تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرویس دهی شاتل را چگونه ارزیابی میکنید!؟

راي دهنده
305. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ★★★★★

37 12.13%
  • ✩★★★★

37 12.13%
  • ✩✩★★★

55 18.03%
  • ✩✩✩★★

34 11.15%
  • ✩✩✩✩★

142 46.56%
صفحه 713 از 1545 اولاول ... 2136136637037097107117127137147157167177237638131213 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,121 به 7,130 از 15446

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

پروفشنال farshad.88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

من art5 دارم. سرعت دانلود از یوتیوب 200 هست. از سایت های ایرانی رو هنوز تست نکردم.توی یک ماه حدود 20 گیگی مصرف داشتم و سرعتم کم نشده. البته مصرفم کمه یا خودم باید IDM رو پر کنم یا شاتل زحمت بکشه آمار مصرف رو بیشتر بزنه
    بلاخره ماهی 50 تومان دارم پول میدم. زشته 20 گیگ. نا محدود هم هست شاتل هرچی دلش خواست آمار بزنه. وقتی قراردادم شروع شد باهاشون اتمام حجت کردم که اگه محدود کنید من میدونم و شما و 195

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

دزدی تا این حد !!!
    الان یه ساعت از ر روزن گذشته .
    کلا در لپتاپم بستس زدم از شاتل لند چیزی دانلود میکنم هیچ گوشی ای هم به وایفای وصل نیست !!
    زده امروز 300 مگ مصرف!!!!
    .
    گند بزنن تو این سرویس دهیشون حروشمشون باشه بیت بیتی که میدزدن .
    تنها دلیل موندنم شاتل لنده وگرنه هیچ پخی نیست دیگه شاتل
    گیگ خریده بودم 9 روزه شد 37 گیگ !!
    حجم تموم شه میرم پارس انلاین ... دوستان پارس انلاین که مشکلی چیزی نداره ؟ مثل شاتل دزدی و .. ؟ کیفیت خدماتش خوبه ؟ مث پینگ و سرعت دانلود و ...

داره خودمونی میشه Antonio1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

من art5 دارم. سرعت دانلود از یوتیوب 200 هست. از سایت های ایرانی رو هنوز تست نکردم.توی یک ماه حدود 20 گیگی مصرف داشتم و سرعتم کم نشده. البته مصرفم کمه یا خودم باید IDM رو پر کنم یا شاتل زحمت بکشه آمار مصرف رو بیشتر بزنه
    بلاخره ماهی 50 تومان دارم پول میدم. زشته 20 گیگ. نا محدود هم هست شاتل هرچی دلش خواست آمار بزنه. وقتی قراردادم شروع شد باهاشون اتمام حجت کردم که اگه محدود کنید من میدونم و شما و 195
    شما که آرت ۵ داری تا چهل گیگ حجم حق قانونیت هست برای استفاده.

Sent from my K01Q using Tapatalk

4. این کاربر از Antonio1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Antonio1991's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

دوستان من مدتیه متوجه موردی شدم گفتم شاید بدونید شایدم نه. وقتی که از سرویس قندشکن (بعضی هاشون، نه همه) موقع ویدئو دیدن یا دانلود استفاده میشه مصرف حجم دوبرابر میشه. من اینو از طریق DU Meter و Networx چک کردم. اول فکر کردم فقط برنامه ها اینطور حساب میکنن ولی بعدا که از مای شاتل چک کردم دیدم دقیقا دوبرابر حساب کرده. یعنی در اصل موقع استفاده از بعضی قندشکن ها شما دارید دوبرابر حجم مصرف میکنید. پس حواستون باشه. البته هات اسپات شیلد رو چک کردم اینطوری نیست.

6. این کاربر از Antonio1991 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

شما که آرت ۵ داری تا چهل گیگ حجم حق قانونیت هست برای استفاده.

این ماه چیزی واسه دانلود نداشتم. فقط چند تا کلیپ از یوتیوب دانلود کردم. اما ماه بعد برای پر کردن هارد اکسترنالی که خریدم خیز برمیدارم. تا به 40 گیگی برسه و ببینم لیمیت به سمتی میل میکنه
    دوستان من مدتیه متوجه موردی شدم گفتم شاید بدونید شایدم نه. وقتی که از سرویس قندشکن (بعضی هاشون، نه همه) موقع ویدئو دیدن یا دانلود استفاده میشه مصرف حجم دوبرابر میشه. من اینو از طریق DU Meter و Networx چک کردم. اول فکر کردم فقط برنامه ها اینطور حساب میکنن ولی بعدا که از مای شاتل چک کردم دیدم دقیقا دوبرابر حساب کرده. یعنی در اصل موقع استفاده از بعضی قندشکن ها شما دارید دوبرابر حجم مصرف میکنید. پس حواستون باشه. البته هات اسپات شیلد رو چک کردم اینطوری نیست.

منم این موضوع رو فهمیدم. برنامه هایی مثل سیسکو معلوم نیست الگوریتمشون چجوریه که اینقدر حجم مصرف میشه. یوتیوب روی هم رفته 450 مگ کلیپ دانلود کردم اما حدود 800 و خورده ای توی Networx ثبت کرده. باید یه راه حلی برای سیسکو و اینا پیدا بشه
    دوستانی که به خاطر حجم میخوان از شاتل برن. آسیا تک رو پیشنهاد نمیکنم. چون اصولا کلمه حجم خوری با آسیا تک معنا پیدا کرده
    Last edited by farshad.88; 24-05-2017 at 09:32.

8. 2 کاربر از farshad.88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی | SoRoush 8K |'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2015
    محل سكونت
    ! Columbia !

پيش فرض

دوستانی که به خاطر حجم میخوان از شاتل برن. آسیا تک رو پیشنهاد نمیکنم. چون اصولا کلمه حجم خوری با آسیا تک معنا پیدا کرده
    پارس آنلاین خوبه بنظرتون ؟

10. این کاربر از | SoRoush 8K | بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

بالاخره شاتل حجم منم خورد :

دوستان به نظرتون چه شرکتی الان تو اصفهان بهتره ؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

گاهی اوقات مشکل از سرویس دهنده ست چیزشکن هست و بعضی وقت ها هم کاربرها تنظیمات Networx رو میگذارن روی All Connections و دقیق 2 برابر حساب میکنه در صورتیکه باید فقط کارت شبکه رو اندازه گیری کرد.

در هر صورت از وقتی آپلود رایگان رو شرکتها حذف کردن به ضرر اونایی شده که از چیزشکن استفاده میکنند.

13. 2 کاربر از [Mohsen] بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

پارس آنلاین خوبه بنظرتون ؟
    حدود 2 سال پیش که پارس انلاین شبانه رایگان داشت و هنوز یک و سوم و این مسخره بازی ها رو راه ننداخته بود من ازا ین شرکت سرویس میگرفتم. انصافا قطعی اش کمتر بود و پینگ خوبی ارائه میداد و البته حجم مصرفی رو دقیق ثبت میکرد. به صورت ساعت به ساعت و اصلا حجم خوری نداشت. الان رو نمیدونم
    اگه شبانه رایگان دشته باشه و سرعتش خوب باشه با توجه به گزارش مصرف ساعت به ساعت واقعا میارزه. وگرنه نا محدود هاش اصلا به صرفه نیست
    البته باید همیشه اینو در نظر گرفت که توی ایران کیفیت اینترنت هر منطقه از کشور رو فقط با همون منطقه باید مقایسه کرد. من استان کرمان هستم
    Last edited by farshad.88; 24-05-2017 at 11:46.

آخر فروم باز k1ozil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2013
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

حدود 2 سال پیش که پارس انلاین شبانه رایگان داشت و هنوز یک و سوم و این مسخره بازی ها رو راه ننداخته بود من ازا ین شرکت سرویس میگرفتم. انصافا قطعی اش کمتر بود و پینگ خوبی ارائه میداد و البته حجم مصرفی رو دقیق ثبت میکرد. به صورت ساعت به ساعت و اصلا حجم خوری نداشت. الان رو نمیدونم
    اگه شبانه رایگان دشته باشه و سرعتش خوب باشه با توجه به گزارش مصرف ساعت به ساعت واقعا میارزه. وگرنه نا محدود هاش اصلا به صرفه نیست
    البته باید همیشه اینو در نظر گرفت که توی ایران کیفیت اینترنت هر منطقه از کشور رو فقط با همون منطقه باید مقایسه کرد. من استان کرمان هستم
    اره پارس سرویس شبانه دار داره
    سرعت و پینگ خیلی خوبن و قطعی نداره
    من کرمانم
    تقریبن یک هفته ای هست دارم استفاده میکنم و راضیم

16. این کاربر از k1ozil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •