تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 171 اولاول ... 216167686970717273747581121 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 1701

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیون های 2012 LG

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام
    120 هرتز مربوط به فرکانس تصاویر sd میشه اما 400 هرتز مربوط به سه بعدی است
    100 هرتز، فرکانس واقعی پنل هست و 400 هرتز قابلیت انطباق هست که توسط موتور پردازش تصویر به صورت نرم افزاری ایجاد میشه. درسته که کاربرد 400 هرتز بیشتر در تصاویر سه بعدی هست ولی روی تصاویر معمولی هم اعمال میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام.
    من ميخواستم تلوزيون بخرم بين سامسونك 40es6950 و ال جي 42lm66100دو به شك بودم. فردا ميرم صدا و تصوير سه بعدي دوتاشون را تست ميكنم. احتمالا همون ال جي را بخرم.
    فقط سوالي كه برام پيش اومده اينه كه مثل اينكه ال جي كنترل جادوئي و عينك هاي مخصوص بازي را همراه تلوزيون ارائه نميده و ديگه اينكه من مودم وايرلس دارم مثل اينكه دستگاه مودم داخلي هم نداره در صورتي كه توي كاتولوگ هاشون اينها را نوشته كه داره.
    كسي شماره شركت را مخصوصا در اصفهان داره كه زنگ بزنم و مطمئن بشم كه اگه اين تلوزيون را خريدم بعدا نخوام تازه براي اين وسائل پيگيري كنم؟

3. این کاربر از mehrdad_zero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه Dr.B.M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    منم دیروز این تلویزیون 47lm67100 رو به قیمت گزاف ۳۳۴۵ خریدم البته بدون سینمای خانگی!!!به لطف دلار ۲۷۰۰ تومنی!!!!و البته زیاد هم از این خریدم راضی نیستم!!!
    راستش خیلی دودل بودم در خریدش چون من الان تغریبا ۵ ساله که ال سی دیه ۴۰ اینچی سامسونگ سری چهار دارم و تقریبا از همه چیش راضی بودم!!!قصدم بزرگتر کردن سایز تی وی وامکانات اسمارتش بود.البته نیم نگاهی هم به قابلیتهای سه بعدی و استفاده برای پی اس ۳ام داشتم ولی عمده استفاده خونواده من استفاده در ماهپاره هستش که واقعا کیفت پخش ماهپارش حالمون گرفت و اون ال سی دی قدیمی خیلی بهتر از این عمل میکنه!!!
    ضمنا از اونجایی که بیش از ۳.۵ چوق قصد خرید نداشتم ناچارا سری ۷و۸ سامسونگ و سری ۸۶۰۰۰ و ۹۶۰۰۰ از ال جی خط خورند
    لازم به ذکره که من از هایپر استار خرید کردم و تغریبا تمامی مدلها در معرض دیدم بودند.راستش نظر شخصی خود من خرید سری es6980 سامسونگ بود که با این ال جی در یه رنج قیمت قرار داشتند ولی خوب همسر بنده دیزاین این تی وی رو بیشتر میپسندیند و حرف هم که حرف خانوماست دیگه!!!!!!!
    و اما نظر بنده :
    مزایا نسبت به سامی هم قیمتش:
    کنترل مجیک که واقعا عالی کار میکنه
    عینکهای سه بعدی کاربر پسند تر و راحت ترن
    دیزاین ال جی های جدید واقعا از تمامی برنده سره بی اغراق یکی از زیبا ترین تی وی ها رو خریده ام؛(
    رابط کاربری راحتتر
    کیفیت عالی شبکه دیجیتال داخلی
    واااااو!!!!!کیفیت پخش در ps3 و در حالت فول اچ دی فوقالعاده اس و قابلیت تروموشن یه جذابیت خاصی به بازیهای کنسول میده
    کیفت بلندگوها تقریبا خوبه
    معایب
    بنظر من میزان درخشندگی و کنتراست تصاویر توی این تی وی و واسه این رنج قیمت کافی نیست فک کنم سامی تو این زمینه بهتر عمل کرده!!!!
    کیفیت پخش ماهپاره افتضاحه!!! عجیبه این تی وی مگه اپ اسکیلر نداره!!!!
    کمبود پورتهای ورودی غیر دیجیتال. فقط یه کامپوننت و یه ای وی!!!!!من الان یه کنسول wii هم دارم که متاسفانه بدلیل کمبود پورت معمولی ،غیر قابل استفاده شد
    تصاویر کلا واش اوت هستن البته نسبت به مدل ۹۶۰۰۰ ال جی و سری های ۷و ۸ سامی عرض میکنم ولی خوب بازم با توجه به قیمت محصول اون کیفیت رنگی رو که انتظار داشتم نیست
    روشنایی و وضوح در زاویه های عمودی و افقی فرق میکنه و کم زیاد میشه و برای بهترین تصویر باید سیخونکی و مستقیم جلوی تی وی بشینی!!!!!!! این دیگه خیلی مسخرس سامی کهنه ی من اینجوری نبود!!!!!!

دیگه چیزی یادم نمیاد
    امتیاز من به ای ال جیه ۴۷ اینچی ۷ از ده هستش البته با ارفاق!!!!
    در اخر میگم فک کنم باید همون 46es6980 سامی میگرفتم و بی خیال عینک بهتر و دیزاین بهتر و مجیک کنترل میشدم!!!!!!نمی دونم !!!!!
    نظر شما چیه؟!!!!!

5. 4 کاربر از Dr.B.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m2r164's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    منم دیروز این تلویزیون 47lm67100 رو به قیمت گزاف ۳۳۴۵ خریدم البته بدون سینمای خانگی!!!به لطف دلار ۲۷۰۰ تومنی!!!!و البته زیاد هم از این خریدم راضی نیستم!!!
    راستش خیلی دودل بودم در خریدش چون من الان تغریبا ۵ ساله که ال سی دیه ۴۰ اینچی سامسونگ سری چهار دارم و تقریبا از همه چیش راضی بودم!!!قصدم بزرگتر کردن سایز تی وی وامکانات اسمارتش بود.البته نیم نگاهی هم به قابلیتهای سه بعدی و استفاده برای پی اس ۳ام داشتم ولی عمده استفاده خونواده من استفاده در ماهپاره هستش که واقعا کیفت پخش ماهپارش حالمون گرفت و اون ال سی دی قدیمی خیلی بهتر از این عمل میکنه!!!
    ضمنا از اونجایی که بیش از ۳.۵ چوق قصد خرید نداشتم ناچارا سری ۷و۸ سامسونگ و سری ۸۶۰۰۰ و ۹۶۰۰۰ از ال جی خط خورند
    لازم به ذکره که من از هایپر استار خرید کردم و تغریبا تمامی مدلها در معرض دیدم بودند.راستش نظر شخصی خود من خرید سری es6980 سامسونگ بود که با این ال جی در یه رنج قیمت قرار داشتند ولی خوب همسر بنده دیزاین این تی وی رو بیشتر میپسندیند و حرف هم که حرف خانوماست دیگه!!!!!!!
    و اما نظر بنده :
    مزایا نسبت به سامی هم قیمتش:
    کنترل مجیک که واقعا عالی کار میکنه
    عینکهای سه بعدی کاربر پسند تر و راحت ترن
    دیزاین ال جی های جدید واقعا از تمامی برنده سره بی اغراق یکی از زیبا ترین تی وی ها رو خریده ام؛(
    رابط کاربری راحتتر
    کیفیت عالی شبکه دیجیتال داخلی
    واااااو!!!!!کیفیت پخش در ps3 و در حالت فول اچ دی فوقالعاده اس و قابلیت تروموشن یه جذابیت خاصی به بازیهای کنسول میده
    کیفت بلندگوها تقریبا خوبه
    معایب
    بنظر من میزان درخشندگی و کنتراست تصاویر توی این تی وی و واسه این رنج قیمت کافی نیست فک کنم سامی تو این زمینه بهتر عمل کرده!!!!
    کیفیت پخش ماهپاره افتضاحه!!! عجیبه این تی وی مگه اپ اسکیلر نداره!!!!
    کمبود پورتهای ورودی غیر دیجیتال. فقط یه کامپوننت و یه ای وی!!!!!من الان یه کنسول wii هم دارم که متاسفانه بدلیل کمبود پورت معمولی ،غیر قابل استفاده شد
    تصاویر کلا واش اوت هستن البته نسبت به مدل ۹۶۰۰۰ ال جی و سری های ۷و ۸ سامی عرض میکنم ولی خوب بازم با توجه به قیمت محصول اون کیفیت رنگی رو که انتظار داشتم نیست
    روشنایی و وضوح در زاویه های عمودی و افقی فرق میکنه و کم زیاد میشه و برای بهترین تصویر باید سیخونکی و مستقیم جلوی تی وی بشینی!!!!!!! این دیگه خیلی مسخرس سامی کهنه ی من اینجوری نبود!!!!!!

دیگه چیزی یادم نمیاد
    امتیاز من به ای ال جیه ۴۷ اینچی ۷ از ده هستش البته با ارفاق!!!!
    در اخر میگم فک کنم باید همون 46es6980 سامی میگرفتم و بی خیال عینک بهتر و دیزاین بهتر و مجیک کنترل میشدم!!!!!!نمی دونم !!!!!
    نظر شما چیه؟!!!!!

مبارک باشه

سعی کن ر سیور از اون های باشه HD پخش مینکه و با کابل hdmi داشته باشه اون موقع از کیفیت تصاویر شگفت زده خواهی شد.
    تی وی رو حتما کالیبره کن در اینترنت سرچ کن best calibration 6700 , من 76100 دارم در اینترنت هست اگر 6700 نبود 7600 بنویس و اون رو استفاده کن.
    بهت قول می دم رضایتت رو جلب خواهد کرد.
    باید 1 ماه پیش می خریدی چون سینمای خانوادگی رو از هدایا برداشتن 350-400 در سایز 47 گرون تر شده.
    اما مطمین هستم در کل راضی خواهی بود.
    حتما بهمون بگو

7. این کاربر از m2r164 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

مبارک باشه

سعی کن ر سیور از اون های باشه HD پخش مینکه و با کابل hdmi داشته باشه اون موقع از کیفیت تصاویر شگفت زده خواهی شد.
    تی وی رو حتما کالیبره کن در اینترنت سرچ کن best calibration 6700 , من 76100 دارم در اینترنت هست اگر 6700 نبود 7600 بنویس و اون رو استفاده کن.
    بهت قول می دم رضایتت رو جلب خواهد کرد.
    باید 1 ماه پیش می خریدی چون سینمای خانوادگی رو از هدایا برداشتن 350-400 در سایز 47 گرون تر شده.
    اما مطمین هستم در کل راضی خواهی بود.
    حتما بهمون بگو
    امروز رفتم جمهوری واسه میز زیر تی وی. چون واسه قبلی کوچیک بود.بازم یه نیگاه کلی به تی وی ها انداختم. واقعا صرف نظر از اختلاف نسبتا زیادی که در کیفیت تصویر بین سری ۲۰۱۲ ال جی وجود داره این مدل ۶۷۱۰۰ یکی از زیبا و همگونترین دیزاین ها رو داره. رنگ پایه فلزی در این سری نقره ای طلاییه مات هستش که با دیزاین کار شده ی فریم و قاب یه تیکه ی مشکی تی وی یه جذابیت و اصالت خاصی رو به بیننده القا میکنه در مقایسه با سایر برندها که دیگه بی شک مطمعن شدم دیزاین سری جدید ال جی با اختلاف زیادی برتری داره. ولی خب متاسفانه هنوزم معتقدم که میزان روشنایی و درخشندگی هیو و کنتراست در این مدل و یه مدل بالاترش بطور کاملا محسوس از سری ۷و۸ سامی و ۸۶۰۰۰ و ۹۶۰۰۰ ال جی پایین تره .این اختلاف اونقدر محسوس هست که ته دلم پشمون باشم از نخریدن ۹۶۰۰۰ حتی با ۱۲۰۰۰۰۰ تومن بیشتر!!!!!!
    به هر ما که دیگه خریدیم رفت ولی به دوستان که مث من خیلی سختگیرن اکیدان توصیه میکنم که سراغ مدل پایین تر از ۹۶۰۰۰ نرن!!!در مورد کیفیت ماهپاره هم حق با شماست باید به فکر خرید یه اچ دی ساپورتش باشم.
    یه سوال: ای تی وی ما دوبار اپدیت کرد. اول به ۴۰۰۱۱ و بعد به ۴۰۰۲۸ !!!!این اپدیتا به چه دردی میخوره؟
    بعدش چرا هرچی برای دیدن ویدیوهای سه بعدی موجود در منو اقدام میکنم ارور مشغولیت سرور رو میده ؟؟!!!من اتصال اینترنتی ۱مگی دارم و مشکلی ندارم!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehrdad_zero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

منم رفتم يه 42lm67100 خريدم از نظرظاهر خيلي از اون سامسونگه بهتره. در ضمن قيمتش 1450 بود من خريدم 1370 يعني به قيمت مدل 66100 خريدمش.
    حالا فردا پس فردا مياد نصبش ميكنه ببينم چطوره.
    من خودم خيلي از سه بعديش استفاده نميكنم فقط ماهواره و مخوصا اينترنت استفاده ميكنم.
    در ضمن من تصوير سه بعدي اين مدل را كه ديدم زاويه ديدش خيلي بهتر از مدل سامسونگ بود كه عينك اكتيو هم داره.
    راستي بلوري كه قبلا مجاني روي دستگاه ميدادند ميگفت 240 تومن.به نظرتون خوبه برم بخرم؟ كيفيتش چطوره؟

آخر فروم باز smhsh121's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

منم رفتم يه 42lm67100 خريدم از نظرظاهر خيلي از اون سامسونگه بهتره. در ضمن قيمتش 1450 بود من خريدم 1370 يعني به قيمت مدل 66100 خريدمش.
    حالا فردا پس فردا مياد نصبش ميكنه ببينم چطوره.
    من خودم خيلي از سه بعديش استفاده نميكنم فقط ماهواره و مخوصا اينترنت استفاده ميكنم.
    در ضمن من تصوير سه بعدي اين مدل را كه ديدم زاويه ديدش خيلي بهتر از مدل سامسونگ بود كه عينك اكتيو هم داره.
    راستي بلوري كه قبلا مجاني روي دستگاه ميدادند ميگفت 240 تومن.به نظرتون خوبه برم بخرم؟ كيفيتش چطوره؟
    قیمتت خیلی پرته. احتمالا منظورت 2 میلیون و خورده ای بوده نه؟

11. این کاربر از smhsh121 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه LM62000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

سلام
    من این تلویزیونو دارم در مورد پخش فرمتها غیر از فرمت ts بقیه را کلاً پخش میکنه .قابلیت widi هم داره البته باید دانگل بخری.زیر نویس فارسی رو تو این مدل من نتونستم درست استفاده کنم فقط فایل زیر نویس با فرمت ansi رو میشناسه ام نوشته ها بصورت ؟؟؟؟؟ پخش میشه در حالی که همون فایل با کامپیوتر براحتی پخش میشه. اگه کسی در این مورد تجربه عملی داره و خودش تو این مدل زیر نویسو پخش کرده لطفاً به ما هم بگه.
    موقع پخش باید وارد منوی Picture بشی و از اونجا در تنظیمات Subtitle زبان رو عربی انتخاب کن. براحتی زیر نویس فارسی با فرمت SRT رو پخش می کنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

هیچکی میدونه چه جوری یه فیلم از کامپیوتر share کرد رو تلویزیون مدل lm67100

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دوستان من
    امروز بعد از ۵روز کلنجار رفتن با منوهای این تو ویه 47lm67100 در اخر به هیچ نتیجه ای نرسیدم تمامی تنظیمات رو امتحان کردم. درست نشد. دوستان این تی وی ماهیتا پنل ضعیف و بی کیفیتی داره. کنتراست ضعیف وضوح پایین روشنایی بسیار ضعیف و سچوریشن ضعیف رنگی. پانل کلا تعطیله !!!حیف این سه و نیم میلیون که به پای ال جی ریختم. این زیبای خفته(چون فقط در وضعیت خانوش زیبا و دلرباست من بهسش زیبای خفته میگم!!!) اصلا به این قیمتا نمیارزه و براحتی از یه پانل قدیمی ال سی دی پنج سال پیش هم جا میمونه!!!! حالا میفهمم که Cnet چرا به این تی وی امتیاز دوونیم از پنج رو داده!!!چون واقعا افتضاحه!!!ال جی باید بره غاز بچرونه با این تی ویاش!!!خدماتشونم که دیگه افتضاحتر از کیفیت محصولشونه!!!و سعی من برای تعویض تی وی بی نتیجه موند. و غیر از جواب بی ربط چیزی دستگیرم نشد. من از تی وی رو میخام ازش بعنوان وایت برد استفاده کنم و واسه ارواح سازندگان ال جی روی پانل یادگاری بنویسم.
    خواهشا و اگه پول و اعصاب و وقتتونو دوس دارین. هر چی میخرین ال جی نخرین که سخت پشیمون میشین

15. این کاربر از Dr.B.M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •