هم میگیرم حالا چیکار کنم این بوی عرق به حداقل برسه - عطر خاصی هم استفاده نمیکنم فقط بعضی مواقع از عطر بیک استفاده میکنم که تاثیر چندانی نداره
    سلام.

بهتره از اسپری های دئودورانت استفاده کنی، میتونی از اسپری های ضد عرق هم استفاده کنی ، ولی اولی بهتره ، چون عرق کردن برای انسان نیاز هستش

اگه زیاد عرق میکنی ، دلیلش اینه که تحرکت کمه ، توصیه میکنم حتما یه باشگاه ورزشی برین بعد از هفته ی سوم دیگه تعرق بدنت کاهش پیدا میکنه و نرمال میشه.

اسپری های دئودورانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع ایجاد بوی نامطبوع عرق میشن ، اسپری های ضد عرق منافذ غدد عرق ساز بدن رو مسدود میکنن.

باز هم توصیم به شما اسپری های دئودورانت.

2. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه masoud hard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام.

بهتره از اسپری های دئودورانت استفاده کنی، میتونی از اسپری های ضد عرق هم استفاده کنی ، ولی اولی بهتره ، چون عرق کردن برای انسان نیاز هستش

اگه زیاد عرق میکنی ، دلیلش اینه که تحرکت کمه ، توصیه میکنم حتما یه باشگاه ورزشی برین بعد از هفته ی سوم دیگه تعرق بدنت کاهش پیدا میکنه و نرمال میشه.

اسپری های دئودورانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع ایجاد بوی نامطبوع عرق میشن ، اسپری های ضد عرق منافذ غدد عرق ساز بدن رو مسدود میکنن.

دکتر اسمیت واقعا دکتری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟ممنون از اطلاعاتی که به همه میدی بچه های پی سی ورد یه کف مرتب به افتخار دکتر اسمیت

4. 2 کاربر از masoud hard بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

امروز tabarome و orginal santal کرید رو بو کردم.بوشون خوب بود ولی خاص نبود. به نظرم خیلی شبیه ایندویژوآل مونت بلان بود orginal santal .

قیمت هم 240 اینا بود.

ولی در کل به نظرم کارهای مارلی خیلی قوی تر و طبیعی تر و خاص تر از این کرید هستن.احتمالا کرید هایی که تو ایرانه فیک یا درجه چندم هستن.
    Last edited by cyber861; 07-08-2012 at 13:07.

6. 3 کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

سلام دوستان

3 تا سوال داشتم.

1- میشه چند تا ادکلن با بوی خاص ( به سلیقه خودتون ) که خنک باشن و خیلی هم تند نباشن معرفی کنید ؟ فقط از این ادلکن های خز شده نباشه که همه میخرن میزنن! مثل آکوا بولگاری و ...! یه چیز خاص باشه...چند تا بگید من برم تست کنم یکیشو بخرم...بودجه هم دور و بر 100 ...100و خورده ای

2- یه چند تا هم بگید گرم و ملایم.....که خیلی خیلی خاص و مناسب مهمونی های خیلی خاص...یعنی یه چیزی میخوام رک بگم! جنس مخالف پسند! چند تا بگید من برم تست کنم...
    فقط خواهشا از این برند هایی که همه میخرن میزنن نباشه...یه چیز میخوام بزنم خاص باشه.مثلا وان میلیون نباشه!

3- یه مارک بود مال امارات بود ادکلن هاش...ارزون هم بود دور و بر 30 اینا بود....یادم رفته میشه اسمشو بگید...منظورم نانسی و اجمل نیست!
    Last edited by Ali_softcenter; 07-08-2012 at 13:54.

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام.

آره درسته تحرک بدنم کمه - حالا سایتی هست که این اسپری واسه فروش داشته باشه یا اگه مدل خاصی داره به من معرفی کنید-

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

امروز tabarome و orginal santal کرید رو بو کردم.بوشون خوب بود ولی خاص نبود. به نظرم خیلی شبیه ایندویژوآل مونت بلان بود orginal santal .

قیمت هم 240 اینا بود.

ولی در کل به نظرم کارهای مارلی خیلی قوی تر و طبیعی تر و خاص تر از این کرید هستن.احتمالا کرید هایی که تو ایرانه فیک یا درجه چندم هستن.
    کرید 240 تومن؟!! من تهران 350 قیمت دارم! کارهای مارلی که کپی برابر اصل ادکلنهای دیگس!:-) یکی تو این تاپیک گفت طلاییش هم کپی تام فورد توسکان لدر هست! یادم نیست کی بود. مارلی بنفش هم کپی kouros مارلی قرمز body kouros مارلی شایگا فکر میکنم کپی m7 !:-)
    در ضمن فکر نمیکنم کرید درجه چندم داشته باشه ولی فیک چرا... کریدهایی که من بو کردم از لحاظ کوالیتی یه سر و گردن به نظرم از مارلی بالاتر بودن. کرید از لحاظ کیفیت پرفکته! ولی قبول دارم زیاد خاص نیست.

10. 2 کاربر از Delkook بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

آره درسته تحرک بدنم کمه - حالا سایتی هست که این اسپری واسه فروش داشته باشه یا اگه مدل خاصی داره به من معرفی کنید-
    سلام.

نیاز به سایت نیست ، برو فروشگاه لوازم بهداشتی-آرایشی بگو اسپری
    NIVEA DEODORANT میخوام،

اینا کارای خوبی هستن از هردو استفاده کردم

NIVEA DEODORANT Cool kick

NIVEA DEODORANT Silver protect

اولی خنک کننده هم هست !

+
    ورزش رو گوشه ی ذهنت داشته باش.

12. 3 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه nadermatin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام دوستان

1- میشه چند تا ادکلن با بوی خاص ( به سلیقه خودتون ) که خنک باشن و خیلی هم تند نباشن معرفی کنید ؟ فقط از این ادلکن های خز شده نباشه که همه میخرن میزنن! مثل آکوا بولگاری و ...! یه چیز خاص باشه...چند تا بگید من برم تست کنم یکیشو بخرم...بودجه هم دور و بر 100 ...100و خورده ای
    پای نئو از ژیوانشی 90 تومن. بولگاری من(خنک و چوبی) اینم 90 تومن . لنوین له هوم اسپرت که بین 55 تا 60 قیمت دارم.

14. 3 کاربر از nadermatin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز cyber861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

کرید 240 تومن؟!! من تهران 350 قیمت دارم! کارهای مارلی که کپی برابر اصل ادکلنهای دیگس!:-) یکی تو این تاپیک گفت طلاییش هم کپی تام فورد توسکان لدر هست! یادم نیست کی بود. مارلی بنفش هم کپی kouros مارلی قرمز body kouros مارلی شایگا فکر میکنم کپی m7 !:-)
    در ضمن فکر نمیکنم کرید درجه چندم داشته باشه ولی فیک چرا... کریدهایی که من بو کردم از لحاظ کوالیتی یه سر و گردن به نظرم از مارلی بالاتر بودن. کرید از لحاظ کیفیت پرفکته! ولی قبول دارم زیاد خاص نیست.

این دوتا این قیمت بود.کلا قیمت ادکلن هاشو نگاه میکردم خوب بود.

تام فورد لیدر توسکان رو تست نکردم.ولی 3 تایی که من مارلی تست کردم فقط یکیش یه بوی لالیک هم توش بود ولی خیلی با کیفیت تر به همراه یه بویه دیگه.

حالا شما مونت بلان رو بو کن بیا نتیجه رو بگو.

16. این کاربر از cyber861 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Ali_softcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پای نئو از ژیوانشی 90 تومن. بولگاری من(خنک و چوبی) اینم 90 تومن . لنوین له هوم اسپرت که بین 55 تا 60 قیمت دارم.
    میشه به لاتین بنویسی ؟ غیر از بولگاری رو....به جای بولگاری میشه یه چیزی که بوی چوب نده معرفی کنی؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •