تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 712 از 722 اولاول ... 212612662702708709710711712713714715716 ... آخرآخر
نمايش نتايج 7,111 به 7,120 از 7212

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محسن چاوشی

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

من خودم طرفدار سرسخت محسن چاوشیم ولی علتش اینه که یه جوون افسرده هستم و بیکار که نتونستم ازدواج کنم و شکست خورده ام علت اینکه محسن چاوشی اینقدر طرفدار داره اینه که همه مخاطبانش همین 11 میلیون جوون افسرده بیکار هستن که نمیتونن ازدواج کنن و محسن هم داره به خوبی از این خیل از طرفدارانش استفاده میکنه و پول درمیاره چون خواننده با سیاستی هست صداش نه خوبه نه بد ولی خدایی آهنگاش و تنظیم هاش حرف نداره و آهنگاش پر از غم و تلخی و افسردگیه که این قشر جوون افسرده که خودمم یکی از اونا هستم میپسندیم و به دلمون میشینه ببینید یه جوون افسرده اگه براش آهنگ غمناک بزارین چون به وضعیتش نزدیکه علاقه زیادی نشون میده ولی اگه براش آهنگ شاد بزارین تمایل داره هر چه زودتر اون آهنگ تموم بشه ولی حالا شاید میپرسین چرا این پست را میزارم من همیشه روی فلشم آهنگای محسن چاوشی را دارم یعنی گلچین کردم یه روز با پسر خالم بودم پسر خاله من از اون بچه پولدارهای بالاشهر نشینه که هیچ کمبودی تو زندگیش نداره و هر چی خواسته باباش بهش نه نگفته و شاده شاده تو ماشین بودیم من فلشم را گزاشتم توی ظبط ماشین و گفتم بیا آهنگای قشنگی دارم گوش کنیم یکی از آهنگای محسن چاوشی که خیلی دوسش دارم که اسمش حراجه و ریتم نسبتا تندی داره را براش گزاشتم اولش با آهنگ حال کرد ولی وقتی محسن شروع به خوندن کرد یه نیگاه به من کرد و زد تو سرم و بهم بد و بیراه گفت و میخواست فلش رو دربیاره من گفتم یکی دیگه میزارم آهنگ اسیری را گذاشتم زد تو سرم آهنگ غلط کردم را گزاشتم میخواست منو از ماشین با لگد بندازه بیرون بعدش فلش را درآورد و گفت خاک تو سرت که به این آهنگا گوش میدی میگفت با آهنگات حالم رو گرفتی بعد یه آهنگ شاد رقص آور بی محتوا گذاشت و پشت فرمون ماشین قر میداد و دست میزد منم میخواستم خفش کنم یکبار دیگه هم شبیه این اتفاق با یکی دیگه از دوستام اتفاق افتاد برای همین به این نتیجه رسیدم که آدمای شاد هیچ تمایلی به شنیدن آهنگهای محسن چاوشی ندارن ولی اگه افسرده باشن شیفته آهنگهای محسن چاوشی میشن اکثر طرفدارای محسن چاوشی جوونهای افسرده هستن که تعدادشون در ایران کم نیست حالا با درصد افسردگی زیاد یا کم ولی اگه این آهنگا رو گوش بدن شک نکنین رگه هایی از افسردگی رو دارن

3. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

این حرف بیشتر به خاطر حسادته
    ای کاش خواننده ها به جای این مدل حسادت ورزی ها و صحبت هایی که از سر ناتوانی هست یکم به فکر قوی کردن کار های خودشون باشن
    تو انتخاب شعر های محسن هیچ بحثی نیست چون واقعا تنوع شعر در کار های محسن خیلی خیلی بالاست
    یاد انتقاد های مایلی کهن از کیروش افتادم خخخ
    راستی مگه قرار نبود البوم امروز بیاد چی شد پس؟
    Last edited by stealer; 30-05-2016 at 15:12.

5. این کاربر از stealer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

من هم با کلیت حرف آقای سراج موافقم، این روزا اشعار و ملودی خوب تو موسیقی پاپ ما به ندرت دیده میشه. فقط به نظرم ایشون کیس رو اشتباهی مثال زدن. چرا که واقعا وسواسی که محسن چاوشی تو انتخاب شعر و ملودی آهنگ و تنظیم‌ها داره رو کمتر کسی از اهالی موسیقی پاپ ما داره.

ظاهرا تهیه کننده آلبوم نتونسته آلبوم رو تو اون تاریخی که اعلام کرده آماده انتشار کنه. احتمالا تا قبل ماه رمضون بتونیم آلبوم رو بشنویم. مگر اینکه تصمیمشون عوض بشه و انتشار رو به یه وقت دیگه موکول کنن.

7. این کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ali_agha1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    بهشتی که جهنمش کردن..

پيش فرض

من خودم طرفدار سرسخت محسن چاوشیم ولی علتش اینه که یه جوون افسرده هستم و بیکار که نتونستم ازدواج کنم و شکست خورده ام علت اینکه محسن چاوشی اینقدر طرفدار داره اینه که همه مخاطبانش همین 11 میلیون جوون افسرده بیکار هستن که نمیتونن ازدواج کنن و محسن هم داره به خوبی از این خیل از طرفدارانش استفاده میکنه و پول درمیاره چون خواننده با سیاستی هست صداش نه خوبه نه بد ولی خدایی آهنگاش و تنظیم هاش حرف نداره و آهنگاش پر از غم و تلخی و افسردگیه که این قشر جوون افسرده که خودمم یکی از اونا هستم میپسندیم و به دلمون میشینه ببینید یه جوون افسرده اگه براش آهنگ غمناک بزارین چون به وضعیتش نزدیکه علاقه زیادی نشون میده ولی اگه براش آهنگ شاد بزارین تمایل داره هر چه زودتر اون آهنگ تموم بشه ولی حالا شاید میپرسین چرا این پست را میزارم من همیشه روی فلشم آهنگای محسن چاوشی را دارم یعنی گلچین کردم یه روز با پسر خالم بودم پسر خاله من از اون بچه پولدارهای بالاشهر نشینه که هیچ کمبودی تو زندگیش نداره و هر چی خواسته باباش بهش نه نگفته و شاده شاده تو ماشین بودیم من فلشم را گزاشتم توی ظبط ماشین و گفتم بیا آهنگای قشنگی دارم گوش کنیم یکی از آهنگای محسن چاوشی که خیلی دوسش دارم که اسمش حراجه و ریتم نسبتا تندی داره را براش گزاشتم اولش با آهنگ حال کرد ولی وقتی محسن شروع به خوندن کرد یه نیگاه به من کرد و زد تو سرم و بهم بد و بیراه گفت و میخواست فلش رو دربیاره من گفتم یکی دیگه میزارم آهنگ اسیری را گذاشتم زد تو سرم آهنگ غلط کردم را گزاشتم میخواست منو از ماشین با لگد بندازه بیرون بعدش فلش را درآورد و گفت خاک تو سرت که به این آهنگا گوش میدی میگفت با آهنگات حالم رو گرفتی بعد یه آهنگ شاد رقص آور بی محتوا گذاشت و پشت فرمون ماشین قر میداد و دست میزد منم میخواستم خفش کنم یکبار دیگه هم شبیه این اتفاق با یکی دیگه از دوستام اتفاق افتاد برای همین به این نتیجه رسیدم که آدمای شاد هیچ تمایلی به شنیدن آهنگهای محسن چاوشی ندارن ولی اگه افسرده باشن شیفته آهنگهای محسن چاوشی میشن اکثر طرفدارای محسن چاوشی جوونهای افسرده هستن که تعدادشون در ایران کم نیست حالا با درصد افسردگی زیاد یا کم ولی اگه این آهنگا رو گوش بدن شک نکنین رگه هایی از افسردگی رو دارن

اصلا اینجوری نیست..این نظر منه
    اون پسرخالت با آهنگا و صدای چاوشی حال نمیکرده...رفتی به شاد بودن نداره...هر کسی هم با صدای چاوشی نمیتونه ارتباط بگیره..
    همچنین اصولا اکثر آهنگهای چاوشی به درد ماشین نمیخوره..مثل این میمونه تو ماشین شاهین نجـــ..فی گوش کنی..!
    این سبک آهنگارو باید بذاری تو هدفونت و یه گوشه آروم بشینی و لذتش رو ببری...

9. 2 کاربر از ali_agha1981 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

11. 5 کاربر از Masoud-Susa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

تبلیغات شهری امیر بی گزند شروع شده
    پوستر امیر بی گزند در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها

13. این کاربر از M.ch.h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

نیمی از "امیرِ بی گَزند" :

قطعه/شاعر/تنظیم کننده

1.امیر بی گزند/مولانا/چاوشی
    2.متصل/مولانا/چاوشی
    3.پریشان/سعدی/چاوشی
    4.چنگیز/یاغی تبار/صفاریان
    5.آخرین اتوبوس/صفا/حسامی
    6.شاه مقصود/صفا/روح نواز
    7.تریاق/ مولانا/؟
    8. دل من/ مولانا/صفاریان

15. 3 کاربر از M.ch.h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

هومن اکبریان طراح کاور امیر بی گزند
    سینا سرلک خواننده مهمان در البوم
    عادل روح نواز گیتار الکتریک در البوم
    البوم در جلد معمولی و بدون اختلاف زمان در تهران و شهرستان ها توضیح خواهد شد
    شرکت تصویر گستر پاسارگاد اعلام کرد هفته اینده منتشر خواهد شد.
    زمان دقیق انتشار احتمالا امروز گفته خواهد شد

17. 2 کاربر از M.ch.h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan90ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

دوستان من در پست قبلی گفتم که محسن چاوشی خواننده با سیاستی هست و فقط برای پول درآودن این آهنگهای تلخ و غمناک و پر از افسردگی را میخونه که یک سری از دوستان پیام دادن و ناراحت شده بودن من فکر میکردم محسن چاوشی مجرده و آهنگهایی که میخونه از زندگی خودش گرفته شده و با روحیه خودش سازگاره فکر میکردم یه عاشق شکست خورده هست که ناکام مانده و عشقش اونو ترک کرده ولی حالا فهمیدم ایشون ازدواج کرده و خوش و خرم و خوشحاله و بچه هم داره و فقط برای پول درآوردن این آهنگای تلخ و غمناک رو برای ما جوونای افسرده بدبخت میخونه و ما رو بازی داده همش عکساش رو پخش میکنه دل جوونا رو بسوزونه نظرم راجع بهش و حسی که به آهنگاش داشتم کامل عوض شد

یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم
    تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

عروسی تو با کیه که من خبردار شدم
    کی اومد و چی گفت که من پیش چشات خوار شدم
    روز عروسی تو و عزا گرفتنه منه
    تو شادی و ببین که غم چه جور دلم رو میشکنه
    خیال نمی کرد دلم که بی خیال من بشی
    اما تو بی خیالی و محاله مال من بشی
    منتظرم نموندی تو ازدواج کردی
    آتیش زدی به هستیم عشق و حراج کردی

عهد و پیمان تو با ما و وفا با دگران
    ساده دل من که قسم های تو باور کردم
    تو شدی همسر اغیار و من از یار و دیار
    گشتم آواره و ترک سر و همسر کردم
    از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران
    رفتم از کوی تو لیکن عقب سرنگران
    ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی
    تو بمان و دگران وای به حال دگران

این ناله های زخمی همش دروغه
    بعضی خواننده ها نون به نرخ روز خورن و فقط دنبال پول و پر کردن جیبشون هستن یعنی اگه فضای جامعه شاد باشه خوشگلا باید برقصن میخونن واگه فضای جامعه افسرده باشه ناله میکنن
    Last edited by erfan90ir; 06-06-2016 at 20:23.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •