تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 71 از 192 اولاول ... 216167686970717273747581121171 ... آخرآخر
نمايش نتايج 701 به 710 از 1913

نام تاپيک: تبادل نظر درباره تلویزیون های ۲۰۱۵ سونی سری W800C

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام بر دوستان.چند وقتی هست که دنبال تلویزیون مناسب هستم.اول uh850 ال جی مدنظرم بود ولی از پنلش ناامید شدم.سامسونگ هم مدلهای خوبی داره که متاسفانه قیمتهاش بالاست و اکثرا تا رنج 3 تومن آپشن های ضعیفی دارن.رسیدم به w800c .کنتراست خوب طراحی خوب و خوش ساخت هست.از کنترلش واقعا بدم میاد ولی مشکلی نیست.قصد خرید دارم ولی نمیدونستم این همه مدل داره و این هم داستان چین و مالزی و ژاپن داره!.اگه کسی محبت کنه بگه فرق 800 و 805 و 808 باهمدیگه چیه ممنون میشم و البته بهترینشون کدومه.قصد خرید از بانه و اینترنتی دارم اگر مورد بهتری هست بفرمایید .خیلی ممنون
    بهتره 800 بخرید. نسخه اصلی همین 800 هست. بقیه به سفارش کشورهای خاص هستن.
    نگران کنترلش نباشید، اول اینکه یه اپلیکیشن توپ داره که روی گوشی تون نصب میکنید و یک کنترل خیلی حرفه ای و هوشمند خواهید داشت؛ شامل موس و کنترل تاچ و کیبورد کامل و... . اگرم به این راضی نشدید می تونید کنترل هوشمندشو تهیه کنید(البته باید بگردید تا بتونید پیدا کنید و سخت گیر میاد).
    از طرفی سیستم عامل اندروید هم مزیت خیلی بزرگی هست. از خریدش پشیمون نمیشید.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

2. 3 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

من w800c گرفتم برادرم 4kال جی هر وقت تصویر سونی رو می بینه واقعا پشیمون میشه از خریدش تازه گرونتر از تلویزیون من خریده

4. 2 کاربر از m ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

منم یک مدل الجی 4k (نمیدونم چه مدلی) و w800c رو کنار هم تو یک مغازه دیدم سونی به مراتب بهتر بود.

6. 2 کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسختون.تفاوتی بین مدلها نیست؟مثلا اینکه میگن شدت نور خیلی پایینه و کلا پنل ۸۰۰ روشنایی مناسبی نداره
    هیچکدوم از این مدلها تفاوتی در روشنایی ندارن؟.یکم وسواسی هستم شرمنده.سایتهای اروپایی میگن روشنایی خیلی کمه و خیلی هم کنده در ضمن پورتهای پشتش وقتی تلویزیون و روی دیوار نصب کنین بلا استفاده میشه و دسترسی بهش خیلی سخت میشه

8. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خیلی ممنون از پاسختون.تفاوتی بین مدلها نیست؟مثلا اینکه میگن شدت نور خیلی پایینه و کلا پنل ۸۰۰ روشنایی مناسبی نداره
    هیچکدوم از این مدلها تفاوتی در روشنایی ندارن؟.یکم وسواسی هستم شرمنده.سایتهای اروپایی میگن روشنایی خیلی کمه و خیلی هم کنده در ضمن پورتهای پشتش وقتی تلویزیون و روی دیوار نصب کنین بلا استفاده میشه و دسترسی بهش خیلی سخت میشه
    روشنایی تصویرش مشکلی نداره و به خصوص اگه در تنظیمات سنسور نور محیط رو خاموش کنید، حسابی پر نور میشه.
    کدوم سایت به کیفیت و روشنایی این تلویزیون نمره پایین داده؟ اگه میشه لینکش رو بدید...
    کند بودن هم به دلیل اندروید بودنه. البته اونقدرها هم کند نیست و شخصا مشکلی ندارم. اتفاقا از اینکه اندرویده بسیار خوشحالم و برام بسیار کاربردیه.
    من به دیوار نصبش نکردم ولی احتمالا اگه به دیوار نصب بشه مثل همه تلویزیون های دیگه دسترسی به بعضی از پورت ها سخت میشه. البته یک پورت usb و hdmi به صورت افقی قرار گرفته که فکر کنم برای رفع همین مشکل هست.

10. این کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2016

پيش فرض

روشنایی نسبت به tv های دیگه کمی کمتره ولی مشکل ساز نیست سایت RTINGS نمره 5/5 از 10 داده

12. این کاربر از m ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2016

پيش فرض

چرا 800 بهتر هست؟.قیمت 805 خیلی خوبه و البته هزینه های خرید ر س ی و ر جدا را نداره و سیم کشی جدا و کنترل جدا!!.اگه از لحاظ فنی یکی باشن مورد خیلی خوبیه!.البته من چند مورد تعمیری داشتم از مدل ر س ی و ر 805

14. این کاربر از elesaeid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

چرا 800 بهتر هست؟.قیمت 805 خیلی خوبه و البته هزینه های خرید ر س ی و ر جدا را نداره و سیم کشی جدا و کنترل جدا!!.اگه از لحاظ فنی یکی باشن مورد خیلی خوبیه!.البته من چند مورد تعمیری داشتم از مدل ر س ی و ر 805
    خب مدل اصلی ۸۰۰ هست و بقیه به سفارش کشورهای متفرقه و خاص هستن... به احتمال قوی کیفیت ساخت ۸۰۰ بهتر هست.
    فکر کنم فقط ۸۰۰ ساخت مالزی هست و بقیه مدل ها در کشورهای دیگه تولید میشه(البته اینو دقیقا مطمئن نیستم، از یه بنده خدایی شنیدم)
    دوستانی که ۸۰۵ دارن می تونن نظر بدن و همچنین بگن ساخت کجا هست؟

16. 2 کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

دوستان یه سوال
    اگه من در حین پخش فیلم از روی فلش یا حافظه تلویزیون باشم و کلید خاموش کنترل رو بزنم، ال ای دی پایین تلویزیون(همون لامپ وضعیت تلویزیون) روشن میمونه...
    مال شما هم همینجوریه؟

18. این کاربر از Saidgta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016

پيش فرض

دوست عزیز من برا خرید چند ماه جستجو کردم چیزی رو که قاطعانه میتونم بگم اینه که بزرگترین معیار سنجش کیفیت تصویر مقایسه تصاویر تلویزیونهای کنار هم روشنه! اونجا میتونی صددرصد بگی کدوم بهتره.سایر پارامترها (مثلا نمره گذاری سایتها) اشتباه نیست ولی باید با تامل و بررسی دقیقتر برخورد بشه.

20. 2 کاربر از reza1348_rezareza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •